Марта Писарюк дебютувала у Другій лізі ПФЛ асистентом арбітра


Вчора, 13 вересня дебютувала у якості асистента Марта Писарюк. Ця подія відбулася в Одесі, на матчі 7 туру Другої ліги між командами “Реал Фарма” (Одеса) та “Металург-2” (Запоріжжя).

Марта пройшла школу арбітрів Чернівецької області, обслуговує матчі обласних та всеукраїнських аматорських змагань. А зараз настав час покоряти професійний футбол!

Асоціація футболу Чернівецької області та Комітет арбітрів вітають Марту з дебютом у Другій лізі й бажають не зупинятись на досягнутому і, як мінімум, попрацювати на фіналі Ліги чемпіонів!