
4 вересня дебютувала у Чемпіонаті України серед жіночих команд у Першій лізі асистент арбітра Кошман Анастасія. Матч між командами Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) – ДЮСШ №1 (Хмельницький) відбувався на стадіоні “Рух” (Івано-Франківськ).
Анастасія є вихованицею Чернівецької регіональної школи арбітрів та обслуговує матчі у чемпіонатах Чернівецької області.
Асоціація футболу Чернівецької області та Комітет арбітрів вітають з дебютом і бажають стрімкого зростання на ниві футбольного арбітражу!
