КО з міні-футболу-2024. Зона “С”. У фіналі турніру зустрінуться “М-Тревел” з Іванківців і “ФК ім. Ю. Царика”

До фінальної кубкової точки також, в унісон із Чернівецькою зоною «А», рухається і зона «С», що представляє міні-футбол Кіцманщини, Заставнівщини та Сторожинеччини. Тут також залишилося зіграти фінал зонального Кубку-2024, який відбудеться вже цими вихідними.

А минулої суботи, 27 січня, на штучному майданчику міського стадіону в Кіцмані квартет кращих команд зони відіграв стадію півфінальних протистоянь. Цього разу не було явної переваги якоїсь із команд-учасниць, обидва матчі продемонстрували непоступливість, амбіції і майстерність кожного з півфіналістів Кубку області в зоні «С».

«М-Тревел» з Іванківців, який у чвертьфіналі переміг ФК «Дорошівці», найсерйознішого зі своїх зональних суперників, прийняв бій від ФК «Лужани». Чемпіону прийшлося нелегко в цій півфінальній грі, але перемогу «М-Тревел» таки здобув. Із рахунком 3:1. Тому рухається далі, у фінал Кубку, де напевно намагатиметься зробити «золотий дубль».

У фіналі іванківчани заграють із футбольним клубом імені Юрія Царика, що представляє Борівці/Киселів. Ця команда у другому півфіналі з мінімальною перевагою 1:0 здолала «Славець» із Берегомета і тепер спробує свої сили в останньому матчі сезону в зоні «С».

Кубок Чернівецької області з міні-футболу-2024

Зона «С» (Кіцманська)

м. Кіцмань
1/2 фіналу, 27.01.2024
«М-Тревел» Іванківці – ФК «Лужани» – 3:1
«Славець» Берегомет – «ФК ім. Ю. Царика» Борівці/Киселів – 0:1