
За два тури до завершення ігор у зоні “В” Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу, відірвавшись від переслідувачів на 9 очок, не зазнавши до 16 туру жодної поразки ФК “Бояни-Припруття” завоював Золоті медалі!
ВІТАЄМО ФК “БОЯНИ-ПРИПРУТТЯ” З ПЕРЕМОГОЮ У ЗОНАЛЬНОМУ ЧЕМПІОНАТІ ТА БАЖАЄМО ВДАЛИХ ВИСТУПІВ У ЕЛІТ-РАУНДІ!!!
