
В неділю 22 жовтня у Великокучурівській ТГ на Буковині вшанували пам’ять Дмитра Тівіліка – людини, яка багато зробила для розвитку спорту і, зокрема, футболу нашого краю і без якої важко собі уявити буковинський спорт. Захід відбувся завдяки ініціативі Асоціації футболу Чернівецької області і спільноті ветеранського футболу Буковини.
Нагадаємо, що Дмитро Тівілік свого часу очолював Чернівецьку міську федерацію футболу, був заступником голови Дисциплінарного Комітету АФЧО, а також перебував на посаді заступника голови обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
Отже, на футбольному полі села Великий Кучурів Чернівецького району звідки родом сам пан Дмитро, вперше провели Турнір з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Дмитра Тівіліка у віковій категорії «40+». Участь у змаганнях взяли три команди ветеранів – «Великокучурівська ТГ», «Буковина» і «Університет».
Перед початком змагань відбулося покладання квітів до могили Дмитра Миколайовича, а вже потім розпочалися запеклі міні-футбольні баталії між командами-учасницями ветеранів буковинського футболу.
Щодо спортивної складової заходу, то переможцем змагань стала чернівецька «Буковина», яка перемогла своїх суперників в обох матчах. Друге місце посіла команда «Великокучурівської ТГ», а «бронзові» медалі дісталися чернівецькому «Університету».
На Меморіал Дмитра Тівіліка завітали віце-президент Української Асоціації футболу, голова Асоціації футболу Чернівецької області Василь Орлецький, перший заступник голови АФЧО Сергій Задорожняк, очільник ветеранського футболу Буковини Іван Павлюк, голова Великокучурівської ТГ Василь Тодеренчук, а також рідні й близькі Дмитра Миколайовича.
