
Вчора, 22 січня, у приміщенні Асоціації футболу Чернівецької області відбулось вручення ліцензій «С»-диплому УАФ за програмою перепідготовки для тренерів з тривалим стажем, які пройшли курс навчання за відповідною програмою.
Ліцензії «С» УАФ отримало 25 слухачів.
Навчання тривало з 25 листопада по 9 грудня, складалося з чотирьох учбових блоків і включало в себе теоретичні та практичні заняття з футбольних та суміжних з футболом дисциплін, завершуючи теоретичним іспитом – співбесідою.
Заняття відбувались в приміщенні АФЧО і на базі ЧНУ, спортивних майданчиків ФОК «Олімпія» та «Хет-Трик Арена».
На врученні були присутні перший заступник голови АФЧО Задорожняк Сергій, відповідальний за навчання та науково-методичну роботу Крафт Юрій, виконавчий директор Плахов Олександр та менеджер курсів Сас-Батрак Марія.
Голова Асоціації футболу Чернівецької області Орлецький Василь Григорович та перший капітан збірної України Шелепницький Юрій Григорович вручили ліцензії слухачам.
Бажаємо талановитих вихованців, успіхів в тренерській діяльності, миру та перемоги на всіх фронтах.





