Сьогодні, 18.09.2017 року відбулося засідання Федерації футболу, на якому були прийняті такі рішення:
01. Перенесений матч 16го туру ІІ-ї ліги між командами ФК “Зелений Гай” – ФК “Котелеве” відбудеться 19.09.2017р. о 17:00 на стадіоні у с. Бояни.
02. Перенесений матч 15го туру І-ї ліги між командами ФК “Бояни-Припруття” – ФК “Золотий Колос” (Строїнці), який відбудеться 20.09.2017р. на стадіоні у с. Бояни розпочнеться о 17:00.
03. Винести суворе попередження ФК “Золотий Колос” (Ванчиківці) за запізнення команди на матч 16го туру між командами ФК “Маршинці” – ФК “Золотий Колос” (Ванчиківці).
04. Кубок Федерацій буде гратися з юнацькими командами.
05. У Кубку Федерацій команди розведуть так, щоб перша та друга ліги перші матчі не грали між собою. Далі буде відбуватися сліпий жереб. Матчі приймають клуби другої ліги. Півфінальні та фінальний матчі пройдуть на центральному стадіоні у м. Новоселиця.