
На Буковині завершилося справжнє свято юнацького футболу. Найсильніші шкільні команди області змагалися за право називатися найкращими та представляти наш край на всеукраїнському рівні.
У фінальному етапі змагань «Шкільний м’яч» зійшлися чотири найсильніші колективи — переможці районних відборів. На полі зустрілися юні футболісти 2014 року народження та молодші, які представляли:
• Дністровський район;
• Вижницький район;
• Чернівецький район;
• місто Чернівці.
Кожен матч був сповнений емоцій, жаги до перемоги та щирої спортивної боротьби. Хлопці демонстрували неабияку майстерність, командний дух та витримку.
За підсумками запеклих поєдинків турнірна таблиця виглядає так:
1 місце – Чернівецький ліцей №1. Саме ця команда виборола почесне право представляти Чернівецьку область на фінальному етапі змагань!
2 місце – Путильський ліцей імені Юрія Федьковича (Вижницький район).
3 місце – Глибоцький ліцей (Чернівецький район).
4 місце – Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича (Дністровський район).
Жодна команда не залишилася без уваги. Усі учасники фінальної частини були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та новими професійними м’ячами, які допоможуть дітям і надалі вдосконалювати свою спортивну майстерність.
Для переможців з Чернівецького ліцею №1 відпочивати ніколи. Вже зовсім скоро, з 17 по 20 травня, вони вирушать до Львова, де відбудеться всеукраїнський фінальний етап. Там наші юні земляки змагатимуться з кращими шкільними командами з усієї України.
Вітаємо переможців та призерів! Бажаємо нашим чемпіонам успішного виступу у Львові та віри у свої сили!






