У Чернівецькій області визначили переможця обласного етапу «Шкільного м’яча»


На Буковині завершилося справжнє свято юнацького футболу. Найсильніші шкільні команди області змагалися за право називатися найкращими та представляти наш край на всеукраїнському рівні.
У фінальному етапі змагань «Шкільний м’яч» зійшлися чотири найсильніші колективи — переможці районних відборів. На полі зустрілися юні футболісти 2014 року народження та молодші, які представляли:
• Дністровський район;
• Вижницький район;
• Чернівецький район;
• місто Чернівці.

Кожен матч був сповнений емоцій, жаги до перемоги та щирої спортивної боротьби. Хлопці демонстрували неабияку майстерність, командний дух та витримку.
За підсумками запеклих поєдинків турнірна таблиця виглядає так:
1 місце – Чернівецький ліцей №1. Саме ця команда виборола почесне право представляти Чернівецьку область на фінальному етапі змагань!
2 місце – Путильський ліцей імені Юрія Федьковича (Вижницький район).
3 місце – Глибоцький ліцей (Чернівецький район).
4 місце – Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича (Дністровський район).

Жодна команда не залишилася без уваги. Усі учасники фінальної частини були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та новими професійними м’ячами, які допоможуть дітям і надалі вдосконалювати свою спортивну майстерність.

Для переможців з Чернівецького ліцею №1 відпочивати ніколи. Вже зовсім скоро, з 17 по 20 травня, вони вирушать до Львова, де відбудеться всеукраїнський фінальний етап. Там наші юні земляки змагатимуться з кращими шкільними командами з усієї України.

Вітаємо переможців та призерів! Бажаємо нашим чемпіонам успішного виступу у Львові та віри у свої сили!