
23.03.2019 року відбулося нагородження футболістів та команд, котрі завоювали призові місця у Зимовому Чемпіонаті з міні футболу сезону 2018-2019рр. Нагородження проводили голова РФОК “Колос” – Кіріл Георгій Васильович, голова Новоселицької Федерації футболу – Фока Іван Іванович та голова ДЮСШ – Гушила Троян Васильович.
У першу чергу відзначили Кубком та грамотою голову села Маршинці – Нікітовича Георгія Івановича за гостинність та допомогу в організації Зимового Чемпіонату з міні-футболу.
Відзначили також Кубком президента ФК “Бояни-Припруття” – Няйку Сергія Мірчовича за значний внесок у розвиток футболу у Новоселицькому районі.
Також не забули про наших суддів – Бурдужука Олександра та Івана Ткача, незмінного лікаря Чемпіонату – Колядича Олега.
Нагородили кращих гравців Чемпіонату:
-
Кращий воротар – Статнік Єдуард (СК “Врестлер Бойз” Рокитне)
-
Кращий захисник – Помпуш Андрій (ФК “Бояни-Припруття)
-
Кращий півзахисник – Нікіфоряк Василь (ФК “Бояни-Припруття”)
-
Кращий нападник – Ілащук Василь (ФК “Топорівці”)
-
Кращий молодий гравець – Іоніцой Станіслав (ФК “Драниця”)
І також нагородили перші три команди Чемпіонату:
-
ФК “Бояни-Припруття”
-
СК “Врестлер Бойз” (Рокитне)
-
ФК “Топорівці”









