В неділю, 17 грудня – ІІІ Турнір з футзалу серед футбольних арбітрів пам’яті видатного буковинського футбольного арбітра Петра КОБИЧИКА.

До уваги шанувальників футболу і особливо ФУТЗАЛУ!!!
Асоціація футболу Чернівецької області анонсує, що вже цієї неділі, 17 грудня, у спортивному залі Політехнічного фахового коледжу, що в місті Чернівці за адресою вул. П. Каспрука, 2, відбудеться ІІІ Турнір з футзалу серед офіційних осіб Комітетів Арбітрів регіональних Асоціацій футболу пам’яті видатного Буковинського футбольного арбітра Петра КОБИЧИКА.

У змаганнях братимуть участь арбітри:
Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької та Київської областей.

Турнір проводиться під егідою КА УАФ, а безпосереднє керівництво здійснює Комітет арбітрів АФЧО
Початок матчів – 09:30 хв.

Будемо раді бачити всіх бажаючих, і особливо тих, хто особисто знав і поважав Петра КОБИЧИКА.