До плей-оф у обласному чемпіонаті з міні-футболу – майже готові!

На фінішну пряму вийшов груповий етап зимового Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017/18.  Останнім уїк-ендом було зіграно 5 та 6 тури чемпіонату, а остаточна доля тих команд, які вийшли до стадії плей-оф, має вирішитися вже найближчої суботи, коли й буде відіграно останній, сьомий тур цього турніру.

У групі «А»  двійка найсильніших команд визначена вже сьогодні: «Урожай» і «Шишківці» після своїх чергових перемог забезпечили собі місця в 1/16 фіналу чемпіонату (відповідно 18 і 15 очок), а от «Підкрай-Берегомет» і «Патрульну поліцію» вже ніхто з конкурентів не здожене. Вони розіграють між собою третю, прохідну позицію. Якщо не обійдуть шишківчан протягом останнього туру…)

Група «Б» має одного майже стовідсоткового лідера – «RA-DENT». За друге місце, яке даватиме право стартувати відразу в стадії плей-оф, схоже, битимуться «Фазенда» і  «Весільний світ», а вже «Аматору» залишається сподіватися тільки на осічку “Весільного світу”. Звичайно, за умови своєї перемоги над “Лідером”…

Ситуація у групі «С» схожа на ситуацію в групі «А»… «Іванківці-Чудей» і «Бест-Біла» конкурентів у групі не мають, вони вже у плей-оф, а от «Дрім-Тіму» і «Спарті-батькам» у боротьбі за ІІІ-тє місце  може завадити «Мрія-Заставна». Розклад останнього туру в цій групі дуже цікавий і заплутаний… Єк то кажуть, там буде так, як «фішка ляже»)))

Група «Д»… Тут «Волока» і ФК «МОМ» – у шоколаді, а от за одне «солодке» місце, яке даватиме право поборотися за вихід до еліти обласних змагань,  є аж три конкуренти…  «Університет-2», «Буко-93» і «Френд-Хауз» мають наразі по 9 очок, але не втратив шансів і «ЕКО ПЛЮС» із шістьома очками. Майже не втратив, бо гратиме в останньому турі з грізною «Волокою»…)

Найбільш чітка й частково вирішена ситуація зберігається у групі «Е». Тут маємо тільки певну інтригу, оскільки у групі є лише один визначений лідер – «Університет». «Дружба» і «Бояни» мають наразі по 12 очок, і якраз вони визначатимуть в останньому турі претендента на третє місце в групі, оскільки їх вже не може “дістати” ніхто…

Теж цікава ситуація у групі «Ф». Якщо з позиціми діючого чемпіона області «Вікторії» та «Буковинської надії» навряд чи хтось сперечатиметься, але, як то кажуть, є нюанси, то за боротьбу в кваліфайн-раунді з тою ж “Надією” (гратиме з “Хіміком-Скелею”) може «поцарапатися» й «Маленький Париж». У нього суперник для цього дуже “зручний” – “Феміда”. Тут – таке…

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо говорити про результати, то маємо на сьогоднішній день наступне:

  Група «A»                   («Буковина») І В Н П М О
1.  «Урожай» 7 7 0 0 49-5 21
2.  «Шишківці» 7 5 1 1 30-14 16
3. «Патрульна поліція» 7 4 1 2 19-8 13
4. ФК «Підкрай-Берегомет» 7 4 0 3 17-27 12
5. «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 7 2 1 4 7-22 7
6. «М’ясо Буковини» 7 2 0 5 18-19 6
7.   «Ф-Тім» 7 2 0 5 14-25 6
8.   ФК «Чернівці» 7 0 1 6 9-43 1

 

1   09.12.17 9:00 «Патрульна поліція» –  «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 2:0
2   09.12.17 9:50 «М’ясо Буковини» – «Ф-Тім» 5:2
3   09.12.17 10:40 «Урожай» – «Шишківці» 2:1
4   09.12.17 11:30 ФК «Підкрай-Берегомет» – ФК «Чернівці» 3:1
5   10.12.17 12:20 ФК «Чернівці» – «М’ясо Буковини» 2:6
6   10.12.17 13:10  «Урожай» – ФК «Підкрай-Берегомет» 12:1
7   10.12.17 14:00 «Ф-Тім» – «Патрульна поліція» 0:4
8   10.12.17 14:50 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» – «Шишківці» 2:6
9   16.12.17 9:00 «М’ясо Буковини» – «Урожай» 1:3
10   16.12.17 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Чернівці» 7:2
11   16.12.17 10:40 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» – «Ф-Тім» 1:0
12   16.12.17 11:30 «Шишківці» – ФК «Підкрай-Берегомет» 6:1
13   17.12.17 12:20 ФК «Підкрай-Берегомет» – «М’ясо Буковини» 4:3
14   17.12.17 13:10 «Урожай» – «Патрульна поліція» 1:0
15   17.12.17 14:00 ФК «Чернівці» – «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 1:1
16   17.12.17 14:50 «Ф-Тім» – «Шишківці» 5:6
17   23.12.17 9:00  «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам»- «Урожай» 2:8
18   23.12.17 9:50 «Шишківці» – «М’ясо Буковини» 4:1
19   23.12.17 10:40 «Ф-Тім» – ФК «Чернівці» 5:0
20   23.12.17 11:30 «Патрульна поліція» – ФК «Підкрай-Берегомет» 2:3
21   24.12.17 12:20 «Урожай» – «Ф-Тім» 9:0
22   24.12.17 13:10 ФК «Підкрай-Берегомет» -«Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 5:1
23   24.12.17 14:00 «М’ясо Буковини» – «Патрульна поліція» 2:4
24   24.12.17 14:50 «Шишківці» – ФК «Чернівці» 7:3
25   30.12.17 9:00 ФК «Чернівці» – «Урожай» 0:14
26   30.12.17 9:50 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам»  – «М’ясо Буковини» +:-
27   30.12.17 10:40 «Ф-Тім» – ФК «Підкрай-Берегомет» 2:0
28   30.12.17 11:30 «Патрульна поліція» – «Шишківці» 0:0

 

  Група «B»               («Локомотив») І В Н П М О
1. ФК «Фазенда» 7 6 0 1 20-7 18
2. «RA-DENT» 7 5 2 0 27-8 17
3. «Весільний світ» 7 5 1 1 28-20 16
4. «Лідер» 7 3 1 3 13-16 10
5. «Аматор» 7 3 0 4 14-13 9
6. «Стелс» 7 2 0 5 16-24 6
7. «Вольтаж» 7 1 0 6 10-25 3
8. ДЮСШ-1 «Дружба» 7 1 0 6 7-22 3

 

1   09.12.17 9:00 «RA-DENT» -«Вольтаж» 6:0
2   09.12.17 9:50 ФК «Фазенда» – «Весільний світ» 7:3
3   09.12.17 10:40 «Лідер» – «Стелс» 2:1
4   09.12.17 11:30 ДЮСШ-1 «Дружба» – «Аматор» 0:4
5   10.12.17 12:20 «RA-DENT» – ФК «Фазенда» 3:0
6   10.12.17 13:10 «Весільний світ» – «Лідер» 5:3
7   10.12.17 14:00 «Стелс» – ДЮСШ-1 «Дружба» 4:2
8   10.12.17 14:50 «Вольтаж» -«Аматор» 1:2
9   16.12.17 9:00 «Лідер» – «RA-DENT» 2:2
10   16.12.17 9:50 ДЮСШ-1 «Дружба» – «Весільний світ» 1:6
11   16.12.17 10:40 «Аматор» – «Стелс» 3:1
12   16.12.17 11:30 ФК «Фазенда» -«Вольтаж» 3:1
13   17.12.17 12:20 ФК «Фазенда» – «Лідер» 3:0
14   17.12.17 13:10 «RA-DENT» – ДЮСШ-1 «Дружба» 4:1
15   17.12.17 14:00 «Весільний світ» – «Аматор» 5:3
16   17.12.17 14:50 «Вольтаж» – «Стелс» 2:6
17   23.12.17 9:00 «Лідер» -«Вольтаж» 6:2
18   23.12.17 9:50 ДЮСШ-1 «Дружба» – ФК «Фазенда» 0:1
19   23.12.17 10:40 «Аматор» – «RA-DENT» 2:3
20   23.12.17 11:30 «Стелс» – «Весільний світ» 3:5
21   24.12.17 12:20 «Вольтаж» -«Весільний світ» 1:2
22   24.12.17 13:10 «Лідер» – ДЮСШ-1 «Дружба» 0:3
23   24.12.17 14:00 ФК «Фазенда» – «Аматор» 3:0
24   24.12.17 14:50 «RA-DENT» – «Стелс» 7:1
25   30.12.17 9:00 ДЮСШ-1 «Дружба» -«Вольтаж» 0:3
26   30.12.17 9:50 «Стелс» – ФК «Фазенда» 0:3
27   30.12.17 10:40 «Весільний світ» – «RA-DENT» 2:2
28   30.12.17 11:30 «Аматор» – «Лідер» -:+

 

  Група «C»               («Локомотив») І В Н П М О
1. «Іванківці-Чудей» 7 6 1 0 21-6 19
2. «Бест-Біла» 7 5 0 2 23-14 15
3. «Дрім-Тім» 7 3 3 1 18-10 12
4. «Спарта-батьки» 7 3 3 1 19-13 12
5. «Клокучка» 7 2 2 3 19-19 8
6. «Мрія-Заставна» 7 2 1 4 12-24 7
7. «Самопоміч» 7 1 2 4 10-18 5
8. «Політех» 7 0 0 7 8-26 0

 

1   09.12.17 12:20 «Спарта-батьки» – «Дрім-Тім» 2:2
2   09.12.17 13:10 «Іванківці-Чудей» – «Бест-Біла» 3:0
3   09.12.17 14:00 «Мрія-Заставна» – «Клокучка» 4:4
4   09.12.17 14:50 «Самопоміч» – «Політех» 4:0
5   10.12.17 9:00 «Клокучка» – «Спарта-батьки» 1:1
6   10.12.17 9:50 «Політех» – «Мрія-Заставна» 2:4
7   10.12.17 10:40 «Бест-Біла» – «Дрім-Тім» 2:0
8   10.12.17 11:30 «Іванківці-Чудей» – «Самопоміч» 5:1
9   16.12.17 12:20 «Бест-Біла» – «Самопоміч» 3:0
10   16.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Клокучка» 3:1
11   16.12.17 14:00 «Спарта-батьки» – «Політех» 4:1
12   16.12.17 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Мрія-Заставна» 5:0
13   17.12.17 9:00 «Бест-Біла» – «Клокучка» 4:1
14   17.12.17 9:50 «Політех» – «Дрім-Тім» 2:6
15   17.12.17 10:40 «Іванківці-Чудей» – «Спарта-батьки» 3:1
16   17.12.17 11:30 «Самопоміч» – «Мрія-Заставна» 1:2
17   23.12.17 12:20 «Мрія-Заставна» – «Бест-Біла» 1:6
18   23.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Іванківці-Чудей» 1:1
19   23.12.17 14:00 «Спарта-батьки» – «Самопоміч» 2:2
20   23.12.17 14:50 «Клокучка» – «Політех» 4:2
21   24.12.17 9:00 «Бест-Біла» – «Політех» 4:1
22   24.12.17 9:50 «Мрія-Заставна» – «Спарта-батьки» 0:1
23   24.12.17 10:40 «Самопоміч» – «Дрім-Тім» 1:1
24   24.12.17 11:30 «Іванківці-Чудей» – «Клокучка» 4:3
25   30.12.17 12:20 «Спарта-батьки» – «Бест-Біла» 8:4
26   30.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна» 5:1
27   30.12.17 14:00 «Клокучка» – «Самопоміч» 5:1
28   30.12.17 14:50 «Політех» – «Іванківці-Чудей» -:+

 

  Група «D»       («Маленький Париж») І В Н П М О
1. ФК «Волока» 7 7 0 0 4811 21
2. ФК «МОМ» 7 6 0 1 37-10 18
3. «Університет-2» 7 4 0 2 41-12 15
4. «Буко-93» 7 4 0 3 21-21 12
5. «Френд Хауз» 7 3 0 4 29-21 9
6. «ЕКО ПЛЮС» 7 2 0 5 19-35 6
7. «Балакком» 7 1 0 6 11-73 3
8. «Нова пошта» 7 0 0 7 11-33 0

 

1   09.12.17 9:00 ФК «Волока» – «Нова пошта» 9:1
2   09.12.17 9:50 «Балакком» – «ЕКО ПЛЮС» 0:8
3   09.12.17 10:40 ФК «МОМ» – «Буко-93» 6:0
4   09.12.17 11:30 «Університет-2» – «Френд Хауз» 4:2
5   10.12.17 12:20 «Френд Хауз» – «Нова пошта» 5:2
6   10.12.17 13:10 «Буко-93» – «Університет-2» 2:3
7   10.12.17 14:00 «ЕКО ПЛЮС» – ФК «МОМ» 2:7
8   10.12.17 14:50 ФК «Волока» – «Балакком» 9:2
9   16.12.17 9:00 «Френд Хауз» – «Буко-93» 2:5
10   16.12.17 9:50 ФК «МОМ» – ФК «Волока» 0:1
11   16.12.17 10:40 «Університет-2» – «ЕКО ПЛЮС» 7:0
12   16.12.17 11:30 «Нова пошта» – «Балакком» 3:5
13   17.12.17 12:20 «Нова пошта» – «Буко-93» 2:6
14   17.12.17 13:10 «Балакком» – ФК «МОМ» 2:17
15   17.12.17 14:00 ФК «Волока» – «Університет-2» 5:1
16   17.12.17 14:50 «ЕКО ПЛЮС» – «Френд Хауз» 2:6
17   23.12.17 9:00 ФК «МОМ» – «Нова пошта» 4:3
18   23.12.17 9:50 «Френд Хауз» – ФК «Волока» 2:6
19   23.12.17 10:40 «Університет-2» – «Балакком» 24:0
20   23.12.17 11:30 «Буко-93» – «ЕКО ПЛЮС» 5:0
21   24.12.17 12:20 «Нова пошта» – «ЕКО ПЛЮС» 0:5
22   24.12.17 13:10 ФК «МОМ» – «Університет-2» 3:2
23   24.12.17 14:00 «Балакком» – «Френд Хауз» 2:12
24   24.12.17 14:50 ФК «Волока» – «Буко-93» 8:3
25   30.12.17 9:00 «Університет-2» – «Нова пошта» +:-
26   30.12.17 9:50 «ЕКО ПЛЮС» – ФК «Волока» 2:10
27   30.12.17 10:40 «Буко-93» – «Балакком» +:-
28   30.12.17 11:30 «Френд Хауз» – ФК «МОМ» -:+

 

  Група «E»                  («Буковина») І В Н П М О
1. ФК «Університет» 7 6 0 1 36-15 18
2. «Дружба» 7 3 3 1 24-17 12
3. ФК «Бояни» 7 3 3 1 16-12 12
4. «Мамаївці» 7 3 2 2 29-19 11
5. «Зарінок-Дрім-Тім» 7 3 2 2 17-15 11
6. ФК «Лужани» 7 2 1 4 23-34 7
7. «Буковина- U-17» 7 1 2 4 14-20 5
8. «Спарта-U-17» 7 0 1 6 11-38 1

 

1 09.12.17 12:20 ФК «Лужани» – «Зарінок-Дрім-Тім» 2:4
2 09.12.17 13:10 «Дружба» – ФК «Бояни» 1:1
3 09.12.17 14:00 «Спарта-U-17» – «Мамаївці» 0:8
4 09.12.17 14:50 ФК «Університет» – «Буковина- U-17» 3:0
5 10.12.17 9:00 ФК «Університет» – «Дружба» 2:3
6 10.12.17 9:50 ФК «Бояни» – «Спарта-U-17» 5:0
7 10.12.17 10:40 «Зарінок-Дрім-Тім»- «Буковина- U-17» 2:0
8 10.12.17 11:30 «Мамаївці» – ФК «Лужани» 5:4
9 16.12.17 12:20  «Зарінок-Дрім-Тім» – «Мамаївці» 2:2
10 16.12.17 13:10 ФК «Лужани» – ФК «Бояни» 2:2
11 16.12.17 14:00 «Спарта-U-17» – ФК «Університет» 2:7
12 16.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – «Дружба» 1:5
13 17.12.17 9:00 «Дружба» – «Спарта-U-17» 4:4
14 17.12.17 9:50 ФК «Університет» – ФК «Лужани» 7:1
15 17.12.17 10:40 ФК «Бояни» – «Зарінок-Дрім-Тім» 3:1
16 17.12.17 11:30 «Мамаївці» – «Буковина- U-17» 1:1
17 23.12.17 12:20 ФК «Лужани» – «Дружба» 1:7
18 23.12.17 13:10 «Зарінок-Дрім-Тім» – ФК «Університет» 3:5
19 23.12.17 14:00 «Мамаївці» – ФК «Бояни» 1:2
20 23.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – «Спарта-U-17» 4:0
21 24.12.17 9:00 ФК «Університет» – «Мамаївці» 7:5
22 24.12.17 9:50 «Дружба» – «Зарінок-Дрім-Тім» 1:1
23 24.12.17 10:40 «Спарта-U-17» – ФК «Лужани» 3:6
24 24.12.17 11:30 ФК «Бояни» – «Буковина- U-17» 2:2
25 30.12.17 12:20 ФК «Бояни» – ФК «Університет» 1:5
26 30.12.17 13:10 «Мамаївці» – «Дружба» 7:3
27 30.12.17 14:00 «Зарінок-Дрім-Тім» – «Спарта-U-17» 4:2
28 30.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – ФК «Лужани» 6:7

 

  Група «            («Маленький Париж») І В Н П М О
1. «Вікторія-Везувій» 7 7 0 0 34-6 21
2. «Буковинська надія» 7 6 0 1 43-11 18
3. «Маленький Париж» 7 5 0 2 27-21 15
4. «Смайл» 7 3 1 3 21-28 10
5.  ФК «Грозинці» 7 2 1 4 25-31 7
6. «Феміда» 7 1 2 4 9-30 5
7. МСК «Кіцмань» 7 1 0 6 16-29 3
8. «Хімік-Скеля» 7 1 0 6 12-33 3

 

1   09.12.17 12:20 «Хімік-Скеля» – МСК «Кіцмань» 1:6
2   09.12.17 13:10 «Вікторія» – «Феміда» 7:1
3   09.12.17 14:00 «Смайл» – «Буковинська надія» 3:6
4   09.12.17 14:50 «Маленький Париж» – ФК «Грозинці» 6:4
5   10.12.17 9:00 «Буковинська надія» – «Маленький Париж» 5:0
6   10.12.17 9:50 МСК «Кіцмань» – «Смайл» 2:5
7   10.12.17 10:40 «Вікторія» – «Хімік-Скеля» 4:1
8   10.12.17 11:30 ФК «Грозинці» – «Феміда» 2:2
9   16.12.17 12:20 «Хімік-Скеля» – «Феміда» 6:2
10   16.12.17 13:10 «Смайл» – «Вікторія» 0:7
11   16.12.17 14:00 «Маленький Париж» – МСК «Кіцмань» 3:1
12   16.12.17 14:50 ФК «Грозинці» – «Буковинська надія» 1:2
13   17.12.17 9:00 «Феміда» – «Буковинська надія» 0:8
14   17.12.17 9:50 «Хімік-Скеля» – «Смайл» 0:5
15   17.12.17 10:40 «Вікторія» – «Маленький Париж» 5:2
16   17.12.17 11:30 МСК «Кіцмань» – ФК «Грозинці» 3:5
17   23.12.17 12:20 «Маленький Париж» – «Хімік-Скеля» 4:1
18   23.12.17 13:10 «Смайл» – «Феміда» 1:1
19   23.12.17 14:00 ФК «Грозинці» – «Вікторія» 2:9
20   23.12.17 14:50 «Буковинська надія» – МСК «Кіцмань» 15:4
21   24.12.17 9:00 «Смайл» – «Маленький Париж» 2:6
22   24.12.17 9:50 «Вікторія» – «Буковинська надія» 2:0
23   24.12.17 10:40 «Хімік-Скеля» – ФК «Грозинці» 2:5
24   24.12.17 11:30 «Феміда» – МСК «Кіцмань» +:-
25   30.12.17 12:20 «Буковинська надія» – «Хімік-Скеля» 7:1
26   30.12.17 13:10 МСК «Кіцмань» – «Вікторія» -:+
27   30.12.17 14:00 ФК «Грозинці» – «Смайл» 6:7
28   30.12.17 14:50 «Маленький Париж» – «Феміда» 6:3