Футзал \ Міні-футбол

Запрошуються бажаючі зіграти в турнірі пам’яті В.Максимчука

11 січня, 2017 року, о 17:00, в приміщенні футбольного клубу «Університет», за адресою вул. Небесної Сотні 4В. (Стасюка, 4В), біля футбольного майданчика із штучним покриттям, відбудеться організаційне засідання представників команд та головної суддівської колегії по проведенню турніру з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Віктора Максимчука, вікові групи: 35 – 44р., 45 і старше.

Запрошуються команди, які бажають прийняти участь.

Тел. організатора турніру: 050-296-47-09 Осадець Микола Манолійович.

В Чемпіонаті області з міні-футболу залишилося провести лише один тур

DSC_0483

Останні перед новорічною перервою матчі були зіграні 24-25 грудня в Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу серед аматорів сезону 2016/17. Це були матчі 7 та 8-го турів, і, таким чином, командам залишиться наступного року, в середині січня, провести останній тур групового етапу чемпіонату, після якого будуть визначені всі учасники етапу плей-оф.

DSC_0492

Тепер переходимо до кожної групи окремо. Група «А». Тут по-повній «розійшовся» фаворит – «Епіцентр-К», який зараз грає на два фронти – в першоліговій першості української ліги та в чемпіонаті області. Мало того, що впродовж минулого уїк-енду були «биті» спочатку «Дьолер-Буковина», а потім і «Аматор», так епіцентрівці зіграли ще й один пропущений матч, проти одного зі своїх головних суперників у групі – «Університета-2». Перемогли і  в ньому! І, таким чином, зараз, враховуючи те, що «Епіцентр» має ще одну гру в запасі, мало хто сумнівається в тому, що епіцентрівська дружина посяде перше групове місце.

DSC_0493

Розділяє лідиручу позицію з «Епіцентром» зелений (через колір форми 🙂 ) «Урожай». Перемоги над «Університетом-2» і «Форосною» вивели команду з Білої на друге місце, проте, як ми вже казали, в цій боротьбі за перемогу в групі більш чіткими виглядають перспективи саме епіцентрівців.

DSC_0513

24.12

«Аматор» – «Глорія» – 0:2, «Дьолер-Буковина» – «Епіцентр-К» – 2:3, «Університет-2» – «Клокучка» – 4:1, ФК «Форосна» – «Урожай» – 1:13

25.12.

«Феміда» – ФК «Форосна» – +:– , «Урожай» – «Університет-2» – 4:2, «Клокучка» – «Дьолер-Буковина» – 7:1, «Епіцентр-К» – «Аматор» – 8:0

DSC_0516

  1. «Епіцентр-К» – 16 (6)
  2. «Урожай» – 16 (7)
  3. «Університет-2» – 15 (7)
  4. «Глорія» – 13 (7)
  5. «Клокучка» – 13 (7)
  6. «Феміда» – 7 (7)
  7. «Дьолер-Буковина» – 6 (7)
  8. «Аматор» – 4 (7)
  9. ФК «Форосна» – 0 (7)

DSC_0524

У групі «Б» подвійними перемогами 24-25 грудня відмітилися «Вікторія» і «Рідківці». Лише по одній грі цього уїк-енду провели перша команда «Університету» і СКК «Лідер», але, вигравше ці матчі, обидві команди закріпилися у верхній частині турнірної таблиці групи, і, таким чином, тут ми маємо повний квартет команд, які вже забезпечили собі участь у плей-оф. Останній тур у групі «Б» стає пустою формальністю відразу для п’яти команд, а лідери боротимуться за більш високі місця.

DSC_0547

24.12.

ФК «Берегомет» – «Університет-1» – 2:9, «Народний фронт» – «Вікторія» – 3:12, ФК «Рідківці» – ФК «Луківці» – 7:2, «Стрілецький Кут» – «Патрульна поліція» – 3:3

25.12.

СКК «Лідер» – «Стрілецький Кут» – 3:2, «Патрульна поліція» – ФК «Рідківці» – 3:5, ФК «Луківці» – «Народний фронт» – 5:9, «Вікторія» – ФК «Берегомет» – 7:1

DSC_0548

  1. «Вікторія» – 19 (7)
  2. «Університет-1» – 18 (7)
  3. СКК «Лідер» – 16 (7)
  4. ФК «Рідківці» – 13 (7)
  5. «Стрілецький Кут» – 10 (8)
  6. «Патрульна поліція» – 7 (7)
  7. ФК «Берегомет» – 7 (7)
  8. «Народний фронт» – 3 (7)
  9. ФК «Луківці» – 0 (7)

DSC_0549

Цікаво розгортаються події в групі «С». Дві команди йшли до звітних турів без втрат, із стовідсотковими показниками – «Волока-2» і «Буковинська надія». Минулого тижня обидві втратили перші очки, а в очній дуелі з рахунком 3:1 сильнішими виявилися гравці «Волоки» (туром раніше вони зіграли внічию з «Шишківцями»).

DSC_0720

Проте, навіть ці втрати не похитнули лідируючих позицій цих команд, а от ще за два місця в плей-оф битимуться відразу чотири учасники чемпіонату – «Шишківці», «Клішківці», «Дрім-Тім» і «Мрія-Заставна». Щоправда, шанси «Клішківців» виглядають примарними через те, що вони вже зіграли всі свої матчі, а от «Дрім-Тім»…

DSC_0596

«Команда мрії» поступилася «Буковинській надії», а матч із «Геометрія-Роша» було відкладено. Сьогодні дрімтімівці мають у своєму активі лише 7 очок, при трьох поразках, і далеко не все тепер залежить від їхнього бажання…

DSC_0597

24.12.

«Буковина U-16» – «Роша-2» – 2:2, «Волока-2» – «Шишківці» – 1:1, «Дрім-Тім» – «Буковинська надія» – 3:6, «Клішківці» – «Геометрія-Роша» – 4:3

25.12.

«Мрія-Заставна» – «Клішківці» – 3:2, «Буковинська надія» – «Волока-2» – 1:3, «Шишківці» – «Буковина U-16» – 3:3

DSC_0598

  1. «Волока-2» – 19 (7)
  2. «Буковинська надія» – 18 (7)
  3. ФК «Шишківці» – 12 (7)
  4. ФК «Клішківці» – 12 (8)
  5. «Мрія-Заставна» – 10 (7)
  6. «Дрім-Тім» – 7 (6)
  7. «Буковина-U-16» – 6 (7)
  8. «Геометрія-Роша» – 3 (6)
  9. «Роша-2» – 1 (7)

DSC_0614

Лідер групи «D» – ГО «Самопоміч» – вперше в цьому чемпіонаті поступився, та все одно поки що впевнено займає перше місце у групі. Лише на два очки відстає від лідера «ДМС» і на даний момент лише ці дві команди забезпечили собі вихід до стадії плей-оф.

DSC_0635

Поразки одного з фаворитів групи – «Волоки» – від «Самопомочі» та «Легенди» – поставили великий знак питання перед перспективами волочан, але перемога в останньому турі, скоріш за все, таки стане запорукою продовження боротьби «Волоки» за чемпіонський титул. А от сама «Легенда», не зважаючи на розгром волочан в останньому турі, скоріш за все, залишиться за бортом плей-оф. Нажаль, адже ця команда демонструє дуже яскраву та цікаву гру.

DSC_0639

24.12.

«Зоря» – «Ф-Тім» – 2:2, ГО «Самопоміч» – «Іванківці-Чудей» – 1:2, «Бульвар-БДМУ» – «Френд Клаб» – 2:2, «Легенда» – «ДМС» – 1:3

25.12.

«Волока-1» – «Легенда» – 0:5, «ДМС» – «Бульвар-БДМУ» – 2:0, «Френд Клаб» – «Самопоміч» – 2:6, «Іванківці-Чудей» – «Зоря» – 1:1

DSC_0656

  1. ГО «Самопоміч» – 18 (7)
  2. «ДМС» – 16 (7)
  3. «Іванківці-Чудей» – 12 (7)
  4. «Легенда» – 12 (8)
  5. «Волока-1» – 11 (7)
  6. «Бульвар-БДМУ» – 8 (7)
  7. «Френд Клаб» – 5 (7)
  8. «Зоря» – 3 (7)
  9. «Ф-Тім» – 2 (7)

DSC_0659

А у групі «Е» вже визначився переможець. Це – «RA-DENT», єдина команда чемпіонату, що не втратила жодного (!) очка у восьми турах! Більше того, відоме вже і друге місце у групі, яке посіла «Фазенда», а третім, скоріш за все, стане «Хімік-Скеля».

DSC_0692

Лише за останню, четверту позицію в групі точитиметься відчайдушна боротьба, адже формально на неї претендують аж п’ять (!) команд. Дві останні позиції, як то кажуть, без питань і амбіцій, зайняли ФК «Рокитне» і «Колос-Новоселиця», а новосельчани на ігри останнього уїк-енду навіть не з’явилися…

DSC_0662

24.12.

«Колос-Новоселиця» – «Буко-93» – –:+, «Фазенда» – «RA-DENT» -1:3, «Остриця» – «Хімік-Скеля» – 3:1, «Рокитне» – «Спарта» – 3:5, «Буковина-99» – «Дрім-Тім-Ветеран» – 5:2

25.12.

«RA-DENT» – «Колос-Новоселиця» – +:–, «Дрім-Тім-Ветеран» – «Буко-93» – 1:1, «Спарта» – «Остриця» – 5:4, «Хімік-Скеля» – «Фазенда» – 2:3, «Буковина-99» – «Рокитне» – 5:1

DSC_0685

  1. «RA-DENT» – 24 (8)
  2. «Фазенда» – 19 (8)
  3. «Хімік-Скеля» – 15 (8)
  4. «Спарта» – 12 (8)
  5. «Буко-93» – 12 (8)
  6. «Дрім-Тім-Ветеран» – 11 (8)
  7. ФК «Остриця» – 10 (8)
  8. «Буковина-99» – 10 (8)
  9. ФК «Рокитне» – 3 (8)
  10. «Колос-Новоселиця» – 0 (8)

DSC_0690

Бізнес-ліга з міні-футболу-2016: підведення підсумків і нагородження чемпіона й призерів

DSC_1683

Завершилися баталії Бізнес-Ліги м. Чернівці з футболу сезону 2016 року. Протягом двох останніх турів основна боротьба розвернулася за призові місця турніру – ІІ та ІІІ-тє, оскільки чемпіона ліги було визначено напередодні, а в ролі аутсайдера опинився ДОК «Роша».

DSC_1673

Ми вже повідомляли вам про те, що переможцем Бізнес-Ліги 2016 року став «Епіцентр К», що у своєму останньому матчі турніру переміг свого головного переслідувача – «Корону», а шанси на призові місця перед заключними турами ліги мали одразу чотири команди: вже згадувана «Корона», «Лідер», «Самопоміч» і «Нова поліція».

DSC_1684

«Енергетик Буковини» допоміг «Новій поліції» значно покращити шанси на п’єдестал пошани турніру, не з’явившись на матч 6-го туру, а «Лідер» у відчайдушній «битві» таки мінімально подолав «Рошу» з рахунком 5:4 і вийшов на друге місце у турнірній таблиці, випередивши «Корону» і «Нову поліцію». Але… В останньому турі на «Лідер» очікував новоспечений чемпіон – «Епіцентр», тоді як у «Корони» й «Нової поліції» суперники були значно легшими. Тому доля призових місць зберігала інтригу не те, що до останнього матчу, а до останньої хвилини всього турніру, адже все міг вирішити один-єдиний м’яч…

DSC_1675

І, ніби за спеціально розробленим сценарієм, так і сталося! «Епіцентр» громить «Лідер» з рахунком 5:2 і фактично лишає «лідерів» без шансів на медалі Ліги-2016, а «Нова поліція» просто безцеремонно декласує «Рошу» – 11:1. Справа лишається за «Короною», яка мала не тільки перемогти «Самопоміч», а й забити якомога більше м’ячів у ворота суперника та якнайменше пропустити у свої.

DSC_1682

Матч видався дуже результативним і тримав у напрузі чернівецьких «поліціянтів» до самого кінця. Так, «Корона» забила 9 голів у сітку воріт «Самопомочі», але й пропустила чотири, і здобутої у матчі різниці +5 коронівцям не вистачило для дого, аби посісти друге місце в Бізнес-Лізі-2016. У підсумку кращу різницю забитих-пропущених м’ячів при однаковій кількості здобутих очок було зафіксовано саме в «Нової поліції» – +9 проти +8-ми, і друге місце в лізі посіли саме «поліціянти»!

DSC_1681

Бронзові нагороди Ліги дісталися «Короні», одного очка до призових місць не вистачило «Лідеру», а далі розташувалися відповідно «Самопоміч» і «Енергетик Буковини». Замкнула ж турнірну таблицю «Роша» без жодного здобутого в турнірі очка, проте із рекордною кількістю пропущених голів! 46 м’ячів у власні ворота пропустила «Роша» – більше, аніж уся трійка призерів Ліги, та й забитих голів – 10 – має менш за всіх.

DSC_1680

Натомість кращі показники по забитих та пропущених м’ячах має чемпіон – «Епіцентр»: 35 разів епіцентрівці «розписувалися» у воротах суперників (майже по 6 за матч у середньому), а пропустили у власні ворота всього дев’ять.

DSC_1679

Наприкінці наводимо для вболівальників результати останніх турів Бізнес-Ліги-2016 і підсумкову турнірну таблицю:

DSC_1678

6-й тур

«Енергетик Буковини» – «Нова поліція» – -:+

СКК «Лідер» – ДОК «Роша» – 5:4

«Корона» – «Епіцентр К» – 2:4

7-й тур

«Нова поліція» – ДОК «Роша» – 11:1

СКК «Лідер» – «Епіцентр К» – 2:5

«Самопоміч» – «Корона» – 4:9

DSC_1676

Підсумкова турнірна таблиця

 

  1. «Епіцентр К» – 18 (35 – 9)
  2. «Нова поліція» – 11 (22 – 13)
  3. «Корона» – 11 (23 – 15)
  4. СКК «Лідер» – 10 (12 – 15)
  5. «Самопоміч» – 6 (25 – 33)
  6. «Енергетик Буковини» – 4 (21 – 17)
  7. ДОК «Роша» – 0 (10 – 46)

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_1677

Футзал: новорічний лідер чемпіонату Чернівців – “БукФам”!

DSC_0790

Цікавий тур цього уїк-енду мав відбутися у Відкритому чемпіонаті Чернівців із футзалу-2016/17, поєдинки якого буковинські шанувальники спорту можуть спостерігати у чернівецькому спортзалі ФОК «Олімпія». Між собою мала грати вся четвірка лідерів чемпіонату – ФК «Стальнівці» проти «БукФаму», а «Урожай» – проти «Легенди», і хтось із цієї четвірки мусив піти на різдвяні канікули зимовим чемпіоном.

DSC_0787

Зауважимо наперед, що ці сподівання виправдалися сповна! Всі матчі останнього ігрового дня для обласного футзалу 2016 року виявилися напрочуд цікавими й напруженими. Виділяється з них хіба що один єдиний двобій – між СКК «Лідер» і «ВБА», адже там долю переможця було вирішено ще в першому таймі. «Лідер» із боєм одержав другу перемогу поспіль у турнірі, і рахунок 6:2 не зовсім відповідає боротьбі, яка точилася на паркеті «Олімпії».

DSC_0759

«Дружньо» програли цього дня «Урожай» та ФК «Стальнівці», що ділили між собою першу строку чемпіонату. Програли у матчах, де до останніх секунд трималася інтрига щодо остаточного підсумку гри. Особливо принциповим було «дербі» команд із Білої – «Урожаю» проти «Легенди». «Урожай» повів у рахунку, потім двічи пропустив, а наприкінці гри суперники обмінялися голами. 2:3 – перемога «Легенди» в матчі, де, напевно, найлогічнішим підсумком була би нічия…

DSC_0761

А «Стальнівці», після першого тайму програючи 1:5 «БукФаму», скоротили рахунок до 4:5, причому, враховуючи кількість моментів, активність і бажання, аж ніяк не повинні були програвати… Натомість, після цієї перемоги саме «БукФам» захопив лідерство в чемпіонаті й пішов на різдвяну перерву в ранзі «зимового чемпіона» з сімома очками!

DSC_0827

За ним – одразу чотири команди, що мають у своєму активі по шість очок! Зазначимо, що у «Лідера» до того ж гра у запасі. А так маємо доволі складну ситуацію з суттєвою інтригою у верхній частині турнірної таблиці. Уся боротьба за позиції у заповітній трійці ще попереду!

DSC_0826

Нарешті, в останньому матчі «Корона» одержала першу перемогу в турнірі й заробила свої перші футзальні очки чемпіонату. У рівній та напруженій боротьбі «коронівці» здолали опір «Геометрії-Роши» з рахунком 3:2 і трохи покращили своє турнірне становище, чого аж ніяк не скажеш про дружину з Роші…

DSC_0821

Отже, маємо наступні результати й турнірне становище команд напередодні Нового року:

 

24.12.

СКК «Лідер» – «ВБА» – 6:2; «БукФам» – ФК «Стальнівці» – 5:4; «Корона» – «Геометрія-Роша» – 3:2; «Легенда» – «Урожай» – 3:2

DSC_0883

  1. «БукФам» – 7 (3)
  2. «Легенда» – 6 (3)
  3. ФК «Стальнівці» – 6 (3)
  4. СКК «Лідер» – 6 (2)
  5. «Урожай» – 6 (3)
  6. «Корона» – 3 (3)
  7. «Геометрія-Роша» – 1 (3)
  8. «ВБА» – 0 (2)
  9. ХФК «Єдинство» – 0 (2)

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_0872

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2016/17 сягнув свого екватора

DSC_0514

Вже шість турів зіграно в Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу сезону 2016/17 рр. Нагадаємо, цього року на чемпіонат заявилися 46 міні-футбольних колективів Буковини, які змагаються у п’яти групах: групи «А» та «С» грають свої матчі на майданчику КСОП «Буковина», групи «В» і «D» – на полі ГРК «Маленький Париж», а група «Е» виявляє кращих на полі СК «Локомотив».

DSC_0512

В кожній групі вже виявилися явні лідери й аутсайдери, проте кожен поєдинок чемпіонату проходить у запеклій, безкомпромісній боротьбі. Традиційно за ряд команд заявлені досвідчені, зіркові футболісти, яким довелося пограти у командах Першої та Прем’єр ліг.

DSC_0508

Не заважають змаганням з міні-футболу й погодні умови, адже грати доводиться на відкритих штучних майданчиках: самі футболісти зігріваються в процесі гри, а численні вболівальники, які приходять підтримати своїх улюбленців – палким уболіванням))

DSC_0502

У групі «А» центрального поєдинку не те, що туру, а й усього групового етапу, між «Епіцентром» і «Університетом-2» минулої неділі так і не відбулося через задіяність «Епіцентру» в Чемпіонаті України (матч відбудеться іншого дня), але інші матчі групи відбулися з накалом і завзятістю найвищого гатунку! Так, маємо наступні рахунки й відповідне становище в турнірній таблиці:

DSC_0489

17.12.

«Дьолер-Буковина» – «Аматор» – 8:5; «Університет-2» – «Глорія» – 2:0; ФК «Форосна» – «Епіцентр-К» – не відбувся; «Феміда» – «Клокучка» – 0:4

18.12.

«Урожай» – «Феміда» – 5:2; «Клокучка» – ФК «Форосна» – 5:2; «Епіцентр-К» – «Університет-2» – не відбувся; «Глорія» – «Дьолер-Буковина» – 3:1.

 

  1. «Університет-2» – 12(4 матчі)
  2. «Урожай» – 10 (5)
  3. «Глорія» – 10 (6)
  4. «Клокучка» – 10 (5)
  5. «Епіцентр-К» – 7 (3)
  6. «Дьолер-Буковина» – 6 (5)
  7. «Феміда» – 4 (6)
  8. «Аматор» – 4 (5)
  9. «Форосна» – 0 (5)

DSC_0483

У групі «Б» впевнено лідерує перша команда «Університету». Чернівецькі «студенти» від душі «повеселилися» минулим уїк-ендом, «настрілявши» своїм суперникам аж 18 (!!!) м’ячів! Впритул до «Університету» підібралися «Лідер» і «Вікторія», здобувши протягом 5/6 турів по шість очок.

DSC_0480

Кепські справи у «Народного фронту» й «Луківців», які примудрилися за п’ять ігор не здобути жодного залікового очка, пропустивши в той же ж час відповідно 32 і 34 м’ячі.

DSC_0475

17.12.

«Народний фронт» – ФК «Берегомет» – 3:4; ФК «Рідківці» – «Університет-1» – 2:6; «Стрілецький Кут» – «Вікторія» – 1:3; СКК «Лідер» – «Луківці» – 7:3

18.12.

«Патрульна поліція» – СКК «Лідер» – 1:2; «Луківці» – «Стрілецький Кут» – 4:7; «Вікторія» – ФК «Рідківці» – 4:1; «Університет-1» – «Народний фронт» – 12:1

 

  1. «Університет-1» – 15 (6)
  2. «Вікторія» – 13 (5)
  3. СКК «Лідер» – 13 (6)
  4. «Стрілецький Кут» – 9 (6)
  5. ФК «Рідківці» – 7 (5)
  6. ФК «Берегомет» – 7 (5)
  7. «Патрульна поліція» – 6 (5)
  8. «Народний фронт» – 0 (5)
  9. «Луківці» – 0 (5)

DSC_0456

Лідируючу позицію в групі «С» поділяють «Волока-2» і «Буковинська надія». Остання частково укомплектована колишніми гравцями «Буковини» й демонструє доволі цікаву гру. В цілому ж лідери мають суттєвий відрив від найближчих переслідувачів, і свій статус обидві команди впевнено закріпили перемогами у 5 та 6-му турах.

DSC_0455

Рідкісну нестабільність і непередбачуваність демонструє «Мрія-Заставна», що спромоглася в суботу програти 1:6 «Надії», а в неділю розбити «Геометрію-Рошу» з рахунком 5:1.

DSC_0454

Потихеньку після провального старту оговтується «Дрім-Тім»: чернівецька «команда мрії» в останніх турах здобула чотири очки й перемістилася в центр турнірної таблиці групи.

DSC_0450

17.12.

«Волока-2» – «Буковина U-16» – 4:0; «Дрім-Тім» – «Роша-2» – 7:2; ФК «Клішківці» – ФК «Шишківці» – 0:5; «Мрія-Заставна» – «Буковинська надія» – 1:6

18.12.

«Геометрія-Роша» – «Мрія-Заставна» – 1:5; «Буковинська надія» – ФК «Клішківці» – 4:0; ФК «Шишківці» – «Дрім-Тім» – 1:1; «Роша-2» – «Волока-2» – 1:12

 

  1. «Волока-2» – 15 (5)
  2. «Буковинська надія» – 15 (5)
  3. ФК «Шишківці» – 10 (5)
  4. ФК «Клішківці» – 9 (6)
  5. «Дрім-Тім» – 7 (5)
  6. «Мрія-Заставна» – 7 (6)
  7. «Буковина U-16» – 4 (5)
  8. «Геометрія-Роша» – 3 (5)
  9. «Роша-2» – 0 (6)

DSC_0442

Найбільш заплутана, напевно, ситуація, в чемпіонаті складається у групі «D». Тільки «Зоря» і «Ф-Тім» фактично не мають жодних шансів зачепитися за вихід із групи, а всі інші ведуть відчайдушну боротьбу за право продовжити виступи в обласному чемпіонаті.

DSC_0434

Змінилися після 5/6 турів лідери групи. З-за спин «ДМС» і «Легенди» на лідируючі позиції «вирвалися» «Самопоміч» і перша команда «Волоки», які виграли по два останніх матчі. Натомість «Легенда» двічи примудрилася зіграти в нічию лише з одним (!) забитим м’ячем, а «ДМС» програв, власне, самій «Волоці» в очній дуелі за місце під сонцем.

DSC_0432

  1. ГО «Самопоміч» – 12 (4)
  2. «Волока-1» – 11 (6)
  3. «ДМС» – 10 (5)
  4. «Легенда» – 9 (6)
  5. «Іванківці-Чудей» – 8 (5)
  6. «Бульвар-БДМУ» – 7 (4)
  7. «Френд Клаб» – 4 (5)
  8. «Зоря» – 1 (5)
  9. «Ф-Тім» – 1 (6)

DSC_0427

І, нарешті, група «Е». Тут грає найбільша кількість команд – 10, і всі вже встигли зіграти по шість матчів, тобто, це – єдина група, в якій немає пропущених матчів і всі команди зіграли однакову кількість ігор.

DSC_0425

Стовідсотковий результат має лише «RA-DENT», а протилежністю лідеру є новоселицький «Колос»: новосельчани мало того, що не мають у своєму активі жодного очка, так ще й не змогли з’явитися на матчах 5/6 турів.

DSC_0421

Серед невдах останнього уїк-енду – «Буковина-99» і «Рокитне», які двічи програли й перебувають на дні турнірної таблиці, позаду яких – лише «Колос».

DSC_0420

  1. «RA-DENT» – 18 (6)
  2. «Фазенда» – 16 (6)
  3. «Хімік-Скеля» – 15 (6)
  4. «Дрім-Тім-Ветеран» – 10 (6)
  5. «Буко-93» – 8 (6)
  6. «Остриця» – 7 (6)
  7. «Спарта» – 6 (6)
  8. «Буковина-99» – 4 (6)
  9. «Рокитне» – 3 (6)
  10. «Колос» Новоселиця – 0 (6)

DSC_0486

Ігри 7 та 8-го турів відбудуться вже найближчими вихідними – 24 і 25 грудня, після чого команди йдуть на новорічно-різдвяну перерву – до 15 січня 2017 року. Тому не прогавте можливість насолодитися якісним міні-футболом і приходьте в суботу-неділю на матчі Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2016/17 рр!

DSC_0485

25 грудня у Новодністровську відбудеться “Кубок Енергетика”

25 грудня, о 9:30, у м.Новодністровськ розпочнеться турнір з футзалу “Кубок Енергетика”.

У турнірі приймуть участь 8 команд з 3-ох областей.

Команди розділені на 2 групи по 4 у кожній.

Група А:

1. “Енергія” м.Новодністровськ

2. ФК “Бершадь”

3. “Ортодокс” м.Кам’янець-Подільський

4. “Колос” м.Муровані-Курилівці

 

Група В:

1. “Національна збірна України міських та сільських голів”

2. “Дрім-Тім” м.Чернівці

3. “Дністер” с.Кормань, Сокирянський р-н

4. МФК “Дунаївці”

Календар ігор додається

Календар

 

Результати та турнірнірні таблиці Чемпіоната області з міні-футболу сезону 2016/2017 станом на 19.12.16

  Група «A» І В Н П М О
1. «Університет-2» 4 4 0 0 19-7 12
2. «Урожай» 5 3 1 1 18-10 10
3. «Глорія» 6 3 1 2 13-8 10
4. «Клокучка» 5 3 1 1 14-14 10
5. «Епіцентр-К» 3 2 1 0 19-3 7
6. «Дьолер-Буковина» 5 2 0 3 22-22 6
7. «Феміда» 6 1 1 4 11-25 4
8. «Аматор» 5 0 1 4 12-25 1
9. «Форосна» 5 0 0 5 5-22 0

 

1   03.12.16 9:00 «Клокучка» – «Глорія» 2:2
2   03.12.16 9:50 «Урожай» – «Аматор» 7:1
3   03.12.16 10:40 «Феміда» – «Дьолер-Буковина» 7:3
4   03.12.16 11:30 ФК «Форосна» – «Університет-2» 2:7
5   04.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» – ФК «Форосна» 6:1
6   04.12.16 9:50 «Аматор» – «Феміда» 2:2
7   04.12.16 10:40 «Глорія» – «Урожай» 2:3
8   04.12.16 11:30 «Епіцентр-К» – «Клокучка» 10:1
9   10.12.16 9:00 «Університет-2» – «Дьолер-Буковина» 6:4
10   10.12.16 9:50 ФК «Форосна» – «Аматор» 1:3
11   10.12.16 10:40 «Феміда» – «Глорія» 0:4
12   10.12.16 11:30 «Урожай» – «Епіцентр-К» 2:2
13   11.12.16 9:00 «Клокучка» – «Урожай» 3:1
14   11.12.16 9:50 «Епіцентр-К» – «Феміда» 7:0
15   11.12.16 10:40 «Глорія» – ФК «Форосна» 2:0
16   11.12.16 11:30 «Аматор» – «Університет-2» 1:4
17   17.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» -«Аматор» 8:5
18   17.12.16 9:50 «Університет-2» – «Глорія» 2:0
19   ФК «Форосна» – «Епіцентр-К»  
20   17.12.16 11:30 «Феміда» – «Клокучка» 0:4
21   18.12.16 9:00 «Урожай» – «Феміда» 5:2
22   18.12.16 9:50 «Клокучка» – ФК «Форосна» 4:1
23   «Епіцентр-К» – «Університет-2»  
24   18.12.16 11:30 «Глорія» – «Дьолер-Буковина» 3:1
25   24.12.16 9:00 «Аматор» – «Глорія»  
26   24.12.16 9:50 «Дьолер-Буковина» – «Епіцентр-К»  
27   24.12.16 10:40 «Університет-2» – «Клокучка»  
28   24.12.16 11:30 ФК «Форосна»  – «Урожай»  
29   25.12.16 9:00 «Феміда» – ФК «Форосна»  
30   25.12.16 9:50 «Урожай» -«Університет-2»  
31   25.12.16 10:40 «Клокучка» -«Дьолер-Буковина»  
32   25.12.16 11:30 «Епіцентр-К» – «Аматор»  
33   15.01.16 9:00 «Глорія» – «Епіцентр-К»
34   15.01.16 9:50 «Аматор» – «Клокучка»
35   15.01.16 10:40 «Дьолер-Буковина»  – «Урожай»
36   15.01.16 11:30 «Університет-2»  – «Феміда»

 

 

  Група «B» І В Н П М О
1. «Університет-1» 6 5 0 1 37-7 15
2. «Вікторія» 5 4 1 0 23-7 13
3. «Лідер» 6 4 1 1 23-14 13
4. «Стрілецький Кут» 6 3 0 3 18-17 9
5. «Рідківці» 5 2 1 2 18-13 7
6. «Берегомет» 5 2 1 2 14-22 7
7. «Патрульна поліція» 5 2 0 3 13-18 6
8. «Народний фронт» 5 0 0 5 7-32 0
9. «Луківці» 5 0 0 5 11-34 0

 

1   03.12.16 9.00 «Луківці» – «Університет-1» 0:9
2   03.12.16 9.50 «Патрульна поліція» – ФК «Берегомет» 4:5
3   03.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Народний фронт» 3:1
4   03.12.16 11.30 «Стрілецький Кут» –  ФК «Рідківці» 0:4
5   04.12.16 9.00 «Вікторія» – «Луківці» 7:1
6   04.12.16 9.50 «Університет-1» – «Патрульна поліція» 2:3
7   04.12.16 10.40 ФК «Берегомет» – СКК «Лідер» 1:8
8   04.12.16 11.30 «Народний фронт» – «Стрілецький Кут» 0:3
9   10.12.16 9.00 ФК «Рідківці» – «Народний фронт» 10:2
10   10.12.16 9.50 «Стрілецький Кут» – ФК «Берегомет» 6:3
11   10.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Університет-1» 0:5
12   10.12.16 11.30 «Патрульна поліція» – «Вікторія» 1:6
13   11.12.16 9.00 «Луківці» – «Патрульна поліція» 3:4
14   11.12.16 9.50 «Вікторія» – СКК «Лідер» 3:3
15   11.12.16 10.40 «Університет-1» – «Стрілецький Кут» 3:1
16   11.12.16 11.30 ФК «Берегомет» – ФК «Рідківці» 1:1
17   17.12.16 9:00 «Народний фронт» – ФК «Берегомет» 3:4
18   17.12.16 9:50 ФК «Рідківці» – «Університет-1» 2:6
19   17.12.16 10:40 «Стрілецький Кут» -«Вікторія» 1:3
20   17.12.16 11:30 СКК «Лідер» – «Луківці» 7:3
21   18.12.16 9:00 «Патрульна поліція» – СКК «Лідер» 1:2
22   18.12.16 9:50 «Луківці» – «Стрілецький Кут» 4:7
23   18.12.16 10:40 «Вікторія»  – ФК «Рідківці» 4:1
24   18.12.16 11:30 «Університет-1» – «Народний фронт» 12:1
25   24.12.16 9:00 ФК «Берегомет» – «Університет-1»  
26   24.12.16 9:50 «Народний фронт» – «Вікторія»  
27   24.12.16 10:40 ФК «Рідківці» – «Луківці»  
28   24.12.16 11:30 «Стрілецький Кут» – «Патрульна поліція»  
29   25.12.16 9:00 СКК «Лідер» – «Стрілецький Кут»  
30   25.12.16 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Рідківці»  
31   25.12.16 10:40 «Луківці» -«Народний фронт»  
32   25.12.16 11:30 «Вікторія»  – ФК «Берегомет»  
33   15.01.16 9:00 «Університет-1» – «Вікторія»
34   15.01.16 9:50 ФК «Берегомет» – «Луківці»
35   15.01.16 10:40 «Народний фронт»  – «Патрульна поліція»
36   15.01.16 11:30 ФК «Рідківці» – СКК «Лідер»

 

 

  Група «C» І В Н П М О
1. «Волока-2» 5 5 0 0 35-5 15
2. «Буковинська надія» 5 5 0 0 23-3 15
3. «Шишківці» 5 3 1 1 19-11 10
4. «Клішківці» 6 3 0 3 14-25 9
5. «Дрім-Тім» 5 2 1 2 13-9 7
6. «Мрія-Заставна» 6 2 1 3 16-23 7
7. «Буковина U-16» 5 1 1 3 9-14 4
8. «Геометрія-Роша» 5 1 0 4 9-19 3
9. «Роша-2» 6 0 0 6 8-39 0

 

1   03.12.16 12:20 «Буковинська надія» – «Роша-2» 5:0
2   03.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Буковина-U-16» 1:4
3   03.12.16 14:00 «Мрія-Заставна» – «Волока-2» 1:6
4   03.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Дрім-Тім» 3:2
5   04.12.16 12:20 «Волока-2» – ФК «Клішківці» 10:3
6   04.12.16 13:10 «Буковина-U-16» – «Мрія-Заставна» 2:2
7   04.12.16 14:00 «Роша-2» – «Геометрія-Роша» 3:5
8   04.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковинська надія» 1:6
9   10.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – ФК «Шишківці» 1:5
10   10.12.16 13:10 «Мрія-Заставна» – «Роша-2» 6:1
11   10.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – «Буковина-U-16» 4:3
12   10.12.16 14:50 «Дрім-Тім» – «Волока-2» 0:3
13   11.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Дрім-Тім» 0:3
14   11.12.16 13:10 «Роша-2» – ФК «Клішківці» 1:4
15   11.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Мрія-Заставна» 7:3
16   11.12.16 14:50 «Буковинська надія» – «Геометрія-Роша» 2:1
17   17.12.16 12:20 «Волока-2» – «Буковина U-16» 4:0
18   17.12.16 13:10 «Дрім-Тім» – «Роша-2» 7:2
19   17.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – ФК «Шишківці» 0:5
20   17.12.16 14:50 «Мрія-Заставна» – «Буковинська надія» 1:6
21   18.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – «Мрія-Заставна» 1:5
22   18.12.16 13:10 «Буковинська надія» – ФК «Клішківці» 4:0
23   18.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Дрім-Тім» 1:1
24   18.12.16 14:50 «Роша-2» – «Волока-2» 1:12
25   24.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Роша-2»  
26   24.12.16 13:10 «Волока-2» – ФК «Шишківці»  
27   24.12.16 14:00 «Дрім-Тім» – «Буковинська надія»  
28   24.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Геометрія-Роша»  
29   25.12.16 12:20 «Мрія-Заставна» – ФК «Клішківці»  
30   25.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Дрім-Тім»  
31   25.12.16 14:00 «Буковинська надія» – «Волока-2»  
32   25.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковина U-16»  
33   15.01.16 12:20 «Роша-2» – ФК «Шишківці»
34   15.01.16 13:10 «Буковина U-16» -«Буковинська надія»
35   15.01.16 14:00 «Волока-2» – «Геометрія-Роша»
36   15.01.16 14:50 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна»

 

 

  Група «D» І В Н П М О
1. ГО «Самопоміч» 4 4 0 0 21-6 12
2. «Волока-1» 6 3 2 1 17-11 11
3. ДМС 5 3 1 1 8-5 10
4. «Легенда» 6 2 3 1 15-6 9
5. «Іванківці-Чудей» 5 2 2 1 22-5 8
6. «Бульвар-БДМУ» 4 2 1 1 12-14 7
7. «Френд Клаб» 5 1 1 3 5-22 4
8. «Зоря» 5 0 1 4 8-24 1
9. «Ф-Тім» 6 0 1 5 8-24 1

 

1   03.12.16 12.20 «Френд клаб» – «Ф-Тім» 3:2
2   03.12.16 13.10 «ДМС» – «Зоря» 4:1
3   03.12.16 14.00 «Волока-1» – ГО «Самопоміч» 1:4
4   03.12.16 14.50 «Легенда» – «Бульвар-БДМУ» 3:3
5   04.12.16 12.20 ГО «Самопоміч» – «Легенда» 2:1
6   04.12.16 13.10 «Зоря» – «Волока-1» 2:2
7   04.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «ДМС» 1:3
8   04.12.16 14.50 «Іванківці-Чудей» – «Френд клаб» 13:1
9   10.12.16 12.20 «ДМС» – «Іванківці-Чудей» 0:0
10   10.12.16 13.10 «Волока-1» – «Ф-Тім» 2:2
11   10.12.16 14.00 «Легенда» – «Зоря» 4:0
12   10.12.16 14.50 «Бульвар-БДМУ» – ГО «Самопоміч»  
13   11.12.16 12.20 «Френд клаб» – «ДМС» -:+
14   11.12.16 13.10 «Іванківці-Чудей» – «Волока-1» 2:3
15   11.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «Легенда» 0:7
16   11.12.16 14.50 «Зоря» – «Бульвар-БДМУ» 3:4
17   17.12.16 12:20 ГО «Самопоміч» – «Зоря» 10:2
18   17.12.16 13:10 «Бульвар-БДМУ» – «Ф-Тім» 4:1
19   17.12.16 14:00 «Легенда» – «Іванківці-Чудей» 0:0
20   17.12.16 14:50 «Волока-1» – «Френд клаб» 6:0
21   18.12.16 12:20 «ДМС» – «Волока-1» 1:3
22   18.12.16 13:10 «Френд клаб» – «Легенда» 1:1
23   18.12.16 14:00 «Іванківці-Чудей» -«Бульвар-БДМУ» 7:1
24   18.12.16 14:50 «Ф-Тім» – ГО «Самопоміч» 2:5
25   24.12.16 12:20 «Зоря» – «Ф-Тім»  
26   24.12.16 13:10 ГО «Самопоміч» – «Іванківці-Чудей»  
27   24.12.16 14:00 «Бульвар-БДМУ»   – «Френд клаб»  
28   24.12.16 14:50 «Легенда» – «ДМС»  
29   25.12.16 12:20 «Волока-1» – «Легенда»  
30   25.12.16 13:10 «ДМС» – «Бульвар-БДМУ»  
31   25.12.16 14:00 «Френд клаб» – ГО «Самопоміч»  
32   25.12.16 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Зоря»  
33   15.01.16 12:20 «Ф-Тім» – «Іванківці-Чудей»
34   15.01.16 13:10 «Зоря» – «Френд клаб»  
35   15.01.16 14:00 ГО «Самопоміч» – «ДМС»
36   15.01.16 14:50 «Бульвар-БДМУ»   – «Волока-1»

 

 

  Група «E» І В Н П М О
1. «RA-DENT» 6 6 0 0 30-11 18
2. «Фазенда» 6 5 1 0 10-5 16
3. «Хімік-Скеля» 6 5 0 1 30-13 15
4. «Дрім-Тім- Ветеран» 6 3 1 2 8-20 10
5. «Буко-93» 6 2 2 2 14-19 8
6. ФК «Остриця» 6 2 1 3 21-21 7
7. «Спарта» 6 2 0 4 12-17 6
8. «Буковина-99» 6 1 1 4 8-18 4
9. ФК «Рокитне» 6 1 0 5 7-17 3
10. «Колос» (м.Новоселиця) 6 0 0 6 2-10 0

 

1   03.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Буко-93» 8:3
2   03.12.16 9.50 «Спарта» – «Колос» +:-
3   03.12.16 10.40 «Буковина-99» – «Фазенда» 1:3
4   03.12.16 11.30 «Рокитне» – «Остриця» 1:6
5   03.12.16 12.20  «Дрім-Тім- Ветеран» – «RA-DENT» 1:2
6   04.12.16 9.00 «Остриця» – «Дрім-Тім- Ветеран» 2:3
7   04.12.16 9.50 «Колос» – «Буковина-99» -:+
8   04.12.16 10.40 «Буко-93» – «Спарта» 4:3
9   04.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Хімік-Скеля» 6:2
10   04.12.16 12.20 «Фазенда» – «Рокитне» +:-
11   10.12.16 9.00 «Спарта» – «RA-DENT» 3:5
12   10.12.16 9.50 «Буковина-99» – «Буко-93» 3:3
13   10.12.16 10.40 «Рокитне» – «Колос» 4:1
14   10.12.16 11.30 «Остриця» -«Фазенда» 2:3
15   10.12.16 12.20 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Хімік-Скеля» 1:5
16   11.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Спарта» 5:0
17   11.12.16 9.50 «RA-DENT» – «Буковина-99» 2:0
18   11.12.16 10.40 «Фазенда» – «Дрім-Тім- Ветеран» 1:1
19   11.12.16 11.30 «Колос» – «Остриця» 1:6
20   11.12.16 12.20 «Буко-93» – «Рокитне» 1:0
21   17.12.16 9.00 «Фазенда»- «Колос» +:-
22   17.12.16 9.50 «Остриця» – «Буко-93» 2:2
23   17.12.16 10.40 «Рокитне» – «RA-DENT» 2:4
24   17.12.16 11.30 «Буковина-99» – «Хімік-Скеля» 3:5
25   17.12.16 12.20 «Спарта» – «Дрім-Тім- Ветеран» 1:2
26   18.12.16 9.00 «Спарта» – «Буковина-99» 5:1
27   18.12.16 9.50 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Колос» +:-
28   18.12.16 10.40 «RA-DENT» – «Остриця» 11:3
29   18.12.16 11.30 «Буко-93» – «Фазенда» 1:3
30   18.12.16 12.20 «Хімік-Скеля» – «Рокитне» 5:0
31   24.12.16 9.00 «Колос» – «Буко-93»  
32   24.12.16 9.50 «Фазенда» – «RA-DENT»  
33   24.12.16 10.40 «Остриця» – «Хімік-Скеля»
34   24.12.16 11.30 «Рокитне» – «Спарта»
35   24.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Дрім-Тім- Ветеран»
36   25.12.16 9.00 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Буко-93»
37   25.12.16 9.50 «Спарта» – «Остриця»
38   25.12.16 10.40 «Хімік-Скеля» – «Фазенда»
39   25.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Колос»
40   25.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Рокитне»
41   15.01.17 9.00 «Буко-93» – «RA-DENT»
42   15.01.17 9.50 «Колос» – «Хімік-Скеля»
43   15.01.17 10.40 «Фазенда» – «Спарта»
44   15.01.17 11.30 «Остриця» – «Буковина-99»
41   15.01.17 9.00 «Буко-93» – «RA-DENT»

 

Набирає обертів Відкритий Чемпіонат Чернівців із футзалу

DSC_0466

Набирає обертів Відкритий чемпіонат Чернівців із футзалу серед аматорів сезону 2016/17. Вже проведено два тури турніру, а поєдинки третього туру можна буде побачити вже найближчими вихідними у спортивному залі чернівецького ФОК «Олімпія».

DSC_0411

Цього сезону участь у відкритому чемпіонаті міста з футзалу беруть дев’ять буковинських команд, і це однією командою більше, аніж минулого розіграшу. Цікавим є й той факт, що із восьми учасників минулого сезону цього року заявилися на турнір лише два, тобто маємо майже повністю оновлений склад чемпіонату, що не може не інтригувати шанувальників буковинського футзалу.

DSC_0410

Поки що із стовідсотковими результатами – по дві перемоги у двох турах – йдуть ФК «Стальнівці» та «Урожай», нічию та перемогу здобув «БукФам». Ці три команди, а також СКК «Лідер», що провів тільки одну гру на турнірі (перемога над «Короною), поки що не програвали, а от п’ятірка інших учасників вже встигла вкусити гіркоту поразок.

DSC_0501

Не зважаючи лише на одне очко у двох матчах сподобалася «Геометрія-Роша», яка нічим не поступалася своїм суперникам – «БукФаму» та «Урожаю», тому команду Андрія Хабайла ще рано зписувати з рахунків. Тим більше, за «Рошу» задіяний гравець української Прем’єр-ліги Новотрясов, а це вартує не так вже й мало!))

DSC_0505

Солідну, збалансовану й комбінаційну гру демонструє «Урожай», який, безперечно, є одним із основних фаворитів чемпіонату. Цього сезону команда з Білої, як то кажуть, «на коні», й намагається якнайкраще проявити себе на всіх фронтах – як у футболі, так і в міні-футболі та футзалі.

DSC_0409

Напевно, найцікавішим поєдинком двох стартових турів чемпіонату став двобій «БукФаму» й «Легенди». Перший тайм закінчився перемогою «БукФаму» з рахунком 2:0, а у другій половині гри розпочалося…! 3:2, 4:3 – так змінювався рахунок. «Легенда» просто «розривала» суперника: швидкість, комбінаційність, безперервний тиск, але… Чогось таки не вистачило… Замість того, щоби зрівняти рахунок у матчі, «Легенда» пропустила п’ятого м’яча у свої ворота і поступилася у грі, де виглядала нічим не гірше за переможця, скоріше, навпаки…

DSC_0467

Відвертим аутсайдером турніру поки що виглядає ХФК «Єдинство». 1:14  і 2:14 – дві поразки з непристойним рахунком має молодий колектив, проте вражає завзятість, із якою грає «Єдинство», не зважаючи на цифри на табло. Головне для цієї команди – участь, а не перемога, тому гравці «Єдинства» не здаються і завжди палко грають до останньої хвилини.

DSC_0509

В цілому ж матчі Відкритого чемпіонату Чернівців із футзалу серед аматорів дивляться на одному диханні й достойні великої глядацької аудиторії, тому запрошуємо усіх шанувальників футболу й футзалу до ФОК «Олімпія» вже найближчої суботи, 24 грудня. Ігри третього туру чемпіонату триватимуть від 16:00 до 20:00. Раді будемо бачити вас в якості глядачів!

  Команди І В Н П М О
1 ФК «Стальнівці» 2 2 0 0 16-3 6
2 «Урожай» 2 2 0 0 8-4 6
3 «БукФАМ» 2 1 1 0 7-5 4
4 «Легенда» 2 1 0 1 17:6 3
5 СКК «Лідер» 1 1 0 0 7-2 3
6 «Геометрія-Роша» 2 0 1 1 3-5 1
7 «ВБА» 1 0 0 1 1-2 0
8 «Корона» 2 0 0 2 5:12 0
9 ХФК «Єдинство» 2 0 0 2 3:28 0

 

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_0513

Календар ігор Кубку області з міні-футболу сезону 2017 року

КАЛЕНДАР ІГОР

Кубку області з міні-футболу серед аматорів  сезону 2017 року.

місце проведення : штучний майданчик ГРК «Маленький Париж»

дата час гра рахунок
1 21.01.17 9.00 №4 – №5
2 21.01.17 9.50 №6 – №7
3 21.01.17 10.40 №8 – №9
4 21.01.17 11.30 №10 – №11
5 21.01.17 12.20 №12- №13
6 21.01.17 13.10 №14 – №15
7 21.01.17 14.00 №16 – №17
8 21.01.17 14.50 №18 – №19
9 21.01.17 16.40 №20 – №21
10 21.01.17 17.30 №22- №23
11 22.01.17 9.00 №1-№2
12 22.01.17 9.50 №3 – переможець гри №1
13 22.01.17 10.40 переможець гри №2 – переможець гри №3
14 22.01.17 11.30 переможець гри №4 – переможець гри №5
15 22.01.17 12.20 переможець гри №6 – переможець гри №7
16 22.01.17 13.10 переможець гри №8 – переможець гри №9
17 22.01.17 14.00 переможець гри №10 – №24
18 22.01.17 14.50 №25 – №26
19 28.01.17 9.00 переможець гри №11 – програвший гри №5  1/8 ЧО
20 28.01.17 9.50 переможець гри №12 – програвший гри №6  1/8 ЧО
21 28.01.17 10.40 переможець гри №13 – програвший гри №7  1/8 ЧО
22 28.01.17 11.30 переможець гри №14 – програвший гри №8  1/8 ЧО
23 28.01.17 12.20 переможець гри №15 – програвший гри №9  1/8 ЧО
24 28.01.17 13.10 переможець гри №16 – програвший гри №10 1/8 ЧО
25 28.01.17 14.00 переможець гри №17 – програвший гри №11 1/8 ЧО
26 28.01.17 14.50 переможець гри №18 – програвший гри №12 1/8 ЧО
29.01.17 р. – жеребкування (переможці матчів №19-26 + учасники 1/4 ЧО)
27 05.02.17 9.00
28 05.02.17 9.50
29 05.02.17 10.40
30 05.02.17 11.30
31 05.02.17 12.20
32 05.02.17 13.10
33 05.02.17 14.00
34 05.02.17 14.50
35 11.02.17 9.00 переможець гри №27 – переможець гри №28
36 11.02.17 9.50 переможець гри №29 – переможець гри №30
37 11.02.17 10.40 переможець гри №31 – переможець гри №32
38 11.02.17 11.30 переможець гри №33 – переможець гри №34
39 12.02.17 9.00 переможець гри №35 – переможець гри №36
40 12.02.17 9.50 переможець гри №37 – переможець гри №38
41 18.02.17 12.00 переможець гри №39 – переможець гри №40

 

Примітка : на першому етапі (21-22.0.17р.)  команди(26 команд), які у групах ЧО зайняли місця нижче 4-го,  розігрують 8 путівок до участі у другому етапі, де до них приєднуються команди програвші у 1/8 ЧО.

29.01.17 р. – жеребкування переможців другого етапу та учасників ¼ ЧО.

05.02.17 р. – 1/8 кубку області з міні-футболу.

11.02.17 р. –  1/4 кубку області з міні-футболу

12.02.17 р. – 1/2 кубку області з міні-футболу

18.02.17 р. –  фінал кубку області з міні-футболу.

Результати 3-го та 4-го турів Чемпіонату області з міні-футболу сезону 2016/2017

Календар ігор

чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2016-17 р.р.

(станом на 11.12.16 р.)

Група «А» (КСОП «Буковина»)

1   03.12.16 9:00 «Клокучка» – «Глорія» 2:2
2   03.12.16 9:50 «Урожай» – «Аматор» 7:1
3   03.12.16 10:40 «Феміда» – «Дьолер-Буковина» 7:3
4   03.12.16 11:30 ФК «Форосна» – «Університет-2» 2:7
5   04.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» – ФК «Форосна» 6:1
6   04.12.16 9:50 «Аматор» – «Феміда» 2:2
7   04.12.16 10:40 «Глорія» – «Урожай» 2:3
8   04.12.16 11:30 «Епіцентр-К» – «Клокучка» 10:1
9   10.12.16 9:00 «Університет-2» – «Дьолер-Буковина» 6:4
10   10.12.16 9:50 ФК «Форосна» – «Аматор» 1:3
11   10.12.16 10:40 «Феміда» – «Глорія» 0:4
12   10.12.16 11:30 «Урожай» – «Епіцентр-К» 2:2
13   11.12.16 9:00 «Клокучка» – «Урожай» 3:1
14   11.12.16 9:50 «Епіцентр-К» – «Феміда» 7:0
15   11.12.16 10:40 «Глорія» – ФК «Форосна» 2:0
16   11.12.16 11:30 «Аматор» – «Університет-2» 1:4
17   17.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» -«Аматор»  
18   17.12.16 9:50 «Університет-2» – «Глорія»  
19   ФК «Форосна» – «Епіцентр-К»  
20   17.12.16 11:30 «Феміда» – «Клокучка»  
21   18.12.16 9:00 «Урожай» – «Феміда»  
22   18.12.16 9:50 «Клокучка» – ФК «Форосна»  
23   «Епіцентр-К» – «Університет-2»  
24   18.12.16 11:30 «Глорія» – «Дьолер-Буковина»  
25   24.12.16 9:00 «Аматор» – «Глорія»  
26   «Дьолер-Буковина» – «Епіцентр-К»  
27   24.12.16 10:40 «Університет-2» – «Клокучка»  
28   24.12.16 11:30 ФК «Форосна»  – «Урожай»  
29   25.12.16 9:00 «Феміда» – ФК «Форосна»  
30   25.12.16 9:50 «Урожай» -«Університет-2»  
31   25.12.16 10:40 «Клокучка» -«Дьолер-Буковина»  
32   «Епіцентр-К» – «Аматор»  
33     «Глорія» – «Епіцентр-К»
34   15.01.17 9:50 «Аматор» – «Клокучка»
35   15.01.17 10:40 «Дьолер-Буковина»  – «Урожай»
36   15.01.17 11:30 «Університет-2»  – «Феміда»

Група «B» (ГРК «Маленький Париж»)

1   03.12.16 9.00 «Луківці» – «Університет-1» 0:9
2   03.12.16 9.50 «Патрульна поліція» – ФК «Берегомет» 4:5
3   03.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Народний фронт» 3:1
4   03.12.16 11.30 «Стрілецький Кут» –  ФК «Рідківці» 0:4
5   04.12.16 9.00 «Вікторія» – «Луківці» 7:1
6   04.12.16 9.50 «Університет-1» – «Патрульна поліція» 2:3
7   04.12.16 10.40 ФК «Берегомет» – СКК «Лідер» 1:8
8   04.12.16 11.30 «Народний фронт» – «Стрілецький Кут» 0:3
9   10.12.16 9.00 ФК «Рідківці» – «Народний фронт» 10:2
10   10.12.16 9.50 «Стрілецький Кут» – ФК «Берегомет» 6:3
11   10.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Університет-1» 0:5
12   10.12.16 11.30 «Патрульна поліція» – «Вікторія» 1:6
13   11.12.16 9.00 «Луківці» – «Патрульна поліція» 3:4
14   11.12.16 9.50 «Вікторія» – СКК «Лідер» 3:3
15   11.12.16 10.40 «Університет-1» – «Стрілецький Кут» 3:1
16   11.12.16 11.30 ФК «Берегомет» – ФК «Рідківці» 1:1
17   17.12.16 9:00 «Народний фронт» – ФК «Берегомет»  
18   17.12.16 9:50 ФК «Рідківці» – «Університет-1»  
19   17.12.16 10:40 «Стрілецький Кут» -«Вікторія»  
20   17.12.16 11:30 СКК «Лідер» – «Луківці»  
21   18.12.16 9:00 «Патрульна поліція» – СКК «Лідер»  
22   18.12.16 9:50 «Луківці» – «Стрілецький Кут»  
23   18.12.16 10:40 «Вікторія»  – ФК «Рідківці»  
24   18.12.16 11:30 «Університет-1» – «Народний фронт»  
25   24.12.16 9:00 ФК «Берегомет» – «Університет-1»  
26   24.12.16 9:50 «Народний фронт» – «Вікторія»  
27   24.12.16 10:40 ФК «Рідківці» – «Луківці»  
28   24.12.16 11:30 «Стрілецький Кут» – «Патрульна поліція»  
29   25.12.16 9:00 СКК «Лідер» – «Стрілецький Кут»  
30   25.12.16 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Рідківці»  
31   25.12.16 10:40 «Луківці» -«Народний фронт»  
32   25.12.16 11:30 «Вікторія»  – ФК «Берегомет»  
33   15.01.17 9:00 «Університет-1» – «Вікторія»
34   15.01.17 9:50 ФК «Берегомет» – «Луківці»
35   15.01.17 10:40 «Народний фронт»  – «Патрульна поліція»
36   15.01.17 11:30 ФК «Рідківці» – СКК «Лідер»

Група «С» (КСОП «Буковина»)

1   03.12.16 12:20 «Буковинська надія» – «Роша-2» 5:0
2   03.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Буковина-U-16» 1:4
3   03.12.16 14:00 «Мрія-Заставна» – «Волока-2» 1:6
4   03.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Дрім-Тім» 3:2
5   04.12.16 12:20 «Волока-2» – ФК «Клішківці» 10:3
6   04.12.16 13:10 «Буковина-U-16» – «Мрія-Заставна» 2:2
7   04.12.16 14:00 «Роша-2» – «Геометрія-Роша» 3:5
8   04.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковинська надія» 1:6
9   10.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – ФК «Шишківці» 1:5
10   10.12.16 13:10 «Мрія-Заставна» – «Роша-2» 6:1
11   10.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – «Буковина-U-16» 4:3
12   10.12.16 14:50 «Дрім-Тім» – «Волока-2» 0:3
13   11.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Дрім-Тім» 0:3
14   11.12.16 13:10 «Роша-2» – ФК «Клішківці» 1:4
15   11.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Мрія-Заставна» 7:3
16   11.12.16 14:50 «Буковинська надія» – «Геометрія-Роша» 2:1
17   17.12.16 12:20 «Волока-2» – «Буковина U-16»  
18   17.12.16 13:10 «Дрім-Тім» – «Роша-2»  
19   17.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – ФК «Шишківці»  
20   17.12.16 14:50 «Мрія-Заставна» – «Буковинська надія»  
21   18.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – «Мрія-Заставна»  
22   18.12.16 13:10 «Буковинська надія» – ФК «Клішківці»  
23   18.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Дрім-Тім»  
24   18.12.16 14:50 «Роша-2» – «Волока-2»  
25   24.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Роша-2»  
26   24.12.16 13:10 «Волока-2» – ФК «Шишківці»  
27   24.12.16 14:00 «Дрім-Тім» – «Буковинська надія»  
28   24.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Геометрія-Роша»  
29   25.12.16 12:20 «Мрія-Заставна» – ФК «Клішківці»  
30   25.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Дрім-Тім»  
31   25.12.16 14:00 «Буковинська надія» – «Волока-2»  
32   25.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковина U-16»  
33   15.01.17 12:20 «Роша-2» – ФК «Шишківці»
34   15.01.17 13:10 «Буковина U-16» -«Буковинська надія»
35   15.01.17 14:00 «Волока-2» – «Геометрія-Роша»
36   15.01.17 14:50 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна»

Група «D» (ГРК «Маленький Париж»)

1   03.12.16 12.20 «Френд клаб» – «Ф-Тім» 3:2
2   03.12.16 13.10 «ДМС» – «Зоря» 4:1
3   03.12.16 14.00 «Волока-1» – ГО «Самопоміч» 1:4
4   03.12.16 14.50 «Легенда» – «Бульвар-БДМУ» 3:3
5   04.12.16 12.20 ГО «Самопоміч» – «Легенда» 2:1
6   04.12.16 13.10 «Зоря» – «Волока-1» 2:2
7   04.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «ДМС» 1:3
8   04.12.16 14.50 «Іванківці-Чудей» – «Френд клаб» 13:1
9   10.12.16 12.20 «ДМС» – «Іванківці-Чудей» 0:0
10   10.12.16 13.10 «Волока-1» – «Ф-Тім» 2:2
11   10.12.16 14.00 «Легенда» – «Зоря» 4:0
12   10.12.16 14.50 «Бульвар-БДМУ» – ГО «Самопоміч» перен.
13   11.12.16 12.20 «Френд клаб» – «ДМС» -:+
14   11.12.16 13.10 «Іванківці-Чудей» – «Волока-1» 2:3
15   11.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «Легенда» 0:7
16   11.12.16 14.50 «Зоря» – «Бульвар-БДМУ» 3:4
17   17.12.16 12:20 ГО «Самопоміч» – «Зоря»  
18   17.12.16 13:10 «Бульвар-БДМУ» – «Ф-Тім»  
19   17.12.16 14:00 «Легенда» – «Іванківці-Чудей»  
20   17.12.16 14:50 «Волока-1» – «Френд клаб»  
21   18.12.16 12:20 «ДМС» – «Волока-1»  
22   18.12.16 13:10 «Френд клаб» – «Легенда»  
23   18.12.16 14:00 «Іванківці-Чудей» -«Бульвар-БДМУ»  
24   18.12.16 14:50 «Ф-Тім» – ГО «Самопоміч»  
25   24.12.16 12:20 «Зоря» – «Ф-Тім»  
26   24.12.16 13:10 ГО «Самопоміч» – «Іванківці-Чудей»  
27   24.12.16 14:00 «Бульвар-БДМУ»   – «Френд клаб»  
28   24.12.16 14:50 «Легенда» – «ДМС»  
29   25.12.16 12:20 «Волока-1» – «Легенда»  
30   25.12.16 13:10 «ДМС» – «Бульвар-БДМУ»  
31   25.12.16 14:00 «Френд клаб» – ГО «Самопоміч»  
32   25.12.16 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Зоря»  
33   15.01.17 12:20 «Ф-Тім» – «Іванківці-Чудей»
34   15.01.17 13:10 «Зоря» – «Френд клаб»
35   15.01.17 14:00 ГО «Самопоміч» – «ДМС»
36   15.01.17 14:50 «Бульвар-БДМУ»   – «Волока-1»

Група «Е» (СК «Локомотив»)

1   03.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Буко-93» 8:3
2   03.12.16 9.50 «Спарта» – «Колос» +:-
3   03.12.16 10.40 «Буковина-99» – «Фазенда» 1:3
4   03.12.16 11.30 «Рокитне» – «Остриця» 1:6
5   03.12.16 12.20  «Дрім-Тім- Ветеран» – «RA-DENT» 1:2
6   04.12.16 9.00 «Остриця» – «Дрім-Тім- Ветеран» 2:3
7   04.12.16 9.50 «Колос» – «Буковина-99» -:+
8   04.12.16 10.40 «Буко-93» – «Спарта» 4:3
9   04.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Хімік-Скеля» 6:2
10   04.12.16 12.20 «Фазенда» – «Рокитне» +:-
11   10.12.16 9.00 «Спарта» – «RA-DENT» 3:5
12   10.12.16 9.50 «Буковина-99» – «Буко-93» 3:3
13   10.12.16 10.40 «Рокитне» – «Колос» 4:1
14   10.12.16 11.30 «Остриця» -«Фазенда» 2:3
15   10.12.16 12.20 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Хімік-Скеля» 1:5
16   11.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Спарта» 5:0
17   11.12.16 9.50 «RA-DENT» – «Буковина-99» 2:0
18   11.12.16 10.40 «Фазенда» – «Дрім-Тім- Ветеран» 1:1
19   11.12.16 11.30 «Колос» – «Остриця» 1:6
20   11.12.16 12.20 «Буко-93» – «Рокитне» 1:0
21   17.12.16 9.00 «Фазенда»- «Колос»  
22   17.12.16 9.50 «Остриця» – «Буко-93»  
23   17.12.16 10.40 «Рокитне» – «RA-DENT»  
24   17.12.16 11.30 «Буковина-99» – «Хімік-Скеля»  
25   17.12.16 12.20 «Спарта» – «Дрім-Тім- Ветеран»  
26   18.12.16 9.00 «Спарта» – «Буковина-99»  
27   18.12.16 9.50 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Колос»  
28   18.12.16 10.40 «RA-DENT» – «Остриця»  
29   18.12.16 11.30 «Буко-93» – «Фазенда»  
30   18.12.16 12.20 «Хімік-Скеля» – «Рокитне»  
31   24.12.16 9.00 «Колос» – «Буко-93»  
32   24.12.16 9.50 «Фазенда» – «RA-DENT»  
33   24.12.16 10.40 «Остриця» – «Хімік-Скеля»
34   24.12.16 11.30 «Рокитне» – «Спарта»
35   24.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Дрім-Тім- Ветеран»
36   25.12.16 9.00 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Буко-93»
37   25.12.16 9.50 «Спарта» – «Остриця»
38   25.12.16 10.40 «Хімік-Скеля» – «Фазенда»
39   25.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Колос»
40   25.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Рокитне»
41   15.01.17 9.00 «Буко-93» – «RA-DENT»
42   15.01.17 9.50 «Колос» – «Хімік-Скеля»
43   15.01.17 10.40 «Фазенда» – «Спарта»
44   15.01.17 11.30 «Остриця» – «Буковина-99»
45   15.01.17 12.20 «Рокитне» – «Дрім-Тім- Ветеран»

 

Результати 1-го та 2-го турів Чемпіонату області з міні-футболу сезону 2016/2017

Календар ігор

чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2016-17 р.р.

(станом на 04.12.16 р.)

Група «А» (КСОП «Буковина»)

1   03.12.16 9:00 «Клокучка» – «Глорія» 2:2
2   03.12.16 9:50 «Урожай» – «Аматор» 7:1
3   03.12.16 10:40 «Феміда» – «Дьолер-Буковина» 7:3
4   03.12.16 11:30 ФК «Форосна» – «Університет-2» 2:7
5   04.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» – ФК «Форосна» 6:1
6   04.12.16 9:50 «Аматор» – «Феміда» 2:2
7   04.12.16 10:40 «Глорія» – «Урожай» 2:3
8   04.12.16 11:30 «Епіцентр-К» – «Клокучка» 10:1
9   10.12.16 9:00 «Університет-2» – «Дьолер-Буковина»  
10   10.12.16 9:50 ФК «Форосна» – «Аматор»  
11   10.12.16 10:40 «Феміда» – «Глорія»  
12   10.12.16 11:30 «Урожай» – «Епіцентр-К»  
13   11.12.16 9:00 «Клокучка» – «Урожай»  
14   11.12.16 9:50 «Епіцентр-К» – «Феміда»  
15   11.12.16 10:40 «Глорія» – ФК «Форосна»  
16   11.12.16 11:30 «Аматор» – «Університет-2»  
17   17.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» -«Аматор»  
18   17.12.16 9:50 «Університет-2» – «Глорія»  
19   ФК «Форосна» – «Епіцентр-К»  
20   17.12.16 11:30 «Феміда» – «Клокучка»  
21   18.12.16 9:00 «Урожай» – «Феміда»  
22   18.12.16 9:50 «Клокучка» – ФК «Форосна»  
23   «Епіцентр-К» – «Університет-2»  
24   18.12.16 11:30 «Глорія» – «Дьолер-Буковина»  
25   24.12.16 9:00 «Аматор» – «Глорія»  
26   «Дьолер-Буковина» – «Епіцентр-К»  
27   24.12.16 10:40 «Університет-2» – «Клокучка»  
28   24.12.16 11:30 ФК «Форосна»  – «Урожай»  
29   25.12.16 9:00 «Феміда» – ФК «Форосна»  
30   25.12.16 9:50 «Урожай» -«Університет-2»  
31   25.12.16 10:40 «Клокучка» -«Дьолер-Буковина»  
32   «Епіцентр-К» – «Аматор»  
33     «Глорія» – «Епіцентр-К»
34   15.01.17 9:50 «Аматор» – «Клокучка»
35   15.01.17 10:40 «Дьолер-Буковина»  – «Урожай»
36   15.01.17 11:30 «Університет-2»  – «Феміда»

 

Група «B» (ГРК «Маленький Париж»)

1   03.12.16 9.00 «Луківці» – «Університет-1» 0:9
2   03.12.16 9.50 «Патрульна поліція» – ФК «Берегомет» 4:5
3   03.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Народний фронт» 3:1
4   03.12.16 11.30 «Стрілецький Кут» –  ФК «Рідківці» 0:4
5   04.12.16 9.00 «Вікторія» – «Луківці» 7:1
6   04.12.16 9.50 «Університет-1» – «Патрульна поліція» 2:3
7   04.12.16 10.40 ФК «Берегомет» – СКК «Лідер» 1:8
8   04.12.16 11.30 «Народний фронт» – «Стрілецький Кут» 0:3
9   10.12.16 9.00 ФК «Рідківці» – «Народний фронт»  
10   10.12.16 9.50 «Стрілецький Кут» – ФК «Берегомет»  
11   10.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Університет-1»  
12   10.12.16 11.30 «Патрульна поліція» – «Вікторія»  
13   11.12.16 9.00 «Луківці» – «Патрульна поліція»  
14   11.12.16 9.50 «Вікторія» – СКК «Лідер»  
15   11.12.16 10.40 «Університет-1» – «Стрілецький Кут»  
16   11.12.16 11.30 ФК «Берегомет» – ФК «Рідківці»  
17   17.12.16 9:00 «Народний фронт» – ФК «Берегомет»  
18   17.12.16 9:50 ФК «Рідківці» – «Університет-1»  
19   17.12.16 10:40 «Стрілецький Кут» -«Вікторія»  
20   17.12.16 11:30 СКК «Лідер» – «Луківці»  
21   18.12.16 9:00 «Патрульна поліція» – СКК «Лідер»  
22   18.12.16 9:50 «Луківці» – «Стрілецький Кут»  
23   18.12.16 10:40 «Вікторія»  – ФК «Рідківці»  
24   18.12.16 11:30 «Університет-1» – «Народний фронт»  
25   24.12.16 9:00 ФК «Берегомет» – «Університет-1»  
26   24.12.16 9:50 «Народний фронт» – «Вікторія»  
27   24.12.16 10:40 ФК «Рідківці» – «Луківці»  
28   24.12.16 11:30 «Стрілецький Кут» – «Патрульна поліція»  
29   25.12.16 9:00 СКК «Лідер» – «Стрілецький Кут»  
30   25.12.16 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Рідківці»  
31   25.12.16 10:40 «Луківці» -«Народний фронт»  
32   25.12.16 11:30 «Вікторія»  – ФК «Берегомет»  
33   15.01.17 9:00 «Університет-1» – «Вікторія»
34   15.01.17 9:50 ФК «Берегомет» – «Луківці»
35   15.01.17 10:40 «Народний фронт»  – «Патрульна поліція»
36   15.01.17 11:30 ФК «Рідківці» – СКК «Лідер»

 

Група «С» (КСОП «Буковина»)

1   03.12.16 12:20 «Буковинська надія» – «Роша-2» 5:0
2   03.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Буковина-U-16» 1:4
3   03.12.16 14:00 «Мрія-Заставна» – «Волока-2» 1:6
4   03.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Дрім-Тім» 3:2
5   04.12.16 12:20 «Волока-2» – ФК «Клішківці» 10:3
6   04.12.16 13:10 «Буковина-U-16» – «Мрія-Заставна» 2:2
7   04.12.16 14:00 «Роша-2» – «Геометрія-Роша» 3:5
8   04.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковинська надія» 1:6
9   10.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – ФК «Шишківці»  
10   10.12.16 13:10 «Мрія-Заставна» – «Роша-2»  
11   10.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – «Буковина-U-16»  
12   10.12.16 14:50 «Дрім-Тім» – «Волока-2»  
13   11.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Дрім-Тім»  
14   11.12.16 13:10 «Роша-2» – ФК «Клішківці»  
15   11.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Мрія-Заставна»  
16   11.12.16 14:50 «Буковинська надія» – «Геометрія-Роша»  
17   17.12.16 12:20 «Волока-2» – «Буковина U-16»  
18   17.12.16 13:10 «Дрім-Тім» – «Роша-2»  
19   17.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – ФК «Шишківці»  
20   17.12.16 14:50 «Мрія-Заставна» – «Буковинська надія»  
21   18.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – «Мрія-Заставна»  
22   18.12.16 13:10 «Буковинська надія» – ФК «Клішківці»  
23   18.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Дрім-Тім»  
24   18.12.16 14:50 «Роша-2» – «Волока-2»  
25   24.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Роша-2»  
26   24.12.16 13:10 «Волока-2» – ФК «Шишківці»  
27   24.12.16 14:00 «Дрім-Тім» – «Буковинська надія»  
28   24.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Геометрія-Роша»  
29   25.12.16 12:20 «Мрія-Заставна» – ФК «Клішківці»  
30   25.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Дрім-Тім»  
31   25.12.16 14:00 «Буковинська надія» – «Волока-2»  
32   25.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковина U-16»  
33   15.01.17 12:20 «Роша-2» – ФК «Шишківці»
34   15.01.17 13:10 «Буковина U-16» -«Буковинська надія»
35   15.01.17 14:00 «Волока-2» – «Геометрія-Роша»
36   15.01.17 14:50 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна»

 

Група «D» (ГРК «Маленький Париж»)

1   03.12.16 12.20 «Френд клаб» – «Ф-Тім» 3:2
2   03.12.16 13.10 «ДМС» – «Зоря» 4:1
3   03.12.16 14.00 «Волока-1» – ГО «Самопоміч» 1:4
4   03.12.16 14.50 «Легенда» – «Бульвар-БДМУ» 3:3
5   04.12.16 12.20 ГО «Самопоміч» – «Легенда» 2:1
6   04.12.16 13.10 «Зоря» – «Волока-1» 2:2
7   04.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «ДМС» 1:3
8   04.12.16 14.50 «Іванківці-Чудей» – «Френд клаб» 13:1
9   10.12.16 12.20 «ДМС» – «Іванківці-Чудей»  
10   10.12.16 13.10 «Волока-1» – «Ф-Тім»  
11   10.12.16 14.00 «Легенда» – «Зоря»  
12   10.12.16 14.50 «Бульвар-БДМУ» – ГО «Самопоміч»  
13   11.12.16 12.20 «Френд клаб» – «ДМС»  
14   11.12.16 13.10 «Іванківці-Чудей» – «Волока-1»  
15   11.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «Легенда»  
16   11.12.16 14.50 «Зоря» – «Бульвар-БДМУ»  
17   17.12.16 12:20 ГО «Самопоміч» – «Зоря»  
18   17.12.16 13:10 «Бульвар-БДМУ» – «Ф-Тім»  
19   17.12.16 14:00 «Легенда» – «Іванківці-Чудей»  
20   17.12.16 14:50 «Волока-1» – «Френд клаб»  
21   18.12.16 12:20 «ДМС» – «Волока-1»  
22   18.12.16 13:10 «Френд клаб» – «Легенда»  
23   18.12.16 14:00 «Іванківці-Чудей» -«Бульвар-БДМУ»  
24   18.12.16 14:50 «Ф-Тім» – ГО «Самопоміч»  
25   24.12.16 12:20 «Зоря» – «Ф-Тім»  
26   24.12.16 13:10 ГО «Самопоміч» – «Іванківці-Чудей»  
27   24.12.16 14:00 «Бульвар-БДМУ»   – «Френд клаб»  
28   24.12.16 14:50 «Легенда» – «ДМС»  
29   25.12.16 12:20 «Волока-1» – «Легенда»  
30   25.12.16 13:10 «ДМС» – «Бульвар-БДМУ»  
31   25.12.16 14:00 «Френд клаб» – ГО «Самопоміч»  
32   25.12.16 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Зоря»  
33   15.01.17 12:20 «Ф-Тім» – «Іванківці-Чудей»
34   15.01.17 13:10 «Зоря» – «Френд клаб»
35   15.01.17 14:00 ГО «Самопоміч» – «ДМС»
36   15.01.17 14:50 «Бульвар-БДМУ»   – «Волока-1»

 

Група «Е» (СК «Локомотив»)

1   03.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Буко-93» 8:3
2   03.12.16 9.50 «Спарта» – «Колос» +:-
3   03.12.16 10.40 «Буковина-99» – «Фазенда» 1:3
4   03.12.16 11.30 «Рокитне» – «Остриця» 1:6
5   03.12.16 12.20  «Дрім-Тім- Ветеран» – «RA-DENT» 1:2
6   04.12.16 9.00 «Остриця» – «Дрім-Тім- Ветеран» 2:3
7   04.12.16 9.50 «Колос» – «Буковина-99» -:+
8   04.12.16 10.40 «Буко-93» – «Спарта» 4:3
9   04.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Хімік-Скеля» 6:2
10   04.12.16 12.20 «Фазенда» – «Рокитне» +:-
11   10.12.16 9.00 «Спарта» – «RA-DENT»  
12   10.12.16 9.50 «Буковина-99» – «Буко-93»  
13   10.12.16 10.40 «Рокитне» – «Колос»  
14   10.12.16 11.30 «Остриця» -«Фазенда»  
15   10.12.16 12.20 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Хімік-Скеля»  
16   11.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Спарта»  
17   11.12.16 9.50 «RA-DENT» – «Буковина-99»  
18   11.12.16 10.40 «Фазенда» – «Дрім-Тім- Ветеран»  
19   11.12.16 11.30 «Колос» – «Остриця»  
20   11.12.16 12.20 «Буко-93» – «Рокитне»  
21   17.12.16 9.00 «Фазенда»- «Колос»  
22   17.12.16 9.50 «Остриця» – «Буко-93»  
23   17.12.16 10.40 «Рокитне» – «RA-DENT»  
24   17.12.16 11.30 «Буковина-99» – «Хімік-Скеля»  
25   17.12.16 12.20 «Спарта» – «Дрім-Тім- Ветеран»  
26   18.12.16 9.00 «Спарта» – «Буковина-99»  
27   18.12.16 9.50 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Колос»  
28   18.12.16 10.40 «RA-DENT» – «Остриця»  
29   18.12.16 11.30 «Буко-93» – «Фазенда»  
30   18.12.16 12.20 «Хімік-Скеля» – «Рокитне»  
31   24.12.16 9.00 «Колос» – «Буко-93»  
32   24.12.16 9.50 «Фазенда» – «RA-DENT»  
33   24.12.16 10.40 «Остриця» – «Хімік-Скеля»
34   24.12.16 11.30 «Рокитне» – «Спарта»
35   24.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Дрім-Тім- Ветеран»
36   25.12.16 9.00 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Буко-93»
37   25.12.16 9.50 «Спарта» – «Остриця»
38   25.12.16 10.40 «Хімік-Скеля» – «Фазенда»
39   25.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Колос»
40   25.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Рокитне»
41   15.01.17 9.00 «Буко-93» – «RA-DENT»
42   15.01.17 9.50 «Колос» – «Хімік-Скеля»
43   15.01.17 10.40 «Фазенда» – «Спарта»
44   15.01.17 11.30 «Остриця» – «Буковина-99»
45   15.01.17 12.20 «Рокитне» – «Дрім-Тім- Ветеран»

 

Чемпіон чернівецької Бізнес-Ліги-2016 – “Епіцентр К”!

DSC_0057

На фінішну пряму вийшла футбольна Чернівецька Бізнес-Ліга – турнір, який вже понад п’ять років проводиться в серці Буковини. Ідея, що колись об’єднала футбольні команди чернівецьких підприємств, успішно живе й понині.

DSC_0001

Більше того, турнір частково трансформувався і сьогодні представляє собою не тільки чемпіонат серед підприємств міста, а й, більшою мірою, чемпіонат різноманітних організацій, до якого долучилися навіть представники нової поліції та міський осередок політичної партії.

DSC_0012

Турнір вже встиг полюбитися багатьом шанувальникам футболу в Чернівцях, і події в баталіях Бізнес-Ліги обговорюються не тільки «вживу», а й активно «ходять» соціальними мережами. Це обумовлено участю в турнірі багатьох відомих на Буковині футболістів, які захищають честь організацій нашого краю.

DSC_0056

У 2016 році Бізнес-Ліга складається з семи команд, які проводять турнір в одне коло. Матчі турніру проходять на штучному футбольному полі чернівецького СК «Локомотив» – одного з кращих подібних полів не тільки в Чернівцях, а й на Буковині.

DSC_0003

Минулого уїк-енду відбулися матчі 4 та 5-го турів Бізнес-Ліги. До цього три з семи команд Ліги йшли без поразок. Це – «Епіцентр К», «Корона» і СКК «Лідер». Епіцентрівці впевнено, всуху, розібралися з «Енергетиком Буковини» й цим самим утвердили своє лідерство в Лізі.

DSC_0011

«Корона» ж із «Лідером» зійшлися в очній дуелі, де сильнішими виявилися гравці «Корони» – 3:1. Таким чином, «лідери» отримали першу поразку в турнірі, що значно зменшило їхні шанси на перемогу в Лізі. Тим більше, в наступному турі ще одне очко в «Лідера» відібрала «Нова поліція», а «Корона» тим часом розбила аутсайдера турніру – ДОК «Роша», що має у своєму пасиві чотири поразки при 30-ти пропущених м’ячах у чотирьох іграх. І ця перемога вивела «Корону» на друге місце в Бізнес-Лізі!

DSC_0054

А вчора за домовленістю гру лідерів – «Епіцентра» й «Корони» – через певні обставини (участь ФК «Епіцентр К» в рамках Чемпіонату України) було зіграно раніше. І абсолютно логічно, що саме в ній було визначено чемпіона Бізнес-Ліги-2016! Це – «Епіцентр К»!!! Перемога епіцентрівців з рахунком 4:2 принесла їм такий жаданий трофей, і це – за явної переваги над усіма іншими суперниками: 5 перемог при відриві від найближчого переслідувача у 7 очок, при різниці 30 – 7!!!

DSC_0004

А от інтрига щодо другої-третьої позиції в Лізі зберігається! І претендують на ці призові місця відразу чотири команди – «Корона», «Лідер», «Самопоміч» і «Нова поліція». Усі крапки над «і» розставлять два останніх тури Бізнес-Ліги-2016, що відбудуться вже найближчими вихідними!

DSC_0013

Тож приходьте у суботу-неділю, 26-27 листопада, до спорткомплексу «Локомотив», де зможете побачити шість цікавих та напружених матчів цього яскравого турніру!

DSC_0053

  1. «Епіцентр К» – 15 (5 матчів)
  2. «Корона» – 8 (5)
  3. СКК «Лідер» – 7 (4)
  4. ГО «Самопоміч» – 6 (5)
  5. «Нова поліція» – 5 (4)
  6. «Енергетик Буковини» – 4 (5)
  7. ДОК «Роша» – 0 (4)

 

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_0008

У Чемпіонаті області з міні-футболу сезону 2016/2017 прийматимуть участь 46 команд

Для участі у Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу сезону-2016/17 заявились 46 команд, які на першому етапі розділені на 5 підгруп.

Ігри першого групового етапу відбуватимуться на трьох майданчиках з штучним покриттям – стадіону “Буковина”, комплексу “Маленький Париж” та СК “Локомотив”.

Календар ігор Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2016/17:

Група «А» (КСОП «Буковина»)

03.12.16 9:00 «Клокучка» – «Глорія»
03.12.16 9:50 «Урожай» – «Аматор»
03.12.16 10:40 «Феміда» – «Дьолер-Буковина»
03.12.16 11:30 ФК «Форосна» – «Університет-2»
04.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» – ФК «Форосна»
04.12.16 9:50 «Аматор» – «Феміда»
04.12.16 10:40 «Глорія» – «Урожай»
04.12.16 11:30 «Епіцентр-К» – «Клокучка»
10.12.16 9:00 «Університет-2» – «Дьолер-Буковина»
10.12.16 9:50 ФК «Форосна» – «Аматор»
10.12.16 10:40 «Феміда» – «Глорія»
«Урожай» – «Епіцентр-К»
11.12.16 9:00 «Клокучка» – «Урожай»
«Епіцентр-К» – «Феміда»
11.12.16 10:40 «Глорія» – ФК «Форосна»
11.12.16 11:30 «Аматор» – «Університет-2»
17.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» -«Аматор»
17.12.16 9:50 «Університет-2» – «Глорія»
ФК «Форосна» – «Епіцентр-К»
17.12.16 11:30 «Феміда» – «Клокучка»
18.12.16 9:00 «Урожай» – «Феміда»
18.12.16 9:50 «Клокучка» – ФК «Форосна»
«Епіцентр-К» – «Університет-2»
18.12.16 11:30 «Глорія» – «Дьолер-Буковина»
24.12.16 9:00 «Аматор» – «Глорія»
«Дьолер-Буковина» – «Епіцентр-К»
24.12.16 10:40 «Університет-2» – «Клокучка»
24.12.16 11:30 ФК «Форосна»  – «Урожай»
25.12.16 9:00 «Феміда» – ФК «Форосна»
25.12.16 9:50 «Урожай» -«Університет-2»
25.12.16 10:40 «Клокучка» -«Дьолер-Буковина»
«Епіцентр-К» – «Аматор»
  «Глорія» – «Епіцентр-К»
15.01.17 9:50 «Аматор» – «Клокучка»
15.01.17 10:40 «Дьолер-Буковина»  – «Урожай»
15.01.17 11:30 «Університет-2»  – «Феміда»

 

Група «B» (ГРК «Маленький Париж»)

03.12.16 9.00 «Луківці» – «Університет-1»
03.12.16 9.50 «Патрульна поліція» – ФК «Берегомет»
03.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Народний фронт»
03.12.16 11.30 «Стрілецький Кут» –  ФК «Рідківці»
04.12.16 9.00 «Вікторія» – «Луківці»
04.12.16 9.50 «Університет-1» – «Патрульна поліція»
04.12.16 10.40 ФК «Берегомет» – СКК «Лідер»
04.12.16 11.30 «Народний фронт» – «Стрілецький Кут»
10.12.16 9.00 ФК «Рідківці» – «Народний фронт»
10.12.16 9.50 «Стрілецький Кут» – ФК «Берегомет»
10.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Університет-1»
10.12.16 11.30 «Патрульна поліція» – «Вікторія»
11.12.16 9.00 «Луківці» – «Патрульна поліція»
11.12.16 9.50 «Вікторія» – СКК «Лідер»
11.12.16 10.40 «Університет-1» – «Стрілецький Кут»
11.12.16 11.30 ФК «Берегомет» – ФК «Рідківці»
17.12.16 9:00 «Народний фронт» – ФК «Берегомет»
17.12.16 9:50 ФК «Рідківці» – «Університет-1»
17.12.16 10:40 «Стрілецький Кут» -«Вікторія»
17.12.16 11:30 СКК «Лідер» – «Луківці»
18.12.16 9:00 «Патрульна поліція» – СКК «Лідер»
18.12.16 9:50 «Луківці» – «Стрілецький Кут»
18.12.16 10:40 «Вікторія»  – ФК «Рідківці»
18.12.16 11:30 «Університет-1» – «Народний фронт»
24.12.16 9:00 ФК «Берегомет» – «Університет-1»
24.12.16 9:50 «Народний фронт» – «Вікторія»
24.12.16 10:40 ФК «Рідківці» – «Луківці»
24.12.16 11:30 «Стрілецький Кут» – «Патрульна поліція»
25.12.16 9:00 СКК «Лідер» – «Стрілецький Кут»
25.12.16 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Рідківці»
25.12.16 10:40 «Луківці» -«Народний фронт»
25.12.16 11:30 «Вікторія»  – ФК «Берегомет»
15.01.17 9:00 «Університет-1» – «Вікторія»
15.01.17 9:50 ФК «Берегомет» – «Луківці»
15.01.17 10:40 «Народний фронт»  – «Патрульна поліція»
15.01.17 11:30 ФК «Рідківці» – СКК «Лідер»

 

Група «С» (КСОП «Буковина»)

03.12.16 12:20 «Буковинська надія» – «Роша-2»
03.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Буковина-U-16»
03.12.16 14:00 «Мрія-Заставна» – «Волока-2»
03.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Дрім-Тім»
04.12.16 12:20 «Волока-2» – ФК «Клішківці»
04.12.16 13:10 «Буковина-U-16» – «Мрія-Заставна»
04.12.16 14:00 «Роша-2» – «Геометрія-Роша»
04.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковинська надія»
10.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – ФК «Шишківці»
10.12.16 13:10 «Мрія-Заставна» – «Роша-2»
10.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – «Буковина-U-16»
10.12.16 14:50 «Дрім-Тім» – «Волока-2»
11.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Дрім-Тім»
11.12.16 13:10 «Роша-2» – ФК «Клішківці»
11.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Мрія-Заставна»
11.12.16 14:50 «Буковинська надія» – «Геометрія-Роша»
17.12.16 12:20 «Волока-2» – «Буковина U-16»
17.12.16 13:10 «Дрім-Тім» – «Роша-2»
17.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – ФК «Шишківці»
17.12.16 14:50 «Мрія-Заставна» – «Буковинська надія»
18.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – «Мрія-Заставна»
18.12.16 13:10 «Буковинська надія» – ФК «Клішківці»
18.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Дрім-Тім»
18.12.16 14:50 «Роша-2» – «Волока-2»
24.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Роша-2»
24.12.16 13:10 «Волока-2» – ФК «Шишківці»
24.12.16 14:00 «Дрім-Тім» – «Буковинська надія»
24.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Геометрія-Роша»
25.12.16 12:20 «Мрія-Заставна» – ФК «Клішківці»
25.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Дрім-Тім»
25.12.16 14:00 «Буковинська надія» – «Волока-2»
25.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковина U-16»
15.01.17 12:20 «Роша-2» – ФК «Шишківці»
15.01.17 13:10 «Буковина U-16» -«Буковинська надія»
15.01.17 14:00 «Волока-2» – «Геометрія-Роша»
15.01.17 14:50 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна»

 

Група «D» (ГРК «Маленький Париж»)

03.12.16 12.20 «Френд клаб» – «Ф-Тім»
03.12.16 13.10 «ДМС» – «Зоря»
03.12.16 14.00 «Волока-1» – ГО «Самопоміч»
03.12.16 14.50 «Легенда» – «Бульвар-БДМУ»
04.12.16 12.20 ГО «Самопоміч» – «Легенда»
04.12.16 13.10 «Зоря» – «Волока-1»
04.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «ДМС»
04.12.16 14.50 «Іванківці-Чудей» – «Френд клаб»
10.12.16 12.20 «ДМС» – «Іванківці-Чудей»
10.12.16 13.10 «Волока-1» – «Ф-Тім»
10.12.16 14.00 «Легенда» – «Зоря»
10.12.16 14.50 «Бульвар-БДМУ» – ГО «Самопоміч»
11.12.16 12.20 «Френд клаб» – «ДМС»
11.12.16 13.10 «Іванківці-Чудей» – «Волока-1»
11.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «Легенда»
11.12.16 14.50 «Зоря» – «Бульвар-БДМУ»
17.12.16 12:20 ГО «Самопоміч» – «Зоря»
17.12.16 13:10 «Бульвар-БДМУ» – «Ф-Тім»
17.12.16 14:00 «Легенда» – «Іванківці-Чудей»
17.12.16 14:50 «Волока-1» – «Френд клаб»
18.12.16 12:20 «ДМС» – «Волока-1»
18.12.16 13:10 «Френд клаб» – «Легенда»
18.12.16 14:00 «Іванківці-Чудей» -«Бульвар-БДМУ»
18.12.16 14:50 «Ф-Тім» – ГО «Самопоміч»
24.12.16 12:20 «Зоря» – «Ф-Тім»
24.12.16 13:10 ГО «Самопоміч» – «Іванківці-Чудей»
24.12.16 14:00 «Бульвар-БДМУ»   – «Френд клаб»
24.12.16 14:50 «Легенда» – «ДМС»
25.12.16 12:20 «Волока-1» – «Легенда»
25.12.16 13:10 «ДМС» – «Бульвар-БДМУ»
25.12.16 14:00 «Френд клаб» – ГО «Самопоміч»
25.12.16 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Зоря»
15.01.17 12:20 «Ф-Тім» – «Іванківці-Чудей»
15.01.17 13:10 «Зоря» – «Френд клаб»
15.01.17 14:00 ГО «Самопоміч» – «ДМС»
15.01.17 14:50 «Бульвар-БДМУ»   – «Волока-1»

 

Група «Е» (СК «Локомотив»)

03.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Буко-93»
03.12.16 9.50 «Спарта» – «Колос»
03.12.16 10.40 «Буковина-99» – «Фазенда»
03.12.16 11.30 «Рокитне» – «Остриця»
03.12.16 12.20  «Дрім-Тім- Ветеран» – «RA-DENT»
04.12.16 9.00 «Остриця» – «Дрім-Тім- Ветеран»
04.12.16 9.50 «Колос» – «Буковина-99»
04.12.16 10.40 «Буко-93» – «Спарта»
04.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Хімік-Скеля»
04.12.16 12.20 «Фазенда» – «Рокитне»
10.12.16 9.00 «Спарта» – «RA-DENT»
10.12.16 9.50 «Буковина-99» – «Буко-93»
10.12.16 10.40 «Рокитне» – «Колос»
10.12.16 11.30 «Остриця» -«Фазенда»
10.12.16 12.20 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Хімік-Скеля»
11.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Спарта»
11.12.16 9.50 «RA-DENT» – «Буковина-99»
11.12.16 10.40 «Фазенда» – «Дрім-Тім- Ветеран»
11.12.16 11.30 «Колос» – «Остриця»
11.12.16 12.20 «Буко-93» – «Рокитне»
17.12.16 9.00 «Фазенда»- «Колос»
17.12.16 9.50 «Остриця» – «Буко-93»
17.12.16 10.40 «Рокитне» – «RA-DENT»
17.12.16 11.30 «Буковина-99» – «Хімік-Скеля»
17.12.16 12.20 «Спарта» – «Дрім-Тім- Ветеран»
18.12.16 9.00 «Спарта» – «Буковина-99»
18.12.16 9.50 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Колос»
18.12.16 10.40 «RA-DENT» – «Остриця»
18.12.16 11.30 «Буко-93» – «Фазенда»
18.12.16 12.20 «Хімік-Скеля» – «Рокитне»
24.12.16 9.00 «Колос» – «Буко-93»
24.12.16 9.50 «Фазенда» – «RA-DENT»
24.12.16 10.40 «Остриця» – «Хімік-Скеля»
24.12.16 11.30 «Рокитне» – «Спарта»
24.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Дрім-Тім- Ветеран»
25.12.16 9.00 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Буко-93»
25.12.16 9.50 «Спарта» – «Остриця»
25.12.16 10.40 «Хімік-Скеля» – «Фазенда»
25.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Колос»
25.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Рокитне»
15.01.17 9.00 «Буко-93» – «RA-DENT»
15.01.17 9.50 «Колос» – «Хімік-Скеля»
15.01.17 10.40 «Фазенда» – «Спарта»
15.01.17 11.30 «Остриця» – «Буковина-99»
15.01.17 12.20 «Рокитне» – «Дрім-Тім- Ветеран»

 

1/16 фіналу

21.01.17 9:00 4 м. гр.. «А» – 1 м. гр.. «Е»
21.01.17 9:50 4 м. гр.. «В» – 2 м. гр.. «Е»
21.01.17 10:40 4 м. гр.. «С» – 3 м. гр.. «Е»
21.01.17 11:30 4 м. гр.. «D» – 4 м. гр.. «Е»

 

1/8 фіналу

22.01.17 9:00 2 м. гр.. «А» – 3 м. гр. «С»
22.01.17 9:50 2 м. гр.. «В» – 3 м. гр. «D»
22.01.17 10:40 2 м. гр.. «С» – 3 м. гр. «А»
22.01.17 11:30 2 м. гр.. «D» – 3 м. гр. «В»
22.01.17 12:20 1 м. гр.. «А» – переможець гри № 4
22.01.17 13:10 1 м. гр.. «В» – переможець гри № 3
22.01.17 14:00 1 м. гр.. «С» – переможець гри № 2
22.01.17 14:50 1 м. гр.. «D» – переможець гри № 1

 

1/4 фіналу

28.01.17 9:00 переможець гри № 5 – переможець гри № 12
28.01.17 9:50 переможець гри № 6 – переможець гри № 11
28.01.17 10:40 переможець гри № 7 – переможець гри № 10
28.01.17 11:30 переможець гри № 8 – переможець гри № 9

 

1/2 фіналу

29.01.17 9:00 переможець гри № 13 – переможець гри № 14
29.01.17 9:50 переможець гри № 15 – переможець гри № 16

 

04.02.17

11:00. Матч за 3 місце

12:00. Фінал

31 жовтня відбудеться нарада щодо проведення міні-футбольного Чемпіонату Чернівецької області

У понеділок, 31 жовтня, у приміщенні Чернівецької обласної федерації футболу (вул.Українська,39) відбудеться організаційна нарада щодо проведення Чемпіонату та Кубку області з міні-футболу сезону 2016-17 р.р.

На нараду запрошуються представники команд, які виявили бажання взяти участь у змаганнях.

Початок наради о 13:00.

Заявковий період для команд-учасниць з 01.11.16 р. до 13.00 год. 15.11.16 р.

Змагання плануються розпочати 03-04 грудня 2016 року.

 

Чемпіонат Чернівецької області з футзалу сезону 2016 року турнірна таблиця

 

  Команди І В Н П М О
1 «Енергетик Буковини» 7 5 2 0 34-16 17
2 «Епіцентр» 7 5 1 1 31-18 16
3 «Урожай» 7 4 1 2 29-11 13
4 «Машзавод-Везувій» 7 3 4 0 30-19 13
5 ФСК «Слобода» 7 3 2 2 31-23 11
6 СКК «Лідер» 7 1 1 5 25-42 4
7 «Хімік» 7 1 1 5 15-29 4
8 ФК «Арсенал» 7 0 0 7 14-51 0