Футзал \ Міні-футбол

В найближчу суботу – матчі 1/8 Чемпіонату області з міні-футболу!

DSC_0026

 

 

 

 

 

 

 

Нарешті визначено всіх учасників 1/8 фіналу Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017/18. Минулого уїк-енду відбулися проміжні групові ігри між командами, що посіли треті місця на першому, груповому етапі чемпіонату. Нагадаємо, було шість груп, то ж учасників цих поєдинків було розділено на дві групи по три команди в кожній, а в 1/8 мали вийти по дві з кожної групи.

DSC_0054

 

 

 

 

 

 

 

Розпочалися перехідні матчі з двох нічийних «битв». Так, «Патрульна поліція» гаряче «билася» з «Весільним світом» (1:1), а друга команда «Університету» розійшлася відносним миром 2:2 із «Боянами». А от далі пішли перемоги, причому останні матчі в обидвох групах відзначилися великою кількістю забитих м’ячів!

DSC_0073

 

 

 

 

 

 

 

Так, у групі «І» чернівецький «Дрім-Тім» спочатку в суворій боротьбі подолав з рахунком 3:2 «Патрульну поліцію», а потім неочікувано вщент розніс «Весільний світ» 9:1. Відповідно, «дрімтімівці» посіли перше місце у свої групі з двома перемогами, а другу, «прохідну» позицію зайняла «Патрульна поліція» завдяки кращій різниці забитих/пропущених м’ячів.

DSC_0089

 

  1. «Дрім-Тім» – 6 (2), 12-3
  2. «Патрульна поліція» – 1 (2), 3-4
  3. «Весільний світ» – 1 (2), 2-10

 

 

 

 

У групі «ІІ» впевнено, в обидвох іграх, домінував «Маленький Париж». Якщо «Університет-2» ще відносно легко «відскочив» – програв з рахунком 0:5, то ФК «Бояни» отримали від «парижан» у своєму матчі «по-повній»! 2:8 – і «Бояни» залишилися поза плей-оф чемпіонату, а друга команда «студентів» пішла далі.

 

DSC_0114

  1. «Маленький Париж» – 6 (2), 13-2
  2. «Університет-2» – 1 (2), 2-7
  3. ФК «Бояни» – 1 (2), 4-10

 

 

 

 

 

Таким чином, склалася повна картина 1/8 фіналу цьогорічного Чемпіонату області з міні-футболу, ігри якого відбудуться вже на цьому тижні, 20 січня, на штучному майданчику стадіону “Буковина”. Тобто, у суботу. В цих матчах зійдуться:

DSC_0018

 

 

 

 

 

 

 

9:00 «Урожай» Біла – «Дрім-Тім» Чернівці

9:50 ФК «Фазенда» Чернівці – «Університет-2» Чернівці

10:40 «Іванківці-Чудей» – «Дружба» Шилівці

11:30 ФК «МОМ» Чернівці – «Буковинська надія»

12:20 ФК «Волока» –  «Маленький Париж» Чернівці

13:10 «Вікторія-Везувій» Чернівці» – «Патрульна поліція» Чернівці

14:00 ФК «Університет» Чернівці – «Бест-Біла»

14:50 ФК «Шишківці» – «RA-DENT» Чернівці

DSC_0039

 

 

 

 

 

 

 

То ж чекаємо на всіх шанувальників футболу на штучному майданчику СОУ “Буковина”! Буде дуже цікаво, приходьте і вболівайте за своїх улюбленців”

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

DSC_0056

Груповий етап у Чемпіонаті області з міні-футболу – позаду. Чекаємо на плей-оф!

DSC_0564

 

 

 

 

 

 

 

Відчайдушно й гаряче пройшли матчі останнього туру групового етапу Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу-2017/18. І далеко не все вийшло, так, як прогнозувала більшість! Проте, жоден із фаворитів не залишився «поза бортом» плей-оф і найсильніші учасники обласного чемпіонату вступають у боротьбу «на виліт» вже 13 січня, якраз напередодні святкування «старого» Нового року.

DSC_0508

 

 

 

 

 

 

 

Група «А». Феєрично пройшов груповий етап «Урожай» з Біли. Завдяки перемозі в останньому турі над ФК «Чернівці» з рахунком 14:0 (!!!) «урожаївці» стали нарезультативнішою командою чемпіонату на стадії групового етапу! Окрім цього, «Урожай» дав стовідсотковий результат – 7 перемог у семи іграх.

  Група «A»                   («Буковина») І В Н П М О
1.  «Урожай» 7 7 0 0 49-5 21
2.  «Шишківці» 7 5 1 1 30-14 16
3. «Патрульна поліція» 7 4 1 2 19-8 13
4. ФК «Підкрай-Берегомет» 7 4 0 3 17-27 12
5. «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 7 2 1 4 7-22 7
6. «М’ясо Буковини» 7 2 0 5 18-19 6
7.   «Ф-Тім» 7 2 0 5 14-25 6
8.   ФК «Чернівці» 7 0 1 6 9-43 1
30.12.17 9:00 ФК «Чернівці» – «Урожай» 0:14
30.12.17 9:50 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам»  – «М’ясо Буковини» +:-
30.12.17 10:40 «Ф-Тім» – ФК «Підкрай-Берегомет» 2:0
30.12.17 11:30 «Патрульна поліція» – «Шишківці» 0:0

«Шишківці» зіграли внічию з «Патрульною поліцією» і цей результат вивів обидві команди у плей-оф. Щоправда, «поліціянти» мають бути вдячними «Ф-Тіму» за перемогу над «Підкрай-Берегометом», що й надало їм можливість продовжити боротьбу в чемпіонаті.

DSC_0523

 

 

 

 

 

 

 

У групі «Б» в останньому турі відбулася зміна лідера і, відповідно, перше місце у групі посіла «Фазенда», що перемогла з рахунком 3:0 ФК «Стелс». А от «RA-DENT» не зміг вирвати перемогу у «Весільного світу», проте і ця нічия вивіла обидві команди у січневу частину чемпіонату. Відмітимо, що в цій групі, власне, перед останнім туром ніхто більше не мав шансів на вихід із групи…

  Група «B»               («Локомотив») І В Н П М О
1. ФК «Фазенда» 7 6 0 1 20-7 18
2. «RA-DENT» 7 5 2 0 27-8 17
3. «Весільний світ» 7 5 1 1 28-20 16
4. «Лідер» 7 3 1 3 13-16 10
5. «Аматор» 7 3 0 4 14-13 9
6. «Стелс» 7 2 0 5 16-24 6
7. «Вольтаж» 7 1 0 6 10-25 3
8. ДЮСШ-1 «Дружба» 7 1 0 6 7-22 3
25   30.12.17 9:00 ДЮСШ-1 «Дружба» -«Вольтаж» 0:3
26   30.12.17 9:50 «Стелс» – ФК «Фазенда» 0:3
27   30.12.17 10:40 «Весільний світ» – «RA-DENT» 2:2
28   30.12.17 11:30 «Аматор» – «Лідер» -:+

DSC_0555

 

 

 

 

 

 

 

Група «С» мала виявити лише команду, що посяде третє, «прохідне» місце, оскільки перші два місця вже були «заброньовані» «Іванківцями-Чудеєм» і «Бест-Білою». Команда з Біли взагалі останній матч програла «Спарті-батькам» з великим рахунком (8:4), хоча й це не допомогло старшим «спартанцям» вийти з групи. На два м’ячі різниця у конкурента – «Дрім-Тіма» – таки виявилася кращою…

  Група «C»               («Локомотив») І В Н П М О
1. «Іванківці-Чудей» 7 6 1 0 21-6 19
2. «Бест-Біла» 7 5 0 2 23-14 15
3. «Дрім-Тім» 7 3 3 1 18-10 12
4. «Спарта-батьки» 7 3 3 1 19-13 12
5. «Клокучка» 7 2 2 3 19-19 8
6. «Мрія-Заставна» 7 2 1 4 12-24 7
7. «Самопоміч» 7 1 2 4 10-18 5
8. «Політех» 7 0 0 7 8-26 0
25   30.12.17 12:20 «Спарта-батьки» – «Бест-Біла» 8:4
26   30.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна» 5:1
27   30.12.17 14:00 «Клокучка» – «Самопоміч» 5:1
28   30.12.17 14:50 «Політех» – «Іванківці-Чудей» -:+

DSC_0538

 

 

 

 

 

 

 

«Найцікавіше» пройшов останній тур у групі «Д». Тут відбулася лише одна гра: «Волока» від душі «винесла» «ЕКО ПЛЮС» із рахунком 10:2 і стала другою з усіх команд-учасниць групового етапу за результативністю. Через беззмістовність суперники ФК «МОМ» і «Університету-2» на свої матчі не з’явилися, а вищевказані команди й так забезпечили собі участь у плей-оф.

  Група «D»       («Маленький Париж») І В Н П М О
1. ФК «Волока» 7 7 0 0 4811 21
2. ФК «МОМ» 7 6 0 1 37-10 18
3. «Університет-2» 7 4 0 2 41-12 15
4. «Буко-93» 7 4 0 3 21-21 12
5. «Френд Хауз» 7 3 0 4 29-21 9
6. «ЕКО ПЛЮС» 7 2 0 5 19-35 6
7. «Балакком» 7 1 0 6 11-73 3
8. «Нова пошта» 7 0 0 7 11-33 0
25   30.12.17 9:00 «Університет-2» – «Нова пошта» +:-
26   30.12.17 9:50 «ЕКО ПЛЮС» – ФК «Волока» 2:10
27   30.12.17 10:40 «Буко-93» – «Балакком» +:-
28   30.12.17 11:30 «Френд Хауз» – ФК «МОМ» -:+

DSC_0563

 

 

 

 

 

 

 

У групі «Е» першим став «Університет». В останньому турі команда перемогла ФК «Бояни» 5:1, який навіть при цьому посів третє місце у групі й пішов далі. Хоча та ж шилівська «Дружба», яка теж поступилася в останньому матчі «Мамаївцям», продовжить боротьбу в січневих баталіях. Прикро, але перемоги «Мамаївців» і «Зарінка-Дрім-Тім» наприкінці турніру так нічого їм і не дали…

  Група «E»                  («Буковина») І В Н П М О
1. ФК «Університет» 7 6 0 1 36-15 18
2. «Дружба» 7 3 3 1 24-17 12
3. ФК «Бояни» 7 3 3 1 16-12 12
4. «Мамаївці» 7 3 2 2 29-19 11
5. «Зарінок-Дрім-Тім» 7 3 2 2 17-15 11
6. ФК «Лужани» 7 2 1 4 23-34 7
7. «Буковина- U-17» 7 1 2 4 14-20 5
8. «Спарта-U-17» 7 0 1 6 11-38 1
25 30.12.17 12:20 ФК «Бояни» – ФК «Університет» 1:5
26 30.12.17 13:10 «Мамаївці» – «Дружба» 7:3
27 30.12.17 14:00 «Зарінок-Дрім-Тім» – «Спарта-U-17» 4:2
28 30.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – ФК «Лужани» 6:7

DSC_0509

 

 

 

 

 

 

 

З великим відривом від усіх інших суперників закінчили груповий етап у групі «Ф» три фаворити – «Вікторія-Везувій», «Буковинська надія» і «Маленький Париж». Вийшли вони переможцями і в останньому турі, проте, якщо дві останні команди свої поєдинки таки відіграли, то «Вікторія» здобула три очки через неявку МСК «Кіцмань».

  Група «            («Маленький Париж») І В Н П М О
1. «Вікторія-Везувій» 7 7 0 0 34-6 21
2. «Буковинська надія» 7 6 0 1 43-11 18
3. «Маленький Париж» 7 5 0 2 27-21 15
4. «Смайл» 7 3 1 3 21-28 10
5.  ФК «Грозинці» 7 2 1 4 25-31 7
6. «Феміда» 7 1 2 4 9-30 5
7. МСК «Кіцмань» 7 1 0 6 16-29 3
8. «Хімік-Скеля» 7 1 0 6 12-33 3
25   30.12.17 12:20 «Буковинська надія» – «Хімік-Скеля» 7:1
26   30.12.17 13:10 МСК «Кіцмань» – «Вікторія» -:+
27   30.12.17 14:00 ФК «Грозинці» – «Смайл» 6:7
28   30.12.17 14:50 «Маленький Париж» – «Феміда» 6:3

DSC_0524

 

 

 

 

 

 

 

Календар ігор за вихід у 1/8  чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017-2018 р.р. між командами, які зайняли 3-і місця у групах, виглядає наступним чином:

13.01. 9:00. “Патрульна поліція” – “Весільний світ”

13.01. 9:50. “Університет-2” – ФК “Бояни”

13.01. 10:40 “Дрім-Тім” – “Патрульна поліція”

13.01. 11:30 “Маленький Париж” – “Університет-2”

13.01. 12:20 “Весільний світ” – “Дрім-Тім”

13.01. 13:10 ФК “Бояни” – “Маленький Париж”

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

DSC_0511

Календар ігор за вихід у 1/8 чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017-2018, між командами, які зайняли ІІІ місця у групах.

Група «I»

команда і в н п р-м о м
1. «Патрульна поліція»              
2. «Весільний світ»
3. «Дрім-Тім»              

 

Група «II»

команда і в н п р-м о м
1. «Університет-2»              
2. ФК «Бояни»
3. «Маленький Париж»              

 

Дата Час Гра Рахунок
13.01.17.
1 13.01.18 9.00 3 м. «А» – 3 м.«В» «Патрульна поліція» – «Весільний світ»  
2 13.01.18 9.50 3«D» – 3 м. «Е» «Університет-2» – ФК «Бояни»  
3 13.01.18 10.40 3 «С»  3 м. «А» «Дрім-Тім» – «Патрульна поліція»  
4 13.01.18 11.30 3 м. «F» – 3«D» «Маленький Париж» -«Університет-2»  
5 13.01.18 12.20 3 м.«В  – 3 «С» «Весільний світ» – «Дрім-Тім»  
6 13.01.18 13.10 3 м. «Е»  – 3 м. «F» ФК «Бояни» – «Маленький Париж»  

Матчі плей-офф чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017-18 р.р.

1/8 фіналу
1 20.01.18 9.00 1 м. «А» 1 м.Гр. «I»  «Урожай» –  
2 20.01.18 9.50 1 м. «В»  – 2 м. Гр. «II»  ФК «Фазенда» –  
3 20.01.18 10.40 1 м. «С» – 2 м.«Е» «Іванківці-Чудей» – «Дружба»  
4 20.01.18 11.30 2 м. «Д» – 2 м. Гр. «F» ФК «МОМ» – «Буковинська надія»  
5 20.01.18 12.20 1 м. «Д» – 1 м. Гр. «II» ФК «Волока» –  
6 20.01.18 13.10 1 м. «F» – 2 м. «I» «Вікторія-Везувій» –  
7 20.01.18 14.00 1 м. «Е» – 2 м.«С» ФК «Університет» – «Бест-Біла»  
8 20.01.18 14.50 2 м. «А» 2 м.«В» «Шишківці» – «RA-DENT»  
1/4 фіналу
9 21.01.18 9.00 переможець гри №1 –переможець гри №2  
10 21.01.18 9.50 переможець гри №3 –переможець гри №4  
11 21.01.18 10.40 переможець гри №5 –переможець гри №6  
12 21.01.18 11.30 переможець гри №7 –переможець гри №8  
½ фіналу
13 27.01.18 10.40 переможець гри №9 –переможець гри №10  
14 27.01.18 11.30 переможець гри №11 –переможець гри №12  
Матч за 3-є місце
15 28.01.18 11.30 переможений в грі №13-переможений в грі №14  
Фінал
16 28.01.18 12.20 переможець гри №13 –переможець гри №14  

До плей-оф у обласному чемпіонаті з міні-футболу – майже готові!

На фінішну пряму вийшов груповий етап зимового Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017/18.  Останнім уїк-ендом було зіграно 5 та 6 тури чемпіонату, а остаточна доля тих команд, які вийшли до стадії плей-оф, має вирішитися вже найближчої суботи, коли й буде відіграно останній, сьомий тур цього турніру.

У групі «А»  двійка найсильніших команд визначена вже сьогодні: «Урожай» і «Шишківці» після своїх чергових перемог забезпечили собі місця в 1/16 фіналу чемпіонату (відповідно 18 і 15 очок), а от «Підкрай-Берегомет» і «Патрульну поліцію» вже ніхто з конкурентів не здожене. Вони розіграють між собою третю, прохідну позицію. Якщо не обійдуть шишківчан протягом останнього туру…)

Група «Б» має одного майже стовідсоткового лідера – «RA-DENT». За друге місце, яке даватиме право стартувати відразу в стадії плей-оф, схоже, битимуться «Фазенда» і  «Весільний світ», а вже «Аматору» залишається сподіватися тільки на осічку “Весільного світу”. Звичайно, за умови своєї перемоги над “Лідером”…

Ситуація у групі «С» схожа на ситуацію в групі «А»… «Іванківці-Чудей» і «Бест-Біла» конкурентів у групі не мають, вони вже у плей-оф, а от «Дрім-Тіму» і «Спарті-батькам» у боротьбі за ІІІ-тє місце  може завадити «Мрія-Заставна». Розклад останнього туру в цій групі дуже цікавий і заплутаний… Єк то кажуть, там буде так, як «фішка ляже»)))

Група «Д»… Тут «Волока» і ФК «МОМ» – у шоколаді, а от за одне «солодке» місце, яке даватиме право поборотися за вихід до еліти обласних змагань,  є аж три конкуренти…  «Університет-2», «Буко-93» і «Френд-Хауз» мають наразі по 9 очок, але не втратив шансів і «ЕКО ПЛЮС» із шістьома очками. Майже не втратив, бо гратиме в останньому турі з грізною «Волокою»…)

Найбільш чітка й частково вирішена ситуація зберігається у групі «Е». Тут маємо тільки певну інтригу, оскільки у групі є лише один визначений лідер – «Університет». «Дружба» і «Бояни» мають наразі по 12 очок, і якраз вони визначатимуть в останньому турі претендента на третє місце в групі, оскільки їх вже не може “дістати” ніхто…

Теж цікава ситуація у групі «Ф». Якщо з позиціми діючого чемпіона області «Вікторії» та «Буковинської надії» навряд чи хтось сперечатиметься, але, як то кажуть, є нюанси, то за боротьбу в кваліфайн-раунді з тою ж “Надією” (гратиме з “Хіміком-Скелею”) може «поцарапатися» й «Маленький Париж». У нього суперник для цього дуже “зручний” – “Феміда”. Тут – таке…

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо говорити про результати, то маємо на сьогоднішній день наступне:

  Група «A»                   («Буковина») І В Н П М О
1.  «Урожай» 7 7 0 0 49-5 21
2.  «Шишківці» 7 5 1 1 30-14 16
3. «Патрульна поліція» 7 4 1 2 19-8 13
4. ФК «Підкрай-Берегомет» 7 4 0 3 17-27 12
5. «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 7 2 1 4 7-22 7
6. «М’ясо Буковини» 7 2 0 5 18-19 6
7.   «Ф-Тім» 7 2 0 5 14-25 6
8.   ФК «Чернівці» 7 0 1 6 9-43 1

 

1   09.12.17 9:00 «Патрульна поліція» –  «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 2:0
2   09.12.17 9:50 «М’ясо Буковини» – «Ф-Тім» 5:2
3   09.12.17 10:40 «Урожай» – «Шишківці» 2:1
4   09.12.17 11:30 ФК «Підкрай-Берегомет» – ФК «Чернівці» 3:1
5   10.12.17 12:20 ФК «Чернівці» – «М’ясо Буковини» 2:6
6   10.12.17 13:10  «Урожай» – ФК «Підкрай-Берегомет» 12:1
7   10.12.17 14:00 «Ф-Тім» – «Патрульна поліція» 0:4
8   10.12.17 14:50 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» – «Шишківці» 2:6
9   16.12.17 9:00 «М’ясо Буковини» – «Урожай» 1:3
10   16.12.17 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Чернівці» 7:2
11   16.12.17 10:40 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» – «Ф-Тім» 1:0
12   16.12.17 11:30 «Шишківці» – ФК «Підкрай-Берегомет» 6:1
13   17.12.17 12:20 ФК «Підкрай-Берегомет» – «М’ясо Буковини» 4:3
14   17.12.17 13:10 «Урожай» – «Патрульна поліція» 1:0
15   17.12.17 14:00 ФК «Чернівці» – «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 1:1
16   17.12.17 14:50 «Ф-Тім» – «Шишківці» 5:6
17   23.12.17 9:00  «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам»- «Урожай» 2:8
18   23.12.17 9:50 «Шишківці» – «М’ясо Буковини» 4:1
19   23.12.17 10:40 «Ф-Тім» – ФК «Чернівці» 5:0
20   23.12.17 11:30 «Патрульна поліція» – ФК «Підкрай-Берегомет» 2:3
21   24.12.17 12:20 «Урожай» – «Ф-Тім» 9:0
22   24.12.17 13:10 ФК «Підкрай-Берегомет» -«Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 5:1
23   24.12.17 14:00 «М’ясо Буковини» – «Патрульна поліція» 2:4
24   24.12.17 14:50 «Шишківці» – ФК «Чернівці» 7:3
25   30.12.17 9:00 ФК «Чернівці» – «Урожай» 0:14
26   30.12.17 9:50 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам»  – «М’ясо Буковини» +:-
27   30.12.17 10:40 «Ф-Тім» – ФК «Підкрай-Берегомет» 2:0
28   30.12.17 11:30 «Патрульна поліція» – «Шишківці» 0:0

 

  Група «B»               («Локомотив») І В Н П М О
1. ФК «Фазенда» 7 6 0 1 20-7 18
2. «RA-DENT» 7 5 2 0 27-8 17
3. «Весільний світ» 7 5 1 1 28-20 16
4. «Лідер» 7 3 1 3 13-16 10
5. «Аматор» 7 3 0 4 14-13 9
6. «Стелс» 7 2 0 5 16-24 6
7. «Вольтаж» 7 1 0 6 10-25 3
8. ДЮСШ-1 «Дружба» 7 1 0 6 7-22 3

 

1   09.12.17 9:00 «RA-DENT» -«Вольтаж» 6:0
2   09.12.17 9:50 ФК «Фазенда» – «Весільний світ» 7:3
3   09.12.17 10:40 «Лідер» – «Стелс» 2:1
4   09.12.17 11:30 ДЮСШ-1 «Дружба» – «Аматор» 0:4
5   10.12.17 12:20 «RA-DENT» – ФК «Фазенда» 3:0
6   10.12.17 13:10 «Весільний світ» – «Лідер» 5:3
7   10.12.17 14:00 «Стелс» – ДЮСШ-1 «Дружба» 4:2
8   10.12.17 14:50 «Вольтаж» -«Аматор» 1:2
9   16.12.17 9:00 «Лідер» – «RA-DENT» 2:2
10   16.12.17 9:50 ДЮСШ-1 «Дружба» – «Весільний світ» 1:6
11   16.12.17 10:40 «Аматор» – «Стелс» 3:1
12   16.12.17 11:30 ФК «Фазенда» -«Вольтаж» 3:1
13   17.12.17 12:20 ФК «Фазенда» – «Лідер» 3:0
14   17.12.17 13:10 «RA-DENT» – ДЮСШ-1 «Дружба» 4:1
15   17.12.17 14:00 «Весільний світ» – «Аматор» 5:3
16   17.12.17 14:50 «Вольтаж» – «Стелс» 2:6
17   23.12.17 9:00 «Лідер» -«Вольтаж» 6:2
18   23.12.17 9:50 ДЮСШ-1 «Дружба» – ФК «Фазенда» 0:1
19   23.12.17 10:40 «Аматор» – «RA-DENT» 2:3
20   23.12.17 11:30 «Стелс» – «Весільний світ» 3:5
21   24.12.17 12:20 «Вольтаж» -«Весільний світ» 1:2
22   24.12.17 13:10 «Лідер» – ДЮСШ-1 «Дружба» 0:3
23   24.12.17 14:00 ФК «Фазенда» – «Аматор» 3:0
24   24.12.17 14:50 «RA-DENT» – «Стелс» 7:1
25   30.12.17 9:00 ДЮСШ-1 «Дружба» -«Вольтаж» 0:3
26   30.12.17 9:50 «Стелс» – ФК «Фазенда» 0:3
27   30.12.17 10:40 «Весільний світ» – «RA-DENT» 2:2
28   30.12.17 11:30 «Аматор» – «Лідер» -:+

 

  Група «C»               («Локомотив») І В Н П М О
1. «Іванківці-Чудей» 7 6 1 0 21-6 19
2. «Бест-Біла» 7 5 0 2 23-14 15
3. «Дрім-Тім» 7 3 3 1 18-10 12
4. «Спарта-батьки» 7 3 3 1 19-13 12
5. «Клокучка» 7 2 2 3 19-19 8
6. «Мрія-Заставна» 7 2 1 4 12-24 7
7. «Самопоміч» 7 1 2 4 10-18 5
8. «Політех» 7 0 0 7 8-26 0

 

1   09.12.17 12:20 «Спарта-батьки» – «Дрім-Тім» 2:2
2   09.12.17 13:10 «Іванківці-Чудей» – «Бест-Біла» 3:0
3   09.12.17 14:00 «Мрія-Заставна» – «Клокучка» 4:4
4   09.12.17 14:50 «Самопоміч» – «Політех» 4:0
5   10.12.17 9:00 «Клокучка» – «Спарта-батьки» 1:1
6   10.12.17 9:50 «Політех» – «Мрія-Заставна» 2:4
7   10.12.17 10:40 «Бест-Біла» – «Дрім-Тім» 2:0
8   10.12.17 11:30 «Іванківці-Чудей» – «Самопоміч» 5:1
9   16.12.17 12:20 «Бест-Біла» – «Самопоміч» 3:0
10   16.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Клокучка» 3:1
11   16.12.17 14:00 «Спарта-батьки» – «Політех» 4:1
12   16.12.17 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Мрія-Заставна» 5:0
13   17.12.17 9:00 «Бест-Біла» – «Клокучка» 4:1
14   17.12.17 9:50 «Політех» – «Дрім-Тім» 2:6
15   17.12.17 10:40 «Іванківці-Чудей» – «Спарта-батьки» 3:1
16   17.12.17 11:30 «Самопоміч» – «Мрія-Заставна» 1:2
17   23.12.17 12:20 «Мрія-Заставна» – «Бест-Біла» 1:6
18   23.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Іванківці-Чудей» 1:1
19   23.12.17 14:00 «Спарта-батьки» – «Самопоміч» 2:2
20   23.12.17 14:50 «Клокучка» – «Політех» 4:2
21   24.12.17 9:00 «Бест-Біла» – «Політех» 4:1
22   24.12.17 9:50 «Мрія-Заставна» – «Спарта-батьки» 0:1
23   24.12.17 10:40 «Самопоміч» – «Дрім-Тім» 1:1
24   24.12.17 11:30 «Іванківці-Чудей» – «Клокучка» 4:3
25   30.12.17 12:20 «Спарта-батьки» – «Бест-Біла» 8:4
26   30.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна» 5:1
27   30.12.17 14:00 «Клокучка» – «Самопоміч» 5:1
28   30.12.17 14:50 «Політех» – «Іванківці-Чудей» -:+

 

  Група «D»       («Маленький Париж») І В Н П М О
1. ФК «Волока» 7 7 0 0 4811 21
2. ФК «МОМ» 7 6 0 1 37-10 18
3. «Університет-2» 7 4 0 2 41-12 15
4. «Буко-93» 7 4 0 3 21-21 12
5. «Френд Хауз» 7 3 0 4 29-21 9
6. «ЕКО ПЛЮС» 7 2 0 5 19-35 6
7. «Балакком» 7 1 0 6 11-73 3
8. «Нова пошта» 7 0 0 7 11-33 0

 

1   09.12.17 9:00 ФК «Волока» – «Нова пошта» 9:1
2   09.12.17 9:50 «Балакком» – «ЕКО ПЛЮС» 0:8
3   09.12.17 10:40 ФК «МОМ» – «Буко-93» 6:0
4   09.12.17 11:30 «Університет-2» – «Френд Хауз» 4:2
5   10.12.17 12:20 «Френд Хауз» – «Нова пошта» 5:2
6   10.12.17 13:10 «Буко-93» – «Університет-2» 2:3
7   10.12.17 14:00 «ЕКО ПЛЮС» – ФК «МОМ» 2:7
8   10.12.17 14:50 ФК «Волока» – «Балакком» 9:2
9   16.12.17 9:00 «Френд Хауз» – «Буко-93» 2:5
10   16.12.17 9:50 ФК «МОМ» – ФК «Волока» 0:1
11   16.12.17 10:40 «Університет-2» – «ЕКО ПЛЮС» 7:0
12   16.12.17 11:30 «Нова пошта» – «Балакком» 3:5
13   17.12.17 12:20 «Нова пошта» – «Буко-93» 2:6
14   17.12.17 13:10 «Балакком» – ФК «МОМ» 2:17
15   17.12.17 14:00 ФК «Волока» – «Університет-2» 5:1
16   17.12.17 14:50 «ЕКО ПЛЮС» – «Френд Хауз» 2:6
17   23.12.17 9:00 ФК «МОМ» – «Нова пошта» 4:3
18   23.12.17 9:50 «Френд Хауз» – ФК «Волока» 2:6
19   23.12.17 10:40 «Університет-2» – «Балакком» 24:0
20   23.12.17 11:30 «Буко-93» – «ЕКО ПЛЮС» 5:0
21   24.12.17 12:20 «Нова пошта» – «ЕКО ПЛЮС» 0:5
22   24.12.17 13:10 ФК «МОМ» – «Університет-2» 3:2
23   24.12.17 14:00 «Балакком» – «Френд Хауз» 2:12
24   24.12.17 14:50 ФК «Волока» – «Буко-93» 8:3
25   30.12.17 9:00 «Університет-2» – «Нова пошта» +:-
26   30.12.17 9:50 «ЕКО ПЛЮС» – ФК «Волока» 2:10
27   30.12.17 10:40 «Буко-93» – «Балакком» +:-
28   30.12.17 11:30 «Френд Хауз» – ФК «МОМ» -:+

 

  Група «E»                  («Буковина») І В Н П М О
1. ФК «Університет» 7 6 0 1 36-15 18
2. «Дружба» 7 3 3 1 24-17 12
3. ФК «Бояни» 7 3 3 1 16-12 12
4. «Мамаївці» 7 3 2 2 29-19 11
5. «Зарінок-Дрім-Тім» 7 3 2 2 17-15 11
6. ФК «Лужани» 7 2 1 4 23-34 7
7. «Буковина- U-17» 7 1 2 4 14-20 5
8. «Спарта-U-17» 7 0 1 6 11-38 1

 

1 09.12.17 12:20 ФК «Лужани» – «Зарінок-Дрім-Тім» 2:4
2 09.12.17 13:10 «Дружба» – ФК «Бояни» 1:1
3 09.12.17 14:00 «Спарта-U-17» – «Мамаївці» 0:8
4 09.12.17 14:50 ФК «Університет» – «Буковина- U-17» 3:0
5 10.12.17 9:00 ФК «Університет» – «Дружба» 2:3
6 10.12.17 9:50 ФК «Бояни» – «Спарта-U-17» 5:0
7 10.12.17 10:40 «Зарінок-Дрім-Тім»- «Буковина- U-17» 2:0
8 10.12.17 11:30 «Мамаївці» – ФК «Лужани» 5:4
9 16.12.17 12:20  «Зарінок-Дрім-Тім» – «Мамаївці» 2:2
10 16.12.17 13:10 ФК «Лужани» – ФК «Бояни» 2:2
11 16.12.17 14:00 «Спарта-U-17» – ФК «Університет» 2:7
12 16.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – «Дружба» 1:5
13 17.12.17 9:00 «Дружба» – «Спарта-U-17» 4:4
14 17.12.17 9:50 ФК «Університет» – ФК «Лужани» 7:1
15 17.12.17 10:40 ФК «Бояни» – «Зарінок-Дрім-Тім» 3:1
16 17.12.17 11:30 «Мамаївці» – «Буковина- U-17» 1:1
17 23.12.17 12:20 ФК «Лужани» – «Дружба» 1:7
18 23.12.17 13:10 «Зарінок-Дрім-Тім» – ФК «Університет» 3:5
19 23.12.17 14:00 «Мамаївці» – ФК «Бояни» 1:2
20 23.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – «Спарта-U-17» 4:0
21 24.12.17 9:00 ФК «Університет» – «Мамаївці» 7:5
22 24.12.17 9:50 «Дружба» – «Зарінок-Дрім-Тім» 1:1
23 24.12.17 10:40 «Спарта-U-17» – ФК «Лужани» 3:6
24 24.12.17 11:30 ФК «Бояни» – «Буковина- U-17» 2:2
25 30.12.17 12:20 ФК «Бояни» – ФК «Університет» 1:5
26 30.12.17 13:10 «Мамаївці» – «Дружба» 7:3
27 30.12.17 14:00 «Зарінок-Дрім-Тім» – «Спарта-U-17» 4:2
28 30.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – ФК «Лужани» 6:7

 

  Група «            («Маленький Париж») І В Н П М О
1. «Вікторія-Везувій» 7 7 0 0 34-6 21
2. «Буковинська надія» 7 6 0 1 43-11 18
3. «Маленький Париж» 7 5 0 2 27-21 15
4. «Смайл» 7 3 1 3 21-28 10
5.  ФК «Грозинці» 7 2 1 4 25-31 7
6. «Феміда» 7 1 2 4 9-30 5
7. МСК «Кіцмань» 7 1 0 6 16-29 3
8. «Хімік-Скеля» 7 1 0 6 12-33 3

 

1   09.12.17 12:20 «Хімік-Скеля» – МСК «Кіцмань» 1:6
2   09.12.17 13:10 «Вікторія» – «Феміда» 7:1
3   09.12.17 14:00 «Смайл» – «Буковинська надія» 3:6
4   09.12.17 14:50 «Маленький Париж» – ФК «Грозинці» 6:4
5   10.12.17 9:00 «Буковинська надія» – «Маленький Париж» 5:0
6   10.12.17 9:50 МСК «Кіцмань» – «Смайл» 2:5
7   10.12.17 10:40 «Вікторія» – «Хімік-Скеля» 4:1
8   10.12.17 11:30 ФК «Грозинці» – «Феміда» 2:2
9   16.12.17 12:20 «Хімік-Скеля» – «Феміда» 6:2
10   16.12.17 13:10 «Смайл» – «Вікторія» 0:7
11   16.12.17 14:00 «Маленький Париж» – МСК «Кіцмань» 3:1
12   16.12.17 14:50 ФК «Грозинці» – «Буковинська надія» 1:2
13   17.12.17 9:00 «Феміда» – «Буковинська надія» 0:8
14   17.12.17 9:50 «Хімік-Скеля» – «Смайл» 0:5
15   17.12.17 10:40 «Вікторія» – «Маленький Париж» 5:2
16   17.12.17 11:30 МСК «Кіцмань» – ФК «Грозинці» 3:5
17   23.12.17 12:20 «Маленький Париж» – «Хімік-Скеля» 4:1
18   23.12.17 13:10 «Смайл» – «Феміда» 1:1
19   23.12.17 14:00 ФК «Грозинці» – «Вікторія» 2:9
20   23.12.17 14:50 «Буковинська надія» – МСК «Кіцмань» 15:4
21   24.12.17 9:00 «Смайл» – «Маленький Париж» 2:6
22   24.12.17 9:50 «Вікторія» – «Буковинська надія» 2:0
23   24.12.17 10:40 «Хімік-Скеля» – ФК «Грозинці» 2:5
24   24.12.17 11:30 «Феміда» – МСК «Кіцмань» +:-
25   30.12.17 12:20 «Буковинська надія» – «Хімік-Скеля» 7:1
26   30.12.17 13:10 МСК «Кіцмань» – «Вікторія» -:+
27   30.12.17 14:00 ФК «Грозинці» – «Смайл» 6:7
28   30.12.17 14:50 «Маленький Париж» – «Феміда» 6:3

 

“Урожай” громить “лідерів”, “Роша” – аутсайдерів: реалії Чемпіонату Чернівців з футзалу

DSC_0409

 

 

 

 

 

 

 

На новорічно-різдвяну перерву пішов відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу 2017/18. Пішов яскраво і гучно, адже в останньому турі цьогорічної частини чемпіонату було на що подивитися й чому дивуватися. Тур вийшов доволі результативним і, схоже, почав розставляти все по своїх місцях.

DSC_0411

 

 

 

 

 

 

 

По-перше, рівень чемпіонату 2017/18 є доволі високим: майже всі команди добре підготувалися до сезону, відповідно укомплектувалися і така високоспроможна конкуренція не може не радувати. Передбачити результат того чи іншого поєдинку, навіть коли грає фаворит, нелегко і це подобається глядачам, яких на футзальних баталіях у ФОК «Олімпія» традиційно немало.

DSC_0416

 

 

 

 

 

 

 

Але перейдемо безпосередньо до подій четвертого туру. Лідерство у чемпіонаті впевнено захопив «Урожай». У команди фактично найсильніший склад з усіх учасників і в чотирьох відіграних матчах «урожаївці» жодного разу не залишили жодних сумнівів у своїй перевазі над суперником. Цього туру під «каток» фаворита попав чернівецький «Лідер». Якщо минулого року «каратисти» весь час перебували у верхній частині турнірної таблиці, то цей сезон, схоже, для них буде значно важчим… Вже другу гру поспіль «Лідер» пропускає 8 (!!!) м`ячів, що не є характерним для цієї команди. Значить, щось іде не так…((( Поразка з рахунком 2:8 від «Урожая» залишає цю цікаву команду перед Новим Роком у невеселих роздумах…

DSC_0417

 

 

 

 

 

 

 

«Відірвалася» в поєдинку з одним із аутсайдерів чемпіонату – «Стальнівцями» – весела «Роша». Стальнівчани відкрили рахунок на самому початку матчу, а потім «понеслося»))) Хоч перший тайм і закінчився з рахунком 2:1 на користь «Роши», у другій половині гри в сітку воріт «Стальнівців» вже залітало, фактично, все, що було. В підсумку – перемога «Роши» 9:2 і стальнівчани «впевнено» займають останнє місце в турнірній таблиці без жодного очка.

DSC_0421

 

 

 

 

 

 

 

«Повеселилися» у своєму двобої «Бест-Біла» і «Корона». З «камбеками» й неочікуваними поворотами. Спочатку повела в рахунку «Бест-Біла», потім на початку другого тайму «шоколадні» просто «перевернули все з ніг на голову», зробивши рахунок 3:1 на свою користь. Здавалося б, усе тут вже ясно і «Корона», нарешті, здобуде першу перемогу в чемпіонаті, але все виявилося зовсім не так! «Біла» не тільки зрівняла рахунок, а й наприкінці гри вирвала перемогу! 4:3 – і ці команди розбіглися по різним частинам турнірної таблиці…

З таким самим рахунком зікінчився останній матч туру, в якому «М’ясо Буковини» здолало шилівську «Дружбу». Гра вийшла жорсткою, подекуди навіть грубою, а «Дружба» після вже третьої поразки в турнірі осідає в групі аутсайдерів, хоча виглядає не так вже й погано…

Чергову перемогу в чемпіонаті здобуває «Волока», цього разу – над «БукФамом». Перемогу мінімальну і доволі непросту. Більше того, саме «БукФам» відкрив рахунок з пенальті у другому таймі й героїчно бився до останніх хвилин матчу, але… Досвідчені й майстерні волочани свого таки добилися і на останній хвилині матчу забили переможний м’яч у ворота суперників. 2:1, і «Волока» тримається у групі лідерів.

Наводимо всі результати 4-го туру відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу:

«Зарінок-Дрім-Тім» – «Чернівецький рятувальник» – 3:0, «Бест-Біла» – «Корона» – 4:3, «Урожай» – СК «Лідер» – 8:2, ФК «Волока» – «БукФам-БДМУ» – 2:1, ФСК «Роша» – ФК «Стальнівці» – 9:2, «М’ясо Буковини» – «Дружба» – 4:3

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У турнірній таблиці чемпіонату наразі маємо таку ситуацію:

  1. «Урожай» Біла – 12 (30-8)
  2. ФСК «Роша» – 9 (19-11)
  3. «Бест-Біла» – 9 (20-15)
  4. ФК «Волока» – 9 (8-4)
  5. «М’ясо Буковини» – 9 (13-10)
  6. «Зарінок-Дрім-Тім» – 7 (12-9)
  7. СК «Лідер» – 6 (13-19)
  8. «БукФам-БДМУ» – 3 (9-11)
  9. «Чернівецький рятувальник» – 3 (12-25)
  10. «Корона» – 2 (11-13)
  11. «Дружба» Шилівці – 1 (13-16)
  12. ФК «Стальнівці» – 0 (6-25)

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу-2017/18. ІІІ тур

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу-2017/18. ІІІ та ІV тури

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу-2017/18. І та ІІ тури

Обласний Чемпіонат з міні-футболу-2017/18 сягнув свого екватора

DSC_0201

 

 

 

 

 

 

 

Вже чотири тури відіграли команди в Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017/18. Поки що турнір іде без особливих несподіванок і в кожній із шести груп фаворити йдуть попереду, хоча стовідсотковий показник продемонстрували не всі. Втім, це на першому, груповому етапі – не самоціль, адже основні, найважливіші ігри розпочнуться на стадії плей-оф…

DSC_0217

 

 

 

 

 

 

У групі «А» потихеньку, але впевнено, з чотирма перемогами лідирує «Урожай». Цікаво, але три кращі на даний момент команди з верхньої частини турнірної таблиці вже відіграли між собою свої поєдинки, тому в останніх трьох турах, якщо вони демонструватимуть таку ж гру, проблем із виходом на стадію плей-оф, напевно, не матимуть. І саме «Урожай» відібрав очки у своїх найближчих переслідувачів – спочатку в «Шишківців», а в останньому, четвертому турі – у «Патрульної поліції».

DSC_0261

 

 

 

 

 

 

 

Групу «Б» передбачувано очолює «RA-DENT». Щоправда, «стоматологи» втратили очки в матчі проти СК «Лідер», але це не заважає їм почувати себе впевнено. Відразу три команди мають по 9 очок. Це – «Фазенда», «Весільний світ» і «Аматор» (таки так, знову «Аматор», після стартової назви «А-Роша»)), але не зписуємо поки що з рахунків станівецький «Стелс» і «Лідер»: вони теж «покусаються» за право виходу з групи в наступний етап…)

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У групі «С» маємо одну єдину відкладену на даний момент гру в чемпіонаті («Іванківці-Чудей» – «Спарта-батьки»), а лідерство між собою поділяють якраз «Іванківці» і «Бест-Біла», які мають по 9 очок. В принципі, шанси на вихід з групи втратив поки що тільки «Політех» (чотири поразки у чотирьох матчах), а так відмітимо, що боротьба тут точно триватиме до останнього туру.

DSC_0220

 

 

 

 

 

 

 

Група «Д» є найрезультативнішою групою чемпіонату. Тут ФК «МОМ» має 30 забитих м`ячів (ІІ місце), а «Волока» – 24 (лідер групи з 12-ма очками)! Відповідно, за логікою, в цій же ж групі знаходиться і команда, яка пропустила за підсумками чотирьох турів найбільшу кількість голів – 37!!! Це – «Балакком», але при цьому не він іде на останньому місці, а «Нова пошта», що програла всі чотири гри.

DSC_0225

 

 

 

 

 

 

 

Групу «Е» очолює перша команда «Університету» з 9-ма очками, а на п`яти їй наступають «Мамаївці», «Бояни», «Дружба» і «Зарінок-Дрім-Тім». Три команди у групі фактично склали зброю: «Лужани» та юнаки «Буковини» і «Спарти», тому в боротьбі чотирьох вищевказаних команд одна має закінчити турнір на груповому етапі. Хто це буде – покаже час…

DSC_0213

 

 

 

 

 

 

 

Ну і в групі «Ф» очікувано, без жодних втрат, відірвалися від усіх вперед діючий чемпіон області «Вікторія» і «Буковинська надія». Вони мають у своєму доробку по чотири перемоги й наздогнати їх буде проблематично й малоімовірно. Чітко визначений аутсайдер тут теж є – «Феміда», а от усі інші шансів на вихід із групи поки що зовсім не втратили.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

Наприкінці пропонуємо вашій увазі результати третього і четвертого турів, а також турнірні таблиці всіх груп:

DSC_0256

 

 

 

 

 

 

 

  Група «A»                   («Буковина») І В Н П М О
1.  «Урожай» 4 4 0 0 18-3 12
2. «Патрульна поліція» 4 3 0 1 13-3 9
3.  «Шишківці» 4 3 0 1 19-10 9
4. ФК «Підкрай-Берегомет» 4 2 0 2 9-22 6
5. «М’ясо Буковини» 4 2 0 2 15-11 6
6. «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 4 1 1 2 4-9 4
7.   ФК «Чернівці» 4 0 1 3 6-17 1
8.   «Ф-Тім» 4 0 0 4 7-16 0
1   09.12.17 9:00 «Патрульна поліція» –  «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 2:0
2   09.12.17 9:50 «М’ясо Буковини» – «Ф-Тім» 5:2
3   09.12.17 10:40 «Урожай» – «Шишківці» 2:1
4   09.12.17 11:30 ФК «Підкрай-Берегомет» – ФК «Чернівці» 3:1
5   10.12.17 12:20 ФК «Чернівці» – «М’ясо Буковини» 2:6
6   10.12.17 13:10  «Урожай» – ФК «Підкрай-Берегомет» 12:1
7   10.12.17 14:00 «Ф-Тім» – «Патрульна поліція» 0:4
8   10.12.17 14:50 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» – «Шишківці» 2:6
9   16.12.17 9:00 «М’ясо Буковини» – «Урожай» 1:3
10   16.12.17 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Чернівці» 7:2
11   16.12.17 10:40 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» – «Ф-Тім» 1:0
12   16.12.17 11:30 «Шишківці» – ФК «Підкрай-Берегомет» 6:1
13   17.12.17 12:20 ФК «Підкрай-Берегомет» – «М’ясо Буковини» 4:3
14   17.12.17 13:10 «Урожай» – «Патрульна поліція» 1:0
15   17.12.17 14:00 ФК «Чернівці» – «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 1:1
16   17.12.17 14:50 «Ф-Тім» – «Шишківці» 5:6
  Група «B»               («Локомотив») І В Н П М О
1. «RA-DENT» 4 3 1 0 15-3 10
2. ФК «Фазенда» 4 3 0 1 13-7 9
3. «Весільний світ» 4 3 0 1 19-14 9
4. «Аматор» 4 3 0 1 12-7 9
5. «Стелс» 4 2 0 2 12-9 6
6. «Лідер» 4 1 1 2 7-11 4
7. ДЮСШ-1 «Дружба» 4 0 0 4 4-18 0
8. «Вольтаж» 4 0 0 4 4-17 0
1   09.12.17 9:00 «RA-DENT» -«Вольтаж» 6:0
2   09.12.17 9:50 ФК «Фазенда» – «Весільний світ» 7:3
3   09.12.17 10:40 «Лідер» – «Стелс» 2:1
4   09.12.17 11:30 ДЮСШ-1 «Дружба» – «Аматор» 0:4
5   10.12.17 12:20 «RA-DENT» – ФК «Фазенда» 3:0
6   10.12.17 13:10 «Весільний світ» – «Лідер» 5:3
7   10.12.17 14:00 «Стелс» – ДЮСШ-1 «Дружба» 4:2
8   10.12.17 14:50 «Вольтаж» -«Аматор» 1:2
9   16.12.17 9:00 «Лідер» – «RA-DENT» 2:2
10   16.12.17 9:50 ДЮСШ-1 «Дружба» – «Весільний світ» 1:6
11   16.12.17 10:40 «Аматор» – «Стелс» 3:1
12   16.12.17 11:30 ФК «Фазенда» -«Вольтаж» 3:1
13   17.12.17 12:20 ФК «Фазенда» – «Лідер» 3:0
14   17.12.17 13:10 «RA-DENT» – ДЮСШ-1 «Дружба» 4:1
15   17.12.17 14:00 «Весільний світ» – «Аматор» 5:3
16   17.12.17 14:50 «Вольтаж» – «Стелс» 2:6
  Група «C»               («Локомотив») І В Н П М О
1. «Іванківці-Чудей» 3 3 0 0 13-1 9
2. «Бест-Біла» 4 3 0 1 9-4 9
3. «Дрім-Тім» 4 2 1 1 11-7 7
4. «Мрія-Заставна» 4 2 1 1 10-12 7
5. «Спарта-батьки» 3 1 2 0 7-4 5
6. «Самопоміч» 4 1 0 3 6-10 3
7. «Клокучка» 4 0 2 2 7-12 2
8. «Політех» 4 0 0 4 5-18 0
1   09.12.17 12:20 «Спарта-батьки» – «Дрім-Тім» 2:2
2   09.12.17 13:10 «Іванківці-Чудей» – «Бест-Біла» 3:0
3   09.12.17 14:00 «Мрія-Заставна» – «Клокучка» 4:4
4   09.12.17 14:50 «Самопоміч» – «Політех» 4:0
5   10.12.17 9:00 «Клокучка» – «Спарта-батьки» 1:1
6   10.12.17 9:50 «Політех» – «Мрія-Заставна» 2:4
7   10.12.17 10:40 «Бест-Біла» – «Дрім-Тім» 2:0
8   10.12.17 11:30 «Іванківці-Чудей» – «Самопоміч» 5:1
9   16.12.17 12:20 «Бест-Біла» – «Самопоміч» 3:0
10   16.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Клокучка» 3:1
11   16.12.17 14:00 «Спарта-батьки» – «Політех» 4:1
12   16.12.17 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Мрія-Заставна» 5:0
13   17.12.17 9:00 «Бест-Біла» – «Клокучка» 4:1
14   17.12.17 9:50 «Політех» – «Дрім-Тім» 2:6
15   17.12.17 10:40 «Іванківці-Чудей» – «Спарта-батьки» перенос
16   17.12.17 11:30 «Самопоміч» – «Мрія-Заставна» 1:2
  Група «D»       («Маленький Париж») І В Н П М О
1. ФК «Волока» 4 4 0 0 24-4 12
2. ФК «МОМ» 4 3 0 1 30-5 9
3. «Університет-2» 4 2 0 2 15-9 6
4. «Френд Хауз» 4 2 0 2 15-13 6
5. «Буко-93» 4 2 0 2 13-13 6
6. «ЕКО ПЛЮС» 4 1 0 3 12-20 3
7. «Балакком» 4 1 0 3 9-37 3
8. «Нова пошта» 4 0 0 4 8-25 0
1   09.12.17 9:00 ФК «Волока» – «Нова пошта» 9:1
2   09.12.17 9:50 «Балакком» – «ЕКО ПЛЮС» 0:8
3   09.12.17 10:40 ФК «МОМ» – «Буко-93» 6:0
4   09.12.17 11:30 «Університет-2» – «Френд Хауз» 4:2
5   10.12.17 12:20 «Френд Хауз» – «Нова пошта» 5:2
6   10.12.17 13:10 «Буко-93» – «Університет-2» 2:3
7   10.12.17 14:00 «ЕКО ПЛЮС» – ФК «МОМ» 2:7
8   10.12.17 14:50 ФК «Волока» – «Балакком» 9:2
9   16.12.17 9:00 «Френд Хауз» – «Буко-93» 2:5
10   16.12.17 9:50 ФК «МОМ» – ФК «Волока» 0:1
11   16.12.17 10:40 «Університет-2» – «ЕКО ПЛЮС» 7:0
12   16.12.17 11:30 «Нова пошта» – «Балакком» 3:5
13   17.12.17 12:20 «Нова пошта» – «Буко-93» 2:6
14   17.12.17 13:10 «Балакком» – ФК «МОМ» 2:17
15   17.12.17 14:00 ФК «Волока» – «Університет-2» 5:1
16   17.12.17 14:50 «ЕКО ПЛЮС» – «Френд Хауз» 2:6
  Група «E»                  («Буковина») І В Н П М О
1. ФК «Університет» 4 3 0 1 19-6 9
2. «Мамаївці» 4 2 2 0 16-7 8
3. ФК «Бояни» 4 2 2 0 11-4 8
4. «Дружба» 4 2 2 0 13-10 8
5. «Зарінок-Дрім-Тім» 4 2 1 1 9-7 7
6. ФК «Лужани» 4 0 1 3 9-18 1
7. «Буковина- U-17» 4 0 1 3 2-11 1
8. «Спарта-U-17» 4 0 1 3 6-24 1
1 09.12.17 12:20 ФК «Лужани» – «Зарінок-Дрім-Тім» 2:4
2 09.12.17 13:10 «Дружба» – ФК «Бояни» 1:1
3 09.12.17 14:00 «Спарта-U-17» – «Мамаївці» 0:8
4 09.12.17 14:50 ФК «Університет» – «Буковина- U-17» 3:0
5 10.12.17 9:00 ФК «Університет» – «Дружба» 2:3
6 10.12.17 9:50 ФК «Бояни» – «Спарта-U-17» 5:0
7 10.12.17 10:40 «Зарінок-Дрім-Тім»- «Буковина- U-17» 2:0
8 10.12.17 11:30 «Мамаївці» – ФК «Лужани» 5:4
9 16.12.17 12:20  «Зарінок-Дрім-Тім» – «Мамаївці» 2:2
10 16.12.17 13:10 ФК «Лужани» – ФК «Бояни» 2:2
11 16.12.17 14:00 «Спарта-U-17» – ФК «Університет» 2:7
12 16.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – «Дружба» 1:5
13 17.12.17 9:00 «Дружба» – «Спарта-U-17» 4:4
14 17.12.17 9:50 ФК «Університет» – ФК «Лужани» 7:1
15 17.12.17 10:40 ФК «Бояни» – «Зарінок-Дрім-Тім» 3:1
16 17.12.17 11:30 «Мамаївці» – «Буковина- U-17» 1:1

 

  Група «            («Маленький Париж») І В Н П М О
1. «Вікторія» 4 4 0 0 23-4 12
2. «Буковинська надія» 4 4 0 0 21-4 12
3. «Маленький Париж» 4 2 0 2 11-15 6
4. «Хімік-Скеля» 4 1 0 3 8-17 6
5.  ФК «Грозинці» 4 1 1 2 12-13 4
6. МСК «Кіцмань» 4 1 0 3 12-14 3
7. «Смайл» 4 2 0 2 13-15 3
8. «Феміда» 4 0 1 3 5-23 1

 

1   09.12.17 12:20 «Хімік-Скеля» – МСК «Кіцмань» 1:6
2   09.12.17 13:10 «Вікторія» – «Феміда» 7:1
3   09.12.17 14:00 «Смайл» – «Буковинська надія» 3:6
4   09.12.17 14:50 «Маленький Париж» – ФК «Грозинці» 6:4
5   10.12.17 9:00 «Буковинська надія» – «Маленький Париж» 5:0
6   10.12.17 9:50 МСК «Кіцмань» – «Смайл» 2:5
7   10.12.17 10:40 «Вікторія» – «Хімік-Скеля» 4:1
8   10.12.17 11:30 ФК «Грозинці» – «Феміда» 2:2
9   16.12.17 12:20 «Хімік-Скеля» – «Феміда» 6:2
10   16.12.17 13:10 «Смайл» – «Вікторія» 0:7
11   16.12.17 14:00 «Маленький Париж» – МСК «Кіцмань» 3:1
12   16.12.17 14:50 ФК «Грозинці» – «Буковинська надія» 1:2
13   17.12.17 9:00 «Феміда» – «Буковинська надія» 0:8
14   17.12.17 9:50 «Хімік-Скеля» – «Смайл» 0:5
15   17.12.17 10:40 «Вікторія» – «Маленький Париж» 5:2
16   17.12.17 11:30 МСК «Кіцмань» – ФК «Грозинці» 3:5

 

Чемпіонат Чернівців з футзалу: фаворити програють, аутсайдери відроджуються

DSC_0068

 

 

 

 

 

 

 

Напевно, найбільш щирим на сюрпризи й несподіванки у футбольній спільноті Буковини турніром є відкритий Чемпіонат Чернівців із футзалу. Як і минулого року, напередодні новорічних свят у турнірній таблиці чемпіонату-2017/18 «закрутилася» та ще інтрига! Відразу у трьох матчах наступного, третього туру «записні» фаворити поступилися, що зробило турнір значно цікавішим!

DSC_0072

 

 

 

 

 

 

 

Від усього цього виграв лише «Урожай», який після третього туру одноосібно очолює турнірну таблицю чемпіонату. Цього разу «урожаївці» без особливих проблем подолали ФК «Стальнівці», які ніяк не можуть знайти свою гру і поки що залишаються єдиною командою, яка не спромоглася здобути в чемпіонаті бодай одне очко. «Урожай» переміг з рахунком 4:1 і має на даний момент стовідсотковий результат – три перемоги у трьох матчах.

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після приголомшливої перемоги над грізною «Волокою», схоже, опустилася з небес на землю «Роша». В матчі проти «Бест-Біла» рошинці припустилися купи помилок після того, як їм вдалося зрівняти рахунок (а відкрила рахунок якраз «Бест-Біла») і підсумкові 3:5 на користь команди з Біли виглядають логічними та справедливими.

DSC_0092

 

 

 

 

 

 

 

Начудив у цьому турі СК «Лідер». Дуже начудив. Команда, яку небезпідставно вважають одним із претендентів на медалі чемпіонату, провела незрозумілу, сумбурну гру проти аутсайдера змагань – «Чернівецького рятувальника». Більше того, примудрилася пропустити у свої ворота (це при одному з кращих воротарів чемпіонату!!!) аж вісім (!!!) м`ячів! По ходу гри «Лідер» і програвав, і грав унічию, і вигравав, але у підсумку наприкінці гри несподівано «розсипався» і вийшло 8:5 на користь «Рятувальника». Є над чим працювати й робити серйозні висновки для того, щоби утриматися у верхній частині турнірної таблиці чемпіонату…

DSC_0148

 

 

 

 

 

 

 

Один-єдиний забитий м`яч глядачі побачили у грі «Волоки» й «Корони». Волочани після поразки від «Роші» більше не мали права на помилку і в цій грі відіграли чітко. Перемоги 1:0 вистачило для того, щоби повернути репутацію, а от «Корона» продовжує втрачати очки у кожному турі й тепер надолужити втрачене буде ой як важко…

DSC_0130

 

 

 

 

 

 

 

Справжні «качєлі» влаштували у своєму матчі чернівецький «БукФам» і шилівська «Дружба». В рахунку вели і ті, і ті, а в самому кінці гри в гарячій боротьбі «медики» таки зуміли вирвати перемогу і заробити перші три очки в чемпіонаті. 4:3, і «БукФам» повертається…?)

DSC_0160

 

 

 

 

 

 

 

Нарешті, амбіційний дебютант чемпіонату – «М’ясо Буковини» – подолали дуже непростого суперника, склад якого повний досвідчених гравців. «Зарінок-Дрім-Тім» не здивував нічим, а от новосельчани мали більше бажання, були наполегливішими й тому свою перемогу з рахунком 3:2 заслужили зповна.

DSC_0183

 

 

 

 

 

 

 

Отже, у третьому турі  відкритого Чемпіонату Чернівців із фут залу маємо такі результати:

«Урожай» – ФК «Стальнівці» – 4:1, «Бест-Біла» – ФСК «Роша» – 5:3, ФК «Волока» – «Корона» – 1:0, «БукФам-БДМУ» – «Дружба» – 4:3, «М`ясо Буковини» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 3:2, «Чернівецький рятувальник» – СК «Лідер» – 8:5.

DSC_0106

 

 

 

 

 

 

 

У турнірній таблиці після трьох турів маєму дуже цікаву ситуацію:

  1. «Урожай» Біла – 9 (22-6)
  2. «Бест-Біла» – 6 (16-12)
  3. ФК «Волока» – 6 (6-3)
  4. «М`ясо Буковини» Новоселиця – 6 (9-7)
  5. ФСК «Роша» Чернівці – 6 (10-9)
  6. СК «Лідер» Чернівці – 6 (11-11)
  7. «Зарінок-Дрім-Тім» Чернівці – 4 (9-9)
  8. «БукФам-БДМУ» Чернівці – 3 (8-9)
  9. «Чернівецький рятувальник» – 3 (12-22)
  10. «Корона» Чернівці – 2 (8-9)
  11. «Дружба» Шилівці – 1 (10-12)
  12. ФК «Стальнівці» – 0 (4-16)

DSC_0126

 

 

 

 

 

 

 

В наступному, четвертому турі, який відбудеться у найближчу суботу, 23 грудня і стане останнім туром частини чемпіонату 2017 року, зустрінуться:

«Зарінок-Дрім-Тім» – «Чернівецький рятувальник», «Бест-Біла» – «Корона», ФК «Волока» – «БукФам-БДМУ», «Урожай» – СК «Лідер», ФК «Стальнівці» – ФСК «Роша», «Дружба» – «М`ясо Буковини» Новоселиця.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0094

Старт Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу 2017/18 був результативним і цікавим

На штучних футбольних майданчиках Чернівців стартував Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу серед аматорів сезону 2017/18. Цього року в міні-футбольних баталіях Буковини приймає участь 48 команд, які на першому, груповому етапі, розбиті на шість груп по вісім команд у кожній: групи «А» і «Е» гратимуть на майданчику КСОП «Буковина», групи «С» і «Б» – у спорткомплексі «Локомотив», а групи «Д» і «Ф» – на міні-стадіоні готельно-ресторанного комплексу «Маленький Париж».

Вже відіграно два тури, які відбулися 9 та 10 грудня. Було багато цікавих, інтригуючих поєдинків в усіх групах. Зокрема, у групі «А» впевнено, з двох перемог стартували «Урожай», «Патрульна поліція» і «М’ясо Буковини». Натомість, діючий володар Кубку області «Шишківці» в першому турі поступився основному конкуренту в групі – «Урожаю» – і тепер має йти супернику навздогін.

Група «Б». Тут подвійними перемогами «відмітилися» лише дві команди – «RA-DENT» («стоматологи» не пропустили жодного м’яча!)  і «А-Роша», решта команд-учасниць вже мають втрати, а «Вольтаж» і ДЮСШ-1-«Дружба» очок у своєму доробку поки що не мають.

У групі «С» взагалі маємо одноосібного лідера – «Іванківці-Чудей», який впевнено переміг «Бест-Білу» і «Самопоміч». Друга позиція – у «Мрії-Заставни», в активі якої одна перемога і одна нічия. З «баранкою», на дні турнірної таблиці в цій групі йде тільки «Політех».

Група «Д». Від душі в цій групі «повеселилася» сильна «Волока», яка «відгрузила» своїм опонентам – «Новій пошті» й «Балаккому» – аж по дев`ять м`ячів! Потужно відіграв і ФК «МОМ»: перемоги 7:2 над «ЕКО-ПЛЮС» і 6:0 над «Буко-93» теж вартують особливої уваги! Відмітимо й те, що відразу три команди групи отримали по дві поразки. Це – «Нова пошта», «Балакком» (примудрився пропустити у двох турах 17 (!!!) голів) і «Буко-93».

У групі «Е» лідерство поки що ділять між собою «Мамаївці» і «Зарінок-Дрім-Тім», які мають по дві перемоги. «На п`яти» їм наступає з чотирма очками ФК «Бояни», а без перемог на даний момент крокують «Лужани», «Буковина U-17» і «Спарта U-17». Нажаль, жодній з двох юнацьких команд групи так і не вдалося забити бодай одного м`яча…

Нарешті, у групі «Ф» ніби крок у крок ідуть діючий чемпіон області «Вікторія» та «Буковинська надія». Мало того, що в перших турах вони здобули по дві перемоги, то ще й до того мають по 11 забитих м`ячів у ворота суперників! У цій групі взагалі доволі висока результативність: МСК «Кіцмань» і «Смайл», які йдуть за лідерами, забили по 8, то ж на нас у цій групі очікує, схоже, яскравий гольовий «ураган»! )))

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

Наводимо результати І і ІІ турів Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу серед аматорів сезону 2017/18, а також поточні турнірні таблиці усіх груп чемпіонату:

«Патрульна поліція» –  «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 2:0
«М’ясо Буковини» – «Ф-Тім» 5:2
«Урожай» – «Шишківці» 2:1
ФК «Підкрай-Берегомет» – ФК «Чернівці» 3:1
ФК «Чернівці» – «М’ясо Буковини» 2:6
 «Урожай» – ФК «Підкрай-Берегомет» 12:1
«Ф-Тім» – «Патрульна поліція» 0:4
«Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» – «Шишківці» 2:6
  Група «A»                   («Буковина») І В Н П М О
1.  «Урожай» 2 2 0 0 14-2 6
2.  «М’ясо Буковини» 2 2 0 0 11-4 6
3. «Патрульна поліція» 2 2 0 0 6-0 6
4.  «Шишківці» 2 1 0 1 7-4 3
5. ФК «Підкрай-Берегомет» 2 1 0 1 4-13 3
6.  «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 2 0 0 2 2-8 0
7.   ФК «Чернівці» 2 0 0 2 3-9 0
8.   «Ф-Тім» 2 0 0 2 2-9 0
«RA-DENT» -«Вольтаж» 6:0
ФК «Фазенда» – «Весільний світ» 7:3
«Лідер» – «Стелс» 2:1
ДЮСШ-1 «Дружба» – «Аматор» 0:4
«RA-DENT» – ФК «Фазенда» 3:0
«Весільний світ» – «Лідер» 5:3
«Стелс» – ДЮСШ-1 «Дружба» 4:2
«Вольтаж» -«Аматор» 1:2
  Група «B»               («Локомотив») І В Н П М О
1.  «RA-DENT» 2 2 0 0 9-0 6
2. «Аматор» 2 2 0 0 6-1 6
3.  ФК «Фазенда» 2 1 0 1 7-6 3
4. «Стелс» 2 1 0 1 5-4 3
5. «Лідер» 2 1 0 1 5-6 3
6. «Весільний світ» 2 1 0 1 8-10 3
7. ДЮСШ-1 «Дружба» 2 0 0 2 2-8 0
8. «Вольтаж» 2 0 0 2 1-8 0
«Спарта-батьки» – «Дрім-Тім» 2:2
«Іванківці-Чудей» – «Бест-Біла» 3:0
«Мрія-Заставна» – «Клокучка» 4:4
«Самопоміч» – «Політех» 4:0
«Клокучка» – «Спарта-батьки» 1:1
«Політех» – «Мрія-Заставна» 2:4
«Бест-Біла» – «Дрім-Тім» 2:0
«Іванківці-Чудей» – «Самопоміч» 5:1
  Група «C»               («Локомотив») І В Н П М О
1. «Іванківці-Чудей» 2 2 0 0 8-1 6
2. «Мрія-Заставна» 2 1 1 0 8-6 4
3. «Самопоміч» 2 1 0 1 5-5 3
4. «Бест-Біла» 2 1 0 1 2-3 3
5. «Клокучка» 2 0 2 0 5-5 2
6. «Спарта-батьки» 2 0 2 0 3-3 2
7. «Дрім-Тім» 2 0 1 1 2-4 1
8. «Політех» 2 0 0 2 2-8 0
ФК «Волока» – «Нова пошта» 9:1
«Балакком» – «ЕКО ПЛЮС» 0:8
ФК «МОМ» – «Буко-93» 6:0
«Університет-2» – «Френд Хауз» 4:2
«Френд Хауз» – «Нова пошта» 5:2
«Буко-93» – «Університет-2» 2:3
«ЕКО ПЛЮС» – ФК «МОМ» 2:7
ФК «Волока» – «Балакком» 9:2
  Група «D»       («Маленький Париж») І В Н П М О
1. ФК «Волока» 2 2 0 0 18-3 6
2. ФК «МОМ» 2 2 0 0 13-2 6
3. «ЕКО ПЛЮС» 2 1 0 1 10-7 3
4. «Університет-2» 2 1 0 1 7-4 3
5. «Френд Хауз» 2 1 0 1 7-6 3
6. «Буко-93» 2 0 0 2 2-9 0
7. «Нова пошта» 2 0 0 2 3-14 0
8. «Балакком» 2 0 0 2 2-17 0
ФК «Лужани» – «Зарінок-Дрім-Тім» 2:4
«Дружба» – ФК «Бояни» 1:1
«Спарта-U-17» – «Мамаївці» 0:8
ФК «Університет» – «Буковина- U-17» 3:0
ФК «Університет» – «Дружба» 2:3
ФК «Бояни» – «Спарта-U-17» 5:0
«Зарінок-Дрім-Тім»- «Буковина- U-17» 2:0
«Мамаївці» – ФК «Лужани» 5:4
  Група «E»                  («Буковина») І В Н П М О
1. «Мамаївці» 2 2 0 0 13-4 6
2. «Зарінок-Дрім-Тім» 2 2 0 0 6-2 6
3. ФК «Бояни» 2 1 1 0 6-1 4
4. ФК «Університет» 2 1 0 1 5-3 3
5. «Дружба» 2 0 1 0 4-3 1
6. ФК «Лужани» 2 0 0 2 6-9 0
7. «Буковина- U-17» 2 0 0 2 0-5 0
8. «Спарта-U-17» 2 0 0 2 0-13 0
«Хімік-Скеля» – МСК «Кіцмань» 1:6
«Вікторія» – «Феміда» 7:1
«Смайл» – «Буковинська надія» 3:6
«Маленький Париж» – ФК «Грозинці» 6:4
«Буковинська надія» – «Маленький Париж» 5:0
МСК «Кіцмань» – «Смайл» 2:5
«Вікторія» – «Хімік-Скеля» 4:1
ФК «Грозинці» – «Феміда» 2:2
  Група «            («Маленький Париж») І В Н П М О
1. «Вікторія» 2 2 0 0 11-2 6
2. «Буковинська надія» 2 2 0 0 11-3 6
3. МСК «Кіцмань» 2 1 0 1 8-6 3
4. «Смайл» 2 1 0 1 8-8 3
5. «Маленький Париж» 2 1 0 1 6-9 3
6.  ФК «Грозинці» 2 0 1 1 6-8 1
7. «Феміда» 2 0 1 1 3-9 1
8. «Хімік-Скеля» 2 0 0 2 2-10 0

У ФОК “Олімпія” стартував Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу 2017/18

DSC_0598

 

 

 

 

 

 

 

От і стартував зимовий сезон 2017/18 у буковинському футболі! В суботу, 2 грудня, в залі чернівецького ФОК «Олімпія» відбулися матчі першого туру Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу. Нагадаємо, цього року в чемпіонаті зіграє 12 команд, що на три команди більше, аніж у минулому, і цей приріст не може не радувати!

DSC_0606

 

 

 

 

 

 

 

Майже в усіх іграх першого туру точилася безкомпромісна боротьба за перемогу, а один із матчів навіть завершився внічию, що, в принципі, для футзалу – певна рідкість. Але про все по порядку…

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перша гра і туру, і чемпіонату мала відразу декілька родзинок. Справа в тому, що в ній, по-перше, грав діючий чемпіон Чернівців – «Урожай» з Білої. По-друге, це було справжнісіньке «дербі», адже в ньому зійшлися дві команди з Білої – «Урожай» і «Бест-Біла». І, звичайно, всі очікували справжньої битви. Але її не сталося… Склад «урожаївців» був значно соліднішим, сильнішим, тим більше, що «Урожай» залишається претендентом №1 на чемпіонство і в цьому сезоні. 6:0 по ходу гри – це все, що потрібно про неї знати. Лише після такої суттєвої переваги «Урожай» зупинився і дав трохи пограти землякам, які таки встигли забити тричі. Отже, підсумкова перемога «Урожая» з рахунком 6:3, і тут питань ніяких немає…

DSC_0573

 

 

 

 

 

 

 

Потужний склад виставила і «Волока», хоча у футзалі волочани цього сезону дебютували. Їм протистояв ФК «Стальнівці» – команда, яка має непоганий досвід гри саме у футзал. Проте тут все ж таки сказалася особиста майстерність, а у гравців «Волоки» вона значно вища, і волочани дуже впевнено, «всуху», обіграли суперників 4:0 і тим самим зробили доволі непогану заявку на високе місце у турнірній таблиці чемпіонату.

DSC_0656

 

 

 

 

 

 

 

З перемоги стартувала і «Роша» – команда, яка не до кінця минулого сезону використала свій потенціал, а вже цього сезону рошинцям лише «крапельки» не вистачило для виходу з групи в турнірі пам’яті Батюка, який передував Чемпіонату Чернівців. Більшу частину гри «Роша» вела в рахунку проти шилівської «Дружби», хоча й пропустила перша: спочатку «фіолетові» вели 3:1, а після рахунку 3:3 знайшли в собі сили вирвати перемогу у стартовому матчі турніру. У підсумку в матчі «Роша» – «Дружба» маємо 4:3 на користь перших.

DSC_0670

 

 

 

 

 

 

 

Справжній трилер «закатали» призери минулорічного чемпіонату – «Лідер» і «БукФАМ-БДМУ». Нагадаємо, «Лідер» минулого  року лідирував (!!!)) майже весь чемпіонат, і лише наприкінці поступився своєю першою позицією, тому цей сезон для чернівецьких «каратистів» є шансом все ж таки здобути чемпіонство. Але ця гра виявилася для «Лідера» дуже нелегкою… «БукФАМ» вів у рахунку 0:2, і. здавалося б, шансів у суперників майже не було, але…! «Лідер» ще раз доказав свою репутацію бійця з характером і міцними зубами. Мало того, що команда відігралася, то вона й перший камбек сезону зробила! Перемога 3:2 – і «каратисти», схоже, підтверджують свої чемпіонські амбіції!

DSC_0688

 

 

 

 

 

 

 

Команда, якій лише трошки не вистачило, щоби здобути «бронзу» минулого сезону – чернівецька «Корона» – теж влаштувала справжнє «свято» шанувальникам футзалу, які зібралися цього вечора в «Олімпії». 2:0, 3:1, 4:2 – ось так «Корона» весь час вела проти «Дрім-Тіма», який вивів на гру майже два повних склади. Напевно, саме велика кількість гравців на лаві запасних не дала «Команді мрії» зіграти сильніше, але й те, що «Зарінок-Дрім-Тім» рахунок наприкінці зустрічі таки зрівняв, а на останніх секундах навіть не реалізував футзальний пенальті, дає змогу говорити про те, що ця команда «пасти задніх» у сезоні 2017/18 точно не буде!

DSC_0593

 

 

 

 

 

 

 

Ну і, нарешті, дебютанти чемпіонату – «М’ясо Буковини» і «Чернівецький рятувальник» – завершили програму першого туру чемпіонату. Здавалося б, «рятувальники», які нещодавно перевірили свої сили в турнірі пам’яті Батюка, та ще й дуже непогано перевірили, мали би перемагати, та сталося зовсім не так… Впевнену перемогу з рахунком 5:2 здобули якраз гравці «М’яса Буковини» й тим цікавіше буде надалі спостерігати за грою амбіційного дебютанта!

DSC_0616

 

 

 

 

 

 

 

Ще раз про результати туру:

«Бест-Біла» – «Урожай» (Біла) – 3:6, ФК «Стальнівці» – ФК «Волока» – 0:4, ФСК «Роша» – «Дружба» (Шилівці) – 4:3, «Корона» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 4:4, «БукФАМ-БДМУ» – СК «Лідер» – 2:3, «М’ясо Буковини» – «Чернівецький рятувальник» – 5:2

DSC_0692

 

 

 

 

 

 

 

У наступному, другому турі на паркеті ФОК «Олімпія» в найближчу суботу, 9 грудня, зустрінуться:

«Урожай» (Біла) – «Чернівецький рятувальник», СК «Лідер» – «М’ясо Буковини», «Зарінок-Дрім-Тім» – «БукФАМ-БДМУ», «Дружба» – «Корона», ФК «Волока» – ФСК «Роша», «Бест-Біла» – ФК «Стальнівці»

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0659

Жеребкування і Календар Чемпіонату області з міні-футболу 2017/18

DSC_0559

 

 

 

 

 

 

 

Вчора, 1 грудня, у приміщенні Чернівецької обласної федерації футболу відбулося жеребкування Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017/18 – турніру, який, одночасно з відкритим Чемпіонатом Чернівців із футзалу, протягом цієї зими буде «зігрівати» серця шанувальників буковинського футболу.

DSC_0567

 

 

 

 

 

 

 

Цього сезону на зимовий міні-футбольний чемпіонат заявилося 48 команд – на три менше, аніж торік, проте впевнений, що за якістю він навряд чи поступиться чемпіонату 2016/17. Більшість команд вкомплектована дуже солідно і розраховує поборотися за високі місця в турнірі.

При жеребкуванні визначили шістку найсильніших команд минулого сезону, які стали «матками», і вже навколо них формували групи за звичним принципом. Це: «Урожай» (Біла), «RA-DENT», «Вікторія», «Університет-1», «Іванківці-Чудей» і «Волока».

DSC_0569

 

 

 

 

 

 

 

В цілому групи наразі мають наступний вигляд:

ГРУПА «А»

«Урожай», «Берегомет», «М’ясо Буковини», «Патрульна поліція», «БукФАМ», «Ф-Тім», «Шишківці» та ФК «Чернівці»

ГРУПА «Б»

«RA-DENT», «Фазенда», «Лідер», ДЮСШ №1, «А-Роша», «Стелс», «Весільний світ», “Вольтаж”

ГРУПА «С»

«Іванківці-Чудей», «Самопоміч», «Заставна», «Спарта»-батьки, «Дрім-Тім», «Клокучка», «Політех», «Бест-Біла»

ГРУПА «Д»

«Волока», «Балакком», ФК «МОН», «Університет-2», «Буко-93», «Friend House», «Еко-Плюс», «Нова пошта»

ГРУПА «Е»

«Університет-1», «Дружба», «Спарта 2117», «Лужани», «Мамаївці», «Дрім-Тім-2», «Бояни», «Буковина-2017»

ГРУПА «Ф»

«Вікторія», «Хімік-Скеля», «Смайл», «Сорбона», «Грозинці», «Буковинська надія», «Кіцмань», «Феміда»

Групи «А» і «Е» зіграють на майданчику КСОП «Буковина», групи «Д» і «Ф» – на стадіоні «Маленький Париж», а матчі у групах «Б» і «С» відбудуться в СК «Локомотив».

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0561

КАЛЕНДАР ІГОР

Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017/2018 рр.

місце проведення : штучний майданчик КСОП «Буковина» 

 №   Дата      Час Гра   Рахунок
I тур група «А»
1 09.12.17 9:00 «Патрульна поліція» – «Бук Фам»  
2 09.12.17 9:50 «М’ясо Буковини» – «Ф-Тім»  
3 09.12.17 10:40 «Урожай» – «Шишківці»  
4 09.12.17 11:30 ФК «Підкрай-Берегомет» – ФК «Чернівці»  
I тур група «Е»
1 09.12.17 12:20 ФК «Лужани» – «Зарінок-Дрім-Тім»  
2 09.12.17 13:10 «Дружба» – ФК «Бояни»  
3 09.12.17 14:00 «Спарта-U-17» – «Мамаївці»  
4 09.12.17 14:50 ФК «Університет» – «Буковина- U-17»  
II тур група «Е»
5 10.12.17 9:00 ФК «Університет» – «Дружба»  
6 10.12.17 9:50 ФК «Бояни» – «Спарта-U-17»  
7 10.12.17 10:40 «Зарінок-Дрім-Тім» – «Буковина- U-17»  
8 10.12.17 11:30 «Мамаївці» – ФК «Лужани»  
II тур група «А»
5 10.12.17 12:20 ФК «Чернівці» – «М’ясо Буковини»  
6 10.12.17 13:10  «Урожай» – ФК «Підкрай-Берегомет»  
7 10.12.17 14:00 «Ф-Тім» – «Патрульна поліція»  
8 10.12.17 14:50 «Бук Фам» – «Шишківці»  
III тур група «А»
9 16.12.17 9:00 «М’ясо Буковини» – «Урожай»  
10 16.12.17 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Чернівці»  
11 16.12.17 10:40 «Бук Фам» – «Ф-Тім»  
12 16.12.17 11:30 «Шишківці» – ФК «Підкрай-Берегомет»  
III тур група «Е»
9 16.12.17 12:20  «Зарінок-Дрім-Тім» – «Мамаївці»  
10 16.12.17 13:10 ФК «Лужани» – ФК «Бояни»  
11 16.12.17 14:00 «Спарта-U-17» – ФК «Університет»  
12 16.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – «Дружба»  
IV тур група «Е»
13 17.12.17 9:00 «Дружба» – «Спарта-U-17»  
14 17.12.17 9:50 ФК «Університет» – ФК «Лужани»  
15 17.12.17 10:40 ФК «Бояни» – «Зарінок-Дрім-Тім»  
16 17.12.17 11:30 «Мамаївці» – «Буковина- U-17»  
IV тур група «А»
13 17.12.17 12:20 ФК «Підкрай-Берегомет» – «М’ясо Буковини»  
14 17.12.17 13:10 «Урожай» – «Патрульна поліція»  
15 17.12.17 14:00 ФК «Чернівці» – «Бук Фам»  
16 17.12.17 14:50 «Ф-Тім» – «Шишківці»  
  

V тур група «А»

17 23.12.17 9:00 «Бук Фам» – «Урожай»  
18 23.12.17 9:50 «Шишківці» – «М’ясо Буковини»  
19 23.12.17 10:40 «Ф-Тім» – ФК «Чернівці»  
20 23.12.17 11:30 «Патрульна поліція» – ФК «Підкрай-Берегомет»  
V тур група «Е»
17 23.12.17 12:20 ФК «Лужани» – «Дружба»  
18 23.12.17 13:10 «Зарінок-Дрім-Тім» – ФК «Університет»  
19 23.12.17 14:00 «Мамаївці» – ФК «Бояни»  
20 23.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – «Спарта-U-17»  
VI тур група «Е»
21 24.12.17 9:00 ФК «Університет» – «Мамаївці»  
22 24.12.17 9:50 «Дружба» – «Зарінок-Дрім-Тім»  
23 24.12.17 10:40 «Спарта-U-17» – ФК «Лужани»  
24 24.12.17 11:30 ФК «Бояни» – «Буковина- U-17»  
VI тур група «А»
21 24.12.17 12:20 «Урожай» – «Ф-Тім»  
22 24.12.17 13:10 ФК «Підкрай-Берегомет» – «Бук Фам»  
23 24.12.17 14:00 «М’ясо Буковини» – «Патрульна поліція»  
24 24.12.17 14:50 «Шишківці» – ФК «Чернівці»  
VII тур група «А»
25 30.12.17 9:00 ФК «Чернівці» – «Урожай»  
26 30.12.17 9:50 «Бук Фам» – «М’ясо Буковини»  
27 30.12.17 10:40 «Ф-Тім» – ФК «Підкрай-Берегомет»  
28 30.12.17 11:30 «Патрульна поліція» – «Шишківці»  
VII тур група «Е»
25 30.12.17 12:20 ФК «Бояни» – ФК «Університет»  
26 30.12.17 13:10 «Мамаївці» – «Дружба»  
27 30.12.17 14:00 «Зарінок-Дрім-Тім» – «Спарта-U-17»  
28 30.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – ФК «Лужани»  

DSC_0564

КАЛЕНДАР ІГОР

Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017/2018 р.р.

місце проведення : штучний майданчик СК «Локомотив» 

  Дата      Час Гра   Рахунок
I тур група «В»
1 09.12.17 9:00 «RA-DENT» – “Вольтаж”  
2 09.12.17 9:50 ФК «Фазенда» – «Весільний світ»  
3 09.12.17 10:40 «Лідер» – «Стелс»  
4 09.12.17 11:30 ДЮСШ-1 «Дружба» – «А-Роша»  
I тур група «С»
1 09.12.17 12:20 «Спарта-батьки» – «Дрім-Тім»  
2 09.12.17 13:10 «Іванківці-Чудей» – «Бест-Біла»  
3 09.12.17 14:00 «Мрія-Заставна» – «Клокучка»  
4 09.12.17 14:50 «Самопоміч» – «Політех»  
II тур група «С»
5 10.12.17 9:00 «Клокучка» – «Спарта-батьки»  
6 10.12.17 9:50 «Політех» – «Мрія-Заставна»  
7 10.12.17 10:40 «Бест-Біла» – «Дрім-Тім»  
8 10.12.17 11:30 «Іванківці-Чудей» – «Самопоміч»  
II тур група «В»
5 10.12.17 12:20 «RA-DENT» – ФК «Фазенда»  
6 10.12.17 13:10 «Весільний світ» – «Лідер»  
7 10.12.17 14:00 «Стелс» – ДЮСШ-1 «Дружба»  
8 10.12.17 14:50 “Вольтаж”-   «А-Роша»  
III тур група «В»
9 16.12.17 9:00 «Лідер» – «RA-DENT»  
10 16.12.17 9:50 ДЮСШ-1 «Дружба» – «Весільний світ»  
11 16.12.17 10:40 «А-Роша» – «Стелс»  
12 16.12.17 11:30 ФК «Фазенда» – “Вольтаж”  
III тур група «С»
9 16.12.17 12:20 «Бест-Біла» – «Самопоміч»  
10 16.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Клокучка»  
11 16.12.17 14:00 «Спарта-батьки» – «Політех»  
12 16.12.17 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Мрія-Заставна»  
IV тур група «С»
13 17.12.17 9:00 «Бест-Біла» – «Клокучка»  
14 17.12.17 9:50 «Політех» – «Дрім-Тім»  
15 17.12.17 10:40 «Іванківці-Чудей» – «Спарта-батьки»  
16 17.12.17 11:30 «Самопоміч» – «Мрія-Заставна»  
IV тур група «В»
13 17.12.17 12:20 ФК «Фазенда» – «Лідер»  
14 17.12.17 13:10 «RA-DENT» – ДЮСШ-1 «Дружба»  
15 17.12.17 14:00 «Весільний світ» – «А-Роша»  
16 17.12.17 14:50   “Вольтаж” – «Стелс»  
  

V тур група «В»

17 23.12.17 9:00 «Лідер» – “Вольтаж”  
18 23.12.17 9:50 ДЮСШ-1 «Дружба» – ФК «Фазенда»  
19 23.12.17 10:40 «А-Роша» – «RA-DENT»  
20 23.12.17 11:30 «Стелс» – «Весільний світ»  
V тур група «С»
17 23.12.17 12:20 «Мрія-Заставна» – «Бест-Біла»  
18 23.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Іванківці-Чудей»  
19 23.12.17 14:00 «Спарта-батьки» – «Самопоміч»  
20 23.12.17 14:50 «Клокучка» – «Політех»  
VI тур група «С»
21 24.12.17 9:00 «Бест-Біла» – «Політех»  
22 24.12.17 9:50 «Мрія-Заставна» – «Спарта-батьки»  
23 24.12.17 10:40 «Самопоміч» – «Дрім-Тім»  
24 24.12.17 11:30 «Іванківці-Чудей» – «Клокучка»  
VI тур група «В»
21 24.12.17 12:20 “Вольтаж” –   «Весільний світ»  
22 24.12.17 13:10 «Лідер» – ДЮСШ-1 «Дружба»  
23 24.12.17 14:00 ФК «Фазенда» – «А-Роша»  
24 24.12.17 14:50 «RA-DENT» – «Стелс»  
VII тур група «В»
25 30.12.17 9:00 ДЮСШ-1 «Дружба» – “Вольтаж”  
26 30.12.17 9:50 «Стелс» – ФК «Фазенда»  
27 30.12.17 10:40 «Весільний світ» – «RA-DENT»  
28 30.12.17 11:30 «А-Роша» – «Лідер»  
VII тур група «С»
25 30.12.17 12:20 «Спарта-батьки» – «Бест-Біла»  
26 30.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна»  
27 30.12.17 14:00 «Клокучка» – «Самопоміч»  
28 30.12.17 14:50 «Політех» – «Іванківці-Чудей»  

DSC_0568

КАЛЕНДАР ІГОР

Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017/2018 р.р.

місце проведення : штучний майданчик ГТК «Маленький Париж»

  Дата      Час Гра   Рахунок
I тур група «D»
1 09.12.17 9:00 ФК «Волока» – «Нова пошта»  
2 09.12.17 9:50 «Балакком» – «ЕКО ПЛЮС»  
3 09.12.17 10:40 ФК «МОМ» – «Буко-93»  
4 09.12.17 11:30 «Університет-2» – «Френд Хауз»  
I тур група «F»
1 09.12.17 12:20 «Хімік-Скеля» – МСК «Кіцмань»  
2 09.12.17 13:10 «Вікторія» – «Феміда»  
3 09.12.17 14:00 «Смайл» – «Буковинська надія»  
4 09.12.17 14:50 «Маленький Париж» – ФК «Грозинці»  
II тур група «F»
5 10.12.17 9:00 «Буковинська надія» – «Маленький Париж»  
6 10.12.17 9:50 МСК «Кіцмань» – «Смайл»  
7 10.12.17 10:40 «Вікторія» – «Хімік-Скеля»  
8 10.12.17 11:30 ФК «Грозинці» – «Феміда»  
II тур група «D»
5 10.12.17 12:20 «Френд Хауз» – «Нова пошта»  
6 10.12.17 13:10 «Буко-93» – «Університет-2»  
7 10.12.17 14:00 «ЕКО ПЛЮС» – ФК «МОМ»  
8 10.12.17 14:50 ФК «Волока» – «Балакком»  
III тур група «D»
9 16.12.17 9:00 «Френд Хауз» – «Буко-93»  
10 16.12.17 9:50 ФК «МОМ» – ФК «Волока»  
11 16.12.17 10:40 «Університет-2» – «ЕКО ПЛЮС»  
12 16.12.17 11:30 «Нова пошта» – «Балакком»  
III тур група «F»
9 16.12.17 12:20 «Хімік-Скеля» – «Феміда»  
10 16.12.17 13:10 «Смайл» – «Вікторія»  
11 16.12.17 14:00 «Маленький Париж» – МСК «Кіцмань»  
12 16.12.17 14:50 ФК «Грозинці» – «Буковинська надія»  
IV тур група «F»
13 17.12.17 9:00 «Феміда» – «Буковинська надія»  
14 17.12.17 9:50 «Хімік-Скеля» – «Смайл»  
15 17.12.17 10:40 «Вікторія» – «Маленький Париж»  
16 17.12.17 11:30 МСК «Кіцмань» – ФК «Грозинці»  
IV тур група «D»
13 17.12.17 12:20 «Нова пошта» – «Буко-93»  
14 17.12.17 13:10 «Балакком» – ФК «МОМ»  
15 17.12.17 14:00 ФК «Волока» – «Університет-2»  
16 17.12.17 14:50 «ЕКО ПЛЮС» – «Френд Хауз»  
  

V тур група «D»

17 23.12.17 9:00 ФК «МОМ» – «Нова пошта»  
18 23.12.17 9:50 «Френд Хауз» – ФК «Волока»  
19 23.12.17 10:40 «Університет-2» – «Балакком»  
20 23.12.17 11:30 «Буко-93» – «ЕКО ПЛЮС»  
V тур група «F»
17 23.12.17 12:20 «Маленький Париж» – «Хімік-Скеля»  
18 23.12.17 13:10 «Смайл» – «Феміда»  
19 23.12.17 14:00 ФК «Грозинці» – «Вікторія»  
20 23.12.17 14:50 «Буковинська надія» – МСК «Кіцмань»  
VI тур група «F»
21 24.12.17 9:00 «Смайл» – «Маленький Париж»  
22 24.12.17 9:50 «Вікторія» – «Буковинська надія»  
23 24.12.17 10:40 «Хімік-Скеля» – ФК «Грозинці»  
24 24.12.17 11:30 «Феміда» – МСК «Кіцмань»  
VI тур група «D»
21 24.12.17 12:20 «Нова пошта» – «ЕКО ПЛЮС»  
22 24.12.17 13:10 ФК «МОМ» – «Університет-2»  
23 24.12.17 14:00 «Балакком» – «Френд Хауз»  
24 24.12.17 14:50 ФК «Волока» – «Буко-93»  
VII тур група «D»
25 30.12.17 9:00 «Університет-2» – «Нова пошта»  
26 30.12.17 9:50 «ЕКО ПЛЮС» – ФК «Волока»  
27 30.12.17 10:40 «Буко-93» – «Балакком»  
28 30.12.17 11:30 «Френд Хауз» – ФК «МОМ»  
VII тур група «F»
25 30.12.17 12:20 «Буковинська надія» – «Хімік-Скеля»  
26 30.12.17 13:10 МСК «Кіцмань» – «Вікторія»  
27 30.12.17 14:00 ФК «Грозинці» – «Смайл»  
28 30.12.17 14:50 «Маленький Париж» – «Феміда»  

 

Календар ігор за вихід у 1/8  чемпіонату

Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017-2018 р.р.

між командами, які зайняли 3-і місця у групах.

Дата Час Гра Рахунок
13.01.17.
1 13.01.17 9.00 3 м. «А» – 3 м.«В»  
2 13.01.17 9.50 3«D» – 3 м. «Е»  
3 13.01.17 10.40 3 «С»  3 м. «А»  
4 13.01.17 11.30 3 м. «F» – 3«D»  
5 13.01.17 12.20 3 м.«В  – 3 «С»  
6 13.01.17 13.10 3 м. «Е»  – 3 м. «F»  

 

Матчі плей-офф чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу

сезону 2017-18 р.р.

1/8 фіналу
1 20.01.17 9.00 1 м. «А» 1 м.Гр. «I»  
2 20.01.17 9.50 1 м. «В»  – 2 м. Гр. «II»  
3 20.01.17 10.40 1 м. «С» – 2 м.«Е»  
4 20.01.17 11.30 2 м. «Д» – 2 м. Гр. «F»  
5 20.01.17 12.20 1 м. «Д» – 1 м. Гр. «II»  
6 20.01.17 13.10 1 м. «F» – 2 м. «I»  
7 20.01.17 14.00 1 м. «Е» – 2 м.«С»  
8 20.01.17 14.50 2 м. «А» 2 м.«В»  
1/4 фіналу
9 21.01.17 9.00 переможець гри №1 –переможець гри №2  
10 21.01.17 9.50 переможець гри №3 –переможець гри №4  
11 21.01.17 10.40 переможець гри №5 –переможець гри №6  
12 21.01.17 11.30 переможець гри №7 –переможець гри №8  
½ фіналу
13 27.01.17 10.40 переможець гри №9 –переможець гри №10  
14 27.01.17 11.30 переможець гри №11 –переможець гри №12  
Матч за 3-є місце
15 28.01.17 11.30 переможений в грі №13-переможений в грі №14  
Фінал
16 28.01.17 12.20 переможець гри №13 –переможець гри №14  

 

DSC_0563

Зіграно ІІІ та IV тури на Турнірі з футзалу пам’яті Сергія Батюка “Кубок Баті-Гол”

DSC_0071

 

 

 

 

 

 

 

На Турнірі з футзалу пам’яті Сергія Батюка «Кубок Баті-Гол», який вже протягом двох тижнів триває в залі чернівецького ФОК «Олімпія», за тур до кінця групового етапу відома значна більшість учасників ігор плей-оф. Майже всі фаворити змагань підтвердили свій статус і вже з наступного тижня продовжуватимуть виборювати звання переможця першого в історії буковинського футзалу Меморіалу відомого спортивного журналіста і коментатора. Нагадаємо, цей турнір є дуже важливим підготовчим етапом до офіційних чемпіонатів області й міста з футзалу та міні-футболу, які стартують вже у грудні.

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група «А». Тут «Урожай» і «Корона» – чемпіон Чернівців із футзалу і фіналіст Кубку – впевнено зіграли матчі групового етапу і на даний момент вже є учасниками плей-оф. Нажаль, «Стальнівці» не змогли скласти конкуренцію цим суперникам і задовольнилися третьою позицією в групі, вже відігравши всі свої ігри. А от «Аматор» і «БукМедіа» на двох поки що «заробили» лише одне очко і в останньому турі розіграють між собою четверте-п’яте місця.

DSC_0081

 

 

 

 

 

 

 

У групі «Б» також прогнозовано лідирують «Бест-Біла» і «Лідер». Щоправда, «каратисти» вже зіграли всі свої матчі і тепер їхня доля залежить від гри останнього туру між «Бест-Білою» і «Чернівецьким рятувальником»: у разі перемоги перших «Лідер» проходить у плей-оф, а от у разі звитяги «рятувальників» залишиться «поза бортом» турніру. А от найслабшою ланкою групи поки що є «Фазенда», яка програла всі три матчі на паркеті «Олімпії».

DSC_0107

 

 

 

 

 

 

 

Цікаво розгорнулися події у групі «С», де несподівано «провалився» медаліст останнього відкритого Чемпіонату Чернівців «БукФАМ». Формально команда ще зберігає надію на вихід з групи, але для цього потрібно перемагати в останньому турі «Буковинську надію», та й то в цьому випадку мусимо враховувати ще й «Політех». А от «RA-DENT» усі свої питання вже вирішив і готується до плейофівських баталій.

Неприємно поки що дивує «Патрульна поліція», яка єдина з усіх учасників Турніру примудрилася у трьох матчах жодного разу не відзначитися забитим голом у ворота суперників.

DSC_0122

 

 

 

 

 

 

 

Запутана ситуація зберігається і у групі «Д». Так, «Самопоміч» і «Буковина-Ретро» мають у своєму активі по три перемоги, але не слід забувати про «Рошу», яка після стартової, дещо несподіваної поразки від «ретрівців» набрала хід і двічи поспіль перемагала своїх суперників. І тепер для того, щоби продовжити боротьбу, «Роша» має тільки перемагати «Самопоміч», а там вже, відповідно до регламенту турніру, будуть враховуватися матчі між претендентами, що набрали однакову кількість очок. Так, завдання дуже непросте, проте футзал – це гра. А у грі немає нічого неможливого.

А от «Веренчанка» і «Бульвар» поки що тільки програвали і, звичайно, в розподілі місць на чолі турнірної таблиці своєї групи участі не приймають…

DSC_0140

 

 

 

 

 

 

 

Тепер – про результати другого тижня турніру, а це – ІІІ та IV тури:

IV тур група «А»
ФК «Урожай» – «Аматор» 0:0
«БукМедіа» – ФК «Стальнівці» 3:7
 Вих.. «Корона»
IV тур група «В»
«Бест-Біла» – ФК «Фазенда» 7:3
ФК «Остриця» – «Лідер» 0:3
 Вих. «Чернівецький рятувальник»
IV тур група «С»
«БукФам» – «Патрульна поліція» 2:0
«RA-DENT» – «Політех» 5:1
Вих. «Буковинська надія»
IV тур група «Д»
«Бульвар» – «Роша» 0:2
«Самопоміч» – «Буковина-Ретро» 5:1
Вих. ФК «Веренчанка»

DSC_0181

 

 

 

 

 

 

Турнірні таблиці

Турніру з футзалу пам’яті Сергія Батюка – «Кубок Баті-Гол»

(станом на 17.11.17)

група «А»

м. Команда і в н п р-м оч.
1. «Корона» 3 3 0 0 14-5 9
2. «Урожай» 3 2 1 0 16-7 7
3. ФК «Стальнівці» 4 2 0 2 15-18 6
4. «Аматор» 3 0 1 2 5-8 1
5. «БукМедіа» 3 0 0 3 7-19 0

 група «В»

м. Команда і в н п р-м оч.
1. «Бест-Біла» 3 2 1 0 14-4 7
2. «Лідер» 4 2 1 1 6-3 7
3. «Чернівецький рятувальник» 3 2 0 1 5-6    6
4. ФК «Остриця» 3 1 0 2 4-10 3
5. ФК «Фазенда» 3 0 0 3 5-11 0

 DSC_0072

 

 

 

 

 

група «С»

м. Команда і в н п р-м оч.
1. «RA-DENT» 3 3 0 0 11-3 9
2. «Буковинська надія» 3 2 0 1 15-7 6
3. «Політех» 4 2 0 2 7-14 6
4. «Патрульна поліція» 3 0 0 3 0-8 0
5. «БукФам» 3 1 0 2 3-4 3

 група «Д»

м. Команда і в н п р-м оч.
1. «Самопоміч» 3 3 0 0 16-6 9
2. «Буковина-Ретро» 4 3 0 1 11-10 9
3. ФК «Роша» 3 2 0 1 10-5 6
4. ФК «Веренчанка» 3 0 0 3 7-14 0
5. «Бульвар» 3 0 0 3 3-12 0

 АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0101

Розпочинається заявкова компанія чемпіонату області з міні-футболу

З 20 листопада 2017 року по 01 грудня 2017 року ( до 13.00 год.),  в приміщенні ЧОФФ,  вул..Українська,39,  буде проводитися реєстрація  команд-учасниць Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017-18 р.р.

Жеребкування, формування календаря матчів – 01 грудня, о 13.00 год.

Орієнтовна дата старту Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017-18 р.р. – 09-10 грудня 2017 року.

Контактні телефони: (050) 699-47-00 (Сергій Задорожняк), (050) 660-49-50 (Олександр Плахов)

ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ ЗА УЧАСТЮ ПОТЕНЦІЙНИХ УЧАСНИКІВ ЧЕМПІОНАТУ М.ЧЕРНІВЦІ З ФУТЗАЛУ

У середу, 15 листопада, у приміщенні Чернівецької обласної федерації футболу (вул.Українська, 39) відбудеться організаційне засідання, на яке запрошуються представники команд, які виявили бажання взяти участь у Чемпіонаті м.Чернівці з футзалу.

Організаційне засідання розпочнеться о 13 годині.

Контактні телефони: (050) 699-47-00 (Сергій Задорожняк), (050) 660-49-50 (Олександр Плахов)

В чернівецькому ФОК “Олімпія” стартував Турнір пам’яті Сергія Батюка «Кубок Баті-Гол»

В Чернівцях, у залі ФОК «Олімпія», розпочався футзальний сезон 2017-18 рр. Цього тижня стартував перший в історії буковинського футзалу Турніру пам’яті Сергія Батюка «Кубок Баті-Гол», на який заявилося 20 команд не тільки з Чернівців, а і з області. Учасники відіграли два тури групового турніру з п’яти, а вже наступного тижня шанувальники футболу і футзалу матимуть змогу спостерігати за подіями 3 та 4-го турів.

DSC_0001

 

 

 

 

 

 

 

У групі «А» прогнозовано і впевнено лідирує чернівецька «Корона», яка є одним із фаворитів турніру. Перемоги над «Стальнівцями» 4:1 і «Букмедіа» 5:1 вже на старті турніру підтвердили амбіції «шоколадних» на цей сезон. Натомість, «Букмедіа» програла дві гри поспіль, хоча варто зазначити, що команда відіграла в перших турах проти еліти обласного футзалу і особливих ілюзій на результати цих матчів навряд чи мала.

DSC_2640

 

 

 

 

 

 

 

Група «Б». Срібний призер минулорічного Чемпіонату Чернівців із футзалу «Лідер» неочікувано отримав «нокаут» на старті, мінімально програвши «Чернівецькому рятувальнику» 1:2 і, хоч у другому турі переміг «Фазенду» 1:0, гра команди поки що залишає багато запитань… А от «Бест-Біла» (минулорічна «Легенда») статус одного з фаворитів підтвердила одразу розгромом «Остриці» з рахунком 6:0, але через відпочинок у другому турі має поки що у своєму доробку лише 3 очки.

DSC_2617

 

 

 

 

 

 

 

«RA-DENT» захопив лідируючу позицію в групі «С». Спочатку «радентівці» перемогли «Буковинську надію» 5:2, а там настала черга і «БукФама»: 1:0 – перемога хоч і мінімальна, але три очки знову пішли до «стоматологів», які, схоже, зовсім не проти відзначитися не тільки в обласних міні-футбольних, а і в футзальних змаганнях!

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нарешті, у групі «Д» наразі двовладдя. Тут впевнено крокують «Самопоміч» і «Буковина-Ретро», які одержали по дві перемоги. «Самопоміч» була сильнішою за «Веренчанку» (5:3) та «Бульвар» (6:2), а ветеранська «Буковина» з однаковим рахунком 3:2 подолала спочатку «Рошу», а потім ту ж «Веренчанку». Обидвом командам достатньо перемогти ще по разу і вони в такому випадку заздалегідь забезпечать собі місце в плей-оф турніру.

А тепер – ще раз про результати в перших двох турах Турніру пам’яті Сергія Батюка «Кубок Баті-Гол»:

I тур група «А»
1 06.11 19.00 «Корона» – ФК «Стальнівці» 4:1
2 06.11 19.50 «Урожай» – «БукМедіа» 7:3
Вих.. «Аматор»
I тур група «В»
1 06.11 20.40 «Чернівецький рятувальник» – «Лідер» 2:1
2 06.11 21.30 «Бест-Біла» – ФК «Остриця» 6:0
Вих. «Фазенда»
I тур група «С»
1 07.11 19.00 «RA-DENT» – «Буковинська надія» 5:2
2 07.11 19.50 «Політех» – «Патрульнаполіція» 1:0
 Вих. «БукФам»
I тур група «Д»
1 07.11 20.40 «Самопоміч» – ФК «Веренчанка» 5:3
2 07.11 21.30 «Буковина-Ретро» – ФК «Роша» 3:2
Вих. «Бульвар»
II тур група «А»
2 08.11 19.00 «БукМедіа» – «Корона» 1:5
3 08.11 19.50 ФК «Стальнівці» – «Аматор» 3:2
 Вих.. ФК «Урожай»
II тур група «В»
2   20.40 ФК «Остриця» –  «Чернівецький рятувальник»
3 08.11 21.30 «Лідер» – ФК «Фазенда» 1:0
 Вих. «Бест-Біла»
II тур група «С»
2 09.11 19.00 «Буковинська надія» – «Політех» 8:2
3 09.11 19.50 «БукФам» – «RA-DENT» 0:1
Вих. «Патрульна поліція»
II тур група «Д»
2 09.11 20.40 ФК «Веренчанка» – «Буковина-Ретро» 2:3
3 09.11 21.30 «Бульвар» – «Самопоміч» 2:6
Вих. ФК «Роша»

Наводимо і турнірні таблиці змагань станом на 10 листопада:

Турнірна таблиця група «А»

м. Команда і в н п р-м оч.
1. «Корона» 2 2 0 0 9-2 6
2. «Урожай» 1 1 0 0 7-3 3
3. ФК «Стальнівці» 2 1 0 1 4-6 3
4. «Аматор» 1 0 0 1 2-3 0
5. «БукМедіа» 2 0 0 2 4-12 0

 Турнірна таблиця група «В»

м. Команда і в н п р-м оч.
1. «Бест-Біла» 1 1 0 0 6-0 3
2. «Чернівецький рятувальник» 1 1 0 0 1-0 3
3. «Лідер» 2 1 0 1 2-2 3
4. ФК «Фазенда» 1 0 0 1 0-1 0
5. ФК «Остриця» 1 0 0 1 0-6 0

 Турнірна таблиця група «С»

м. Команда і в н п р-м оч.
1. «RA-DENT» 2 2 0 0 6-2 6
2. «Буковинська надія» 2 1 0 1 10-7 3
3. «Політех» 2 1 0 1 3-8 3
4. «Патрульна поліція» 1 0 0 1 0-1 0
5. «БукФам» 1 0 0 1 0-1 0

 Турнірна таблиця група «Д»

м. Команда і в н п р-м оч.
1. «Самопоміч» 2 2 0 0 11-5 6
2. «Буковина-Ретро» 2 2 0 0 6-4 6
3. ФК «Роша» 1 0 0 1 2-3 0
4. ФК «Веренчанка» 2 0 0 2 5-8 0
5. «Бульвар» 1 0 0 1 2-6 0

 АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

 

 

 

 

 

З 6 листопада стартує благодійний турнір з футзалу пам’яті Сергія Батюка

Цей тиждень в обласному футболі розпочався з жеребкування першого в історії Буковини благодійного турніру з футзалу пам’яті Заслуженого журналіста України Сергія Батюка. Ідея проведення турніру виникла влітку, коли журналісти й ветерани вшановували пам’ять Сергія вже традиційним товариським матчем.

Організаційне засідання, під час якого й відбулося жеребкування, було проведено у приміщенні Чернівецької обласної федерації футболу, яка,  разом із управлінням спорту Чернівецької міської ради та ФОК «Олімпія» є співорганізатором Меморіалу С. Батюка.

Участь у турнірі прийматиме 20 команд області, які на першому етапі змагань зіграють у чотирьох підгрупах: в них учасники розіграють по 2 путівки з кожної групи до плей-оф, а далі – за кубковою схемою. Турнір стане генеральною підготовкою відкритого Чемпіонату Чернівців із футзалу, який відбуватиметься в цьому ж ФОК “Олімпія” взимку.

Зібрані під час турніру кошти будуть передані родині Сергія Батюка на спорудження пам’ятника. Самий турнір стартує 6 листопада 2017 р. Цього дня зіграють по 2 гри в першій та другій групах. Ігрові дні – понеділок, вівторок, середа і четвер з 19:00.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  КАЛЕНДАР ІГОР

Турніру з футзалу пам’яті Сергія Батюка

«Кубок Баті-Гол»

 місце проведення : ФОК «Олімпія»

 

 №

 

Дата      Час    Гра   Рахунок
I тур група «А»
1 06.11 19.00 «Корона» – ФК «Стальнівці»
2 06.11 19.50 «Урожай» – «БукМедіа»
Вих.. «Аматор»
I тур група «В»
1 06.11 20.40 «Чернівецький рятувальник» – «Лідер»
2 06.11 21.30 «Бест-Біла» – ФК «Остриця»
Вих. «Фазенда»
I тур група «С»
1 07.11 19.00 «RA-DENT» – «Буковинська надія»
2 07.11 19.50 «Політех» – «Патрульнаполіція»
 Вих. «БукФам»
I тур група «Д»
1 07.11 20.40 «Самопоміч» – ФК «Веренчанка»
2 07.11 21.30 «Буковина-Ретро» – ФК «Роша»
Вих. «Бульвар»
II тур група «А»
2 08.11 19.00 «БукМедіа» – «Корона»
3 08.11 19.50 ФК «Стальнівці» – «Аматор»
 Вих.. ФК «Урожай»
II тур група «В»
2 08.11 20.40 ФК «Веренчанка» –  «Буковина-Ретро»
3 08.11 21.30 «Лідер» – ФК «Фазенда»
 Вих. «Бест-Біла»
II тур група «С»
2 09.11 19.00 «Буковинська надія» – «Політех»
3 09.11 19.50 «БукФам» – «RA-DENT»
Вих. «Патрульна поліція»
II тур група «Д»
2 09.11 20.40 ФК «Остриця» – «Чернівецький рятувальник»
3 09.11 21.30 «Бульвар» – «Самопоміч»
Вих. ФК «Роша»

 

гри

Дата      Час   

Гра

  Рахунок
III тур група «А»
4 13.11 19.00 «Аматор» – «Корона»
5 13.11 19.50 ФК «Стальнівці» – «Урожай»
Вих.. «БукМедіа»
III тур група «В»
4 13.11 20.40 ФК «Фазенда» – «Чернівецький рятувальник»
5 13.11 21.30 «Лідер» – «Бест-Біла»
Вих.. ФК «Остриця»
III тур група «С»
4 14.11 19.00 «Патрульна поліція» – «Буковинська надія»
5 14.11 19.50 «Політех» – «БукФам»
 Вих. «RA-DENT»
III тур група «Д»
4 14.11 20.40 ФК «Роша» – ФК «Веренчанка»
5 14.11 21.30 «Буковина-Ретро» – «Бульвар»
Вих. «Самопоміч»
IV тур група «А»
6 15.11 19.00 ФК «Урожай» – «Аматор»
7 15.11 19.50 «БукМедіа» – ФК «Стальнівці»
 Вих.. «Корона»
IV тур група «В»
6 15.11 20.40 «Бест-Біла» – ФК «Фазенда»
7 15.11 21.30 ФК «Остриця» – «Лідер»
 Вих. «Чернівецький рятувальник»
IV тур група «С»
6 16.11 19.00 «БукФам» – «Патрульна поліція»
7 16.11 19.50 «RA-DENT» – «Політех»
Вих. «Буковинська надія»
IV тур група «Д»
6 16.11 20.40 «Бульвар» – «Роша»
7 16.11 21.30 «Самопоміч» – «Буковина-Ретро»
Вих. ФК «Веренчанка»

 

гри

Дата      Час   

Гра

  Рахунок
V тур група «А»
8 20.11 19.00 «Корона» – «Урожай»
9 20.11 19.50 «Аматор» – «БукМедіа»
Вих.. ФК «Стальнівці»
V тур група «В»
8 20.11 20.40 «Чернівецький рятувальник» – «Бест-Біла»
9 20.11 21.30 ФК «Фазенда» – ФК «Остриця»
Вих.. «Лідер»
V тур група «С»
8 21.11 19.00 «Буковинська надія» – «БукФам»
9 21.11 19.50 «Патрульна поліція» – «RA-DENT»
 Вих. «Політех»
V тур група «Д»
8 21.11 20.40 ФК «Веренчанка» – «Бульвар»
9 21.11 21.30 ФК «Роша» – «Самопоміч»
Вих. «Буковина-Ретро»

 

гри

Дата      Час   

Гра

  Рахунок
1/4 фіналу
10 22.11 19.00 1 м. гр. «А» – 2 м. гр. «Д»
11 22.11 20.00 1 м. гр. «Д» – 2 м. гр. «А»
12 22.11 21.00 1 м. гр. «В» – 2 м. гр. «С»
13 22.11 22.00 1 м. гр. «С» – 2 м. гр. «В»
1/2 фіналу
14     Переможець гри №10 – переможець гри №11
15     Переможець гри №12 – переможець гри №13
 фінал
16     Переможець гри №14 – переможець гри №15

 Турнірна таблиця група «А»

м. Команда і в н п р-м оч.
1. «Урожай»
2. «БукМедіа»
3. ФК «Стальнівці»
4. «Аматор»
5. «Корона»

 Турнірна таблиця група «В»

м. Команда і в н п р-м оч.
1. «Бест-Біла»
2. ФК «Остриця»
3. «Лідер»
4. ФК «Фазенда»
5. «Чернівецький рятувальник»

 Турнірна таблиця група «С»

м. Команда і в н п р-м оч.
1. «БукФам»
2. «RA-DENT»
3. «Політех»
4. «Патрульна поліція»
5. «Буковинська надія»

 Турнірна таблиця група «Д»

м. Команда і в н п р-м оч.
1. «Бульвар»
2. «Самопоміч»
3. «Буковина-Ретро»
4. ФК «Роша»
5. ФК «Веренчанка»

 

Запрошуються бажаючі зіграти в турнірі пам’яті В.Максимчука

11 січня, 2017 року, о 17:00, в приміщенні футбольного клубу «Університет», за адресою вул. Небесної Сотні 4В. (Стасюка, 4В), біля футбольного майданчика із штучним покриттям, відбудеться організаційне засідання представників команд та головної суддівської колегії по проведенню турніру з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Віктора Максимчука, вікові групи: 35 – 44р., 45 і старше.

Запрошуються команди, які бажають прийняти участь.

Тел. організатора турніру: 050-296-47-09 Осадець Микола Манолійович.

В Чемпіонаті області з міні-футболу залишилося провести лише один тур

DSC_0483

Останні перед новорічною перервою матчі були зіграні 24-25 грудня в Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу серед аматорів сезону 2016/17. Це були матчі 7 та 8-го турів, і, таким чином, командам залишиться наступного року, в середині січня, провести останній тур групового етапу чемпіонату, після якого будуть визначені всі учасники етапу плей-оф.

DSC_0492

Тепер переходимо до кожної групи окремо. Група «А». Тут по-повній «розійшовся» фаворит – «Епіцентр-К», який зараз грає на два фронти – в першоліговій першості української ліги та в чемпіонаті області. Мало того, що впродовж минулого уїк-енду були «биті» спочатку «Дьолер-Буковина», а потім і «Аматор», так епіцентрівці зіграли ще й один пропущений матч, проти одного зі своїх головних суперників у групі – «Університета-2». Перемогли і  в ньому! І, таким чином, зараз, враховуючи те, що «Епіцентр» має ще одну гру в запасі, мало хто сумнівається в тому, що епіцентрівська дружина посяде перше групове місце.

DSC_0493

Розділяє лідиручу позицію з «Епіцентром» зелений (через колір форми 🙂 ) «Урожай». Перемоги над «Університетом-2» і «Форосною» вивели команду з Білої на друге місце, проте, як ми вже казали, в цій боротьбі за перемогу в групі більш чіткими виглядають перспективи саме епіцентрівців.

DSC_0513

24.12

«Аматор» – «Глорія» – 0:2, «Дьолер-Буковина» – «Епіцентр-К» – 2:3, «Університет-2» – «Клокучка» – 4:1, ФК «Форосна» – «Урожай» – 1:13

25.12.

«Феміда» – ФК «Форосна» – +:– , «Урожай» – «Університет-2» – 4:2, «Клокучка» – «Дьолер-Буковина» – 7:1, «Епіцентр-К» – «Аматор» – 8:0

DSC_0516

  1. «Епіцентр-К» – 16 (6)
  2. «Урожай» – 16 (7)
  3. «Університет-2» – 15 (7)
  4. «Глорія» – 13 (7)
  5. «Клокучка» – 13 (7)
  6. «Феміда» – 7 (7)
  7. «Дьолер-Буковина» – 6 (7)
  8. «Аматор» – 4 (7)
  9. ФК «Форосна» – 0 (7)

DSC_0524

У групі «Б» подвійними перемогами 24-25 грудня відмітилися «Вікторія» і «Рідківці». Лише по одній грі цього уїк-енду провели перша команда «Університету» і СКК «Лідер», але, вигравше ці матчі, обидві команди закріпилися у верхній частині турнірної таблиці групи, і, таким чином, тут ми маємо повний квартет команд, які вже забезпечили собі участь у плей-оф. Останній тур у групі «Б» стає пустою формальністю відразу для п’яти команд, а лідери боротимуться за більш високі місця.

DSC_0547

24.12.

ФК «Берегомет» – «Університет-1» – 2:9, «Народний фронт» – «Вікторія» – 3:12, ФК «Рідківці» – ФК «Луківці» – 7:2, «Стрілецький Кут» – «Патрульна поліція» – 3:3

25.12.

СКК «Лідер» – «Стрілецький Кут» – 3:2, «Патрульна поліція» – ФК «Рідківці» – 3:5, ФК «Луківці» – «Народний фронт» – 5:9, «Вікторія» – ФК «Берегомет» – 7:1

DSC_0548

  1. «Вікторія» – 19 (7)
  2. «Університет-1» – 18 (7)
  3. СКК «Лідер» – 16 (7)
  4. ФК «Рідківці» – 13 (7)
  5. «Стрілецький Кут» – 10 (8)
  6. «Патрульна поліція» – 7 (7)
  7. ФК «Берегомет» – 7 (7)
  8. «Народний фронт» – 3 (7)
  9. ФК «Луківці» – 0 (7)

DSC_0549

Цікаво розгортаються події в групі «С». Дві команди йшли до звітних турів без втрат, із стовідсотковими показниками – «Волока-2» і «Буковинська надія». Минулого тижня обидві втратили перші очки, а в очній дуелі з рахунком 3:1 сильнішими виявилися гравці «Волоки» (туром раніше вони зіграли внічию з «Шишківцями»).

DSC_0720

Проте, навіть ці втрати не похитнули лідируючих позицій цих команд, а от ще за два місця в плей-оф битимуться відразу чотири учасники чемпіонату – «Шишківці», «Клішківці», «Дрім-Тім» і «Мрія-Заставна». Щоправда, шанси «Клішківців» виглядають примарними через те, що вони вже зіграли всі свої матчі, а от «Дрім-Тім»…

DSC_0596

«Команда мрії» поступилася «Буковинській надії», а матч із «Геометрія-Роша» було відкладено. Сьогодні дрімтімівці мають у своєму активі лише 7 очок, при трьох поразках, і далеко не все тепер залежить від їхнього бажання…

DSC_0597

24.12.

«Буковина U-16» – «Роша-2» – 2:2, «Волока-2» – «Шишківці» – 1:1, «Дрім-Тім» – «Буковинська надія» – 3:6, «Клішківці» – «Геометрія-Роша» – 4:3

25.12.

«Мрія-Заставна» – «Клішківці» – 3:2, «Буковинська надія» – «Волока-2» – 1:3, «Шишківці» – «Буковина U-16» – 3:3

DSC_0598

  1. «Волока-2» – 19 (7)
  2. «Буковинська надія» – 18 (7)
  3. ФК «Шишківці» – 12 (7)
  4. ФК «Клішківці» – 12 (8)
  5. «Мрія-Заставна» – 10 (7)
  6. «Дрім-Тім» – 7 (6)
  7. «Буковина-U-16» – 6 (7)
  8. «Геометрія-Роша» – 3 (6)
  9. «Роша-2» – 1 (7)

DSC_0614

Лідер групи «D» – ГО «Самопоміч» – вперше в цьому чемпіонаті поступився, та все одно поки що впевнено займає перше місце у групі. Лише на два очки відстає від лідера «ДМС» і на даний момент лише ці дві команди забезпечили собі вихід до стадії плей-оф.

DSC_0635

Поразки одного з фаворитів групи – «Волоки» – від «Самопомочі» та «Легенди» – поставили великий знак питання перед перспективами волочан, але перемога в останньому турі, скоріш за все, таки стане запорукою продовження боротьби «Волоки» за чемпіонський титул. А от сама «Легенда», не зважаючи на розгром волочан в останньому турі, скоріш за все, залишиться за бортом плей-оф. Нажаль, адже ця команда демонструє дуже яскраву та цікаву гру.

DSC_0639

24.12.

«Зоря» – «Ф-Тім» – 2:2, ГО «Самопоміч» – «Іванківці-Чудей» – 1:2, «Бульвар-БДМУ» – «Френд Клаб» – 2:2, «Легенда» – «ДМС» – 1:3

25.12.

«Волока-1» – «Легенда» – 0:5, «ДМС» – «Бульвар-БДМУ» – 2:0, «Френд Клаб» – «Самопоміч» – 2:6, «Іванківці-Чудей» – «Зоря» – 1:1

DSC_0656

  1. ГО «Самопоміч» – 18 (7)
  2. «ДМС» – 16 (7)
  3. «Іванківці-Чудей» – 12 (7)
  4. «Легенда» – 12 (8)
  5. «Волока-1» – 11 (7)
  6. «Бульвар-БДМУ» – 8 (7)
  7. «Френд Клаб» – 5 (7)
  8. «Зоря» – 3 (7)
  9. «Ф-Тім» – 2 (7)

DSC_0659

А у групі «Е» вже визначився переможець. Це – «RA-DENT», єдина команда чемпіонату, що не втратила жодного (!) очка у восьми турах! Більше того, відоме вже і друге місце у групі, яке посіла «Фазенда», а третім, скоріш за все, стане «Хімік-Скеля».

DSC_0692

Лише за останню, четверту позицію в групі точитиметься відчайдушна боротьба, адже формально на неї претендують аж п’ять (!) команд. Дві останні позиції, як то кажуть, без питань і амбіцій, зайняли ФК «Рокитне» і «Колос-Новоселиця», а новосельчани на ігри останнього уїк-енду навіть не з’явилися…

DSC_0662

24.12.

«Колос-Новоселиця» – «Буко-93» – –:+, «Фазенда» – «RA-DENT» -1:3, «Остриця» – «Хімік-Скеля» – 3:1, «Рокитне» – «Спарта» – 3:5, «Буковина-99» – «Дрім-Тім-Ветеран» – 5:2

25.12.

«RA-DENT» – «Колос-Новоселиця» – +:–, «Дрім-Тім-Ветеран» – «Буко-93» – 1:1, «Спарта» – «Остриця» – 5:4, «Хімік-Скеля» – «Фазенда» – 2:3, «Буковина-99» – «Рокитне» – 5:1

DSC_0685

  1. «RA-DENT» – 24 (8)
  2. «Фазенда» – 19 (8)
  3. «Хімік-Скеля» – 15 (8)
  4. «Спарта» – 12 (8)
  5. «Буко-93» – 12 (8)
  6. «Дрім-Тім-Ветеран» – 11 (8)
  7. ФК «Остриця» – 10 (8)
  8. «Буковина-99» – 10 (8)
  9. ФК «Рокитне» – 3 (8)
  10. «Колос-Новоселиця» – 0 (8)

DSC_0690

Бізнес-ліга з міні-футболу-2016: підведення підсумків і нагородження чемпіона й призерів

DSC_1683

Завершилися баталії Бізнес-Ліги м. Чернівці з футболу сезону 2016 року. Протягом двох останніх турів основна боротьба розвернулася за призові місця турніру – ІІ та ІІІ-тє, оскільки чемпіона ліги було визначено напередодні, а в ролі аутсайдера опинився ДОК «Роша».

DSC_1673

Ми вже повідомляли вам про те, що переможцем Бізнес-Ліги 2016 року став «Епіцентр К», що у своєму останньому матчі турніру переміг свого головного переслідувача – «Корону», а шанси на призові місця перед заключними турами ліги мали одразу чотири команди: вже згадувана «Корона», «Лідер», «Самопоміч» і «Нова поліція».

DSC_1684

«Енергетик Буковини» допоміг «Новій поліції» значно покращити шанси на п’єдестал пошани турніру, не з’явившись на матч 6-го туру, а «Лідер» у відчайдушній «битві» таки мінімально подолав «Рошу» з рахунком 5:4 і вийшов на друге місце у турнірній таблиці, випередивши «Корону» і «Нову поліцію». Але… В останньому турі на «Лідер» очікував новоспечений чемпіон – «Епіцентр», тоді як у «Корони» й «Нової поліції» суперники були значно легшими. Тому доля призових місць зберігала інтригу не те, що до останнього матчу, а до останньої хвилини всього турніру, адже все міг вирішити один-єдиний м’яч…

DSC_1675

І, ніби за спеціально розробленим сценарієм, так і сталося! «Епіцентр» громить «Лідер» з рахунком 5:2 і фактично лишає «лідерів» без шансів на медалі Ліги-2016, а «Нова поліція» просто безцеремонно декласує «Рошу» – 11:1. Справа лишається за «Короною», яка мала не тільки перемогти «Самопоміч», а й забити якомога більше м’ячів у ворота суперника та якнайменше пропустити у свої.

DSC_1682

Матч видався дуже результативним і тримав у напрузі чернівецьких «поліціянтів» до самого кінця. Так, «Корона» забила 9 голів у сітку воріт «Самопомочі», але й пропустила чотири, і здобутої у матчі різниці +5 коронівцям не вистачило для дого, аби посісти друге місце в Бізнес-Лізі-2016. У підсумку кращу різницю забитих-пропущених м’ячів при однаковій кількості здобутих очок було зафіксовано саме в «Нової поліції» – +9 проти +8-ми, і друге місце в лізі посіли саме «поліціянти»!

DSC_1681

Бронзові нагороди Ліги дісталися «Короні», одного очка до призових місць не вистачило «Лідеру», а далі розташувалися відповідно «Самопоміч» і «Енергетик Буковини». Замкнула ж турнірну таблицю «Роша» без жодного здобутого в турнірі очка, проте із рекордною кількістю пропущених голів! 46 м’ячів у власні ворота пропустила «Роша» – більше, аніж уся трійка призерів Ліги, та й забитих голів – 10 – має менш за всіх.

DSC_1680

Натомість кращі показники по забитих та пропущених м’ячах має чемпіон – «Епіцентр»: 35 разів епіцентрівці «розписувалися» у воротах суперників (майже по 6 за матч у середньому), а пропустили у власні ворота всього дев’ять.

DSC_1679

Наприкінці наводимо для вболівальників результати останніх турів Бізнес-Ліги-2016 і підсумкову турнірну таблицю:

DSC_1678

6-й тур

«Енергетик Буковини» – «Нова поліція» – -:+

СКК «Лідер» – ДОК «Роша» – 5:4

«Корона» – «Епіцентр К» – 2:4

7-й тур

«Нова поліція» – ДОК «Роша» – 11:1

СКК «Лідер» – «Епіцентр К» – 2:5

«Самопоміч» – «Корона» – 4:9

DSC_1676

Підсумкова турнірна таблиця

 

  1. «Епіцентр К» – 18 (35 – 9)
  2. «Нова поліція» – 11 (22 – 13)
  3. «Корона» – 11 (23 – 15)
  4. СКК «Лідер» – 10 (12 – 15)
  5. «Самопоміч» – 6 (25 – 33)
  6. «Енергетик Буковини» – 4 (21 – 17)
  7. ДОК «Роша» – 0 (10 – 46)

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_1677

Футзал: новорічний лідер чемпіонату Чернівців – “БукФам”!

DSC_0790

Цікавий тур цього уїк-енду мав відбутися у Відкритому чемпіонаті Чернівців із футзалу-2016/17, поєдинки якого буковинські шанувальники спорту можуть спостерігати у чернівецькому спортзалі ФОК «Олімпія». Між собою мала грати вся четвірка лідерів чемпіонату – ФК «Стальнівці» проти «БукФаму», а «Урожай» – проти «Легенди», і хтось із цієї четвірки мусив піти на різдвяні канікули зимовим чемпіоном.

DSC_0787

Зауважимо наперед, що ці сподівання виправдалися сповна! Всі матчі останнього ігрового дня для обласного футзалу 2016 року виявилися напрочуд цікавими й напруженими. Виділяється з них хіба що один єдиний двобій – між СКК «Лідер» і «ВБА», адже там долю переможця було вирішено ще в першому таймі. «Лідер» із боєм одержав другу перемогу поспіль у турнірі, і рахунок 6:2 не зовсім відповідає боротьбі, яка точилася на паркеті «Олімпії».

DSC_0759

«Дружньо» програли цього дня «Урожай» та ФК «Стальнівці», що ділили між собою першу строку чемпіонату. Програли у матчах, де до останніх секунд трималася інтрига щодо остаточного підсумку гри. Особливо принциповим було «дербі» команд із Білої – «Урожаю» проти «Легенди». «Урожай» повів у рахунку, потім двічи пропустив, а наприкінці гри суперники обмінялися голами. 2:3 – перемога «Легенди» в матчі, де, напевно, найлогічнішим підсумком була би нічия…

DSC_0761

А «Стальнівці», після першого тайму програючи 1:5 «БукФаму», скоротили рахунок до 4:5, причому, враховуючи кількість моментів, активність і бажання, аж ніяк не повинні були програвати… Натомість, після цієї перемоги саме «БукФам» захопив лідерство в чемпіонаті й пішов на різдвяну перерву в ранзі «зимового чемпіона» з сімома очками!

DSC_0827

За ним – одразу чотири команди, що мають у своєму активі по шість очок! Зазначимо, що у «Лідера» до того ж гра у запасі. А так маємо доволі складну ситуацію з суттєвою інтригою у верхній частині турнірної таблиці. Уся боротьба за позиції у заповітній трійці ще попереду!

DSC_0826

Нарешті, в останньому матчі «Корона» одержала першу перемогу в турнірі й заробила свої перші футзальні очки чемпіонату. У рівній та напруженій боротьбі «коронівці» здолали опір «Геометрії-Роши» з рахунком 3:2 і трохи покращили своє турнірне становище, чого аж ніяк не скажеш про дружину з Роші…

DSC_0821

Отже, маємо наступні результати й турнірне становище команд напередодні Нового року:

 

24.12.

СКК «Лідер» – «ВБА» – 6:2; «БукФам» – ФК «Стальнівці» – 5:4; «Корона» – «Геометрія-Роша» – 3:2; «Легенда» – «Урожай» – 3:2

DSC_0883

  1. «БукФам» – 7 (3)
  2. «Легенда» – 6 (3)
  3. ФК «Стальнівці» – 6 (3)
  4. СКК «Лідер» – 6 (2)
  5. «Урожай» – 6 (3)
  6. «Корона» – 3 (3)
  7. «Геометрія-Роша» – 1 (3)
  8. «ВБА» – 0 (2)
  9. ХФК «Єдинство» – 0 (2)

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_0872

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2016/17 сягнув свого екватора

DSC_0514

Вже шість турів зіграно в Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу сезону 2016/17 рр. Нагадаємо, цього року на чемпіонат заявилися 46 міні-футбольних колективів Буковини, які змагаються у п’яти групах: групи «А» та «С» грають свої матчі на майданчику КСОП «Буковина», групи «В» і «D» – на полі ГРК «Маленький Париж», а група «Е» виявляє кращих на полі СК «Локомотив».

DSC_0512

В кожній групі вже виявилися явні лідери й аутсайдери, проте кожен поєдинок чемпіонату проходить у запеклій, безкомпромісній боротьбі. Традиційно за ряд команд заявлені досвідчені, зіркові футболісти, яким довелося пограти у командах Першої та Прем’єр ліг.

DSC_0508

Не заважають змаганням з міні-футболу й погодні умови, адже грати доводиться на відкритих штучних майданчиках: самі футболісти зігріваються в процесі гри, а численні вболівальники, які приходять підтримати своїх улюбленців – палким уболіванням))

DSC_0502

У групі «А» центрального поєдинку не те, що туру, а й усього групового етапу, між «Епіцентром» і «Університетом-2» минулої неділі так і не відбулося через задіяність «Епіцентру» в Чемпіонаті України (матч відбудеться іншого дня), але інші матчі групи відбулися з накалом і завзятістю найвищого гатунку! Так, маємо наступні рахунки й відповідне становище в турнірній таблиці:

DSC_0489

17.12.

«Дьолер-Буковина» – «Аматор» – 8:5; «Університет-2» – «Глорія» – 2:0; ФК «Форосна» – «Епіцентр-К» – не відбувся; «Феміда» – «Клокучка» – 0:4

18.12.

«Урожай» – «Феміда» – 5:2; «Клокучка» – ФК «Форосна» – 5:2; «Епіцентр-К» – «Університет-2» – не відбувся; «Глорія» – «Дьолер-Буковина» – 3:1.

 

  1. «Університет-2» – 12(4 матчі)
  2. «Урожай» – 10 (5)
  3. «Глорія» – 10 (6)
  4. «Клокучка» – 10 (5)
  5. «Епіцентр-К» – 7 (3)
  6. «Дьолер-Буковина» – 6 (5)
  7. «Феміда» – 4 (6)
  8. «Аматор» – 4 (5)
  9. «Форосна» – 0 (5)

DSC_0483

У групі «Б» впевнено лідерує перша команда «Університету». Чернівецькі «студенти» від душі «повеселилися» минулим уїк-ендом, «настрілявши» своїм суперникам аж 18 (!!!) м’ячів! Впритул до «Університету» підібралися «Лідер» і «Вікторія», здобувши протягом 5/6 турів по шість очок.

DSC_0480

Кепські справи у «Народного фронту» й «Луківців», які примудрилися за п’ять ігор не здобути жодного залікового очка, пропустивши в той же ж час відповідно 32 і 34 м’ячі.

DSC_0475

17.12.

«Народний фронт» – ФК «Берегомет» – 3:4; ФК «Рідківці» – «Університет-1» – 2:6; «Стрілецький Кут» – «Вікторія» – 1:3; СКК «Лідер» – «Луківці» – 7:3

18.12.

«Патрульна поліція» – СКК «Лідер» – 1:2; «Луківці» – «Стрілецький Кут» – 4:7; «Вікторія» – ФК «Рідківці» – 4:1; «Університет-1» – «Народний фронт» – 12:1

 

  1. «Університет-1» – 15 (6)
  2. «Вікторія» – 13 (5)
  3. СКК «Лідер» – 13 (6)
  4. «Стрілецький Кут» – 9 (6)
  5. ФК «Рідківці» – 7 (5)
  6. ФК «Берегомет» – 7 (5)
  7. «Патрульна поліція» – 6 (5)
  8. «Народний фронт» – 0 (5)
  9. «Луківці» – 0 (5)

DSC_0456

Лідируючу позицію в групі «С» поділяють «Волока-2» і «Буковинська надія». Остання частково укомплектована колишніми гравцями «Буковини» й демонструє доволі цікаву гру. В цілому ж лідери мають суттєвий відрив від найближчих переслідувачів, і свій статус обидві команди впевнено закріпили перемогами у 5 та 6-му турах.

DSC_0455

Рідкісну нестабільність і непередбачуваність демонструє «Мрія-Заставна», що спромоглася в суботу програти 1:6 «Надії», а в неділю розбити «Геометрію-Рошу» з рахунком 5:1.

DSC_0454

Потихеньку після провального старту оговтується «Дрім-Тім»: чернівецька «команда мрії» в останніх турах здобула чотири очки й перемістилася в центр турнірної таблиці групи.

DSC_0450

17.12.

«Волока-2» – «Буковина U-16» – 4:0; «Дрім-Тім» – «Роша-2» – 7:2; ФК «Клішківці» – ФК «Шишківці» – 0:5; «Мрія-Заставна» – «Буковинська надія» – 1:6

18.12.

«Геометрія-Роша» – «Мрія-Заставна» – 1:5; «Буковинська надія» – ФК «Клішківці» – 4:0; ФК «Шишківці» – «Дрім-Тім» – 1:1; «Роша-2» – «Волока-2» – 1:12

 

  1. «Волока-2» – 15 (5)
  2. «Буковинська надія» – 15 (5)
  3. ФК «Шишківці» – 10 (5)
  4. ФК «Клішківці» – 9 (6)
  5. «Дрім-Тім» – 7 (5)
  6. «Мрія-Заставна» – 7 (6)
  7. «Буковина U-16» – 4 (5)
  8. «Геометрія-Роша» – 3 (5)
  9. «Роша-2» – 0 (6)

DSC_0442

Найбільш заплутана, напевно, ситуація, в чемпіонаті складається у групі «D». Тільки «Зоря» і «Ф-Тім» фактично не мають жодних шансів зачепитися за вихід із групи, а всі інші ведуть відчайдушну боротьбу за право продовжити виступи в обласному чемпіонаті.

DSC_0434

Змінилися після 5/6 турів лідери групи. З-за спин «ДМС» і «Легенди» на лідируючі позиції «вирвалися» «Самопоміч» і перша команда «Волоки», які виграли по два останніх матчі. Натомість «Легенда» двічи примудрилася зіграти в нічию лише з одним (!) забитим м’ячем, а «ДМС» програв, власне, самій «Волоці» в очній дуелі за місце під сонцем.

DSC_0432

  1. ГО «Самопоміч» – 12 (4)
  2. «Волока-1» – 11 (6)
  3. «ДМС» – 10 (5)
  4. «Легенда» – 9 (6)
  5. «Іванківці-Чудей» – 8 (5)
  6. «Бульвар-БДМУ» – 7 (4)
  7. «Френд Клаб» – 4 (5)
  8. «Зоря» – 1 (5)
  9. «Ф-Тім» – 1 (6)

DSC_0427

І, нарешті, група «Е». Тут грає найбільша кількість команд – 10, і всі вже встигли зіграти по шість матчів, тобто, це – єдина група, в якій немає пропущених матчів і всі команди зіграли однакову кількість ігор.

DSC_0425

Стовідсотковий результат має лише «RA-DENT», а протилежністю лідеру є новоселицький «Колос»: новосельчани мало того, що не мають у своєму активі жодного очка, так ще й не змогли з’явитися на матчах 5/6 турів.

DSC_0421

Серед невдах останнього уїк-енду – «Буковина-99» і «Рокитне», які двічи програли й перебувають на дні турнірної таблиці, позаду яких – лише «Колос».

DSC_0420

  1. «RA-DENT» – 18 (6)
  2. «Фазенда» – 16 (6)
  3. «Хімік-Скеля» – 15 (6)
  4. «Дрім-Тім-Ветеран» – 10 (6)
  5. «Буко-93» – 8 (6)
  6. «Остриця» – 7 (6)
  7. «Спарта» – 6 (6)
  8. «Буковина-99» – 4 (6)
  9. «Рокитне» – 3 (6)
  10. «Колос» Новоселиця – 0 (6)

DSC_0486

Ігри 7 та 8-го турів відбудуться вже найближчими вихідними – 24 і 25 грудня, після чого команди йдуть на новорічно-різдвяну перерву – до 15 січня 2017 року. Тому не прогавте можливість насолодитися якісним міні-футболом і приходьте в суботу-неділю на матчі Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2016/17 рр!

DSC_0485

25 грудня у Новодністровську відбудеться “Кубок Енергетика”

25 грудня, о 9:30, у м.Новодністровськ розпочнеться турнір з футзалу “Кубок Енергетика”.

У турнірі приймуть участь 8 команд з 3-ох областей.

Команди розділені на 2 групи по 4 у кожній.

Група А:

1. “Енергія” м.Новодністровськ

2. ФК “Бершадь”

3. “Ортодокс” м.Кам’янець-Подільський

4. “Колос” м.Муровані-Курилівці

 

Група В:

1. “Національна збірна України міських та сільських голів”

2. “Дрім-Тім” м.Чернівці

3. “Дністер” с.Кормань, Сокирянський р-н

4. МФК “Дунаївці”

Календар ігор додається

Календар

 

Результати та турнірнірні таблиці Чемпіоната області з міні-футболу сезону 2016/2017 станом на 19.12.16

  Група «A» І В Н П М О
1. «Університет-2» 4 4 0 0 19-7 12
2. «Урожай» 5 3 1 1 18-10 10
3. «Глорія» 6 3 1 2 13-8 10
4. «Клокучка» 5 3 1 1 14-14 10
5. «Епіцентр-К» 3 2 1 0 19-3 7
6. «Дьолер-Буковина» 5 2 0 3 22-22 6
7. «Феміда» 6 1 1 4 11-25 4
8. «Аматор» 5 0 1 4 12-25 1
9. «Форосна» 5 0 0 5 5-22 0

 

1   03.12.16 9:00 «Клокучка» – «Глорія» 2:2
2   03.12.16 9:50 «Урожай» – «Аматор» 7:1
3   03.12.16 10:40 «Феміда» – «Дьолер-Буковина» 7:3
4   03.12.16 11:30 ФК «Форосна» – «Університет-2» 2:7
5   04.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» – ФК «Форосна» 6:1
6   04.12.16 9:50 «Аматор» – «Феміда» 2:2
7   04.12.16 10:40 «Глорія» – «Урожай» 2:3
8   04.12.16 11:30 «Епіцентр-К» – «Клокучка» 10:1
9   10.12.16 9:00 «Університет-2» – «Дьолер-Буковина» 6:4
10   10.12.16 9:50 ФК «Форосна» – «Аматор» 1:3
11   10.12.16 10:40 «Феміда» – «Глорія» 0:4
12   10.12.16 11:30 «Урожай» – «Епіцентр-К» 2:2
13   11.12.16 9:00 «Клокучка» – «Урожай» 3:1
14   11.12.16 9:50 «Епіцентр-К» – «Феміда» 7:0
15   11.12.16 10:40 «Глорія» – ФК «Форосна» 2:0
16   11.12.16 11:30 «Аматор» – «Університет-2» 1:4
17   17.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» -«Аматор» 8:5
18   17.12.16 9:50 «Університет-2» – «Глорія» 2:0
19   ФК «Форосна» – «Епіцентр-К»  
20   17.12.16 11:30 «Феміда» – «Клокучка» 0:4
21   18.12.16 9:00 «Урожай» – «Феміда» 5:2
22   18.12.16 9:50 «Клокучка» – ФК «Форосна» 4:1
23   «Епіцентр-К» – «Університет-2»  
24   18.12.16 11:30 «Глорія» – «Дьолер-Буковина» 3:1
25   24.12.16 9:00 «Аматор» – «Глорія»  
26   24.12.16 9:50 «Дьолер-Буковина» – «Епіцентр-К»  
27   24.12.16 10:40 «Університет-2» – «Клокучка»  
28   24.12.16 11:30 ФК «Форосна»  – «Урожай»  
29   25.12.16 9:00 «Феміда» – ФК «Форосна»  
30   25.12.16 9:50 «Урожай» -«Університет-2»  
31   25.12.16 10:40 «Клокучка» -«Дьолер-Буковина»  
32   25.12.16 11:30 «Епіцентр-К» – «Аматор»  
33   15.01.16 9:00 «Глорія» – «Епіцентр-К»
34   15.01.16 9:50 «Аматор» – «Клокучка»
35   15.01.16 10:40 «Дьолер-Буковина»  – «Урожай»
36   15.01.16 11:30 «Університет-2»  – «Феміда»

 

 

  Група «B» І В Н П М О
1. «Університет-1» 6 5 0 1 37-7 15
2. «Вікторія» 5 4 1 0 23-7 13
3. «Лідер» 6 4 1 1 23-14 13
4. «Стрілецький Кут» 6 3 0 3 18-17 9
5. «Рідківці» 5 2 1 2 18-13 7
6. «Берегомет» 5 2 1 2 14-22 7
7. «Патрульна поліція» 5 2 0 3 13-18 6
8. «Народний фронт» 5 0 0 5 7-32 0
9. «Луківці» 5 0 0 5 11-34 0

 

1   03.12.16 9.00 «Луківці» – «Університет-1» 0:9
2   03.12.16 9.50 «Патрульна поліція» – ФК «Берегомет» 4:5
3   03.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Народний фронт» 3:1
4   03.12.16 11.30 «Стрілецький Кут» –  ФК «Рідківці» 0:4
5   04.12.16 9.00 «Вікторія» – «Луківці» 7:1
6   04.12.16 9.50 «Університет-1» – «Патрульна поліція» 2:3
7   04.12.16 10.40 ФК «Берегомет» – СКК «Лідер» 1:8
8   04.12.16 11.30 «Народний фронт» – «Стрілецький Кут» 0:3
9   10.12.16 9.00 ФК «Рідківці» – «Народний фронт» 10:2
10   10.12.16 9.50 «Стрілецький Кут» – ФК «Берегомет» 6:3
11   10.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Університет-1» 0:5
12   10.12.16 11.30 «Патрульна поліція» – «Вікторія» 1:6
13   11.12.16 9.00 «Луківці» – «Патрульна поліція» 3:4
14   11.12.16 9.50 «Вікторія» – СКК «Лідер» 3:3
15   11.12.16 10.40 «Університет-1» – «Стрілецький Кут» 3:1
16   11.12.16 11.30 ФК «Берегомет» – ФК «Рідківці» 1:1
17   17.12.16 9:00 «Народний фронт» – ФК «Берегомет» 3:4
18   17.12.16 9:50 ФК «Рідківці» – «Університет-1» 2:6
19   17.12.16 10:40 «Стрілецький Кут» -«Вікторія» 1:3
20   17.12.16 11:30 СКК «Лідер» – «Луківці» 7:3
21   18.12.16 9:00 «Патрульна поліція» – СКК «Лідер» 1:2
22   18.12.16 9:50 «Луківці» – «Стрілецький Кут» 4:7
23   18.12.16 10:40 «Вікторія»  – ФК «Рідківці» 4:1
24   18.12.16 11:30 «Університет-1» – «Народний фронт» 12:1
25   24.12.16 9:00 ФК «Берегомет» – «Університет-1»  
26   24.12.16 9:50 «Народний фронт» – «Вікторія»  
27   24.12.16 10:40 ФК «Рідківці» – «Луківці»  
28   24.12.16 11:30 «Стрілецький Кут» – «Патрульна поліція»  
29   25.12.16 9:00 СКК «Лідер» – «Стрілецький Кут»  
30   25.12.16 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Рідківці»  
31   25.12.16 10:40 «Луківці» -«Народний фронт»  
32   25.12.16 11:30 «Вікторія»  – ФК «Берегомет»  
33   15.01.16 9:00 «Університет-1» – «Вікторія»
34   15.01.16 9:50 ФК «Берегомет» – «Луківці»
35   15.01.16 10:40 «Народний фронт»  – «Патрульна поліція»
36   15.01.16 11:30 ФК «Рідківці» – СКК «Лідер»

 

 

  Група «C» І В Н П М О
1. «Волока-2» 5 5 0 0 35-5 15
2. «Буковинська надія» 5 5 0 0 23-3 15
3. «Шишківці» 5 3 1 1 19-11 10
4. «Клішківці» 6 3 0 3 14-25 9
5. «Дрім-Тім» 5 2 1 2 13-9 7
6. «Мрія-Заставна» 6 2 1 3 16-23 7
7. «Буковина U-16» 5 1 1 3 9-14 4
8. «Геометрія-Роша» 5 1 0 4 9-19 3
9. «Роша-2» 6 0 0 6 8-39 0

 

1   03.12.16 12:20 «Буковинська надія» – «Роша-2» 5:0
2   03.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Буковина-U-16» 1:4
3   03.12.16 14:00 «Мрія-Заставна» – «Волока-2» 1:6
4   03.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Дрім-Тім» 3:2
5   04.12.16 12:20 «Волока-2» – ФК «Клішківці» 10:3
6   04.12.16 13:10 «Буковина-U-16» – «Мрія-Заставна» 2:2
7   04.12.16 14:00 «Роша-2» – «Геометрія-Роша» 3:5
8   04.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковинська надія» 1:6
9   10.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – ФК «Шишківці» 1:5
10   10.12.16 13:10 «Мрія-Заставна» – «Роша-2» 6:1
11   10.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – «Буковина-U-16» 4:3
12   10.12.16 14:50 «Дрім-Тім» – «Волока-2» 0:3
13   11.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Дрім-Тім» 0:3
14   11.12.16 13:10 «Роша-2» – ФК «Клішківці» 1:4
15   11.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Мрія-Заставна» 7:3
16   11.12.16 14:50 «Буковинська надія» – «Геометрія-Роша» 2:1
17   17.12.16 12:20 «Волока-2» – «Буковина U-16» 4:0
18   17.12.16 13:10 «Дрім-Тім» – «Роша-2» 7:2
19   17.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – ФК «Шишківці» 0:5
20   17.12.16 14:50 «Мрія-Заставна» – «Буковинська надія» 1:6
21   18.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – «Мрія-Заставна» 1:5
22   18.12.16 13:10 «Буковинська надія» – ФК «Клішківці» 4:0
23   18.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Дрім-Тім» 1:1
24   18.12.16 14:50 «Роша-2» – «Волока-2» 1:12
25   24.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Роша-2»  
26   24.12.16 13:10 «Волока-2» – ФК «Шишківці»  
27   24.12.16 14:00 «Дрім-Тім» – «Буковинська надія»  
28   24.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Геометрія-Роша»  
29   25.12.16 12:20 «Мрія-Заставна» – ФК «Клішківці»  
30   25.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Дрім-Тім»  
31   25.12.16 14:00 «Буковинська надія» – «Волока-2»  
32   25.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковина U-16»  
33   15.01.16 12:20 «Роша-2» – ФК «Шишківці»
34   15.01.16 13:10 «Буковина U-16» -«Буковинська надія»
35   15.01.16 14:00 «Волока-2» – «Геометрія-Роша»
36   15.01.16 14:50 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна»

 

 

  Група «D» І В Н П М О
1. ГО «Самопоміч» 4 4 0 0 21-6 12
2. «Волока-1» 6 3 2 1 17-11 11
3. ДМС 5 3 1 1 8-5 10
4. «Легенда» 6 2 3 1 15-6 9
5. «Іванківці-Чудей» 5 2 2 1 22-5 8
6. «Бульвар-БДМУ» 4 2 1 1 12-14 7
7. «Френд Клаб» 5 1 1 3 5-22 4
8. «Зоря» 5 0 1 4 8-24 1
9. «Ф-Тім» 6 0 1 5 8-24 1

 

1   03.12.16 12.20 «Френд клаб» – «Ф-Тім» 3:2
2   03.12.16 13.10 «ДМС» – «Зоря» 4:1
3   03.12.16 14.00 «Волока-1» – ГО «Самопоміч» 1:4
4   03.12.16 14.50 «Легенда» – «Бульвар-БДМУ» 3:3
5   04.12.16 12.20 ГО «Самопоміч» – «Легенда» 2:1
6   04.12.16 13.10 «Зоря» – «Волока-1» 2:2
7   04.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «ДМС» 1:3
8   04.12.16 14.50 «Іванківці-Чудей» – «Френд клаб» 13:1
9   10.12.16 12.20 «ДМС» – «Іванківці-Чудей» 0:0
10   10.12.16 13.10 «Волока-1» – «Ф-Тім» 2:2
11   10.12.16 14.00 «Легенда» – «Зоря» 4:0
12   10.12.16 14.50 «Бульвар-БДМУ» – ГО «Самопоміч»  
13   11.12.16 12.20 «Френд клаб» – «ДМС» -:+
14   11.12.16 13.10 «Іванківці-Чудей» – «Волока-1» 2:3
15   11.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «Легенда» 0:7
16   11.12.16 14.50 «Зоря» – «Бульвар-БДМУ» 3:4
17   17.12.16 12:20 ГО «Самопоміч» – «Зоря» 10:2
18   17.12.16 13:10 «Бульвар-БДМУ» – «Ф-Тім» 4:1
19   17.12.16 14:00 «Легенда» – «Іванківці-Чудей» 0:0
20   17.12.16 14:50 «Волока-1» – «Френд клаб» 6:0
21   18.12.16 12:20 «ДМС» – «Волока-1» 1:3
22   18.12.16 13:10 «Френд клаб» – «Легенда» 1:1
23   18.12.16 14:00 «Іванківці-Чудей» -«Бульвар-БДМУ» 7:1
24   18.12.16 14:50 «Ф-Тім» – ГО «Самопоміч» 2:5
25   24.12.16 12:20 «Зоря» – «Ф-Тім»  
26   24.12.16 13:10 ГО «Самопоміч» – «Іванківці-Чудей»  
27   24.12.16 14:00 «Бульвар-БДМУ»   – «Френд клаб»  
28   24.12.16 14:50 «Легенда» – «ДМС»  
29   25.12.16 12:20 «Волока-1» – «Легенда»  
30   25.12.16 13:10 «ДМС» – «Бульвар-БДМУ»  
31   25.12.16 14:00 «Френд клаб» – ГО «Самопоміч»  
32   25.12.16 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Зоря»  
33   15.01.16 12:20 «Ф-Тім» – «Іванківці-Чудей»
34   15.01.16 13:10 «Зоря» – «Френд клаб»  
35   15.01.16 14:00 ГО «Самопоміч» – «ДМС»
36   15.01.16 14:50 «Бульвар-БДМУ»   – «Волока-1»

 

 

  Група «E» І В Н П М О
1. «RA-DENT» 6 6 0 0 30-11 18
2. «Фазенда» 6 5 1 0 10-5 16
3. «Хімік-Скеля» 6 5 0 1 30-13 15
4. «Дрім-Тім- Ветеран» 6 3 1 2 8-20 10
5. «Буко-93» 6 2 2 2 14-19 8
6. ФК «Остриця» 6 2 1 3 21-21 7
7. «Спарта» 6 2 0 4 12-17 6
8. «Буковина-99» 6 1 1 4 8-18 4
9. ФК «Рокитне» 6 1 0 5 7-17 3
10. «Колос» (м.Новоселиця) 6 0 0 6 2-10 0

 

1   03.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Буко-93» 8:3
2   03.12.16 9.50 «Спарта» – «Колос» +:-
3   03.12.16 10.40 «Буковина-99» – «Фазенда» 1:3
4   03.12.16 11.30 «Рокитне» – «Остриця» 1:6
5   03.12.16 12.20  «Дрім-Тім- Ветеран» – «RA-DENT» 1:2
6   04.12.16 9.00 «Остриця» – «Дрім-Тім- Ветеран» 2:3
7   04.12.16 9.50 «Колос» – «Буковина-99» -:+
8   04.12.16 10.40 «Буко-93» – «Спарта» 4:3
9   04.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Хімік-Скеля» 6:2
10   04.12.16 12.20 «Фазенда» – «Рокитне» +:-
11   10.12.16 9.00 «Спарта» – «RA-DENT» 3:5
12   10.12.16 9.50 «Буковина-99» – «Буко-93» 3:3
13   10.12.16 10.40 «Рокитне» – «Колос» 4:1
14   10.12.16 11.30 «Остриця» -«Фазенда» 2:3
15   10.12.16 12.20 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Хімік-Скеля» 1:5
16   11.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Спарта» 5:0
17   11.12.16 9.50 «RA-DENT» – «Буковина-99» 2:0
18   11.12.16 10.40 «Фазенда» – «Дрім-Тім- Ветеран» 1:1
19   11.12.16 11.30 «Колос» – «Остриця» 1:6
20   11.12.16 12.20 «Буко-93» – «Рокитне» 1:0
21   17.12.16 9.00 «Фазенда»- «Колос» +:-
22   17.12.16 9.50 «Остриця» – «Буко-93» 2:2
23   17.12.16 10.40 «Рокитне» – «RA-DENT» 2:4
24   17.12.16 11.30 «Буковина-99» – «Хімік-Скеля» 3:5
25   17.12.16 12.20 «Спарта» – «Дрім-Тім- Ветеран» 1:2
26   18.12.16 9.00 «Спарта» – «Буковина-99» 5:1
27   18.12.16 9.50 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Колос» +:-
28   18.12.16 10.40 «RA-DENT» – «Остриця» 11:3
29   18.12.16 11.30 «Буко-93» – «Фазенда» 1:3
30   18.12.16 12.20 «Хімік-Скеля» – «Рокитне» 5:0
31   24.12.16 9.00 «Колос» – «Буко-93»  
32   24.12.16 9.50 «Фазенда» – «RA-DENT»  
33   24.12.16 10.40 «Остриця» – «Хімік-Скеля»
34   24.12.16 11.30 «Рокитне» – «Спарта»
35   24.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Дрім-Тім- Ветеран»
36   25.12.16 9.00 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Буко-93»
37   25.12.16 9.50 «Спарта» – «Остриця»
38   25.12.16 10.40 «Хімік-Скеля» – «Фазенда»
39   25.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Колос»
40   25.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Рокитне»
41   15.01.17 9.00 «Буко-93» – «RA-DENT»
42   15.01.17 9.50 «Колос» – «Хімік-Скеля»
43   15.01.17 10.40 «Фазенда» – «Спарта»
44   15.01.17 11.30 «Остриця» – «Буковина-99»
41   15.01.17 9.00 «Буко-93» – «RA-DENT»

 

Набирає обертів Відкритий Чемпіонат Чернівців із футзалу

DSC_0466

Набирає обертів Відкритий чемпіонат Чернівців із футзалу серед аматорів сезону 2016/17. Вже проведено два тури турніру, а поєдинки третього туру можна буде побачити вже найближчими вихідними у спортивному залі чернівецького ФОК «Олімпія».

DSC_0411

Цього сезону участь у відкритому чемпіонаті міста з футзалу беруть дев’ять буковинських команд, і це однією командою більше, аніж минулого розіграшу. Цікавим є й той факт, що із восьми учасників минулого сезону цього року заявилися на турнір лише два, тобто маємо майже повністю оновлений склад чемпіонату, що не може не інтригувати шанувальників буковинського футзалу.

DSC_0410

Поки що із стовідсотковими результатами – по дві перемоги у двох турах – йдуть ФК «Стальнівці» та «Урожай», нічию та перемогу здобув «БукФам». Ці три команди, а також СКК «Лідер», що провів тільки одну гру на турнірі (перемога над «Короною), поки що не програвали, а от п’ятірка інших учасників вже встигла вкусити гіркоту поразок.

DSC_0501

Не зважаючи лише на одне очко у двох матчах сподобалася «Геометрія-Роша», яка нічим не поступалася своїм суперникам – «БукФаму» та «Урожаю», тому команду Андрія Хабайла ще рано зписувати з рахунків. Тим більше, за «Рошу» задіяний гравець української Прем’єр-ліги Новотрясов, а це вартує не так вже й мало!))

DSC_0505

Солідну, збалансовану й комбінаційну гру демонструє «Урожай», який, безперечно, є одним із основних фаворитів чемпіонату. Цього сезону команда з Білої, як то кажуть, «на коні», й намагається якнайкраще проявити себе на всіх фронтах – як у футболі, так і в міні-футболі та футзалі.

DSC_0409

Напевно, найцікавішим поєдинком двох стартових турів чемпіонату став двобій «БукФаму» й «Легенди». Перший тайм закінчився перемогою «БукФаму» з рахунком 2:0, а у другій половині гри розпочалося…! 3:2, 4:3 – так змінювався рахунок. «Легенда» просто «розривала» суперника: швидкість, комбінаційність, безперервний тиск, але… Чогось таки не вистачило… Замість того, щоби зрівняти рахунок у матчі, «Легенда» пропустила п’ятого м’яча у свої ворота і поступилася у грі, де виглядала нічим не гірше за переможця, скоріше, навпаки…

DSC_0467

Відвертим аутсайдером турніру поки що виглядає ХФК «Єдинство». 1:14  і 2:14 – дві поразки з непристойним рахунком має молодий колектив, проте вражає завзятість, із якою грає «Єдинство», не зважаючи на цифри на табло. Головне для цієї команди – участь, а не перемога, тому гравці «Єдинства» не здаються і завжди палко грають до останньої хвилини.

DSC_0509

В цілому ж матчі Відкритого чемпіонату Чернівців із футзалу серед аматорів дивляться на одному диханні й достойні великої глядацької аудиторії, тому запрошуємо усіх шанувальників футболу й футзалу до ФОК «Олімпія» вже найближчої суботи, 24 грудня. Ігри третього туру чемпіонату триватимуть від 16:00 до 20:00. Раді будемо бачити вас в якості глядачів!

  Команди І В Н П М О
1 ФК «Стальнівці» 2 2 0 0 16-3 6
2 «Урожай» 2 2 0 0 8-4 6
3 «БукФАМ» 2 1 1 0 7-5 4
4 «Легенда» 2 1 0 1 17:6 3
5 СКК «Лідер» 1 1 0 0 7-2 3
6 «Геометрія-Роша» 2 0 1 1 3-5 1
7 «ВБА» 1 0 0 1 1-2 0
8 «Корона» 2 0 0 2 5:12 0
9 ХФК «Єдинство» 2 0 0 2 3:28 0

 

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_0513

Календар ігор Кубку області з міні-футболу сезону 2017 року

КАЛЕНДАР ІГОР

Кубку області з міні-футболу серед аматорів  сезону 2017 року.

місце проведення : штучний майданчик ГРК «Маленький Париж»

дата час гра рахунок
1 21.01.17 9.00 №4 – №5
2 21.01.17 9.50 №6 – №7
3 21.01.17 10.40 №8 – №9
4 21.01.17 11.30 №10 – №11
5 21.01.17 12.20 №12- №13
6 21.01.17 13.10 №14 – №15
7 21.01.17 14.00 №16 – №17
8 21.01.17 14.50 №18 – №19
9 21.01.17 16.40 №20 – №21
10 21.01.17 17.30 №22- №23
11 22.01.17 9.00 №1-№2
12 22.01.17 9.50 №3 – переможець гри №1
13 22.01.17 10.40 переможець гри №2 – переможець гри №3
14 22.01.17 11.30 переможець гри №4 – переможець гри №5
15 22.01.17 12.20 переможець гри №6 – переможець гри №7
16 22.01.17 13.10 переможець гри №8 – переможець гри №9
17 22.01.17 14.00 переможець гри №10 – №24
18 22.01.17 14.50 №25 – №26
19 28.01.17 9.00 переможець гри №11 – програвший гри №5  1/8 ЧО
20 28.01.17 9.50 переможець гри №12 – програвший гри №6  1/8 ЧО
21 28.01.17 10.40 переможець гри №13 – програвший гри №7  1/8 ЧО
22 28.01.17 11.30 переможець гри №14 – програвший гри №8  1/8 ЧО
23 28.01.17 12.20 переможець гри №15 – програвший гри №9  1/8 ЧО
24 28.01.17 13.10 переможець гри №16 – програвший гри №10 1/8 ЧО
25 28.01.17 14.00 переможець гри №17 – програвший гри №11 1/8 ЧО
26 28.01.17 14.50 переможець гри №18 – програвший гри №12 1/8 ЧО
29.01.17 р. – жеребкування (переможці матчів №19-26 + учасники 1/4 ЧО)
27 05.02.17 9.00
28 05.02.17 9.50
29 05.02.17 10.40
30 05.02.17 11.30
31 05.02.17 12.20
32 05.02.17 13.10
33 05.02.17 14.00
34 05.02.17 14.50
35 11.02.17 9.00 переможець гри №27 – переможець гри №28
36 11.02.17 9.50 переможець гри №29 – переможець гри №30
37 11.02.17 10.40 переможець гри №31 – переможець гри №32
38 11.02.17 11.30 переможець гри №33 – переможець гри №34
39 12.02.17 9.00 переможець гри №35 – переможець гри №36
40 12.02.17 9.50 переможець гри №37 – переможець гри №38
41 18.02.17 12.00 переможець гри №39 – переможець гри №40

 

Примітка : на першому етапі (21-22.0.17р.)  команди(26 команд), які у групах ЧО зайняли місця нижче 4-го,  розігрують 8 путівок до участі у другому етапі, де до них приєднуються команди програвші у 1/8 ЧО.

29.01.17 р. – жеребкування переможців другого етапу та учасників ¼ ЧО.

05.02.17 р. – 1/8 кубку області з міні-футболу.

11.02.17 р. –  1/4 кубку області з міні-футболу

12.02.17 р. – 1/2 кубку області з міні-футболу

18.02.17 р. –  фінал кубку області з міні-футболу.

Результати 3-го та 4-го турів Чемпіонату області з міні-футболу сезону 2016/2017

Календар ігор

чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2016-17 р.р.

(станом на 11.12.16 р.)

Група «А» (КСОП «Буковина»)

1   03.12.16 9:00 «Клокучка» – «Глорія» 2:2
2   03.12.16 9:50 «Урожай» – «Аматор» 7:1
3   03.12.16 10:40 «Феміда» – «Дьолер-Буковина» 7:3
4   03.12.16 11:30 ФК «Форосна» – «Університет-2» 2:7
5   04.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» – ФК «Форосна» 6:1
6   04.12.16 9:50 «Аматор» – «Феміда» 2:2
7   04.12.16 10:40 «Глорія» – «Урожай» 2:3
8   04.12.16 11:30 «Епіцентр-К» – «Клокучка» 10:1
9   10.12.16 9:00 «Університет-2» – «Дьолер-Буковина» 6:4
10   10.12.16 9:50 ФК «Форосна» – «Аматор» 1:3
11   10.12.16 10:40 «Феміда» – «Глорія» 0:4
12   10.12.16 11:30 «Урожай» – «Епіцентр-К» 2:2
13   11.12.16 9:00 «Клокучка» – «Урожай» 3:1
14   11.12.16 9:50 «Епіцентр-К» – «Феміда» 7:0
15   11.12.16 10:40 «Глорія» – ФК «Форосна» 2:0
16   11.12.16 11:30 «Аматор» – «Університет-2» 1:4
17   17.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» -«Аматор»  
18   17.12.16 9:50 «Університет-2» – «Глорія»  
19   ФК «Форосна» – «Епіцентр-К»  
20   17.12.16 11:30 «Феміда» – «Клокучка»  
21   18.12.16 9:00 «Урожай» – «Феміда»  
22   18.12.16 9:50 «Клокучка» – ФК «Форосна»  
23   «Епіцентр-К» – «Університет-2»  
24   18.12.16 11:30 «Глорія» – «Дьолер-Буковина»  
25   24.12.16 9:00 «Аматор» – «Глорія»  
26   «Дьолер-Буковина» – «Епіцентр-К»  
27   24.12.16 10:40 «Університет-2» – «Клокучка»  
28   24.12.16 11:30 ФК «Форосна»  – «Урожай»  
29   25.12.16 9:00 «Феміда» – ФК «Форосна»  
30   25.12.16 9:50 «Урожай» -«Університет-2»  
31   25.12.16 10:40 «Клокучка» -«Дьолер-Буковина»  
32   «Епіцентр-К» – «Аматор»  
33     «Глорія» – «Епіцентр-К»
34   15.01.17 9:50 «Аматор» – «Клокучка»
35   15.01.17 10:40 «Дьолер-Буковина»  – «Урожай»
36   15.01.17 11:30 «Університет-2»  – «Феміда»

Група «B» (ГРК «Маленький Париж»)

1   03.12.16 9.00 «Луківці» – «Університет-1» 0:9
2   03.12.16 9.50 «Патрульна поліція» – ФК «Берегомет» 4:5
3   03.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Народний фронт» 3:1
4   03.12.16 11.30 «Стрілецький Кут» –  ФК «Рідківці» 0:4
5   04.12.16 9.00 «Вікторія» – «Луківці» 7:1
6   04.12.16 9.50 «Університет-1» – «Патрульна поліція» 2:3
7   04.12.16 10.40 ФК «Берегомет» – СКК «Лідер» 1:8
8   04.12.16 11.30 «Народний фронт» – «Стрілецький Кут» 0:3
9   10.12.16 9.00 ФК «Рідківці» – «Народний фронт» 10:2
10   10.12.16 9.50 «Стрілецький Кут» – ФК «Берегомет» 6:3
11   10.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Університет-1» 0:5
12   10.12.16 11.30 «Патрульна поліція» – «Вікторія» 1:6
13   11.12.16 9.00 «Луківці» – «Патрульна поліція» 3:4
14   11.12.16 9.50 «Вікторія» – СКК «Лідер» 3:3
15   11.12.16 10.40 «Університет-1» – «Стрілецький Кут» 3:1
16   11.12.16 11.30 ФК «Берегомет» – ФК «Рідківці» 1:1
17   17.12.16 9:00 «Народний фронт» – ФК «Берегомет»  
18   17.12.16 9:50 ФК «Рідківці» – «Університет-1»  
19   17.12.16 10:40 «Стрілецький Кут» -«Вікторія»  
20   17.12.16 11:30 СКК «Лідер» – «Луківці»  
21   18.12.16 9:00 «Патрульна поліція» – СКК «Лідер»  
22   18.12.16 9:50 «Луківці» – «Стрілецький Кут»  
23   18.12.16 10:40 «Вікторія»  – ФК «Рідківці»  
24   18.12.16 11:30 «Університет-1» – «Народний фронт»  
25   24.12.16 9:00 ФК «Берегомет» – «Університет-1»  
26   24.12.16 9:50 «Народний фронт» – «Вікторія»  
27   24.12.16 10:40 ФК «Рідківці» – «Луківці»  
28   24.12.16 11:30 «Стрілецький Кут» – «Патрульна поліція»  
29   25.12.16 9:00 СКК «Лідер» – «Стрілецький Кут»  
30   25.12.16 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Рідківці»  
31   25.12.16 10:40 «Луківці» -«Народний фронт»  
32   25.12.16 11:30 «Вікторія»  – ФК «Берегомет»  
33   15.01.17 9:00 «Університет-1» – «Вікторія»
34   15.01.17 9:50 ФК «Берегомет» – «Луківці»
35   15.01.17 10:40 «Народний фронт»  – «Патрульна поліція»
36   15.01.17 11:30 ФК «Рідківці» – СКК «Лідер»

Група «С» (КСОП «Буковина»)

1   03.12.16 12:20 «Буковинська надія» – «Роша-2» 5:0
2   03.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Буковина-U-16» 1:4
3   03.12.16 14:00 «Мрія-Заставна» – «Волока-2» 1:6
4   03.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Дрім-Тім» 3:2
5   04.12.16 12:20 «Волока-2» – ФК «Клішківці» 10:3
6   04.12.16 13:10 «Буковина-U-16» – «Мрія-Заставна» 2:2
7   04.12.16 14:00 «Роша-2» – «Геометрія-Роша» 3:5
8   04.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковинська надія» 1:6
9   10.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – ФК «Шишківці» 1:5
10   10.12.16 13:10 «Мрія-Заставна» – «Роша-2» 6:1
11   10.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – «Буковина-U-16» 4:3
12   10.12.16 14:50 «Дрім-Тім» – «Волока-2» 0:3
13   11.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Дрім-Тім» 0:3
14   11.12.16 13:10 «Роша-2» – ФК «Клішківці» 1:4
15   11.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Мрія-Заставна» 7:3
16   11.12.16 14:50 «Буковинська надія» – «Геометрія-Роша» 2:1
17   17.12.16 12:20 «Волока-2» – «Буковина U-16»  
18   17.12.16 13:10 «Дрім-Тім» – «Роша-2»  
19   17.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – ФК «Шишківці»  
20   17.12.16 14:50 «Мрія-Заставна» – «Буковинська надія»  
21   18.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – «Мрія-Заставна»  
22   18.12.16 13:10 «Буковинська надія» – ФК «Клішківці»  
23   18.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Дрім-Тім»  
24   18.12.16 14:50 «Роша-2» – «Волока-2»  
25   24.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Роша-2»  
26   24.12.16 13:10 «Волока-2» – ФК «Шишківці»  
27   24.12.16 14:00 «Дрім-Тім» – «Буковинська надія»  
28   24.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Геометрія-Роша»  
29   25.12.16 12:20 «Мрія-Заставна» – ФК «Клішківці»  
30   25.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Дрім-Тім»  
31   25.12.16 14:00 «Буковинська надія» – «Волока-2»  
32   25.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковина U-16»  
33   15.01.17 12:20 «Роша-2» – ФК «Шишківці»
34   15.01.17 13:10 «Буковина U-16» -«Буковинська надія»
35   15.01.17 14:00 «Волока-2» – «Геометрія-Роша»
36   15.01.17 14:50 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна»

Група «D» (ГРК «Маленький Париж»)

1   03.12.16 12.20 «Френд клаб» – «Ф-Тім» 3:2
2   03.12.16 13.10 «ДМС» – «Зоря» 4:1
3   03.12.16 14.00 «Волока-1» – ГО «Самопоміч» 1:4
4   03.12.16 14.50 «Легенда» – «Бульвар-БДМУ» 3:3
5   04.12.16 12.20 ГО «Самопоміч» – «Легенда» 2:1
6   04.12.16 13.10 «Зоря» – «Волока-1» 2:2
7   04.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «ДМС» 1:3
8   04.12.16 14.50 «Іванківці-Чудей» – «Френд клаб» 13:1
9   10.12.16 12.20 «ДМС» – «Іванківці-Чудей» 0:0
10   10.12.16 13.10 «Волока-1» – «Ф-Тім» 2:2
11   10.12.16 14.00 «Легенда» – «Зоря» 4:0
12   10.12.16 14.50 «Бульвар-БДМУ» – ГО «Самопоміч» перен.
13   11.12.16 12.20 «Френд клаб» – «ДМС» -:+
14   11.12.16 13.10 «Іванківці-Чудей» – «Волока-1» 2:3
15   11.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «Легенда» 0:7
16   11.12.16 14.50 «Зоря» – «Бульвар-БДМУ» 3:4
17   17.12.16 12:20 ГО «Самопоміч» – «Зоря»  
18   17.12.16 13:10 «Бульвар-БДМУ» – «Ф-Тім»  
19   17.12.16 14:00 «Легенда» – «Іванківці-Чудей»  
20   17.12.16 14:50 «Волока-1» – «Френд клаб»  
21   18.12.16 12:20 «ДМС» – «Волока-1»  
22   18.12.16 13:10 «Френд клаб» – «Легенда»  
23   18.12.16 14:00 «Іванківці-Чудей» -«Бульвар-БДМУ»  
24   18.12.16 14:50 «Ф-Тім» – ГО «Самопоміч»  
25   24.12.16 12:20 «Зоря» – «Ф-Тім»  
26   24.12.16 13:10 ГО «Самопоміч» – «Іванківці-Чудей»  
27   24.12.16 14:00 «Бульвар-БДМУ»   – «Френд клаб»  
28   24.12.16 14:50 «Легенда» – «ДМС»  
29   25.12.16 12:20 «Волока-1» – «Легенда»  
30   25.12.16 13:10 «ДМС» – «Бульвар-БДМУ»  
31   25.12.16 14:00 «Френд клаб» – ГО «Самопоміч»  
32   25.12.16 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Зоря»  
33   15.01.17 12:20 «Ф-Тім» – «Іванківці-Чудей»
34   15.01.17 13:10 «Зоря» – «Френд клаб»
35   15.01.17 14:00 ГО «Самопоміч» – «ДМС»
36   15.01.17 14:50 «Бульвар-БДМУ»   – «Волока-1»

Група «Е» (СК «Локомотив»)

1   03.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Буко-93» 8:3
2   03.12.16 9.50 «Спарта» – «Колос» +:-
3   03.12.16 10.40 «Буковина-99» – «Фазенда» 1:3
4   03.12.16 11.30 «Рокитне» – «Остриця» 1:6
5   03.12.16 12.20  «Дрім-Тім- Ветеран» – «RA-DENT» 1:2
6   04.12.16 9.00 «Остриця» – «Дрім-Тім- Ветеран» 2:3
7   04.12.16 9.50 «Колос» – «Буковина-99» -:+
8   04.12.16 10.40 «Буко-93» – «Спарта» 4:3
9   04.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Хімік-Скеля» 6:2
10   04.12.16 12.20 «Фазенда» – «Рокитне» +:-
11   10.12.16 9.00 «Спарта» – «RA-DENT» 3:5
12   10.12.16 9.50 «Буковина-99» – «Буко-93» 3:3
13   10.12.16 10.40 «Рокитне» – «Колос» 4:1
14   10.12.16 11.30 «Остриця» -«Фазенда» 2:3
15   10.12.16 12.20 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Хімік-Скеля» 1:5
16   11.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Спарта» 5:0
17   11.12.16 9.50 «RA-DENT» – «Буковина-99» 2:0
18   11.12.16 10.40 «Фазенда» – «Дрім-Тім- Ветеран» 1:1
19   11.12.16 11.30 «Колос» – «Остриця» 1:6
20   11.12.16 12.20 «Буко-93» – «Рокитне» 1:0
21   17.12.16 9.00 «Фазенда»- «Колос»  
22   17.12.16 9.50 «Остриця» – «Буко-93»  
23   17.12.16 10.40 «Рокитне» – «RA-DENT»  
24   17.12.16 11.30 «Буковина-99» – «Хімік-Скеля»  
25   17.12.16 12.20 «Спарта» – «Дрім-Тім- Ветеран»  
26   18.12.16 9.00 «Спарта» – «Буковина-99»  
27   18.12.16 9.50 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Колос»  
28   18.12.16 10.40 «RA-DENT» – «Остриця»  
29   18.12.16 11.30 «Буко-93» – «Фазенда»  
30   18.12.16 12.20 «Хімік-Скеля» – «Рокитне»  
31   24.12.16 9.00 «Колос» – «Буко-93»  
32   24.12.16 9.50 «Фазенда» – «RA-DENT»  
33   24.12.16 10.40 «Остриця» – «Хімік-Скеля»
34   24.12.16 11.30 «Рокитне» – «Спарта»
35   24.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Дрім-Тім- Ветеран»
36   25.12.16 9.00 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Буко-93»
37   25.12.16 9.50 «Спарта» – «Остриця»
38   25.12.16 10.40 «Хімік-Скеля» – «Фазенда»
39   25.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Колос»
40   25.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Рокитне»
41   15.01.17 9.00 «Буко-93» – «RA-DENT»
42   15.01.17 9.50 «Колос» – «Хімік-Скеля»
43   15.01.17 10.40 «Фазенда» – «Спарта»
44   15.01.17 11.30 «Остриця» – «Буковина-99»
45   15.01.17 12.20 «Рокитне» – «Дрім-Тім- Ветеран»

 

Результати 1-го та 2-го турів Чемпіонату області з міні-футболу сезону 2016/2017

Календар ігор

чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2016-17 р.р.

(станом на 04.12.16 р.)

Група «А» (КСОП «Буковина»)

1   03.12.16 9:00 «Клокучка» – «Глорія» 2:2
2   03.12.16 9:50 «Урожай» – «Аматор» 7:1
3   03.12.16 10:40 «Феміда» – «Дьолер-Буковина» 7:3
4   03.12.16 11:30 ФК «Форосна» – «Університет-2» 2:7
5   04.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» – ФК «Форосна» 6:1
6   04.12.16 9:50 «Аматор» – «Феміда» 2:2
7   04.12.16 10:40 «Глорія» – «Урожай» 2:3
8   04.12.16 11:30 «Епіцентр-К» – «Клокучка» 10:1
9   10.12.16 9:00 «Університет-2» – «Дьолер-Буковина»  
10   10.12.16 9:50 ФК «Форосна» – «Аматор»  
11   10.12.16 10:40 «Феміда» – «Глорія»  
12   10.12.16 11:30 «Урожай» – «Епіцентр-К»  
13   11.12.16 9:00 «Клокучка» – «Урожай»  
14   11.12.16 9:50 «Епіцентр-К» – «Феміда»  
15   11.12.16 10:40 «Глорія» – ФК «Форосна»  
16   11.12.16 11:30 «Аматор» – «Університет-2»  
17   17.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» -«Аматор»  
18   17.12.16 9:50 «Університет-2» – «Глорія»  
19   ФК «Форосна» – «Епіцентр-К»  
20   17.12.16 11:30 «Феміда» – «Клокучка»  
21   18.12.16 9:00 «Урожай» – «Феміда»  
22   18.12.16 9:50 «Клокучка» – ФК «Форосна»  
23   «Епіцентр-К» – «Університет-2»  
24   18.12.16 11:30 «Глорія» – «Дьолер-Буковина»  
25   24.12.16 9:00 «Аматор» – «Глорія»  
26   «Дьолер-Буковина» – «Епіцентр-К»  
27   24.12.16 10:40 «Університет-2» – «Клокучка»  
28   24.12.16 11:30 ФК «Форосна»  – «Урожай»  
29   25.12.16 9:00 «Феміда» – ФК «Форосна»  
30   25.12.16 9:50 «Урожай» -«Університет-2»  
31   25.12.16 10:40 «Клокучка» -«Дьолер-Буковина»  
32   «Епіцентр-К» – «Аматор»  
33     «Глорія» – «Епіцентр-К»
34   15.01.17 9:50 «Аматор» – «Клокучка»
35   15.01.17 10:40 «Дьолер-Буковина»  – «Урожай»
36   15.01.17 11:30 «Університет-2»  – «Феміда»

 

Група «B» (ГРК «Маленький Париж»)

1   03.12.16 9.00 «Луківці» – «Університет-1» 0:9
2   03.12.16 9.50 «Патрульна поліція» – ФК «Берегомет» 4:5
3   03.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Народний фронт» 3:1
4   03.12.16 11.30 «Стрілецький Кут» –  ФК «Рідківці» 0:4
5   04.12.16 9.00 «Вікторія» – «Луківці» 7:1
6   04.12.16 9.50 «Університет-1» – «Патрульна поліція» 2:3
7   04.12.16 10.40 ФК «Берегомет» – СКК «Лідер» 1:8
8   04.12.16 11.30 «Народний фронт» – «Стрілецький Кут» 0:3
9   10.12.16 9.00 ФК «Рідківці» – «Народний фронт»  
10   10.12.16 9.50 «Стрілецький Кут» – ФК «Берегомет»  
11   10.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Університет-1»  
12   10.12.16 11.30 «Патрульна поліція» – «Вікторія»  
13   11.12.16 9.00 «Луківці» – «Патрульна поліція»  
14   11.12.16 9.50 «Вікторія» – СКК «Лідер»  
15   11.12.16 10.40 «Університет-1» – «Стрілецький Кут»  
16   11.12.16 11.30 ФК «Берегомет» – ФК «Рідківці»  
17   17.12.16 9:00 «Народний фронт» – ФК «Берегомет»  
18   17.12.16 9:50 ФК «Рідківці» – «Університет-1»  
19   17.12.16 10:40 «Стрілецький Кут» -«Вікторія»  
20   17.12.16 11:30 СКК «Лідер» – «Луківці»  
21   18.12.16 9:00 «Патрульна поліція» – СКК «Лідер»  
22   18.12.16 9:50 «Луківці» – «Стрілецький Кут»  
23   18.12.16 10:40 «Вікторія»  – ФК «Рідківці»  
24   18.12.16 11:30 «Університет-1» – «Народний фронт»  
25   24.12.16 9:00 ФК «Берегомет» – «Університет-1»  
26   24.12.16 9:50 «Народний фронт» – «Вікторія»  
27   24.12.16 10:40 ФК «Рідківці» – «Луківці»  
28   24.12.16 11:30 «Стрілецький Кут» – «Патрульна поліція»  
29   25.12.16 9:00 СКК «Лідер» – «Стрілецький Кут»  
30   25.12.16 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Рідківці»  
31   25.12.16 10:40 «Луківці» -«Народний фронт»  
32   25.12.16 11:30 «Вікторія»  – ФК «Берегомет»  
33   15.01.17 9:00 «Університет-1» – «Вікторія»
34   15.01.17 9:50 ФК «Берегомет» – «Луківці»
35   15.01.17 10:40 «Народний фронт»  – «Патрульна поліція»
36   15.01.17 11:30 ФК «Рідківці» – СКК «Лідер»

 

Група «С» (КСОП «Буковина»)

1   03.12.16 12:20 «Буковинська надія» – «Роша-2» 5:0
2   03.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Буковина-U-16» 1:4
3   03.12.16 14:00 «Мрія-Заставна» – «Волока-2» 1:6
4   03.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Дрім-Тім» 3:2
5   04.12.16 12:20 «Волока-2» – ФК «Клішківці» 10:3
6   04.12.16 13:10 «Буковина-U-16» – «Мрія-Заставна» 2:2
7   04.12.16 14:00 «Роша-2» – «Геометрія-Роша» 3:5
8   04.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковинська надія» 1:6
9   10.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – ФК «Шишківці»  
10   10.12.16 13:10 «Мрія-Заставна» – «Роша-2»  
11   10.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – «Буковина-U-16»  
12   10.12.16 14:50 «Дрім-Тім» – «Волока-2»  
13   11.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Дрім-Тім»  
14   11.12.16 13:10 «Роша-2» – ФК «Клішківці»  
15   11.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Мрія-Заставна»  
16   11.12.16 14:50 «Буковинська надія» – «Геометрія-Роша»  
17   17.12.16 12:20 «Волока-2» – «Буковина U-16»  
18   17.12.16 13:10 «Дрім-Тім» – «Роша-2»  
19   17.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – ФК «Шишківці»  
20   17.12.16 14:50 «Мрія-Заставна» – «Буковинська надія»  
21   18.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – «Мрія-Заставна»  
22   18.12.16 13:10 «Буковинська надія» – ФК «Клішківці»  
23   18.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Дрім-Тім»  
24   18.12.16 14:50 «Роша-2» – «Волока-2»  
25   24.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Роша-2»  
26   24.12.16 13:10 «Волока-2» – ФК «Шишківці»  
27   24.12.16 14:00 «Дрім-Тім» – «Буковинська надія»  
28   24.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Геометрія-Роша»  
29   25.12.16 12:20 «Мрія-Заставна» – ФК «Клішківці»  
30   25.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Дрім-Тім»  
31   25.12.16 14:00 «Буковинська надія» – «Волока-2»  
32   25.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковина U-16»  
33   15.01.17 12:20 «Роша-2» – ФК «Шишківці»
34   15.01.17 13:10 «Буковина U-16» -«Буковинська надія»
35   15.01.17 14:00 «Волока-2» – «Геометрія-Роша»
36   15.01.17 14:50 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна»

 

Група «D» (ГРК «Маленький Париж»)

1   03.12.16 12.20 «Френд клаб» – «Ф-Тім» 3:2
2   03.12.16 13.10 «ДМС» – «Зоря» 4:1
3   03.12.16 14.00 «Волока-1» – ГО «Самопоміч» 1:4
4   03.12.16 14.50 «Легенда» – «Бульвар-БДМУ» 3:3
5   04.12.16 12.20 ГО «Самопоміч» – «Легенда» 2:1
6   04.12.16 13.10 «Зоря» – «Волока-1» 2:2
7   04.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «ДМС» 1:3
8   04.12.16 14.50 «Іванківці-Чудей» – «Френд клаб» 13:1
9   10.12.16 12.20 «ДМС» – «Іванківці-Чудей»  
10   10.12.16 13.10 «Волока-1» – «Ф-Тім»  
11   10.12.16 14.00 «Легенда» – «Зоря»  
12   10.12.16 14.50 «Бульвар-БДМУ» – ГО «Самопоміч»  
13   11.12.16 12.20 «Френд клаб» – «ДМС»  
14   11.12.16 13.10 «Іванківці-Чудей» – «Волока-1»  
15   11.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «Легенда»  
16   11.12.16 14.50 «Зоря» – «Бульвар-БДМУ»  
17   17.12.16 12:20 ГО «Самопоміч» – «Зоря»  
18   17.12.16 13:10 «Бульвар-БДМУ» – «Ф-Тім»  
19   17.12.16 14:00 «Легенда» – «Іванківці-Чудей»  
20   17.12.16 14:50 «Волока-1» – «Френд клаб»  
21   18.12.16 12:20 «ДМС» – «Волока-1»  
22   18.12.16 13:10 «Френд клаб» – «Легенда»  
23   18.12.16 14:00 «Іванківці-Чудей» -«Бульвар-БДМУ»  
24   18.12.16 14:50 «Ф-Тім» – ГО «Самопоміч»  
25   24.12.16 12:20 «Зоря» – «Ф-Тім»  
26   24.12.16 13:10 ГО «Самопоміч» – «Іванківці-Чудей»  
27   24.12.16 14:00 «Бульвар-БДМУ»   – «Френд клаб»  
28   24.12.16 14:50 «Легенда» – «ДМС»  
29   25.12.16 12:20 «Волока-1» – «Легенда»  
30   25.12.16 13:10 «ДМС» – «Бульвар-БДМУ»  
31   25.12.16 14:00 «Френд клаб» – ГО «Самопоміч»  
32   25.12.16 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Зоря»  
33   15.01.17 12:20 «Ф-Тім» – «Іванківці-Чудей»
34   15.01.17 13:10 «Зоря» – «Френд клаб»
35   15.01.17 14:00 ГО «Самопоміч» – «ДМС»
36   15.01.17 14:50 «Бульвар-БДМУ»   – «Волока-1»

 

Група «Е» (СК «Локомотив»)

1   03.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Буко-93» 8:3
2   03.12.16 9.50 «Спарта» – «Колос» +:-
3   03.12.16 10.40 «Буковина-99» – «Фазенда» 1:3
4   03.12.16 11.30 «Рокитне» – «Остриця» 1:6
5   03.12.16 12.20  «Дрім-Тім- Ветеран» – «RA-DENT» 1:2
6   04.12.16 9.00 «Остриця» – «Дрім-Тім- Ветеран» 2:3
7   04.12.16 9.50 «Колос» – «Буковина-99» -:+
8   04.12.16 10.40 «Буко-93» – «Спарта» 4:3
9   04.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Хімік-Скеля» 6:2
10   04.12.16 12.20 «Фазенда» – «Рокитне» +:-
11   10.12.16 9.00 «Спарта» – «RA-DENT»  
12   10.12.16 9.50 «Буковина-99» – «Буко-93»  
13   10.12.16 10.40 «Рокитне» – «Колос»  
14   10.12.16 11.30 «Остриця» -«Фазенда»  
15   10.12.16 12.20 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Хімік-Скеля»  
16   11.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Спарта»  
17   11.12.16 9.50 «RA-DENT» – «Буковина-99»  
18   11.12.16 10.40 «Фазенда» – «Дрім-Тім- Ветеран»  
19   11.12.16 11.30 «Колос» – «Остриця»  
20   11.12.16 12.20 «Буко-93» – «Рокитне»  
21   17.12.16 9.00 «Фазенда»- «Колос»  
22   17.12.16 9.50 «Остриця» – «Буко-93»  
23   17.12.16 10.40 «Рокитне» – «RA-DENT»  
24   17.12.16 11.30 «Буковина-99» – «Хімік-Скеля»  
25   17.12.16 12.20 «Спарта» – «Дрім-Тім- Ветеран»  
26   18.12.16 9.00 «Спарта» – «Буковина-99»  
27   18.12.16 9.50 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Колос»  
28   18.12.16 10.40 «RA-DENT» – «Остриця»  
29   18.12.16 11.30 «Буко-93» – «Фазенда»  
30   18.12.16 12.20 «Хімік-Скеля» – «Рокитне»  
31   24.12.16 9.00 «Колос» – «Буко-93»  
32   24.12.16 9.50 «Фазенда» – «RA-DENT»  
33   24.12.16 10.40 «Остриця» – «Хімік-Скеля»
34   24.12.16 11.30 «Рокитне» – «Спарта»
35   24.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Дрім-Тім- Ветеран»
36   25.12.16 9.00 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Буко-93»
37   25.12.16 9.50 «Спарта» – «Остриця»
38   25.12.16 10.40 «Хімік-Скеля» – «Фазенда»
39   25.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Колос»
40   25.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Рокитне»
41   15.01.17 9.00 «Буко-93» – «RA-DENT»
42   15.01.17 9.50 «Колос» – «Хімік-Скеля»
43   15.01.17 10.40 «Фазенда» – «Спарта»
44   15.01.17 11.30 «Остриця» – «Буковина-99»
45   15.01.17 12.20 «Рокитне» – «Дрім-Тім- Ветеран»

 

Чемпіон чернівецької Бізнес-Ліги-2016 – “Епіцентр К”!

DSC_0057

На фінішну пряму вийшла футбольна Чернівецька Бізнес-Ліга – турнір, який вже понад п’ять років проводиться в серці Буковини. Ідея, що колись об’єднала футбольні команди чернівецьких підприємств, успішно живе й понині.

DSC_0001

Більше того, турнір частково трансформувався і сьогодні представляє собою не тільки чемпіонат серед підприємств міста, а й, більшою мірою, чемпіонат різноманітних організацій, до якого долучилися навіть представники нової поліції та міський осередок політичної партії.

DSC_0012

Турнір вже встиг полюбитися багатьом шанувальникам футболу в Чернівцях, і події в баталіях Бізнес-Ліги обговорюються не тільки «вживу», а й активно «ходять» соціальними мережами. Це обумовлено участю в турнірі багатьох відомих на Буковині футболістів, які захищають честь організацій нашого краю.

DSC_0056

У 2016 році Бізнес-Ліга складається з семи команд, які проводять турнір в одне коло. Матчі турніру проходять на штучному футбольному полі чернівецького СК «Локомотив» – одного з кращих подібних полів не тільки в Чернівцях, а й на Буковині.

DSC_0003

Минулого уїк-енду відбулися матчі 4 та 5-го турів Бізнес-Ліги. До цього три з семи команд Ліги йшли без поразок. Це – «Епіцентр К», «Корона» і СКК «Лідер». Епіцентрівці впевнено, всуху, розібралися з «Енергетиком Буковини» й цим самим утвердили своє лідерство в Лізі.

DSC_0011

«Корона» ж із «Лідером» зійшлися в очній дуелі, де сильнішими виявилися гравці «Корони» – 3:1. Таким чином, «лідери» отримали першу поразку в турнірі, що значно зменшило їхні шанси на перемогу в Лізі. Тим більше, в наступному турі ще одне очко в «Лідера» відібрала «Нова поліція», а «Корона» тим часом розбила аутсайдера турніру – ДОК «Роша», що має у своєму пасиві чотири поразки при 30-ти пропущених м’ячах у чотирьох іграх. І ця перемога вивела «Корону» на друге місце в Бізнес-Лізі!

DSC_0054

А вчора за домовленістю гру лідерів – «Епіцентра» й «Корони» – через певні обставини (участь ФК «Епіцентр К» в рамках Чемпіонату України) було зіграно раніше. І абсолютно логічно, що саме в ній було визначено чемпіона Бізнес-Ліги-2016! Це – «Епіцентр К»!!! Перемога епіцентрівців з рахунком 4:2 принесла їм такий жаданий трофей, і це – за явної переваги над усіма іншими суперниками: 5 перемог при відриві від найближчого переслідувача у 7 очок, при різниці 30 – 7!!!

DSC_0004

А от інтрига щодо другої-третьої позиції в Лізі зберігається! І претендують на ці призові місця відразу чотири команди – «Корона», «Лідер», «Самопоміч» і «Нова поліція». Усі крапки над «і» розставлять два останніх тури Бізнес-Ліги-2016, що відбудуться вже найближчими вихідними!

DSC_0013

Тож приходьте у суботу-неділю, 26-27 листопада, до спорткомплексу «Локомотив», де зможете побачити шість цікавих та напружених матчів цього яскравого турніру!

DSC_0053

  1. «Епіцентр К» – 15 (5 матчів)
  2. «Корона» – 8 (5)
  3. СКК «Лідер» – 7 (4)
  4. ГО «Самопоміч» – 6 (5)
  5. «Нова поліція» – 5 (4)
  6. «Енергетик Буковини» – 4 (5)
  7. ДОК «Роша» – 0 (4)

 

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_0008

У Чемпіонаті області з міні-футболу сезону 2016/2017 прийматимуть участь 46 команд

Для участі у Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу сезону-2016/17 заявились 46 команд, які на першому етапі розділені на 5 підгруп.

Ігри першого групового етапу відбуватимуться на трьох майданчиках з штучним покриттям – стадіону “Буковина”, комплексу “Маленький Париж” та СК “Локомотив”.

Календар ігор Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2016/17:

Група «А» (КСОП «Буковина»)

03.12.16 9:00 «Клокучка» – «Глорія»
03.12.16 9:50 «Урожай» – «Аматор»
03.12.16 10:40 «Феміда» – «Дьолер-Буковина»
03.12.16 11:30 ФК «Форосна» – «Університет-2»
04.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» – ФК «Форосна»
04.12.16 9:50 «Аматор» – «Феміда»
04.12.16 10:40 «Глорія» – «Урожай»
04.12.16 11:30 «Епіцентр-К» – «Клокучка»
10.12.16 9:00 «Університет-2» – «Дьолер-Буковина»
10.12.16 9:50 ФК «Форосна» – «Аматор»
10.12.16 10:40 «Феміда» – «Глорія»
«Урожай» – «Епіцентр-К»
11.12.16 9:00 «Клокучка» – «Урожай»
«Епіцентр-К» – «Феміда»
11.12.16 10:40 «Глорія» – ФК «Форосна»
11.12.16 11:30 «Аматор» – «Університет-2»
17.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» -«Аматор»
17.12.16 9:50 «Університет-2» – «Глорія»
ФК «Форосна» – «Епіцентр-К»
17.12.16 11:30 «Феміда» – «Клокучка»
18.12.16 9:00 «Урожай» – «Феміда»
18.12.16 9:50 «Клокучка» – ФК «Форосна»
«Епіцентр-К» – «Університет-2»
18.12.16 11:30 «Глорія» – «Дьолер-Буковина»
24.12.16 9:00 «Аматор» – «Глорія»
«Дьолер-Буковина» – «Епіцентр-К»
24.12.16 10:40 «Університет-2» – «Клокучка»
24.12.16 11:30 ФК «Форосна»  – «Урожай»
25.12.16 9:00 «Феміда» – ФК «Форосна»
25.12.16 9:50 «Урожай» -«Університет-2»
25.12.16 10:40 «Клокучка» -«Дьолер-Буковина»
«Епіцентр-К» – «Аматор»
  «Глорія» – «Епіцентр-К»
15.01.17 9:50 «Аматор» – «Клокучка»
15.01.17 10:40 «Дьолер-Буковина»  – «Урожай»
15.01.17 11:30 «Університет-2»  – «Феміда»

 

Група «B» (ГРК «Маленький Париж»)

03.12.16 9.00 «Луківці» – «Університет-1»
03.12.16 9.50 «Патрульна поліція» – ФК «Берегомет»
03.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Народний фронт»
03.12.16 11.30 «Стрілецький Кут» –  ФК «Рідківці»
04.12.16 9.00 «Вікторія» – «Луківці»
04.12.16 9.50 «Університет-1» – «Патрульна поліція»
04.12.16 10.40 ФК «Берегомет» – СКК «Лідер»
04.12.16 11.30 «Народний фронт» – «Стрілецький Кут»
10.12.16 9.00 ФК «Рідківці» – «Народний фронт»
10.12.16 9.50 «Стрілецький Кут» – ФК «Берегомет»
10.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Університет-1»
10.12.16 11.30 «Патрульна поліція» – «Вікторія»
11.12.16 9.00 «Луківці» – «Патрульна поліція»
11.12.16 9.50 «Вікторія» – СКК «Лідер»
11.12.16 10.40 «Університет-1» – «Стрілецький Кут»
11.12.16 11.30 ФК «Берегомет» – ФК «Рідківці»
17.12.16 9:00 «Народний фронт» – ФК «Берегомет»
17.12.16 9:50 ФК «Рідківці» – «Університет-1»
17.12.16 10:40 «Стрілецький Кут» -«Вікторія»
17.12.16 11:30 СКК «Лідер» – «Луківці»
18.12.16 9:00 «Патрульна поліція» – СКК «Лідер»
18.12.16 9:50 «Луківці» – «Стрілецький Кут»
18.12.16 10:40 «Вікторія»  – ФК «Рідківці»
18.12.16 11:30 «Університет-1» – «Народний фронт»
24.12.16 9:00 ФК «Берегомет» – «Університет-1»
24.12.16 9:50 «Народний фронт» – «Вікторія»
24.12.16 10:40 ФК «Рідківці» – «Луківці»
24.12.16 11:30 «Стрілецький Кут» – «Патрульна поліція»
25.12.16 9:00 СКК «Лідер» – «Стрілецький Кут»
25.12.16 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Рідківці»
25.12.16 10:40 «Луківці» -«Народний фронт»
25.12.16 11:30 «Вікторія»  – ФК «Берегомет»
15.01.17 9:00 «Університет-1» – «Вікторія»
15.01.17 9:50 ФК «Берегомет» – «Луківці»
15.01.17 10:40 «Народний фронт»  – «Патрульна поліція»
15.01.17 11:30 ФК «Рідківці» – СКК «Лідер»

 

Група «С» (КСОП «Буковина»)

03.12.16 12:20 «Буковинська надія» – «Роша-2»
03.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Буковина-U-16»
03.12.16 14:00 «Мрія-Заставна» – «Волока-2»
03.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Дрім-Тім»
04.12.16 12:20 «Волока-2» – ФК «Клішківці»
04.12.16 13:10 «Буковина-U-16» – «Мрія-Заставна»
04.12.16 14:00 «Роша-2» – «Геометрія-Роша»
04.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковинська надія»
10.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – ФК «Шишківці»
10.12.16 13:10 «Мрія-Заставна» – «Роша-2»
10.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – «Буковина-U-16»
10.12.16 14:50 «Дрім-Тім» – «Волока-2»
11.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Дрім-Тім»
11.12.16 13:10 «Роша-2» – ФК «Клішківці»
11.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Мрія-Заставна»
11.12.16 14:50 «Буковинська надія» – «Геометрія-Роша»
17.12.16 12:20 «Волока-2» – «Буковина U-16»
17.12.16 13:10 «Дрім-Тім» – «Роша-2»
17.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – ФК «Шишківці»
17.12.16 14:50 «Мрія-Заставна» – «Буковинська надія»
18.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – «Мрія-Заставна»
18.12.16 13:10 «Буковинська надія» – ФК «Клішківці»
18.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Дрім-Тім»
18.12.16 14:50 «Роша-2» – «Волока-2»
24.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Роша-2»
24.12.16 13:10 «Волока-2» – ФК «Шишківці»
24.12.16 14:00 «Дрім-Тім» – «Буковинська надія»
24.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Геометрія-Роша»
25.12.16 12:20 «Мрія-Заставна» – ФК «Клішківці»
25.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Дрім-Тім»
25.12.16 14:00 «Буковинська надія» – «Волока-2»
25.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковина U-16»
15.01.17 12:20 «Роша-2» – ФК «Шишківці»
15.01.17 13:10 «Буковина U-16» -«Буковинська надія»
15.01.17 14:00 «Волока-2» – «Геометрія-Роша»
15.01.17 14:50 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна»

 

Група «D» (ГРК «Маленький Париж»)

03.12.16 12.20 «Френд клаб» – «Ф-Тім»
03.12.16 13.10 «ДМС» – «Зоря»
03.12.16 14.00 «Волока-1» – ГО «Самопоміч»
03.12.16 14.50 «Легенда» – «Бульвар-БДМУ»
04.12.16 12.20 ГО «Самопоміч» – «Легенда»
04.12.16 13.10 «Зоря» – «Волока-1»
04.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «ДМС»
04.12.16 14.50 «Іванківці-Чудей» – «Френд клаб»
10.12.16 12.20 «ДМС» – «Іванківці-Чудей»
10.12.16 13.10 «Волока-1» – «Ф-Тім»
10.12.16 14.00 «Легенда» – «Зоря»
10.12.16 14.50 «Бульвар-БДМУ» – ГО «Самопоміч»
11.12.16 12.20 «Френд клаб» – «ДМС»
11.12.16 13.10 «Іванківці-Чудей» – «Волока-1»
11.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «Легенда»
11.12.16 14.50 «Зоря» – «Бульвар-БДМУ»
17.12.16 12:20 ГО «Самопоміч» – «Зоря»
17.12.16 13:10 «Бульвар-БДМУ» – «Ф-Тім»
17.12.16 14:00 «Легенда» – «Іванківці-Чудей»
17.12.16 14:50 «Волока-1» – «Френд клаб»
18.12.16 12:20 «ДМС» – «Волока-1»
18.12.16 13:10 «Френд клаб» – «Легенда»
18.12.16 14:00 «Іванківці-Чудей» -«Бульвар-БДМУ»
18.12.16 14:50 «Ф-Тім» – ГО «Самопоміч»
24.12.16 12:20 «Зоря» – «Ф-Тім»
24.12.16 13:10 ГО «Самопоміч» – «Іванківці-Чудей»
24.12.16 14:00 «Бульвар-БДМУ»   – «Френд клаб»
24.12.16 14:50 «Легенда» – «ДМС»
25.12.16 12:20 «Волока-1» – «Легенда»
25.12.16 13:10 «ДМС» – «Бульвар-БДМУ»
25.12.16 14:00 «Френд клаб» – ГО «Самопоміч»
25.12.16 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Зоря»
15.01.17 12:20 «Ф-Тім» – «Іванківці-Чудей»
15.01.17 13:10 «Зоря» – «Френд клаб»
15.01.17 14:00 ГО «Самопоміч» – «ДМС»
15.01.17 14:50 «Бульвар-БДМУ»   – «Волока-1»

 

Група «Е» (СК «Локомотив»)

03.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Буко-93»
03.12.16 9.50 «Спарта» – «Колос»
03.12.16 10.40 «Буковина-99» – «Фазенда»
03.12.16 11.30 «Рокитне» – «Остриця»
03.12.16 12.20  «Дрім-Тім- Ветеран» – «RA-DENT»
04.12.16 9.00 «Остриця» – «Дрім-Тім- Ветеран»
04.12.16 9.50 «Колос» – «Буковина-99»
04.12.16 10.40 «Буко-93» – «Спарта»
04.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Хімік-Скеля»
04.12.16 12.20 «Фазенда» – «Рокитне»
10.12.16 9.00 «Спарта» – «RA-DENT»
10.12.16 9.50 «Буковина-99» – «Буко-93»
10.12.16 10.40 «Рокитне» – «Колос»
10.12.16 11.30 «Остриця» -«Фазенда»
10.12.16 12.20 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Хімік-Скеля»
11.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Спарта»
11.12.16 9.50 «RA-DENT» – «Буковина-99»
11.12.16 10.40 «Фазенда» – «Дрім-Тім- Ветеран»
11.12.16 11.30 «Колос» – «Остриця»
11.12.16 12.20 «Буко-93» – «Рокитне»
17.12.16 9.00 «Фазенда»- «Колос»
17.12.16 9.50 «Остриця» – «Буко-93»
17.12.16 10.40 «Рокитне» – «RA-DENT»
17.12.16 11.30 «Буковина-99» – «Хімік-Скеля»
17.12.16 12.20 «Спарта» – «Дрім-Тім- Ветеран»
18.12.16 9.00 «Спарта» – «Буковина-99»
18.12.16 9.50 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Колос»
18.12.16 10.40 «RA-DENT» – «Остриця»
18.12.16 11.30 «Буко-93» – «Фазенда»
18.12.16 12.20 «Хімік-Скеля» – «Рокитне»
24.12.16 9.00 «Колос» – «Буко-93»
24.12.16 9.50 «Фазенда» – «RA-DENT»
24.12.16 10.40 «Остриця» – «Хімік-Скеля»
24.12.16 11.30 «Рокитне» – «Спарта»
24.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Дрім-Тім- Ветеран»
25.12.16 9.00 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Буко-93»
25.12.16 9.50 «Спарта» – «Остриця»
25.12.16 10.40 «Хімік-Скеля» – «Фазенда»
25.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Колос»
25.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Рокитне»
15.01.17 9.00 «Буко-93» – «RA-DENT»
15.01.17 9.50 «Колос» – «Хімік-Скеля»
15.01.17 10.40 «Фазенда» – «Спарта»
15.01.17 11.30 «Остриця» – «Буковина-99»
15.01.17 12.20 «Рокитне» – «Дрім-Тім- Ветеран»

 

1/16 фіналу

21.01.17 9:00 4 м. гр.. «А» – 1 м. гр.. «Е»
21.01.17 9:50 4 м. гр.. «В» – 2 м. гр.. «Е»
21.01.17 10:40 4 м. гр.. «С» – 3 м. гр.. «Е»
21.01.17 11:30 4 м. гр.. «D» – 4 м. гр.. «Е»

 

1/8 фіналу

22.01.17 9:00 2 м. гр.. «А» – 3 м. гр. «С»
22.01.17 9:50 2 м. гр.. «В» – 3 м. гр. «D»
22.01.17 10:40 2 м. гр.. «С» – 3 м. гр. «А»
22.01.17 11:30 2 м. гр.. «D» – 3 м. гр. «В»
22.01.17 12:20 1 м. гр.. «А» – переможець гри № 4
22.01.17 13:10 1 м. гр.. «В» – переможець гри № 3
22.01.17 14:00 1 м. гр.. «С» – переможець гри № 2
22.01.17 14:50 1 м. гр.. «D» – переможець гри № 1

 

1/4 фіналу

28.01.17 9:00 переможець гри № 5 – переможець гри № 12
28.01.17 9:50 переможець гри № 6 – переможець гри № 11
28.01.17 10:40 переможець гри № 7 – переможець гри № 10
28.01.17 11:30 переможець гри № 8 – переможець гри № 9

 

1/2 фіналу

29.01.17 9:00 переможець гри № 13 – переможець гри № 14
29.01.17 9:50 переможець гри № 15 – переможець гри № 16

 

04.02.17

11:00. Матч за 3 місце

12:00. Фінал

31 жовтня відбудеться нарада щодо проведення міні-футбольного Чемпіонату Чернівецької області

У понеділок, 31 жовтня, у приміщенні Чернівецької обласної федерації футболу (вул.Українська,39) відбудеться організаційна нарада щодо проведення Чемпіонату та Кубку області з міні-футболу сезону 2016-17 р.р.

На нараду запрошуються представники команд, які виявили бажання взяти участь у змаганнях.

Початок наради о 13:00.

Заявковий період для команд-учасниць з 01.11.16 р. до 13.00 год. 15.11.16 р.

Змагання плануються розпочати 03-04 грудня 2016 року.

 

Чемпіонат Чернівецької області з футзалу сезону 2016 року турнірна таблиця

 

  Команди І В Н П М О
1 «Енергетик Буковини» 7 5 2 0 34-16 17
2 «Епіцентр» 7 5 1 1 31-18 16
3 «Урожай» 7 4 1 2 29-11 13
4 «Машзавод-Везувій» 7 3 4 0 30-19 13
5 ФСК «Слобода» 7 3 2 2 31-23 11
6 СКК «Лідер» 7 1 1 5 25-42 4
7 «Хімік» 7 1 1 5 15-29 4
8 ФК «Арсенал» 7 0 0 7 14-51 0