Регіональні федерації

Чемпіонат Сторожинецького району з футболу серед аматорських команд

Вийшов на фінішну пряму Чемпіонат Сторожинецького району з футболу сезону 2016 року. 22 та 23 жовтня було зіграно матчі 21 туру, за наслідками яких ми отримали наступні результати:

 

Умка-Вікнарьов – ФК Красна                                             2:1

СК Тисовець – Ардан                                                         2:1

ФК Комарівці – Буковинська надія-Фортуна                   +:-

Буковина – Карпати                                                            3:1

 

Команда з Великого Кучурова «Буковинська надія-Фортуна», не приїхала в гості до ФК Комарівці, внаслідок чого їй було зараховано технічну поразку і у додаток, у відповідності до п. 13 ст. 18 Регламенту Чемпіонату Сторожинецького району з футболу,  з неї знято 10 залікових очок.

Турнірна таблиця має наступний вигляд:

місце Команда І В Н П М’ячі О
1 ФК Красна

смт. Красноїльськ

19 13 3 3 43-20 42
2 СК Тисовець

с. Тисовець

19 13 3 3 30-17 42
3 Умка-Вікнарьов

м. Сторожинець

19 12 5 2 37-22 41
4 ФСК Сторожинець

м. Сторожинець

20 11 5 4 31-17 38
5 Буковина

с. Стара Жадова

19 11 4 4 33-22 37
6 ФК Комарівці

с. Комарівці

20 7 4 9 32-34 25
7 Буковинська надія-Фортуна

 с.В.Кучурів

19 10 2 7 26-24 22*
8 Карпати

с. Банилів-Підгірний

19 5 5 9 26-38 20
9 Ардан

с. Йорданешти

19 2 7 11 19-39 13
10 ФК Бобівці

с. Бобівці

20 1 2 17 17-45 5
11 Петрівці-Сірет

с. Нижні Петрівці

20 1 0 19 12-31 3
* з команди «Буковинська надія-Фортуна», у відповідності до п. 13 ст. 18 Регламенту Чемпіонату Сторожинецького району з футболу,  знято 10 залікових очок  за невиїзд на гру передостаннього туру в с. Комарівці.

Турнірна таблиця Чемпіонату м. Чернівці з футболу серед аматорів сезону 2017 року

м. Команда і в н п р-м оч.
 1. ФК «Урожай» 8 7 1 0 25-10 22
2. «Дрім-Тім» 7 5 1 1 24-15 16
3. ГО «Самопоміч» 8 3 3 2 17-16 12
4. ФК «Фазенда» 7 2 3 2 14-9 9
5. ФК «Лужани» 8 1 6 1 13-11 9
6. «Буковина -Ретро» 8 2 2 4 13-19 8
7. «Буковинська надія» 8 2 1 5 11-16 7
8. «Мрія» 8 1 3 4 10-16 6
9. «БукФАМ-Бульвар» 8 1 2 5 12-29 5

 

дата час стадіон гра рахунок
IX тур (27 червня)
33 27.06 18.00 Сад гора ФК «Фазенда» – ГО «Самопоміч» 1:1
34 27.06 18.00 В.Кучурів «Буковина -Ретро» – «БукФАМ-Бульвар» 3:5
35 27.06 18.00 Лужани ФК «Лужани» – «Мрія» 3:0
36 27.06 18.00 Біла ФК «Урожай» – «Дрім-Тім» 5:1
Вихідний –  «Буковинська надія»
1/8 кубку м.Чернівці
1 04.07 18.00 Лужани ФК «Лужани» – «Буковинська надія»  
1/4 кубку м.Чернівці
2 15.08 18.00      
3 15.08 18.00      
4 15.08 18.00      
5 15.08 18.00      
X тур (22-23 серпня)
37 22.08 18.00 Біла ФК «Урожай» – «Мрія»  
38 23.08 18.00 Лужани  ФК «Лужани»- «БукФАМ-Бульвар»  
39 22.08 18.00 В.Кучурів «Буковина -Ретро»- ГО «Самопоміч»  
40 22.08 18.00 Сад гора ФК «Фазенда»- «Буковинська надія»  
Вихідний – «Дрім-Тім»
XI тур (28-30 серпня)
41 28.08 18.00 Садгора «Мрія»- «Дрім-Тім»  
42 28.08 18.00 Гарт «БукФАМ-Бульвар»- ФК «Урожай»  
43 30.08 18.00   ГО «Самопоміч»- ФК «Лужани»  
44 29.08 18.00 В.Кучурів «Буковинська надія»- «Буковина -Ретро»  
 

 

Перенесені матчі :

дата час стадіон гра рахунок
VI тур
23       «Дрім-Тім» – ФК «Фазенда»  

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ Чемпіонату Глибоцького району з футболу сезону 2015 року

І група

з/п

Назва

команди

І В Н П М О
1 ФК «Ст. Вовчинець» 18 13 2 3 49-21 41
2 ФК «Везувій» Коровія – 1 18 13 1 4 54-29 40
3 ФК «Тереблече» 18 12 1 5 40-28 37
4 ФК «Волока» 18 11 4 3 41-19 37
5 ФК «Глибока» 18 6 6 6 22-25 24
6 ФК «Купка» 18 7 2 9 28-34 23
7 ФК «Чагор – Молодія» 18 6 3 9 34-38 21
8 ФК «Сучевени» 18 4 2 12 17-58 14
9 ФК «Кам’янка» 18 3 3 12 27-47 12
10 ФК «Станівці – 1» 18 2 2 14 24-45 8

 

Кращий бомбардир  – Савчук Іван ФК «Тереблече» – 14 голів

Кращий Воротар – Цуркан Олег ФК «Тереблече»

Кращий захисник – Волока Микола  ФК «Везувій» Коровія

Кращий півзахисник – Фретеучан Василь  ФК «Сучевени»

Кращий нападник Баланюк Михайло  ФК «Старий Вовчинець»

Кращий Гравець – Стрільчук Ілля  ФК «Глибока»

 

ІІ група

з/п

Назва

команди

І В Н П М О
1 ФК «Удар» Коровія – 2 16 12 3 1 42-12 39
2 ФК «Опришени» 16 11 3 2 39-15 36
3 ФК «Станівці – 2» 16 10 4 2 37-16 34
4 ФК «Молодія – 2» 16 9 1 6 43-28 28
5 ФК «Глибока – 2» 16 7 2 7 30-33 23
6 ФК «Синівці» 16 5 3 8 40-36 18
7 ФК «Карапчів» 16 5 0 11 34-79 15
8 ФК «Петричанка» 16 3 0 13 31-48 9
9 ФК «Черепківка» 16 2 0 14 15-45 6

Кращий бомбардир  – Корсей Вадим ФК «Молодія – 2»

Кращий Воротар – Булига Ерік ФК «Опришени»

Кращий захисник – Продан Юрій  ФК «Удар» Коровія

Кращий півзахисник – Громей Олександр  ФК «Станівці – 2»

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ розіграшу Чемпіонату Кіцманського району з футболу 2015 року

І група

Основні склади

 

  Назва команди

 

    І

 

   В

 

    Н

 

   П

 

     Р/М

 

  О

1. НЕПОЛОКІВЦІ 14 12 1 1 44-10 37
2. КІЦМАНЬ 14 11 1 2 42-17 34
3. КИСЕЛІВ 14 7 3 4 33-19 24
4.  ШИПИНЦІ 14 7 1 6 35-20 22
5. ІВАНКІВЦІ 14 6 0 8 15-27 18
6. ЛУЖАНИ 14 5 2    7 22-30 17
7. СТАВЧАНИ 14    4 0 10 17-53 12
8. ШИШКІВЦІ 14 0 0 14 6-30 0

 

Юнацькі склади

 

  Назва команди

 

    І

 

   В

 

    Н

 

   П

 

     Р/М

 

  О

1. КІЦМАНЬ 14 6 1 0 51-7 40
2. КИСЕЛІВ 14 5 2 0 34-13 32
3. ЛУЖАНИ 14 4 1 2 36-21 30
4. ШИПИНЦІ 14 4 0 3 37-18 22
5. ІВАНКІВЦІ 14 2 1 4 18-44 16
6. СТАВЧАНИ 14 2 0 5 12-34 12
7. НЕПОЛОКІВЦІ 14 1 1 5     13-53 7
8. ШИШКІВЦІ 14 1 0 6 7-18 4

 

 

ІІ група

 

   Назва команди

 

    І

 

   В

 

    Н

 

   П

 

     Р/М

 

  О

1. БЕРЕГОМЕТ 22 17 2 3 84-27 53
2. ДУБІВЦІ 22 14 4 4      42-25 46
3. НЕПОЛОКІВЦІ-2 22 14 4 4 41-27 46
4. ДРАЧИНЦІ 22 13 3 6 50-38 42
5. ВАЛЯВА 22 12 3 7 51-49 39
6. КЛІВОДИН 22 10 4 8 43-27 34
7. МАЛЯТИНЦІ 22 8 6 8 39-36 30
8. БРУСНИЦЯ 22 7 5 10 38-44 26
9. ОШИХЛІБИ 22 7 3 12 30-54 24
10. БОРІВЦІ 22 5 5 12     39-65 20
11. ОРШІВЦІ 22 4 1 17 37-65 13
12. Н.СТАНІВЦІ 22 1 1 20 14-50 2

Відкрита першість Сокирянського району з футболу 2015 року.

І підгрупа

М Команда В Н П М’ячі О
1 ФСК «Вітрянка» 7 3 0 22:7 24
2 ФСК «Сокиряни» 6 2 2 20:1 20
3 ФСК «Романківці» 4 2 4 23:19 14
4 ФСК «Сербичани» 3 2 5 11:15 11
5 ФСК «Василівка» 3 1 6 12:25 10
6 «Аура» Шишківці 1 2 7 10:20 5

 

ІІ Підгрупа

М Команда В Н П М’ячі О
1 «Тірас» Новодністровськ 6 1 1 29:8 19
2 ФСК «Михалкове» 4 2 2 17:12 14
3 «Дністер» Кормань 4 2 2 16:15 14
4 ФСК «Білоусівка» 1 3 4 12:19 6
5 ФСК «Шебутинці» 1 0 7 7:24 9

 

Фінальна частина

М Команда В Н П М’ячі О
1 «Тірас» Новодністровськ 3 0 0 7:2 9
2 ФСК «Михалкове» 2 0 1 7:3 6
3 ФСК «Сокиряни» 1 0 2 3:3 3
4 ФСК «Вітрянка» 0 0 3 1:10 0

Підсумкова турнірна таблиця чемпіонату району з футзалу 2015-16 років

Вища ліга

Команда і в н п м о
1 «Комфорт» с. Зарожани 7 7 0 0 49:17 21
2 ФК «Матрікс» с. Клішківці 7 5 0 2 30:18 15
3 ФК «Данківці» м. Хотин 7 4 0 3 34:22 12
4 ФК «Грозинці» с. Грозинці 7 4 0 3 18:22 12
5 ФК «Шилівці» с. Шилівці 7 3 0 4 25:38 9
6 ФК «Хотин» м. Хотин 7 3 0 4 27:20 9
7 ФК «Зарожани» с. Зарожани 7 2 0 5 17:31 6
8 ФК «Рукшин» с.Рукшин 7 0 0 7 14:47 0

 

Перша ліга

Команда і в н п м о
1 ФК  «Матрікс – 1» с. Клішківці 6 5 0 1 20:13 15
2 ФК «Круглик» с. Круглик 6 4 1 1 37:14 13
3 ФК «Недобоївці» с. Недобоївці 6 3 1 2 36:22 10
4 ФК «Торнадо» с. Грозинці 6 3 0 2 32:26 10
5 ФК «Долиняни» с. Долиняни 6 2 1 3 21:22 7
6 ФК «Анадоли» с. Анадоли 6 2 0 4 33:33 6
7 ФК «Нива» с. Шилівці 6 0 0 6 7:56 0
8 ФК «Санківці» с. Санківці

 

Друга ліга

Команда і в н п м о
1 ФК  «Колінківці» U-19 с. Колінківці 7 6 0 1 32:18 18
2 «ДЮСШ» м. Хотин 7 6 0 1 41:18 18
3 ФК «Перебиківці» с. Перебиківці 7 5 0 2 29:24 15
4 ФК  «Колінківці» с. Колінківці 7 3 1 3 32:32 10
5 ФК «Пашківці» с. Пашківці 7 3 0 4 18:24 9
6 ФК  «Матрікс – 2» с. Клішківці 7 2 0 5 23:28 6
7 ФК «Рукшин -2» с.Рукшин 7 1 1 5 21:30 4
8 ФК «Атаки» с. Атаки 7 0 0 6 23:45 3