Регіональні федерації

Вшанування загиблих воїнів АТО за сприяння ФФЧО відбулося в Путилі

Турнір з футболу пам’яті загиблих воїнів АТО Путильщини відбувся у Путилі в неділю, 10 червня. Головними організаторами турніру виступили Федерація футболу Чернівецької області та Путильська районна ФФ. На поле мальовничого стадіону «Карпати» вийшли чотири команди: ФК «Розтоки», ФК «Черемош-Вижниця» і чернівецькі «БукФАМ» і «RA-DENT».

Окрім спортивної складової дійства відбулося вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО Путильщини та вручення пам’ятних подарунків ветеранам АТО – учасникам бойових дій на сході України, які з’їхалися цього дня до Путили з усього району. Це сталося завдяки зусиллям Федерації футболу Чернівецької області, яку в Путилі представляли голова ФФЧО, радник президента ФФУ Василь Орлецький і заступник голови ФФЧО, голова Чернівецької Міської ФО Сергій Задорожняк. Пам’ятні подарунки родичам загиблих вручив Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, який цього дня також спеціально завітав до рідної Путильщини, щоби вшанувати героїв, які зі зброєю в руках охороняли кордони нашої держави від терористів.

Щодо самого футболу, то у півфіналах перемогли «горяни»: спочатку ФК «Розтоки» впевнено переграв чернівецький «БукФАМ» з рахунком 5:1, а «Черемош-Вижниця» після нічиї 1:1 в основний час по пенальті виграла у «RA-DENTа». В матчі за ІІІ місце «RA-DENT» переграв «БукФАМ» 2:0, а фінальний поєдинок знову ж таки виявив переможця тільки за допомогою одинадцятиметрових ударів. Вдруге поспіль по пенальті перемогли вижниччани, цього разу – ФК «Розтоки» – (0:0, пен. – 4:1) і, таким чином, стали переможцями усього турніру.

Після основної програми турніру ветерани АТО Путильщини отримали можливість випробувати новенькі м’ячі, які подарувала воїнам Федерація футболу Чернівецької області, і до них долучилися також Анатолій Матіос і Василь Орлецький.

Ця благодійно-спортивна акція стала знаковою для Путили і організатори запевнили, що прикладуть максимум зусиль для того, щоби цей турнір відбувався у Путилі щорічно.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

Відбувся ІІІ-й тур Чемпіонату Глибоцького району з футболу

3-го червня, відбувся третій тур чемпіонату Глибоцького району з футболу зеред аматорських команд 2018 року у двух групах.

Пропонуємо результати червого туру

І – група:

ФК «Тереблече»  –  ФК «Глибока»   5 : 0

ФК «Чагор» –  ФК «Турятка»    (гру перенесено)

ФК «Купка» –   ФК «Камянка»    1 : 3

ФК «Станівці»  –   ФК «Волока»    1 : 2

ФК «Ст.Вовчинець»  –  ФК «Молодія»   1 : 1

фото з матчу  ФК «Тереблече»  –  ФК «Глибока»

ІІ – група:

ФК «Черепківка» – ФК «Петричанка»   3 : 1

ФК «Привороки» –  ФК «Коровія»    1 :  4

ФК «Станівці-2» –  ФК «Порубне»    3 :  4

ФК «Михайлівка» –  ФК «Глибока-2»   2 : 1

ФК «Луківці» – Вихідна

фото з матчу  «Михайлівка» –  ФК «Глибока-2»

Турнір з футболу присвячений «Дню захисту дітей»

2 червня Сокирянська дитячо-юнацька спортивна школа на стадіоні с.Шебутинці
провела ІХ традиційний турнір з футболу присвячений «Дню захисту дітей» серед юнаків
2002-2003 років народження. В турнірі взяли участь футбольні команди з Романківецької
ДЮСШ, Вашковецької ЗОШ та Сокирянської ДЮСШ.
Футболісти Сокирянської ДЮСШ обігравши команду Вашківецької ЗОШ з рахунком 4:0
та Романківецьку ДЮСШ 1: 0 посіла перше загальнокомандне місце .
Перемогу виборювали вихованці тренерів –викладачів Жука С.А. та Пержула І.М.: Сабатин
Іван, Калим Олександр, Жук Станіслав, Колесник Максим, Дем’янчук Вадим, Лиховидюк
Сергій,Бузурний Дмитро,Серотюк Іван, Харабара Михайло, Плегуца Юрій, Кишка Дмитро,
Якубина Руслан.
Друге місце у Вашківецьких спортсменів, які обіграли Романківецьку ДЮСШ
з рахунком 2:1 , трете місце дісталось Романківецькій ДЮСШ.
Звання «Кращий воротар» здобув Жук Станіслав – Сокирянська ДЮСШ;
«Кращиий захисник» – Маковій Ян – Романківецька ДЮСШ;
«Кращий нападник» – Добровольський Олександр – Вашківецька ЗОШ;
«Кращий гол» забив Сабатин Іван –Сокирянська ДЮСШ.
Команди та гравці нагороджені Кубком, грамотами. Кубок та призи кращим гравцям
надала районна федерація футболу.

Підсумкова таблиця Чемпіонату Герцаївського району з футболу сезону 2017 року

з/п

Назва

команди

І В Н П М О
1 ФК «Годинівка» 14 12 1 1 33:11 37
2 «Стяуа» Великопілля 14 8 2 4 33:19 26
3 ФК «Велика Буда» 14 7 4 3 39:32 25
4  «Зоря» Остриця 14 6 3 5 29:23 21
5 ФК «Горбово» 14 5 1 8 27:25 16
6 ФК «Цурень» 14 4 4 6 22:31 16
7 ФК «Хряцька» 14 4 4 6 24:31 16
8 ФК «Малниця» 14 0 1 13 7:36 1

Підсумкова таблиця Чемпіонату Герцаївського району з футболу серед юнаків сезону 2017 року

з/п

Назва команди 1 В Н п М 0
1 ФК «Годинівка» 14 9 4 1 26:10 31
2 ФК «Велика Буда» 14 9 3 2 29:8 30
3 «Зоря» Остриця 14 7 3 4 22:10 24
4 «Стяуа» Великопілля 14 7 1 6 17:16 22
5 ФК «Цурень» 14 7 1 6 15:15 22
6 ФК «Горбово» 14 3 5 6 10:19 14
7 ФК «Малниця» 14 2 3 9 7:20 9
8 ФК «Хряцька» 14 2 0 12 6:27 6

Турнірна таблиця чемпіонату Кельменецького району з футболу 2017 року

Назва команди І В Н П М О
1 «ФК» Кельменці – ФГ Ілаш 14 11 2 1 54:19 35
2 «ФК»

(с.Перківці)

14 9 3 2 39:15 30
3 «Дністер»

(с.Комарів)

14 8 3 3 35:23 27
4 «ФК»

(с.Бсрновс)

14 7 3 4 27:24 24
5 «Юніор»

(с.Зелена)

14 5 4 5 29:37 19
6 «Іскра»

(с.Бабнн)

14 3 3 8 20:34 12
7 «Колос»

(с.Путринс)

14 1 3 10 19:34 6
8 «ФК»

(с.Мошанець)

14 1 І 12 24:48 4

Підсумкова таблиця Чемпіонату Глибоцького району з футболу сезону 2017 року

І група

з/п

Назва

команди

І В И П м О
1 ФК «Волока» 16 12 4 0 49:8 40
2 ФК «Везувій» с. Коровія 16 11 3 2 45:14 36
3 ФК «Ст. Вовчинець» 16 9 2 5 40:30 “29
4 ФК «Тереблече» 16 7 3 6 45:29 24
5 ФК «Купка» 16 7 3 6 28:26 24
6 ФК «Чагар» 16 5 4 7 21:25 19
7 ФК «Кам’янка» 16 5 3 8 27:28 18
8 ФК «Глибока» 16 2 2 12 11:46 8
9 ФК «Сучевени» 16 1 2 13 14:70 5
10 ФК «Станівці» 3 Н Я Т О 1

Кращий бомбардир – Дучак Дмитро ФК «Тереблене» -19 голів Кращий Воротар – Цуркан Олег ФК «Волока»

Кращий захисник – Лях Дмитро ФК «Волока»

Кращий півзахисник – Фареиюк Андрій ФК «Везувійя с. Коровія

Кращий нападник Анжієвський Тарас ФК «Старий Вовчииець»

Кращий гравець – Яичик Сергій ФК «Волока»

 

II група

з/п

Назва команди 1 В Н п М 0
1 ФК «Турятка» 17 12 4 1 52:18 43
2 ФК «Станівці-2» 17 11 3 3 29:24 39
3 ФК «Привороки» 17 9 4 4 44:25 34
4 ФК «Порубне» 17 9 4 4 40:25 34
5 ФК «Опришени» 17 8 5 4 44:24 32
6 ФК «Коровія – 2» 17 5 4 8 32:34 22
7 ФК «Петричанка» 17 4 6 7 33:50 22
8 ФК «Михайлівка» 17 3 4 10 27:55 16
9 ФК «Молодія» 17 1 3 13 12:51 9
10 ФК «Луківці» 3 Н Я Т О  

 

Кращий бомбардир -Тарабас Богдан ФК «Жайвір» с. Турятка – 26 м’ячів

Кращий Воротар – Бучковський Степан ФК «СтанівцІ-2»

Кращий захисник – Шотропа Віталій ФК «Привороки»

Кращий півзахисник – Остафійчук Максим ФК «Жайвір» с. Турятка

Кращий нападник – Постевка Ілля ФК «Станівці-2»

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТУ ХОТИНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2017 РОКУ

Команда і В н п м о
1 ФК «Рукшин» с.Рукшин 16 13 2 1 49:14 41
2 ФК «Колінківці» с. Колінківці 16 11 2 3 56:30 35
3 «Данківці» м. Хотин 16 11 2 3 26:21 35
4 «Комфорт» с. Зарожани 16 8 5 3 33:22 29
5 ФК «Круглик» с. Круглик 16 9 1 6 44:28 28
6 ФК «Недобоївці» с. Недобоївці 16 6 1 9 44:47 19
7 ФК «Грозинці» с. Грозинці 16 4 2 10 36:60 14
8 ФК  «Клішківці» с. Клішківці 16 2 0 14 17:60 6
9 ФК «Долиняни» с. Долиняни 16 0 1 15 15:38 1

 

Кращі бомбардири:

1.Лазар Іван ФК «Колінківці» – 23

2.Чайковський Олег ФК «Круглик» – 21

3.Білик Михайло ФК «Грозинці»  – 10

4.Топиркін Сергій ФК «Недобоївці» – 10

5.Тришмак Михайло «Данківці» – 10

6.Унгурян Дмитро «Данківці» – 10

7.Чинчик Ігор ФК «Рукшин» – 10

 

Кращий гравець –  Лазар Іван ФК «Колінківці»

Кращий воротар – Дацій Яків «Данківці»

Кращий захисник – Чинчик Ігор ФК «Рукшин»

Кращий півзахисник – Агузаров Юрій ФК «Рукшин»

Кращий нападник – Галичанський Віктор ФК  «Клішківці»

Кращий молодий гравець – Гуцул Костянтин «Комфорт»

Кращий арбітр – Микитенко Тимур м. Хотин