Нормативні документи

ПЛАН РОБОТИ

 

 Комітету арбітрів Чернівецької обласної федерації футболу на 2017 рік

 

З А Х О Д И Термін Відповідальні
1 2 3 4
1. Проведення засідань комітету арбітрів(згідно плану). Раз на два місяці Мосейчук Ю.Ю.
2. Підготовка та ведення документації КА. Протягом року Байдюк М.Ю.
3. Організація та проведення нарад з керівниками комітетів арбітрів районних, міських федерацій футболу. Раз на півріччя Мосейчук Ю.Ю., Скорейко Ю.М.,

Кобічік П.Д.

4. Профорієнтаційна робота щодо залучення слухачів у РШФА. IV квартал Кобічік П.Д., Дарійчук С.В.
5. Організація роботи РШФА у 2017 р Протягом року Кобічік П.Д., Дарійчук С.В.
6. Обговорення та затвердження Положення про рейтингову атестацію арбітрів, асистентів арбітра та делегатів-спостерігачів арбітражу, що проводять матчі під егідою ЧОФФ. Січень Скорейко Ю.М.
7. Проведення навчання з арбітрами та спостерігачами щодо теорії і методики застосування й трактування Правил гри арбітрами та асистентами в ході матчу . Протягом року Мосейчук Ю.Ю.,Скорейко Ю.М., Левко М.В., Кобічік П.Д.
1 2 3 4
8. Проведення семінару для арбітрів що проводять матчі обласних, міських турнірів та змагань з футзалу і міні-футболу. IV квартал Фурман В.Ю., Плахов О.І.
9. Надання практичної допомоги арбітрам рекомендованим для проведення Всеукраїнських змагань серед аматорів та юнаків. Березень,

серпень

Скорейко Ю.М.,Маланчук М.Б.
10. Проведення практичних навчально-тренувальних занять на футбольному полі з арбітрами та асистентами арбітрів. Раз у квартал Мосейчук Ю.Ю., Левко М.В., Маланчук М.Б.
11. Проведення семінару-навчання делегатів-спостерігачів арбітражу обласних змагань Раз у квартал Кобічік П.Д., Скорейко Ю.М.,

Кошура В.Г.

12.  Проведення навчально-тренувальних зборів та атестація арбітрів, асистентів арбітра ЧОФФ на матчі обласних змагань в першому  та другому колах. Березень – квітень,

Серпень

Мосейчук Ю.Ю., Скорейко Ю.М.,Кобічік П.Д.,Кошура В.Г.
13. Формування та рекомендація на  виконком  ЧОФФ списків арбітрів рекомендованих для проведення матчів обласних змагань на перше та друге коло Квітень,

Серпень

Бюро КА ЧОФФ
14. Проведення теоретичних занять з гравцями ФСК «Буковина» щодо трактування правил гри Березень,

Липень

Кобічік П.Д., Скорейко Ю.М.,  Кошура В.Г.
15. Організація спеціального перегляду арбітражу матчів які обслуговують перспективні арбітри КА ЧОФФ. Згідно календаря Керівний склад КА
16. Призначення арбітрів та асистентів на матчі обласних, міських змагань та турнірів Протягом року Комісія призначень КА
17. Ведення статистики кількості проведених матчів, визначення ступеня складності та якості арбітражу, проведених арбітрами та асистентами арбітра Протягом сезону Скорейко Ю.М., Найко О.О., Гашков Є.Л.
18. Ведення статистика кількості матчів, якість оформлення рапортів делегатів-спостерігачів арбітражу обласних змагань Протягом сезону Кобічік П.Д., Гітельман Д.С.
29. Аналіз якості арбітражу матчів обласного чемпіонату, першості та розіграшу кубку. Щомісячно, протягом сезону Мосейчук Ю.Ю.,Скорейко Ю.М.
20 Надання практичної і методичної допомоги комітетам арбітрів районних, міських федерацій футболу Чернівецької області

 

Протягом року Керівний склад КА
1 2 3 4
21. Проведення практичних заходів з футбольними клубами і командами,які приймають участь у змаганнях під егідою ЧОФФ, щодо трактування Правил гри у футбол та нововведеннями (змінами і доповненнями до Правил). Протягом року Мосейчук Ю.Ю.,Скорейко Ю.М., Левко М.В., Маланчук М.Б.
22. Розгляд конфліктних ситуацій, пов’язаних з діяльністю арбітрів . При необхідності Мосейчук Ю.Ю.
23. Розгляд, формування та подання матеріалів на присвоєння категорій  арбітрам . IV квартал Скорейко Ю.М.
24. Аналіз якості арбітражу матчів арбітрами  змагань  з футзалу та міні-футболу сезону 2017 р. Грудень Фурман В.Ю., Плахов О.І.
25. Аналіз якості арбітражу та спостереження за арбітражем у матчах  сезону 2017 року. Листопад Кобічік П.Д., Скорейко Ю.М., Гашков Є.Л., Гітельман Д.С.
26. Аналіз якості арбітражу змагань ДЮФЛ сезону 2017 року Листопад Дарійчук С.В.
27. Формування рейтингової атестації арбітрів та асистентів арбітра за підсумками арбітражу обласних змагань у сезоні 2017 року. Грудень Скорейко Ю.М., Маланчук М.Б.
28. Формування рейтингової атестації делегатів-спостерігачів арбітражу обласних змагань у сезоні 2016 року. Грудень Кобічік П.Д., Кошура В.Г.
29. Участь збірної команди арбітрів ЧОФФ з футзалу в традиційному турнірі пам’яті арбітра ФІФА М.М.Балакіна Грудень Мосейчук Ю.Ю.
30. Формування списків арбітрів ЧОФФ рекомендованих для проведення матчів ДЮФЛ, аматорів та жіночих змагань України у наступному році Грудень Бюро КА ЧОФФ
31. Обговореннярезультатів рейтингової  атестації та затвердження списків кращих арбітрів, асистентів арбітра та делегатів-спостерігачів за підсумками сезону 2017 р. Грудень Бюро КА ЧОФФ
32. Підготовка зведеного звіту КА та комісій КА ЧОФФ про проведену роботу в поточному році. Грудень Мосейчук Ю.Ю.,голови комісій.
33. Звіт про роботу РШФА у 2017 р. Грудень Кобічік П.Д., Дарійчук С.В.
34. Формування плану роботи КА ЧОФФ на 2018 р. Грудень Керівний склад КА