Нормативні документи

ПЛАН РОБОТИ

 Комітету арбітрів  федерації футболу Чернівецької області на 2019 рік

 

З А Х О Д И Термін Відповідальні
1 2 3 4
1. Проведення засідань комітету арбітрів(згідно плану). Раз на два місяці Мосейчук Ю.Ю.
2. Підготовка та ведення документації КА. Протягом року Байдюк М.Ю.
3. Організація та проведення нарад з керівниками комітетів арбітрів районних, міських федерацій футболу. Раз на півріччя Мосейчук Ю.Ю., Скорейко Ю.М., Кобічік П.Д.
4. Профорієнтаційна робота щодо залучення слухачів у РШФА. IV квартал Кобічік П.Д., Дарійчук С.В.
5. Організація роботи РШФА у 2019 р Протягом року Кобічік П.Д., Дарійчук С.В.
6. Обговорення та затвердження Положення про рейтингову атестацію арбітрів, асистентів арбітра та делегатів-спостерігачів арбітражу, що проводять матчі під егідою ФФЧО. Січень Скорейко Ю.М.
7. Проведення навчання з арбітрами та спостерігачами щодо теорії і методики застосування й трактування Правил гри арбітрами та асистентами в ході матчу . Протягом року Мосейчук Ю.Ю., Скорейко Ю.М., Кобічік П.Д.
1 2 3 4
8. Проведення семінару для арбітрів що проводять матчі обласних, міських турнірів та змагань з футзалу і міні-футболу. IV квартал Фурман В.Ю., Плахов О.І.
9. Надання практичної допомоги арбітрам рекомендованим для проведення Всеукраїнських змагань серед аматорів та юнаків. Березень,

серпень

Скорейко Ю.М.,
10. Проведення практичних навчально-тренувальних занять на футбольному полі з арбітрами та асистентами арбітрів. Раз у квартал Мосейчук Ю.Ю., Дарійчук С.В., Кошура А.В.
11. Проведення семінару-навчання делегатів-спостерігачів арбітражу обласних змагань Раз у квартал Кобічік П.Д., Скорейко Ю.М., Кошура В.Г.
12.  Проведення навчально-тренувальних зборів та атестація арбітрів, асистентів арбітра ФФЧО на матчі обласних змагань в першому  та другому колах. Березень – квітень,

Серпень

Мосейчук Ю.Ю., Скорейко Ю.М., Кобічік П.Д., Кошура В.Г.
13. Формування та рекомендація на  виконком ФФЧО списків арбітрів рекомендованих для проведення матчів обласних змагань на перше та друге коло Квітень,

Серпень

Бюро КА ФФЧО
14. Проведення теоретичних занять з гравцями ФСК «Буковина» щодо трактування правил гри Березень,

Липень

Кобічік П.Д., Скорейко Ю.М.,  Кошура В.Г.
15. Організація спеціального перегляду арбітражу матчів які обслуговують перспективні арбітри КА ФФЧО. Згідно календаря Керівний склад КА
16. Призначення арбітрів та асистентів на матчі під егідою ФФЧО. Протягом року Комісія призначень КА
17. Ведення статистики кількості проведених матчів, визначення ступеня складності та якості арбітражу, проведених арбітрами та асистентами арбітра Протягом сезону Скорейко Ю.М., Бамбурак В.Б.
18. Ведення статистика кількості матчів, якість оформлення рапортів делегатів-спостерігачів арбітражу обласних змагань Протягом сезону Кобічік П.Д., Гітельман Д.С.
29. Аналіз якості арбітражу матчів обласного чемпіонату, першості та розіграшу кубку. Щомісячно, протягом сезону Мосейчук Ю.Ю., Скорейко Ю.М.
20 Надання практичної і методичної допомоги комітетам арбітрів районних, міських федерацій футболу Чернівецької області Протягом року Керівний склад КА
1 2 3 4
21. Проведення практичних заходів з футбольними клубами і командами,які приймають участь у змаганнях під егідою ФФЧО, щодо трактування Правил гри у футбол та нововведеннями (змінами і доповненнями до Правил). Протягом року Мосейчук Ю.Ю., Скорейко Ю.М.
22. Розгляд конфліктних ситуацій, пов’язаних з діяльністю арбітрів ФФЧО. При необхідності Мосейчук Ю.Ю.
23. Розгляд, формування та подання матеріалів на присвоєння категорій  арбітрам . IV квартал Скорейко Ю.М.
24. Аналіз якості арбітражу матчів арбітрами  змагань  з футзалу та міні-футболу сезону 2019 р. Грудень Фурман В.Ю., Плахов О.І.
25. Аналіз якості арбітражу та спостереження за арбітражем у матчах  сезону 2019 року. Листопад Кобічік П.Д., Скорейко Ю.М., Гітельман Д.С.
26. Аналіз якості арбітражу змагань ДЮФЛ сезону 2019 року Листопад Кошура А.В.
27. Формування рейтингової атестації арбітрів та асистентів арбітра за підсумками арбітражу обласних змагань у сезоні 2019 року. Грудень Скорейко Ю.М., Бамбурак В.Б.
28. Формування рейтингової атестації делегатів-спостерігачів арбітражу обласних змагань у сезоні 2019 року. Грудень Кобічік П.Д., Кошура В.Г.
29. Участь збірної команди арбітрів ФФЧО з футзалу в традиційному турнірі пам’яті арбітра ФІФА М.М.Балакіна Грудень Мосейчук Ю.Ю.
30. Формування списків арбітрів ФФЧО рекомендованих для проведення матчів ДЮФЛ, аматорів та жіночих змагань України у наступному році Грудень Бюро КА ФФЧО
31. Обговореннярезультатів рейтингової  атестації та затвердження списків кращих арбітрів, асистентів арбітра та делегатів-спостерігачів за підсумками сезону 2019 р. Грудень Бюро КА ФФЧО
32. Підготовка зведеного звіту КА та комісій КА ФФЧО про проведену роботу в поточному році. Грудень Мосейчук Ю.Ю.,голови комісій.
33. Звіт про роботу РШФА у 2019 р. Грудень Кобічік П.Д., Дарійчук С.В.
34. Формування плану роботи КА ФФЧО на 2020 р. Грудень Керівний склад КА ФФЧО