Стартував благодійний турнір з футзалу пам’яті С.Сенюкова

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

Благодійний турнір з футзалу пам’яті Сергія Сенюкова

місце проведення : ФОК «Олімпія»

 № Дата      Час Гра   Рахунок
I тур група «А»
1 11.11.19 р. 17.00 «БукФам» – «Арена» 1:1
2 11.11.19 р. 17.40 «Чернівецький рятувальник» – ФК «Чагор» 6:3
Вих. ФК «Біла»
I тур група «В»
1 11.11.19 р. 18.20 СК «Лідер» – «Інстал Про» 4:2
2 11.11.19 р. 19.00 «ЧОЕК» – «Old school» 3:3
Вих. УСК «Довбуш»
I тур група «С»
1 11.11.19 р. 19.40 «TOM. Studio-2» – «ДЮСШ-1» 1:2
2 11.11.19 р. 20.20 «Весільний світ» – «М’ясо Буковини» 2:5
Вих.ФК «Стальнівці»
I тур група «Д»
1 11.11.19 р. 21.00 «Спарта батьки» – «НДЕКЦ МВС» 1:7
2 11.11.19 р. 21.40 «TOM. Studio» – «Веренчанка» 4:1
Вих. «Урожай»
Дата      Час Гра   Рахунок
II тур група «Д»
3 13.11.19 р. 17.00 «Урожай» – «НДЕКЦ МВС» 1:4
4 13.11.19 р. 17.40 «Спарта батьки» – «TOM. Studio» 1:8
Вих. ФК «Веренчанка»
II тур група «С»
3 13.11.19 р. 18.20 ФК «Стальнівці» – «ДЮСШ-1» 0:4
4 13.11.19 р. 19.00 «TOM. Studio-2» – «Весільний світ» 0:0
Вих. «М’ясо Буковини»
II тур група «В»
3 13.11.19 р. 19.40 УСК «Довбуш» – «ІнсталПро» 0:4
4 13.11.19 р. 20.20 СК «Лідер» – «ЧОЕК» 4:2
Вих. «Old school»
II тур група «А»
3 13.11.19 р. 21.00  ФК «Біла» – ФК «Чагор» 2:2
4 13.11.19 р. 21.40 «Арена» – «Чернівецький рятувальник» 2:1
Вих. «БукФам»
Дата      Час Гра   Рахунок
III тур група «А»
5 15.11.19 р. 17.00  ФК «Біла» – «Арена»  
6 15.11.19 р. 17.40 «БукФам» – «Чернівецький рятувальник»  
Вих. «Чагор»
III тур група «В»
5 15.11.19 р. 18.20 «ЧОЕК» – УСК «Довбуш»  
6 15.11.19 р. 19.00 «Old school» – СК «Лідер»  
Вих. «ІнсталПро»
III тур група «С»
5 15.11.19 р. 19.40 ФК «Стальнівці» – «М’ясо Буковини»  
6 15.11.19 р. 20.20 ДЮСШ-1 – «Весільний світ»  
Вих. «TOM Studio-2»
III тур група «Д»
5 15.11.19 р. 21.00 «Урожай» – ФК «Веренчанка»  
6 15.11.19 р. 21.40 НДЕКЦ МВС – «TOM. Studio»  
Вих. «Спарта  батьки»
Дата      Час Гра   Рахунок
IV тур група «Д»
7 18.11.19 р. 17.00 «TOM. Studio» – «Урожай»  
8 18.11.19 р. 17.40 ФК «Веренчанка» – «Спарта батьки»  
Вих. НДЕКЦ МВС
IV тур група «С»
7 18.11.19 р. 18.20 «Весільний світ» – ФК «Стальнівці»  
8 18.11.19 р. 19.00 «М’ясо Буковини» – «TOM Studio-2»  
Вих. ДЮСШ-1
IV тур група «В»
7 18.11.19 р. 19.40 УСК «Довбуш» – «Old school»  
8 18.11.19 р. 20.20 «ІнсталПро» – «ЧОЕК»  
Вих. «Лідер»
IV тур група «А»
7 18.11.19 р. 21.00 «Чернівецький рятувальник» – ФК «Біла»  
8 18.11.19 р. 21.40 ФК «Чагор» – «БукФам»  
Вих. «Арена»
Дата      Час Гра   Рахунок
V тур група «А»
9 20.11.19 р. 17.00 ФК «Біла» – «БукФам»  
10 20.11.19 р. 17.40 ФК «Чагор» – «Арена»  
Вих. «Чернівецький рятувальник»
V тур група «В»
9 20.11.19 р. 18.20 УСК «Довбуш» – СК «Лідер»  
10 20.11.19 р. 19.00 «Old school» – «ІнсталПро»  
Вих. «ЧОЕК»
V тур група «С»
9 20.11.19 р. 19.40 ФК «Стальнівці» – «TOM Studio-2»  
10 20.11.19 р. 20.20 «М’ясо Буковини» – ДЮСШ-1  
Вих. «Весільний світ»
V тур група «Д»
9 20.11.19 р. 21.00 «Урожай» – «Спарта батьки»  
10 20.11.19 р. 21.40 ФК «Веренчанка» – НДЕКЦ МВС  
Вих. «TOM. Studio»

Матчі плей-офф

Дата      Час Гра Рахунок
1/4 фіналу
1 22.11.19 р. 17.00 1 м. гр.. «А» – 2 м. гр.. «В»  
2 22.11.19 р. 17.40 1 м. гр.. «В» – 2 м. гр.. «А»  
3 22.11.19 р. 18.20 1 м. гр.. «С» – 2 м. гр.. «Д»  
4 22.11.19 р. 19.00 1 м. гр.. «Д» – 2 м. гр.. «С»  
1/2 фіналу
5 23.11.19 р.   переможець гри №1-переможець гри №2  
6 23.11.19 р.   переможець гри №3-переможець гри №4  
Матч за 3-є місце
7 24.11.19 р.      
Фінал
8 24.11.19 р.