Результати та турнірнірні таблиці Чемпіоната області з міні-футболу сезону 2016/2017 станом на 19.12.16

  Група «A» І В Н П М О
1. «Університет-2» 4 4 0 0 19-7 12
2. «Урожай» 5 3 1 1 18-10 10
3. «Глорія» 6 3 1 2 13-8 10
4. «Клокучка» 5 3 1 1 14-14 10
5. «Епіцентр-К» 3 2 1 0 19-3 7
6. «Дьолер-Буковина» 5 2 0 3 22-22 6
7. «Феміда» 6 1 1 4 11-25 4
8. «Аматор» 5 0 1 4 12-25 1
9. «Форосна» 5 0 0 5 5-22 0

 

1   03.12.16 9:00 «Клокучка» – «Глорія» 2:2
2   03.12.16 9:50 «Урожай» – «Аматор» 7:1
3   03.12.16 10:40 «Феміда» – «Дьолер-Буковина» 7:3
4   03.12.16 11:30 ФК «Форосна» – «Університет-2» 2:7
5   04.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» – ФК «Форосна» 6:1
6   04.12.16 9:50 «Аматор» – «Феміда» 2:2
7   04.12.16 10:40 «Глорія» – «Урожай» 2:3
8   04.12.16 11:30 «Епіцентр-К» – «Клокучка» 10:1
9   10.12.16 9:00 «Університет-2» – «Дьолер-Буковина» 6:4
10   10.12.16 9:50 ФК «Форосна» – «Аматор» 1:3
11   10.12.16 10:40 «Феміда» – «Глорія» 0:4
12   10.12.16 11:30 «Урожай» – «Епіцентр-К» 2:2
13   11.12.16 9:00 «Клокучка» – «Урожай» 3:1
14   11.12.16 9:50 «Епіцентр-К» – «Феміда» 7:0
15   11.12.16 10:40 «Глорія» – ФК «Форосна» 2:0
16   11.12.16 11:30 «Аматор» – «Університет-2» 1:4
17   17.12.16 9:00 «Дьолер-Буковина» -«Аматор» 8:5
18   17.12.16 9:50 «Університет-2» – «Глорія» 2:0
19   ФК «Форосна» – «Епіцентр-К»  
20   17.12.16 11:30 «Феміда» – «Клокучка» 0:4
21   18.12.16 9:00 «Урожай» – «Феміда» 5:2
22   18.12.16 9:50 «Клокучка» – ФК «Форосна» 4:1
23   «Епіцентр-К» – «Університет-2»  
24   18.12.16 11:30 «Глорія» – «Дьолер-Буковина» 3:1
25   24.12.16 9:00 «Аматор» – «Глорія»  
26   24.12.16 9:50 «Дьолер-Буковина» – «Епіцентр-К»  
27   24.12.16 10:40 «Університет-2» – «Клокучка»  
28   24.12.16 11:30 ФК «Форосна»  – «Урожай»  
29   25.12.16 9:00 «Феміда» – ФК «Форосна»  
30   25.12.16 9:50 «Урожай» -«Університет-2»  
31   25.12.16 10:40 «Клокучка» -«Дьолер-Буковина»  
32   25.12.16 11:30 «Епіцентр-К» – «Аматор»  
33   15.01.16 9:00 «Глорія» – «Епіцентр-К»
34   15.01.16 9:50 «Аматор» – «Клокучка»
35   15.01.16 10:40 «Дьолер-Буковина»  – «Урожай»
36   15.01.16 11:30 «Університет-2»  – «Феміда»

 

 

  Група «B» І В Н П М О
1. «Університет-1» 6 5 0 1 37-7 15
2. «Вікторія» 5 4 1 0 23-7 13
3. «Лідер» 6 4 1 1 23-14 13
4. «Стрілецький Кут» 6 3 0 3 18-17 9
5. «Рідківці» 5 2 1 2 18-13 7
6. «Берегомет» 5 2 1 2 14-22 7
7. «Патрульна поліція» 5 2 0 3 13-18 6
8. «Народний фронт» 5 0 0 5 7-32 0
9. «Луківці» 5 0 0 5 11-34 0

 

1   03.12.16 9.00 «Луківці» – «Університет-1» 0:9
2   03.12.16 9.50 «Патрульна поліція» – ФК «Берегомет» 4:5
3   03.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Народний фронт» 3:1
4   03.12.16 11.30 «Стрілецький Кут» –  ФК «Рідківці» 0:4
5   04.12.16 9.00 «Вікторія» – «Луківці» 7:1
6   04.12.16 9.50 «Університет-1» – «Патрульна поліція» 2:3
7   04.12.16 10.40 ФК «Берегомет» – СКК «Лідер» 1:8
8   04.12.16 11.30 «Народний фронт» – «Стрілецький Кут» 0:3
9   10.12.16 9.00 ФК «Рідківці» – «Народний фронт» 10:2
10   10.12.16 9.50 «Стрілецький Кут» – ФК «Берегомет» 6:3
11   10.12.16 10.40 СКК «Лідер» – «Університет-1» 0:5
12   10.12.16 11.30 «Патрульна поліція» – «Вікторія» 1:6
13   11.12.16 9.00 «Луківці» – «Патрульна поліція» 3:4
14   11.12.16 9.50 «Вікторія» – СКК «Лідер» 3:3
15   11.12.16 10.40 «Університет-1» – «Стрілецький Кут» 3:1
16   11.12.16 11.30 ФК «Берегомет» – ФК «Рідківці» 1:1
17   17.12.16 9:00 «Народний фронт» – ФК «Берегомет» 3:4
18   17.12.16 9:50 ФК «Рідківці» – «Університет-1» 2:6
19   17.12.16 10:40 «Стрілецький Кут» -«Вікторія» 1:3
20   17.12.16 11:30 СКК «Лідер» – «Луківці» 7:3
21   18.12.16 9:00 «Патрульна поліція» – СКК «Лідер» 1:2
22   18.12.16 9:50 «Луківці» – «Стрілецький Кут» 4:7
23   18.12.16 10:40 «Вікторія»  – ФК «Рідківці» 4:1
24   18.12.16 11:30 «Університет-1» – «Народний фронт» 12:1
25   24.12.16 9:00 ФК «Берегомет» – «Університет-1»  
26   24.12.16 9:50 «Народний фронт» – «Вікторія»  
27   24.12.16 10:40 ФК «Рідківці» – «Луківці»  
28   24.12.16 11:30 «Стрілецький Кут» – «Патрульна поліція»  
29   25.12.16 9:00 СКК «Лідер» – «Стрілецький Кут»  
30   25.12.16 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Рідківці»  
31   25.12.16 10:40 «Луківці» -«Народний фронт»  
32   25.12.16 11:30 «Вікторія»  – ФК «Берегомет»  
33   15.01.16 9:00 «Університет-1» – «Вікторія»
34   15.01.16 9:50 ФК «Берегомет» – «Луківці»
35   15.01.16 10:40 «Народний фронт»  – «Патрульна поліція»
36   15.01.16 11:30 ФК «Рідківці» – СКК «Лідер»

 

 

  Група «C» І В Н П М О
1. «Волока-2» 5 5 0 0 35-5 15
2. «Буковинська надія» 5 5 0 0 23-3 15
3. «Шишківці» 5 3 1 1 19-11 10
4. «Клішківці» 6 3 0 3 14-25 9
5. «Дрім-Тім» 5 2 1 2 13-9 7
6. «Мрія-Заставна» 6 2 1 3 16-23 7
7. «Буковина U-16» 5 1 1 3 9-14 4
8. «Геометрія-Роша» 5 1 0 4 9-19 3
9. «Роша-2» 6 0 0 6 8-39 0

 

1   03.12.16 12:20 «Буковинська надія» – «Роша-2» 5:0
2   03.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Буковина-U-16» 1:4
3   03.12.16 14:00 «Мрія-Заставна» – «Волока-2» 1:6
4   03.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Дрім-Тім» 3:2
5   04.12.16 12:20 «Волока-2» – ФК «Клішківці» 10:3
6   04.12.16 13:10 «Буковина-U-16» – «Мрія-Заставна» 2:2
7   04.12.16 14:00 «Роша-2» – «Геометрія-Роша» 3:5
8   04.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковинська надія» 1:6
9   10.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – ФК «Шишківці» 1:5
10   10.12.16 13:10 «Мрія-Заставна» – «Роша-2» 6:1
11   10.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – «Буковина-U-16» 4:3
12   10.12.16 14:50 «Дрім-Тім» – «Волока-2» 0:3
13   11.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Дрім-Тім» 0:3
14   11.12.16 13:10 «Роша-2» – ФК «Клішківці» 1:4
15   11.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Мрія-Заставна» 7:3
16   11.12.16 14:50 «Буковинська надія» – «Геометрія-Роша» 2:1
17   17.12.16 12:20 «Волока-2» – «Буковина U-16» 4:0
18   17.12.16 13:10 «Дрім-Тім» – «Роша-2» 7:2
19   17.12.16 14:00 ФК «Клішківці» – ФК «Шишківці» 0:5
20   17.12.16 14:50 «Мрія-Заставна» – «Буковинська надія» 1:6
21   18.12.16 12:20 «Геометрія-Роша» – «Мрія-Заставна» 1:5
22   18.12.16 13:10 «Буковинська надія» – ФК «Клішківці» 4:0
23   18.12.16 14:00 ФК «Шишківці» – «Дрім-Тім» 1:1
24   18.12.16 14:50 «Роша-2» – «Волока-2» 1:12
25   24.12.16 12:20 «Буковина U-16» – «Роша-2»  
26   24.12.16 13:10 «Волока-2» – ФК «Шишківці»  
27   24.12.16 14:00 «Дрім-Тім» – «Буковинська надія»  
28   24.12.16 14:50 ФК «Клішківці» – «Геометрія-Роша»  
29   25.12.16 12:20 «Мрія-Заставна» – ФК «Клішківці»  
30   25.12.16 13:10 «Геометрія-Роша» – «Дрім-Тім»  
31   25.12.16 14:00 «Буковинська надія» – «Волока-2»  
32   25.12.16 14:50 ФК «Шишківці» – «Буковина U-16»  
33   15.01.16 12:20 «Роша-2» – ФК «Шишківці»
34   15.01.16 13:10 «Буковина U-16» -«Буковинська надія»
35   15.01.16 14:00 «Волока-2» – «Геометрія-Роша»
36   15.01.16 14:50 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна»

 

 

  Група «D» І В Н П М О
1. ГО «Самопоміч» 4 4 0 0 21-6 12
2. «Волока-1» 6 3 2 1 17-11 11
3. ДМС 5 3 1 1 8-5 10
4. «Легенда» 6 2 3 1 15-6 9
5. «Іванківці-Чудей» 5 2 2 1 22-5 8
6. «Бульвар-БДМУ» 4 2 1 1 12-14 7
7. «Френд Клаб» 5 1 1 3 5-22 4
8. «Зоря» 5 0 1 4 8-24 1
9. «Ф-Тім» 6 0 1 5 8-24 1

 

1   03.12.16 12.20 «Френд клаб» – «Ф-Тім» 3:2
2   03.12.16 13.10 «ДМС» – «Зоря» 4:1
3   03.12.16 14.00 «Волока-1» – ГО «Самопоміч» 1:4
4   03.12.16 14.50 «Легенда» – «Бульвар-БДМУ» 3:3
5   04.12.16 12.20 ГО «Самопоміч» – «Легенда» 2:1
6   04.12.16 13.10 «Зоря» – «Волока-1» 2:2
7   04.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «ДМС» 1:3
8   04.12.16 14.50 «Іванківці-Чудей» – «Френд клаб» 13:1
9   10.12.16 12.20 «ДМС» – «Іванківці-Чудей» 0:0
10   10.12.16 13.10 «Волока-1» – «Ф-Тім» 2:2
11   10.12.16 14.00 «Легенда» – «Зоря» 4:0
12   10.12.16 14.50 «Бульвар-БДМУ» – ГО «Самопоміч»  
13   11.12.16 12.20 «Френд клаб» – «ДМС» -:+
14   11.12.16 13.10 «Іванківці-Чудей» – «Волока-1» 2:3
15   11.12.16 14.00 «Ф-Тім» – «Легенда» 0:7
16   11.12.16 14.50 «Зоря» – «Бульвар-БДМУ» 3:4
17   17.12.16 12:20 ГО «Самопоміч» – «Зоря» 10:2
18   17.12.16 13:10 «Бульвар-БДМУ» – «Ф-Тім» 4:1
19   17.12.16 14:00 «Легенда» – «Іванківці-Чудей» 0:0
20   17.12.16 14:50 «Волока-1» – «Френд клаб» 6:0
21   18.12.16 12:20 «ДМС» – «Волока-1» 1:3
22   18.12.16 13:10 «Френд клаб» – «Легенда» 1:1
23   18.12.16 14:00 «Іванківці-Чудей» -«Бульвар-БДМУ» 7:1
24   18.12.16 14:50 «Ф-Тім» – ГО «Самопоміч» 2:5
25   24.12.16 12:20 «Зоря» – «Ф-Тім»  
26   24.12.16 13:10 ГО «Самопоміч» – «Іванківці-Чудей»  
27   24.12.16 14:00 «Бульвар-БДМУ»   – «Френд клаб»  
28   24.12.16 14:50 «Легенда» – «ДМС»  
29   25.12.16 12:20 «Волока-1» – «Легенда»  
30   25.12.16 13:10 «ДМС» – «Бульвар-БДМУ»  
31   25.12.16 14:00 «Френд клаб» – ГО «Самопоміч»  
32   25.12.16 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Зоря»  
33   15.01.16 12:20 «Ф-Тім» – «Іванківці-Чудей»
34   15.01.16 13:10 «Зоря» – «Френд клаб»  
35   15.01.16 14:00 ГО «Самопоміч» – «ДМС»
36   15.01.16 14:50 «Бульвар-БДМУ»   – «Волока-1»

 

 

  Група «E» І В Н П М О
1. «RA-DENT» 6 6 0 0 30-11 18
2. «Фазенда» 6 5 1 0 10-5 16
3. «Хімік-Скеля» 6 5 0 1 30-13 15
4. «Дрім-Тім- Ветеран» 6 3 1 2 8-20 10
5. «Буко-93» 6 2 2 2 14-19 8
6. ФК «Остриця» 6 2 1 3 21-21 7
7. «Спарта» 6 2 0 4 12-17 6
8. «Буковина-99» 6 1 1 4 8-18 4
9. ФК «Рокитне» 6 1 0 5 7-17 3
10. «Колос» (м.Новоселиця) 6 0 0 6 2-10 0

 

1   03.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Буко-93» 8:3
2   03.12.16 9.50 «Спарта» – «Колос» +:-
3   03.12.16 10.40 «Буковина-99» – «Фазенда» 1:3
4   03.12.16 11.30 «Рокитне» – «Остриця» 1:6
5   03.12.16 12.20  «Дрім-Тім- Ветеран» – «RA-DENT» 1:2
6   04.12.16 9.00 «Остриця» – «Дрім-Тім- Ветеран» 2:3
7   04.12.16 9.50 «Колос» – «Буковина-99» -:+
8   04.12.16 10.40 «Буко-93» – «Спарта» 4:3
9   04.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Хімік-Скеля» 6:2
10   04.12.16 12.20 «Фазенда» – «Рокитне» +:-
11   10.12.16 9.00 «Спарта» – «RA-DENT» 3:5
12   10.12.16 9.50 «Буковина-99» – «Буко-93» 3:3
13   10.12.16 10.40 «Рокитне» – «Колос» 4:1
14   10.12.16 11.30 «Остриця» -«Фазенда» 2:3
15   10.12.16 12.20 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Хімік-Скеля» 1:5
16   11.12.16 9.00 «Хімік-Скеля» – «Спарта» 5:0
17   11.12.16 9.50 «RA-DENT» – «Буковина-99» 2:0
18   11.12.16 10.40 «Фазенда» – «Дрім-Тім- Ветеран» 1:1
19   11.12.16 11.30 «Колос» – «Остриця» 1:6
20   11.12.16 12.20 «Буко-93» – «Рокитне» 1:0
21   17.12.16 9.00 «Фазенда»- «Колос» +:-
22   17.12.16 9.50 «Остриця» – «Буко-93» 2:2
23   17.12.16 10.40 «Рокитне» – «RA-DENT» 2:4
24   17.12.16 11.30 «Буковина-99» – «Хімік-Скеля» 3:5
25   17.12.16 12.20 «Спарта» – «Дрім-Тім- Ветеран» 1:2
26   18.12.16 9.00 «Спарта» – «Буковина-99» 5:1
27   18.12.16 9.50 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Колос» +:-
28   18.12.16 10.40 «RA-DENT» – «Остриця» 11:3
29   18.12.16 11.30 «Буко-93» – «Фазенда» 1:3
30   18.12.16 12.20 «Хімік-Скеля» – «Рокитне» 5:0
31   24.12.16 9.00 «Колос» – «Буко-93»  
32   24.12.16 9.50 «Фазенда» – «RA-DENT»  
33   24.12.16 10.40 «Остриця» – «Хімік-Скеля»
34   24.12.16 11.30 «Рокитне» – «Спарта»
35   24.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Дрім-Тім- Ветеран»
36   25.12.16 9.00 «Дрім-Тім- Ветеран» – «Буко-93»
37   25.12.16 9.50 «Спарта» – «Остриця»
38   25.12.16 10.40 «Хімік-Скеля» – «Фазенда»
39   25.12.16 11.30 «RA-DENT» – «Колос»
40   25.12.16 12.20 «Буковина-99» – «Рокитне»
41   15.01.17 9.00 «Буко-93» – «RA-DENT»
42   15.01.17 9.50 «Колос» – «Хімік-Скеля»
43   15.01.17 10.40 «Фазенда» – «Спарта»
44   15.01.17 11.30 «Остриця» – «Буковина-99»
41   15.01.17 9.00 «Буко-93» – «RA-DENT»