Про “ветеранські страсті” літньо-осіннього переходу…)

DSC_1471

Життя ветеранського футболу Буковини на переході від літа до осені відзначилося бурхливими та яскравими подіями. Запеклі поєдинки одразу трьох турнірів доказали, що у ветеранів ой як багато запалу в запасі і багато в чому саме вони задають темп у сезоні 2017 року!

DSC_1472

Якщо наприкінці серпня на стадіонах «Мальва» і «Буковина» кращі ветеранські колективи України у віковій категорії 50+ відіграли фінальну частину Чемпіонату України, то одразу з першого дня осені відбулися ігри обласного чемпіонату серед ветеранів.  Також на рубежі місяців відбулися матчі 1/8 Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів і було зіграно пропущену гру першого кола Чемпіонату області. Та про все по порядку!

DSC_1473

Отже, спочатку – про пропущений матч першого кола Чемпіонату області між чернівецькими «Дрім-Тімом» і «Садгорою». «Команда мрії» з міста над Прутом у першому колі припустилася аж трьох поразок, тому відступати «дрімтімівцям» було просто нікуди. І, маючи доволі потужний склад, «Дрім-Тім» розгромив суперника з рахунком 4:1.

DSC_1469

Найцікавіше – це те, що команда цю потужну переможну ходу продовжила, та ще й як! У першому ж матчі другого кола «Дрім-Тім» просто вщент «розніс» суттєво підсилений у перерві чемпіонату «Калинівський ринок» з рахунком 5:0 і кардинально змінив свою позицію в турнірній таблиці.

DSC_1480

З таким же ж рахунком підтвердила свої чемпіонські амбіції «Буковина-Ретро» в домашньому матчі проти Глибоки, а ще один із фаворитів чемпіонату – «Берегомет» – в гостях розбив «Путилу» 1:5 і з допомогою цієї перемоги вийшов на другу позицію в турнірній таблиці.

DSC_1482

Не змогла повністю оговтатися після фактичного розвалу в перерві чемпіонату «Роша», яка в першому колі виглядала більше ніж переконливо і мала непогані шанси вперше у своїй історії стати чемпіоном Чернівецької області. Власне кажучи, на матч із «Фазендою» Андрій Хабайло, президент ФК «Роша», вивів фактично іншу, нову команду, якій довелося грати навіть проти деяких своїх учорашніх партнерів. Хоч склад команди не був зіграний і гравці вперше грали разом, «Роша» продемонструвала доволі непогану гру і виглядала значно сильнішою за «Фазенду». Але, пропустивши нелогічного м’яча в першому таймі, все ж мінімально програла і другу позицію в таблиці чемпіонату області втратила.

DSC_1484

А тепер – ще раз усі результати ХІІ-го туру Чемпіонату області-2017 серед ветеранів:

«Буковина-Ретро» – «Глибока» – 5:0, «Дрім-Тім» – «Калинівський ринок» – 5:0, «Путила» – «Берегомет» – 1:5, «ЗС-Фазенда» – «Роша» – 1:0, «Кельменці» – «Садгора» – 2:1