Календар ігор турніру з міні-футболу серед ветеранів пам’яті В.Максимчука

Група «А» (35 і старші)
«БукФАМ»
«Вікторія-Візувій-Mozzarella»

«Вагонник»
«Заставна»
« Спарта»
« Дрім-Тім»
«Червона Рута»
«Роша»
«U-35 Чернівці»
«ДВС»

Група «В» (45 років і старші)
«Буковина Ретро»
«Дрім-Тім»
«Динамо»
«Берегомет»
«Іва-Коровія»

Група «С» (55 років і старші)
«Берегомет»
«Матфак»
«Заставна»
«Освіта»
«Фазенда»
«Електронмаш»

Календар ігор 

І тур 2 березня, субота

10:00  «Заставна» – «Освіта»  С 55+

10:50  «ДВС» – «Червона Рута» А 35+

11:40  «U-35 Чернівці» – «Спарта» А  35+

12:30  «БукФАМ» – «Заставна» А 35+

13:20  «Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «Вагонник» А 35+

14:10  «Роша» – «Дрім-Тім» А 35+

15:00 «Матфак» – «Фазенда» С 55+

ІІ тур 3 березня, неділя

10:00 «Берегомет» – «Електронмаш» С 55+

10:50  «Дрім-Тім» – «Іва-Коровія» В 45+

11:40   «Динамо» – «Берегомет» В 45+

12:30 «ДВС» – «Дрім-Тім» А 35+

13:20 «U-35 Чернівці» – «Вагонник»  А 35+

14:10 «Роша» – «Заставна» А 35+

 15:00 ««БукФАМ» – «Вікторія-Візувій-Mozzarella»  А 35+

 15:50«Червона Рута» – «Спарта» А 35+

ІІІ тур 9 березня, субота

10:00  «Фазенда» – «Заставна» С 55+

10:50  «Берегомет» – «Матфак»  С 55+  

11:40  «Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «ДВС» А 35+

12:30  «Заставна» – «U-35 Чернівці» А 35+

13:20  «Спарта» – «Роша» А 35+

14:10  «Дрім-Тім» – «Червона Рута» А 35+

15:00 «Вагонник» – «БукФАМ» A 35+

IV тур 10 березня, неділя

10:00  «Іва-Коровія» – «Динамо» В 45+

10:50  «Буковина Ретро» – «Дрім-Тім» В 45+      

11:40  «БукФАМ» – «ДВС» А 35+

12:30  «Вагонник» – «Роша» А 35 +

13:20«Заставна» – «Червона Рута»  А 35+

14:10«Спарта» – «Дрім-тім»  А 35+

15:00 «Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «U-35 Чернівці» А 35+

15:50 «Електронмаш» – «Освіта» С 55+

V тур 16 березня, субота

10:00  «Заставна» – «Берегомет» С 55+

10:50  «Освіта» – «Фазенда»  С 55+  

11:40  «Вагонник» – «ДВС» А 35+     

12:30  «Спарта» – «БукФАМ» А 35+

13:20  «Дрім-Тім» – «U-35 Чернівці» А 35+

14:10  «Червона Рута» – «Роша» А 35+

15:00 «Заставна» – «Вікторія-Візувій-Mozzarella» А 35+

VI тур 17 березня, неділя

10:00  «Динамо – Буковина Ретро» В 45+

10:50  «Берегомет» – «Іва-Коровія» В 45+

11:40  «ДВС»- «Роша» А 35+

12:30  «БукФАМ » – «Дрім-Тім» А 35+

13:20«Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «Спарта» А 35+

14:10«Вагонник» –  «Заставна» А 35+

15:00 «U-35 Чернівці» – «Червона Рута» А  35+

15:50 «Матфак» – Електронмаш» С 55+

VIІ тур 23березня , субота

10:00  «Берегомет» – «Освіта» С 55+

10:50  «Матфак» – «Заставна» С 55+

11:40  «Спарта» – «ДВС» А 35 +

12:30  «U-35 Чернівці» – «БукФАМ» А 35+

13:20  «Роша» – «Вікторія-Візувій-Mozzarella» А 35+

14:10  «Червона Рута» – «Вагонник» А 35+

15:00  «Дрім-Тім» – «Заставна» А 35+

VIІІ тур 24березня ,неділя

10:00  «Буковина» – «Берегомет» В 45+

10:50  «Дрім-Тім» – «Динамо» В 45+

11:40  «ДВС» – «U-35 Чернівці» А 35+

12:30  «БукФАМ» – «Роша» А 35+

13:20 «Вікторія-Візувій-Mozzarella» – «Червона Рута» А 35+

14:10 «Вагонник» – «Дрім-Тім» А 35+

15:00 « Заставна» – «Спарта» А 35+

15:50 «Електронмаш» – «Фазенда» С 55+

ІХ тур 30 березня , субота

10:00  «Фазенда» – «Берегомет» С 55+

10:50  «Освіта» – «Матфак» С 55+

11:40  «Заставна» – «Електронмаш» С 55+

12:30  «Берегомет» – «Дрім-Тім» В 45+

13:20  «Іва-Коровія» – «Буковина Ретро» В 45+

14:10  «Роша» – «U-35 Чернівці» А 35+

15:00  «Заставна» – «ДВС» А 35+

15:50  «Червона Рута» – «БукФАМ» А 35+

16:40«Спарта» – «Вагонник» А 35+

17:30«Дрім-Тім» – «Вікторія-Візувій-Mozzarella» А 35+

18:30  Закриття турніру. Підведення підсумків. Нагородження