Календар ігор на друге коло футбольного чемпіонату у СуперЛізі, Першій та Другій лігах Чернівецької області

Календар матчів Чемпіонату Чернівецької області з футболу

серед аматорів сезону 2019 року – «Суперліга»

II –е коло

1/2 фіналу – перші матчі

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
29 11.08 18.00 Волока  ФК «Волока» –  «Тереблече»  
30 09.08 18.00 Строїнці  ФК «Золотий колос» – «Ст.Вовчинець»  

1/2 фіналу – матчі-відповіді

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
31 18.08 17.30 Тереблече   «Тереблече» – ФК «Волока»  
32 18.08 17.30 Ст.Вовчинець  «Ст.Вовчинець»– ФК «Золотий колос»  

X тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
46 25.08 18.00 Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – «RA-DENT»  
47     Магала ФК «Магала» – ФК «Волока»  
48     Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Золотий колос»  
49 23.08 18.00 Мальва ФК «Університет» – ФК «Новоселиця-2017»  
50 25.08 18.00 Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Дністер»  

Фінал Кубку області (24.08.)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
33 24.08   Глибока переможець ігор №29,31 – переможець ігор №30,32  

 XI тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
51 31.08 18.00 Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «ШКВАЛ»  
52 30.08 18.00 Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «Університет»  
53 31.08 18.00 Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – «Нижні Станівці»  
54 31.08 18.00 Строїнці ФК «Золотий колос»  ФК «Магала»  
55 31.08 18.00 Волока ФК «Волока»  – «RA-DENT»  

XII тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
56 08.09   Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – ФК «Волока»  
57 07.09   Садгора «RA-DENT» – ФК «Золотий колос»  
58 08.09   Магала ФК «Магала» – ФК «Новоселиця-2017»  
59 08.09   Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Дністер»  
60 06.09   Мальва ФК «Університет» – ФК «Неполоківці»  

Резервний день – 11 вересня (середа)

XIII тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
61 13.09   Мальва ФК «Університет» – ФК «ШКВАЛ»  
62 15.09   Неполоківці ФК «Неполоківці» – «Нижні Станівці»  
63 15.09   Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «Магала»  
64 15.09   Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – «RA-DENT»  
65 14.09   Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «Волока»  

XIV тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
66 22.09   Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – ФК «Золотий колос»  
67 22.09   Волока ФК «Волока» – ФК «Новоселиця-2017»  
68 21.09   Садгора «RA-DENT» – ФК «Дністер»  
69 22.09   Магала ФК «Магала» – ФК «Неполоківці»  
70 22.09   Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Університет»  

XV тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
71 29.09   Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «ШКВАЛ»  
72 27.09   Мальва ФК «Університет» – ФК «Магала»  
73 29.09   Неполоківці ФК «Неполоківці» – «RA-DENT»  
74 29.09   Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «Волока»  
75 29.09   Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Золотий колос»  

XVI тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
76 06.10   Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – ФК «Новоселиця-2017»  
77 05.10   Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «Дністер»  
78 06.10   Волока ФК «Волока» – ФК «Неполоківці»  
79 05.10   Садгора «RA-DENT» – ФК «Університет»  
80 06.10   Магала ФК «Магала» – «Нижні Станівці»  

Резервний день – 09 жовтня (середа)

XVII тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
81 13.10   Магала ФК «Магала» – ФК «ШКВАЛ»  
82 13.10   Нижні Станівці «Нижні Станівці» – «RA-DENT»  
83 13.10   Мальва ФК «Університет» – ФК «Волока»  
84 13.10   Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Золотий колос»  
85 13.10   Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «Новоселиця-2017»  

XVIII тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
86 20.10   Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – ФК «Дністер»  
87 20.10   Новоселиця ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Неполоківці»  
88 20.10   Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «Університет»  
89 20.10   Волока ФК «Волока» – «Нижні Станівці»  
90 20.10   Садгора «RA-DENT» – ФК «Магала»  

Матч за «Суперкубок» Чернівецької області з футболу сезону 2019 року

(дата, час та місце проведення – за призначенням)

.

Календар матчів Першості Чернівецької області з футболу

серед аматорів сезону 2019 року – «Перша ліга»

II –е коло

1/2 фіналу кубку області – перші матчі

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
29 11.08 18:00 Волока  ФК «Волока» –  «Тереблече»  
30 09.08 18:00 Строїнці  ФК «Золотий колос» – «Ст.Вовчинець»  

1/2 фіналу кубку області – матчі-відповіді

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
31 18.08 17:30 Тереблече   «Тереблече» – ФК «Волока»  
32 18.08 17:30 Ст.Вовчинець  «Ст.Вовчинець»– ФК «Золотий колос»  

X тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
46 перенос   Молодія ФК «Чагор» – «Ст.Вовчинець»  
47 17.08 18:00 Біла «TOM.studio» – ФК «Фазенда»  
48 17.08 18:00 Чернівці УСК «Довбуш»  – «Молодія»  
49 18.08 18:00 Станівці «Станівці» –  «Топоровці»  
50 перенос   Глибока ФК «Глибока»  – «Тереблече»  

Фінал Кубку області (24.08.)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
33 24.08   Глибока переможець ігор №29,31 – переможець ігор №30,32  

XI тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
51 25.08 18:00 Глибока ФК «Глибока» – ФК «Чагор»  
52     Тереблече «Тереблече» – «Станівці»  
53 25.08 18:00 Молодія «Молодія» – «Топоровці»  
54 26.08 18:00 Чернівці УСК «Довбуш» – «TOM.studio»  
55     Жучка ФК «Фазенда»  – «Ст.Вовчинець»  

XII тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
56 31.08 18:00   ФК «Чагор» – ФК «Фазенда»  
57 31.08 18:00 Ст.Вовчинець «Ст.Вовчинець» – УСК «Довбуш»  
58 31.08 18:00 Біла «TOM.studio»  – «Топоровці»  
59 31.08 18:00 Молодія «Молодія» – «Тереблече»  
60 01.09 18:00 Станівці «Станівці» – ФК «Глибока»  

Резервний день – 04 вересня (середа)

XIII тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
61 07.09   Молодія ФК «Чагор» – «Станівці»  
62 07.09   Глибока ФК «Глибока» – «Молодія»  
63 08.09   Тереблече «Тереблече» – «TOM.studio»  
64 07.09   Топорівці «Топоровці» – «Ст.Вовчинець»  
65 07.09   Чернівці УСК «Довбуш» – ФК «Фазенда»  

XIV тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
66 14.09     ФК «Чагор» – УСК «Довбуш»  
67 14.09   Жучка ФК «Фазенда»  – «Топоровці»  
68 14.09   Ст.Вовчинець «Ст.Вовчинець» – «Тереблече»  
69 14.09   Біла «TOM.studio» – ФК «Глибока»  
70 14.09   Молодія «Молодія»  – «Станівці»  

XV тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
71 21.09   Молодія «Молодія» – ФК «Чагор»  
72 22.09   Станівці «Станівці» – «TOM.studio»  
73 20.09   Глибока ФК «Глибока» – «Ст.Вовчинець»  
74 22.09   Тереблече «Тереблече» – ФК «Фазенда»  
75 21.09   Топорівці «Топоровці» – УСК «Довбуш»  

XVI тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
76 28.09   Молодія ФК «Чагор» – «Топоровці»  
77 28.09   Чернівці УСК «Довбуш»  – «Тереблече»  
78 28.09   Жучка ФК «Фазенда» – ФК «Глибока»  
79 28.09   Ст.Вовчинець «Ст.Вовчинець» – «Станівці»  
80 28.09   Біла «TOM.studio»  – «Молодія»  

Резервний день – 02 жовтня (середа)

XVII тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
81 05.10   Біла «TOM.studio» – ФК «Чагор»  
82 05.10   Молодія «Молодія»  – «Ст.Вовчинець»  
83 06.10   Станівці «Станівці» – ФК «Фазенда»  
84 05.10   Глибока ФК «Глибока» – УСК «Довбуш»  
85 06.10   Тереблече «Тереблече» – «Топоровці»  

XVIII тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
86 12.10   Молодія ФК «Чагор» – «Тереблече»  
87 12.10   Топорівці «Топоровці» – ФК «Глибока»  
88 12.10   Чернівці УСК «Довбуш»  – «Станівці»  
89 12.10   Жучка ФК «Фазенда» – «Молодія»  
90 12.10   Ст.Вовчинець «Ст.Вовчинець» – «TOM.studio»  

.

Календар матчів Першості Чернівецької області з футболу

серед аматорів сезону 2019 року – «Друга ліга»

II –е коло

«Кубок Ліги» 1/4 фіналу (перші матчі)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
1 07.07 11.00 Тереблече ФК «Порубне» – ФК «Луківці»  
2 07.07 11.00 Коровія ФК «Коровія» – ФК «Черепківка»  
3 07.07 11.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Кам’янка»  
4 07.07 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – СК «Глибока-2»  

«Кубок Ліги» 1/4 фіналу (матчі-відповіді)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
5 14.07 11.00 Луківці ФК «Луківці»- ФК «Порубне»  
6 14.07 11.00 Черепківка ФК «Черепківка»- ФК «Коровія»  
7 14.07 12.00 Кам’янка ФК «Кам’янка»- ФК «Енергія»  
8 14.07 11.00 Глибока СК «Глибока-2»- ФК «Магістраль»  

X тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
46 18.08 11.00 Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Порубне»  
47 18.08 11.00    ФК «Магістраль» – ФК «Луківці»  
48 18.08 12.00 Кам’янка ФК «Кам’янка» – ФК «Коровія»  
49 18.08 11.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Черепківка»  
50 18.08 11.00 Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Чудей»  

XI тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
51 25.08 11.00 Чудей ФК «Чудей» – СК «Глибока-2»  
52 25.08 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Тисівці»  
53 25.08 11.00 Порубне ФК «Порубне» – ФК «Кам’янка»  
54 25.08 11.00 Луківці ФК «Луківці» – ФК «Енергія»  
55 25.08 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Коровія»  

XII тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
56 01.09 11.00 Чудей ФК «Чудей» – ФК «Магістраль»  
57 01.09 11.00 Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Кам’янка»  
58 01.09 11.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Тисівці»  
59 01.09 11.00 Порубне ФК «Порубне» – ФК «Черепківка»  
60 01.09 11.00 Коровія ФК «Коровія» – ФК «Луківці»  

Резервний день – 04 вересня

XIII тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
61 08.09 11.00 Кам’янка ФК «Кам’янка» – ФК «Чудей»  
62 08.09 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Енергія»  
63 08.09 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – СК «Глибока-2»  
64 08.09 11.00 Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Коровія»  
65 08.09 11.00 Луківці ФК «Луківці» – ФК «Порубне»  

XIV тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
66 15.09 11.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Чудей»  
67 15.09 12.00 Кам’янка ФК «Кам’янка» – ФК «Черепківка»  
68 15.09 11.00 Коровія ФК «Коровія» – ФК «Магістраль»  
69 15.09 11.00 Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Луківці»  
70 15.09 11.00 Порубне ФК «Порубне» – ФК «Тисівці»  

«Кубок Ліги» 1/2 фіналу (перші матчі)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
9          
10          

XV тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
71 22.09 11.00 Чудей ФК «Чудей» – ФК «Черепківка»  
72 22.09 11.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Коровія»  
73 22.09 11.00 Луківці ФК «Луківці» – ФК «Кам’янка»  
74 22.09 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Порубне»  
75 22.09 11.00 Тисівці ФК «Тисівці» – СК «Глибока-2»  

XVI тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
76 29.09 11.00 Коровія ФК «Коровія» – ФК «Чудей»  
77 29.09 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Луківці»  
78 29.09 11.00 Порубне ФК «Порубне» – ФК «Енергія»  
79 29.09 12.00 Кам’янка ФК «Кам’янка» – ФК «Тисівці»  
80 29.09 11.00 Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Магістраль»  

«Кубок Ліги» 1/2 фіналу (матчі-відповіді) 

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
11          
12          

XVII тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
81 06.10 11.00 Луківці ФК «Луківці» – ФК «Чудей»  
82 06.10 11.00 Порубне ФК «Порубне» – ФК «Коровія»  
83 06.10 11.00 Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Черепківка»  
84 06.10 11.00 Тарашани ФК «Енергія» – СК «Глибока-2»  
85 06.10 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Кам’янка»  

«Кубок Ліги» фінал

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
13 14.10   Глибока    

 XVIII тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
86 20.10 11.00 Чудей ФК «Чудей» – ФК «Порубне»  
87 20.10 11.00 Тиівці ФК «Тисівці» – ФК «Луківці»  
88 20.10 11.00 Коровія ФК «Коровія» – СК «Глибока-2»  
89 20.10 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Черепківка»  
90 20.10 12.00 Кам’янка ФК «Кам’янка» – ФК «Енергія»