Визначились дати проведення 23 турніру з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Віктора Максимчука 2018р.

Група «А» (35 і старші)

  1. «Кемер»
  2. «Червона рута»
  3. «Бук ФАМ-Бульвар»
  4. «Форвард»
  5. « Коровія-Візувій»
  6. « Роша- Кіцмань»
  7. «Фаворит»
  8. «Дрім-Тім»

 

Група «В» (45 років і старші)

  1. «ФСК Роша»
  2. « Фазенда»
  3. « Киселів»
  4. «Динамо»
  5. «Шишківці»
  6. « Мрія Заставна»
  7. «Калинівський ринок»
  8. «Буковина Ретро»


І тур 17.03.2018 р. – субота

09:00 «Бук ФАМ-Бульвар» – «Роша- Кіцмань»А

09:50 «Киселів» – «Мрія Заставна» В

10:40 «Червона Рута» – «Фаворит» А

11:30 «Кемер» – « Дрім-Тім» А

12:20 «ФСК Роша» – «Буковина Ретро» В

13:10 «Форвард» – «Коровія- Візувій» А

14:00 «Динамо» – «Шишківці» В

14:50 «Фазенда» –  Калннівський ринок» В

 

II тур 31.03.2018 р. – субота

10:00 «Фаворит» – «Бук ФАМ Бульвар» А

10:50 «Роша- Кіцмань» – «Форвард» А

11:40 «Кемер» – «Червона Рута» А

12:30 «Мрія Заставна» – «Динамо» В

13:20 «Буковина Ретро» – «Шишківці» В

14:10 «Дрім-Тім» – «Коровія-Візувій» А

15:00 «Калннівський ринок» – «Киселів» В

15:50 «ФСК Роша »- «Фазенда» В

 

 

III тур 01.04.2018 р. – неділя

10:00 «Бук ФАМ Бульвар» – «Кемер» А

10:50 «Коровія- Візувій» – «Роша- Кіцмань» А

11:40 «Киселів» – «ФСК Роша» В

12:30 «Червона Рута» – «Дрім-Тім» А

13:20 «Форвард» – «Фаворит» А

14:10 «Фазенда» – «Буковина Ретро» В

15:00 «Шишківці» – «Мрія Заставна» В

15:50 «Динамо» – «Калинівський ринок» В

 

IV тур 14.04.2018 р. – субота

10:00 «Фазенда» – «Киселів» В

10:50 «Фаворит» – «Коровія-Візувій» А

11:40 «Кемер» – «Форвард» А

12:30 «Буковина Ретро» – «Мрія Заставна» В

13:20 «Червона Рута» – «Бук ФАМ Бульвар» А

14:10 «Дрім-Тім» – «Роша- Кіцмань» А

15:00 «ФСК Роша» – «Динамо» В

15:50 «Калинівський ринок» – «Шишківці» В

 

V тур 15.04.2018 р. – субота

10:00 «Коровія-Візувій» – «Кемер» А

10:50 «Киселів» – «Буковина Ретро» В

11:40 «Шишківці» – «ФСК Роша» В

12:30 «Бук ФАМ Бульвар» – «Дрім-Тім» А

13:20 «Форвард»- «Червона Рута» А

14:10 «Динамо» – «Фазенда» В

15:00 «Роша- Кіцмань» – “Фаворит» А

15:50 «Мрія Заставна» – «Калинівський ринок» В

 

VI тур 21.04.2018 р. – субота

10:00 «Кемер» – «Роша- Кіцмань» А

10:50 «Киселів» – «Динамо» В

11:40 «Червона Рута» – «Коровія-Візувій» А

12:30 «БукФам-Бульвар»- «Форвард» А

13:20 «ФСК Роша» – «Мрія Заставна» В

14:10 «Дрім-Тім» – «Фаворит» А

15:00 «Фазенда» – «Шишківці» В

15:50 «Буковина Ретро» – «Калинівський ринок» В

 

VІІ тур 22.04.2018 р. – неділя

10:00 «Фаворит» – «Кемер» А

10:50 «Шишківці» – «Киселів» В

11:40 «Коровія- Візувій» – «Бук ФАМ Бульвар» А

12:30 «Мрія Заставна» – «Фазенда» В

13:20 « Роша-Кіцмань» – «Червона Рута» А

14:10 «Калинівський ринок» – «ФСК Роша» В

15:00 «Форвард» – «Дрім-Тім» А

15:50 «Динамо» – «Буковина Ретро» В

 

16:45 Закриття турніру. Підведення підсумків. Нагородження.

Оргкомітет!