Календар ОДЮФЛ

Календар ОДЮФЛ

 

ІІ коло

ХІІ тур «В»

6 квітня середа

84 17.00 Матрікс Мета В Клішківці  
85 16.00 Спартак ДЮСШ-1 В Ленківці  
86 17.00 Веренчанка Новоселиця В Веренчанка  
87 15.00 Волока Сторожинець В Волока  

7 квітня четвер

88 17.00 Буковина-03 Буковина-02 В Олімпія  

ХІІІ тур «В»

9 квітня субота

89 11.00 Сторожинець Веренчанка В Сторожинець  
90 11.00 Новоселиця Буковина-03 В Чорнівка  
91 11.00 Буковина-02 Спартак В Олімпія  
92 11.00 ДЮСШ-1 Матрікс В Гарт  

VIII тур «А», ХІV тур «В»

12 квітня вівторок

95 16.30 Буковина-00 Освіта А Ленківці  
97 18.00 Буковина-01 Глибока А Ленківці  
98 17.00 Веренчанка Волока В Веренчанка  
93 16.00 Мета Путила В ЗОШ 27  

13  квітня середа

94 18.00 Форвард Банилів А Ленківці  
96 16.30 Шанс ДЮСШ-1 А Ленківці  

14  квітня четвер

99 17.00 Спартак Новоселиця В Ленківці  
100 17.30 Буковина-03 Сторожинець В Олімпія  
101 17.00 Путила ДЮСШ-1 В Путила  

ІХ тур «А», ХV тур «В»

19 квітня вівторок

103 17.00 Буковина-00 Форвард А Ленківці  
104 16.30 Освіта Буковина-01 А ЗОШ 27  
105 18.00 ДЮСШ-1 Банилів А Гарт  
106 17.00 Волока Буковина-03 В Волока  
107 17.00 Сторожинець Спартак В Сторожинець  
108 17.00 Новоселиця Матрікс В Новоселиця  
109 17.00 Путила Буковина-02 В Путила  

20  квітня середа

110 17.00 Глибока Шанс А Глибока  

21  квітня четвер

111 17.00 ДЮСШ-1 Мета В Гарт  

КУБОК

1/4 фіналу Гр. «В», 1/2 фіналу Гр. «А» (кубок з однієї гри)

26 квітня вівторок

8 17.00 Веренчанка Буковина-03 В Веренчанка  
9 16.30 Буковина-02 Спартак В Ленківці  
10 17.00 Путила Новоселиця В Путила  
11 16.30 Мета ДЮСШ-1 В ЗОШ 27  
12 17.30 ДЮСШ-1 Буковина-00 А Гарт  
13 17.30 Буковина-01 Банилів А Ленківці  

КУБОК

1/2 фіналу Гр. «В» (кубок з однієї гри)

29 квітня п’ятниця

14 В  
15 В  

Х тур «А», ХVІ тур «В»

10 травня вівторок

112 16.30 Форвард ДЮСШ-1 А Ленківці  
113 18.00 Буковина-01 Буковина-00 А Ленківці  
102 17.00 Матрікс Буковина-02 В Клішківці  
114 17.00 Путила Новоселиця В Путила  

11  травня середа

115 16.30 Спартак Волока В Ленківці  
116 17.30 Буковина-03 Веренчанка В Ленківці  
117 17.00 Шанс Освіта А Парк  

12  травня  четвер

118 17.00 Банилів Глибока А Банилів  

14  травня субота

119 11.00 Матрікс Сторожинець В Клішківці  
161 10.00 ДЮСШ-1 Буковина-03 В Парк  

ХІ тур «А»,  ХVІІ тур «В»

17 травня вівторок

120 17.30 Буковина-01 Форвард А Ленківці  
121 17.00 Освіта Банилів А Парк  
122 17.00 Глибока ДЮСШ-1 А Глибока  
123 17.00 Волока Матрікс В Волока  
124 16.00 Сторожинець Путила В Сторожинець  
125 16.30 Буковина-02 ДЮСШ-1 В Ленківці  

18  травня середа

126 17.00 Буковина-00 Шанс А Ленківці  
127 17.00 Веренчанка Спартак В Веренчанка  

19  травня  четвер

128 17.00 Новоселиця Мета В Новоселиця  

ХІ тур «А», ХVІІІ тур «В»

21 травня субота

129 10.00 Мета Сторожинець В Парк  
130 11.00 ДЮСШ-1 Новоселиця В Парк  
131 13.00 Путила Волока В Путиа  
132 11.00 Матрікс Веренчанка В Клішківці  
133 10.00 Спартак Буковина-03 В Ленківці  

ХІ тур «А», ХІХ тур «В»

24 травня вівторок

135 17.00 Буковина-03 Матрікс В Ленківці  
136 16.00 Веренчанка Путила В Веренчанка  
137 17.00 Волока Мета В Волока  
138 17.00 Сторожинець ДЮСШ-1 В Сторожинець  

 

 

 

 

 

 

 

ХІІ тур «А»,  ХХ тур «В»

28 травня субота

140 10.00 Шанс Буковина-01 А Ленківці  
141 11.30 Форвард Глибока А Ленківці  
142 11.00 ДЮСШ-1 Освіта А Парк  
143 11.00 Буковина-02 Сторожинець В Ленківці  
144 11.00 ДЮСШ-1 Волока В Парк  
145 12.00 Мета Веренчанка В Парк  
146 12.30 Путила Буковина-03 В Путила  
147 11.00 Матрікс Спартак В Клішківці  

ХХІ тур «В»

30  травня понеділок

148 17.00 Буковина-03 Мета В Ленківці  

2 червня четвер

149 11.00 Банилів Буковина-00 А Банилів  
150 12.30 Спартак Путила В Ленківці  
151 11.00 Веренчанка ДЮСШ-1 В Веренчанка  
152 11.00 Волока Буковина-02 В Волока  
153 11.30 Сторожинець Новоселиця В Сторожинець  

ХІІІ тур «А»,  ХІХ тур «В»

4  червня  субота

139 11.00 Новоселиця Буковина-02 В Новоселиця  
154 11.00 Буковина-00 ДЮСШ-1 А Ленківці  
155 11.00 Освіта Глибока А Парк  
156 11.00 Банилів Буковина-01 А Банилів  

5  червня неділя

157 11.00 Шанс Форвард А Ленківці  

ХІV тур «А»,  ХХІІ тур «В»

7 червня вівторок

158 11.00 Глибока Буковина-00 А Глибока  
159 10.00 Мета Спартак В Парк  
160 11.00 ДЮСШ-1 Буковина-01 А Парк  
162 12.30 Путила Матрікс В Путила  
163 11.00 Новоселиця Волока В Новоселиця  
164 11.00 Буковина-02 Веренчанка В Ленківці  

8  червня середа

165 11.00 Форвард Освіта А Ленківці  
166 11.00 Банилів Шанс А Банилів  

КУБОК

Ф І Н А Л  «А», «В»

15 червня середа

16    
17    

С У П Е Р К У Б О К

 17  червня п’ятниця

1    
2