Останні новини

У Герцаївському районі пройшов дитячий міні-фестиваль “Відкриті уроки футболу”

  16 вересня у с.Горбово пройшов дитячий міні-фестиваль “Відкриті уроки футболу” присвячений Тижню масового футболу УЄФА. Головним завданням цього фестивалю було залучення дітей...
Читати далі

Фінішував перший груповий етап Чемпіонату Чернівецької області з футболу сезону 2016 р. серед аматорів

Завершилися матчі І групового етапу Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2016 року. Нагадаємо, на цьому етапі команди-учасниці були поділені на...
Читати далі

Суддівські призначення на Кубок області, Чемпіонат міста, Чемпіонат серед ветеранів та Лігу Чемпіонів Чернівецької області

Визначились  бригади арбітрів на Кубок області , Чемпіонат міста, Чемпіонат серед ветеранів та Лігу Чемпіонів Чернівецької області.   Лист призначень розміщений у вкладці...
Читати далі

Cуддівські призначення на Чемпіонат та Кубок області , Чемпіонат міста, Чемпіонат серед ветеранів та Лігу Чемпіонів Чернівецької області

Визначились  бригади арбітрів на Чемпіонат та Кубок області , Чемпіонат міста, Чемпіонат серед ветеранів та Лігу Чемпіонів Чернівецької області.   Лист призначень розміщений...
Читати далі

Турнір “Шкіряний м’яч-Кубок Кока-Кола” в Чернівцях виграли школяри Дніпра

Дуже цікавими та напруженими виявилися вирішальні матчі Всеукраїнського фіналу щорічного дитячого футбольного турніру «Шкіряний м’яч – Кубок Кока-Кола» сезону 2015-16 рр. серед школярів...
Читати далі

Турнірні таблиці Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2016 року (станом на 24.09.16)

Група за 1-6 місця

м. Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Волока» 6 6 0 0 27-2 18
2. ФК «Університет» 6 4 0 2 11-7 12
3. «Колос» 6 2 2 2 5-12 8
4. ФК «Іванківці» 6 2 1 3 6-8 7
5. «Колос-Підгіря» 6 1 1 4 4-14 4
6. ФСК «Слобода» 6 0 2 4 5-15 2

 

II тур (23-24 вересня,п’ятниця-субота)

Дата Час Гра рахунок
4 23.09 16.00 3 м. «Схід» «Колос» – 2 м. «Захід» ФК «Іванківці» 1:0
5 23.09 16.00 2 м. «Схід» ФСК «Слобода» – 3 м. «Захід» «Колос-Підгіря» 1:2
6 24.09 16.00 1 м. «Схід» ФК «Волока» – 1 м. «Захід» ФК «Університет» 5:1

III тур (30 вересня, 01 жовтня, п’ятниця-субота)

Дата Час Гра рахунок
7 30.09 16.00 1 м. «Захід» ФК «Університет» – 2м. «Схід» ФСК «Слобода»  
8 01.10 16.00 2 м. «Захід» ФК «Іванківці» 1 м. «Схід» ФК «Волока»  
9 30.09 16.00 3 м. «Захід» «Колос-Підгіря» 3 м. «Схід» «Колос»  

 

Група за 7-12 місця

м. Команда і в н п р-м оч.
7. «Спарта-Буковина» 6 3 3 0 18-9 12
8. ФК «Карпати-ДЛГ» 6 3 2 1 11-5 11
9. «Велес» 6 3 1 2 12-12 10
10. «Вижниця-Черемош» 5 2 1 2 6-8 7
11. ФК «Мрія-Заставна» 6 1 1 4 5-10 4
12. «Драгуш Воде» 5 0 2 3 0-8 2

 

II тур (24 вересня,субота)

Дата Час Гра рахунок
4 перенос   6 м. «Схід» «Драгуш Воде» – 5 м. «Захід» «Вижниця-Черемош»  
5 24.09 16.00 5  м. «Схід» «Велес» 6  м. «Захід» ФК «Мрія-Заставна» +:-
6 24..09 13.00 4  м. «Схід» «Спарта-Буковина» – 4  м. «Захід» ФК «Карпати-ДЛГ» 2:2

III тур (01 жовтня,субота)

Дата Час Гра рахунок
7 01.10 16.00 4 м. «Захід» ФК «Карпати-ДЛГ» – 5 м. «Схід» «Велес»  
8 01.10 16.00 5 м. «Захід» «Вижниця-Черемош» – 4 м. «Схід» «Спарта-Буковина»  
9 01.10 16.00 6 м. «Захід» ФК «Мрія-Заставна» 6 м. «Схід» «Драгуш Воде»  

Кубок Чернівецької області з футболу сезону 2016 року

27 вересня, вівторок – ½ фіналу кубку області (перші матчі)

Дата Час Гра рахунок
13 27.09 16.00 ФК «Мрія-Заставна» – ФК «Іванківці»  
14 27.09 16.00 ФК «Волока» – ФК «Університет»  

 

04 жовтня, вівторок – ½ фіналу кубку області (матчі-відповіді)

14 жовтня, п’ятниця – Фінал кубку області

Кращі бомбардири

Зачиковський Денис – ФСК “Слобода” – 11(1) м’ячів
Циганчук Олег – “Спарта-Буковина” – 7(1) м’ячів

 

Наступний матч пропускають:

Ільїн Сергій – ФК “Волока”
Богачук Роман – ФК “Велес”
Волоховський Дмитро – ФК “Велес”
Попов Олександр – ФК “Велес”