Останні новини

Турнірна таблиця Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2019 року «СУПЕРЛІГА»

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Волока» 8 6 2 0 34-9 20
2. ФК «ШкВал» 8 6 1 1 17-9 19
3. ФК «Неполоківці» 8 5 1 2 14-7 16
4. ФК «Золотий Колос» 8 5 0 3 17-11 15
5. ФК «Дністер» 8 4 1 3 20-13 13
6. ФК «Магала» 8 3 1 4 10-12 10
7. «Нижні Станівці» 8 3 1 4 5-12 10
8. ФК «Університет» 8 2 1 5 13-18 7
9. «RADENT» 8 2 0 6 8-22 6
10. ФК «Новоселиця-2017» 8 0 0 8 6-31 0

Таблиця бомбардирів Суперліги

Кифяк Володимир – “ШкВал” – 6
Меркушов Артем – ФК “Волока” – 6
Шишмарьов Павло – ФК “Дністер” – 5
Куляк Геннадій – ФК “Неполоківці” – 4
Одайний Станіслав – ФК “Університет” – 4
Ілюк Максим – ФК “Волока”- 4

VІІІ тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
36 16.06 18.00 с. Чорнівка ФК «ШкВал» – ФК «Магала»  2:1
37 15.06 18.00 «Садгора”
«RA-DENT» – «Нижні Станівці»  0:1
38 14.06 18.00 c. Волока ФК «Волока» – ФК «Університет»  5:0
39 15.06 18.00 с. Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «Неполоківці»  0:1
4016.06 18.00 м. Новоселиця ФК “Новоселиця-2017 – ФК «Дністер»  0:3

1/4 кубка області – матчі – відповіді

гри
Дата
ЧасСтадіонГраРахунок
  2518.06 17.30Чернівці ФК «Чагор» – ФК «Волока» 2:2
  2619.06 17.30Тереблече «Tереблече» – «TOM. studio» 6:1
2718.06 17.30
ГлибокаФК «Глибока»– ФК «Золотий Колос» 1:1
  2819.06 17.30
Чернівці УСК «Довбуш» – «Ст.Вовчинець» 1:3

IX тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
41 23.06 18.00 м. Новодністровськ ФК «Дністер» – ФК «ШкВал»
42 Не відб-ся с. Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК “Новоселиця-2017”
43 21.06 18.00 “Мальва” ФК «Університет» – ФК «Золотий колос»
44 23.06 18.00 с. Нижні Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Волока»
45 23.06 18.00 с. Магала ФК «Магала» – «RA-DENT»

Турнірна таблиця Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2019 року «ПЕРША ЛІГА»

Команда і в н п р-м оч.
1. «Тереблече» 8 7 1 0 19-10 22
2. « TOM. Studio» 8 5 2 1 19-10 17
3. «Ст.Вовчинець» 8 4 4 0 21-10 16
4. ФК «Чагор» 8 3 3 2 23-19 12
5. «Молодія» 8 3 1 4 20-23 10
6. «Топорівці» 8 2 2 4 8-20 8
7. ФК «Фазенда» 7 1 3 3 13-13 6
8. ФК «Глибока» 6 1 2 3 9-14 5
9. «Станівці» 8 1 2 5 12-18 5
10. УСК «Довбуш» 7 1 0 6 9-16 3

VІІІ тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
3615.06 18.00 с. Молодія «Чагор» – «TOM. Studio» 2:4
3715.0618.00с. Ст.Вовчинець «Старий Вовчинець» – «Молодія» 3:3
3815.06 18.00 “Жучка”   ФК «Фазенда» – «Станівці» 2:2
4015.06 18.00 с. Топорівці «Топорівці» – «Tереблече» 1:3

ІХ тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
41 23.06 18.00 с. Тереблече «Tереблече» – ФК “Чагор”  
42 22.06 18.00 смт. Глибока ФК «Глибока» – «Топорівці»  
43 23.06 18.00 с. Станівці«Станівці» – УСК «Довбуш»  
44 22.06. 18.00 с. Молодія «Молодія» – ФК «Фазенда»  
45 22.06 18.00 с. Біла «TOM. Studio» – «Старий Вовчинець»  

Таблиця бомбардирів Першої Ліги

Гакман Василь – “Молодія” – 10
Чапля Василь – “Старий Вовчинець” – 8
Савчук Іван – “Тереблече” – 7
Воробець Володимир – “Старий Вовчинець” – 5
Мокан Віорел – “Станівці” – 5
Максимчук Сергій – “TOM. studio” – 5
Андоній Віталій – ФК “Чагор” – 4
Анжієвський Тарас – “Старий Вовчинець” – 4

Турнірна таблиця Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2019 року «ДРУГА ЛІГА»

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Камянка» 7 7 0 0 28-6 21
2. ФК «Магістраль» 6 4 1 1 22-11 13
3. ФК «Чудей» 6 4 0 2 12-8 12
4. ФК «Коровія» 5 3 0 2 12-8 9
5. ФК «Тисівці» 5 2 2 1 11-11 8
6. ФК «Луківці» 7 2 3 2 12-11 8
7. ФК «Порубне» 7 1 3 3 16-17 6
8. СК «Глибока- 2» 7 1 3 3 5-14 6
9. ФК «Енергія» 7 1 1 5 7-21 4
10. ФК «Черепківка» 7 0 2 5 8-24 2



VII  тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
31 16.06 11.00 Чудей ФК «Чудей» – ФК «Коровія»
  2:1
32 16.06 11.00 Луківці ФК «Луківці» – ФК «Черепківка»   6:2
33 16.06 11.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Порубне»   0:6
34 16.06 11.00 Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Кам’янка»   2:5
35 16.06 12.00 Глибока ФК «Магістраль» – СК «Глибока-2»   5:1

VІІІ тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
36 23.06 11.00 Чудей ФК «Чудей» – ФК «Луківці»
37 23.06 11.00 Коровія ФК «Коровія» – ФК «Порубне»
384 23.06 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Тисівці»
39 23.06 11.00 Глибока СК «Глибока – 2» – ФК «Енергія»
40 23.06 12.00Кам’янка ФК «Кам’янка» – ФК «Магістраль»


Наступний матч пропускають:

Вішніцький Станіслав – ФК “Волока”
Ілюк Максим – ФК “Волока”
Попик Петро – ФК “Дністер”
Боднарчук Олександр – ФК “Золотий колос”
Королянчук Андрій – ФК “Золотий колос”
Гостюк Іван – ФК “Магала”
Раковіца Василь – ФК “Магала”
Абрамовський Ілля – “ШкВал”
Cоломян Максим – ФК “Глибока”
Карлійчук Юрій – “Старий Вовчинець”
Песаревський Валентин – “Тереблече”
Унгурян Богдан – УСК “Довбуш”
Квасниця Євген – ФК “Чагор”
Мага Костянтин – ФК “Чагор”