Останні новини

Турнірна таблиця Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2019 року «СУПЕРЛІГА»

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Волока» 12 10 2 0 51-14 32
2. ФК «Неполоківці» 12 9 1 2 25-10 28
3. ФК «Шквал» 13 9 1 3 31-19 28
4. ФК «Дністер» 13 7 1 5 32-23 22
5. ФК «Золотий колос» 13 6 2 5 26-23 20
6. ФК «Магала» 12 5 2 5 21-18 17
7. «Нижні Станівці» 12 3 3 6 9 – 21 12
8. ФК «Університет» 13 3 1 9 19-34 10
9. «RADENT» 13 3 0 10 14-36 9
10. ФК «Новоселиця-2017» 13 1 1 11 8-38 4

.

Таблиця бомбардирів Суперліги

Кифяк Володимир – “ШкВал” – 10
Меркушов Артем – ФК “Волока” – 9
Гордей Андрій – ФК “Волока” – 7
Ілюк Максим – ФК “Волока” – 7

ХІІІ тур

ДатаЧасСтадіонГраРахунок
6113.0916.00МальваФК «Університет » – ФК«Шквал» 0:4
6315.0914.00Новодністровськ ФК “Дністер” – ФК “Магала” 3:2
6415.0917.00Новоселиця ФК “Новоселиця 2017” – “Ra-Dent” 0:1
6515.0916.00СтроїнціФК “Золотий Колос” – ФК “Волока” 0:3

ХІV тур

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
6622.09 15:00Садгора ФК «ШКВАЛ» – ФК «Золотий колос»
6722.09 15.00 Волока ФК «Волока» – ФК «Новоселиця 2017»
68 21.09 15.00 Садгора “Ra-Dent” – ФК “Дністер”  
6922.0915.00МагалаФК “Магала”- ФК “Неполоківці”
7022.0915.00Нижні СтанівціФК “Нижні Станівці” – ФК “Університет”

Перенесені матчі

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
4724.0916:00МагалаФК “Магала” – ФК “Волока”
6224.0916:00НеполоківціФК “Неполоківці” – “Нижні Станівці”

Турнірна таблиця Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2019 року «ПЕРША ЛІГА»

Команда і в н п р-м оч.
1. «Тереблече» 13 9 3 1 28-20 30
2. «Ст.Вовчинець» 13 7 5 1 31-18 26
3. «TOM. Studio» 13 7 4 2 33-16 25
4. ФК «Чагор» 12 5 4 3 29-23 19
5. ФК “Топорівці” 14 5 3 6 20-32 18
6. ФК «Глибока” 12 5 2 5 16-20 17
7. “Молодія” 14 5 1 8 29-36 16
8. УСК «Довбуш» 14 4 1 9 21-26 13
9. «Станівці» 13 3 3 7 20-26 12
10. ФК “Фазенда” 14 1 4 9 18-28 7

ХІV тур

№ гри Дата Час Стадіон Гра Рахунок
66 14.09 16.00 Чернівці “Чагор” – УСК «Довбуш»   0:1
67 14.09 16.00 Жучка ФК “Фазенда” – “Топорівці”   1:4
68 14.09 16.00 Ст. Вовчинець«Ст. Вовчинець» – «Тереблече»   1:2
7014.0916.00 Молодія“Молодія” – “Станівці” 1:2

ХV тур

№ гриДатаЧасСтадіонГраРахунок
7121.09 15:00 Молодія “Молодія” – ФК “Чагор”
7222.0915:00Станівці“Станівці” – “TOM. Studio”
7321.0915:00Глибока ФК “Глибока” – “Ст. Вовчинець”
7422.0915:00Тереблече “Тереблече” – ФК “Фазенда”
7522.0915:00ТопорівціФК “Топорівці” – УСК “Довбуш”

Перенесені матчі

№ гриДатаЧасСтадіонГраРахунок
4602.10ФК “Чагор” – “Ст. Вовчинець”
50 18.09 16:00Глибока ФК “Глибока” – “Тереблече
6124.0916:00ФК “Чагор” – “Станівці”
6924.0916:00Біла“TOM. Studio” – “Глибока”

Таблиця бомбардирів Першої Ліги

Чапля Василь – “Старий Вовчинець” – 10
Савчук Іван – “Тереблече” – 8
Мокан Віорел – “Станівці” – 8

Турнірна таблиця Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2019 року «ДРУГА ЛІГА»

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Камянка» 13 12 1 0 46-12 37
2.   ФК «Чудей»
14 10 0 4 31-24 30
3.   ФК “Магістраль” 14 9 2 3 49-24 29
4. ФК «Коровія» 14 9 1 4 36-20 28
5. СК «Глибока-2» 14 4 4 7 15-29 16
6. ФК «Луківці» 14 4 2 8 23-31 14
7. ФК “Тисівці” 14 3 4 7 21-27 13
8. ФК «Енергія» 14 4 1 9 18-37 13
9. ФК Черепківка» 14 1 4 9 15-41 7
10. ФК «Порубне» 13 1 3 9 25-35 6

XIV тур

№ гриДатаЧасСтадіонГраРахунок
6614.0917.00Тарашани ФК “Енергія” – ФК “Чудей” 2:1
6715.0912.00Кам’янкаФК “Кам’янка” – ФК “Черепківка” 2:0
6815.0911.00 Коровія ФК “Коровія” – ФК “Магістраль” 0:3
6915.0911.00ГлибокаСК “Глибока-2” – ФК “Луківці” 3:2
7015.0911.00ТереблечеФК “Порубне” – ФК “Тисівці” 1:3

“Кубок Ліги” 1/2 фіналу. (Матчі-відповіді)

№ гриДатаЧасСтадіонГраРахунок
1118.0916.00Глибока ФК “Магістраль” – ФК “Коровія”
1218.0916.00ЛуківціФК “Луківці” – ФК “Кам’янка”

XV тур

№ гриДатаЧасСтадіонГраРахунок
7122.0911:00ЧудейФК “Чудей” – ФК “Черепківка”
7222.09 11:00 Тарашани ФК “Енергія” – ФК “Коровія”
73 22.09 11:00 Луківці ФК “Луківці” – ФК “Кам’янка”
74 22.09 11:00 Глибока ФК “Магістраль” – ФК “Порубне”
75 22.09 11:00Тисівці ФК “Тисівці” – СК “Глибока-2”

Таблиця бомбардирів Другої Ліги

Корсей Вадим – ФК “Луківці” – 13
Таріца Тарас – ФК “Коровія” – 11
Звоздецький Володимир – ФК “Кам’янка” – 11
Рибак Сергій – ФК “Магістраль” – 11

Наступний матч пропускають:

Куті Вадим – “Золотий колос”
Абрамовський Ілля – “Шквал”
Малуш Костянтин – “Шквал”
Придрик Роман – “Молодія”
Подольський Валентин – “Старий Вовчинець”
Мурару Михайло – “Тереблече”
Дутчак Дмитро – “Тереблече”
Єлов Артем – ФК “Чагор”
Львов Леонід – ФК “Чагор”